Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Και επιτέλους πρέπει να το καταλάβει ο Ολυμπιακός, όσο παίρνει τίτλους χωρίς αντίπαλο στην Ελλάδα και τους πανηγυρίζει (βλέπε πχ κύπελλο με αστερα τριπολης), στην Ευρώπη θα κάνει ο, τι έκανε 25 χρόνια τώρα. Δηλαδή τίποτα.
Τυπε τι ομαδα εισαι εσυ ?
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Περαστικά! | 40 Ευχές για Καλή Ανάρρωση
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Και στα τοπικά να πέσουμε πάλι Ηρακλής. Αλλά δεν μου απαντάτε, το πανηγυρισατε το κυπελλακι με αστερα;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.252
Πόντοι
6.256
Και στα τοπικά να πέσουμε πάλι Ηρακλής. Αλλά δεν μου απαντάτε, το πανηγυρισατε το κυπελλακι με αστερα;
Ασε μας ρε κωλογρια με τις πιποηθικολογιες....ειδαμε και τους αλλους πριν απο εμας βαζελος και Κουλα οταν παιρνανε τα πρωταθληματα οπως τα παιρνανε τι κανανε στην Ευρωπη!Αυτο εφταιξε στις αστειες Ελληνικες ομαδες οτι δεν υπαρχει ανταγωνισμος γιαυτο δεν σαρωνουν τα Τσουλου και τα Γιουροπα.

Υ.Γ
Εσυ πανηγυρισες που εγινες Ηρακλης Τριγλιας;
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Ασε μας ρε κωλογρια με τις πιποηθικολογιες....ειδαμε και τους αλλους πριν απο εμας βαζελος και Κουλα οταν παιρνανε τα πρωταθληματα οπως τα παιρνανε τι κανανε στην Ευρωπη!Αυτο εφταιξε στις αστειες Ελληνικες ομαδες οτι δεν υπαρχει ανταγωνισμος γιαυτο δεν σαρωνουν τα Τσουλου και τα Γιουροπα.

Υ.Γ
Εσυ πανηγυρισες που εγινες Ηρακλης Τριγλιας;
Βρίζε όσο θέλεις. Μιλώντας ποδοσφαιρικα, εγώ αλήθεια δεν έχω δει άλλο γκολ σαν του κατσουρανη να ακυρώνεται ως οφσάιντ και να το πανηγυρίζουν.Και να διδάσκουν ηθος. Και να μπουκάρουν μέσα. Και να μην τιμωρουνται.. Λέω λοιπόν ότι αυτή η νοοτροπία του να κερδίζεις με κάθε τρόπο, ακόμα και όταν δεν είσαι καλύτερος, δεν σε κάνει ανταγωνιστικο στην Ευρώπη. Το βλέπεις άλλωστε... Έχεις να θυμάσαι μια φορά που παραλίγο να διακριθείς αλλά σου τα χάλασε όλα ο αερας.Φαίνεται απ τη θέση της Ελλάδας στην κατάταξη της ΟΥΕΦΑ...Ποιος έχει παίξει τα πιο πολλά ευρωπαϊκά ματς; η ομάδα σου. Ε, άρα έχει το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης.
Εγω όχι, δεν πανηγυριζω που έγινα τριγλια.Αλλα στην ιστορία μου δεν αδίκησα κανέναν. Πληρώνω τα λάθη μου όμως.
Για αεκ παο ας μιλήσουν οι οπαδοί τους. Πάντως έχει να πει ο παο ότι πήγε έναν τελικό. Έτσι δεν είναι;

Εσύ πες μου τώρα, πανηγυρισες το κύπελλο με αστερα και το οφσάιντ του κατσουρανη; Αφού έχεις ομαδαρα, γιατί αλλάζεις τους προπονητές σαν τα πουκάμισα;
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Jason VAvv μεγάλη ομάδα ο Ηρακλής (η θέση του είναι στην σούπερ λιγκ 1 ).Μακάρι να ανεβεί στην α εθνική .Να είσαι καλά φίλε μου .Καλή επιτυχία και στον Ολυμπιακό (αυτή την στιγμή είναι η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος ).Εγώ είμαι με την την τελευταία ομάδα αυτήν την στιγμή στο πρωτάθλημα .
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.252
Πόντοι
6.256
Βρίζε όσο θέλεις. Μιλώντας ποδοσφαιρικα, εγώ αλήθεια δεν έχω δει άλλο γκολ σαν του κατσουρανη να ακυρώνεται ως οφσάιντ και να το πανηγυρίζουν.Και να διδάσκουν ηθος. Και να μπουκάρουν μέσα. Και να μην τιμωρουνται.. Λέω λοιπόν ότι αυτή η νοοτροπία του να κερδίζεις με κάθε τρόπο, ακόμα και όταν δεν είσαι καλύτερος, δεν σε κάνει ανταγωνιστικο στην Ευρώπη. Το βλέπεις άλλωστε... Έχεις να θυμάσαι μια φορά που παραλίγο να διακριθείς αλλά σου τα χάλασε όλα ο αερας.Φαίνεται απ τη θέση της Ελλάδας στην κατάταξη της ΟΥΕΦΑ...Ποιος έχει παίξει τα πιο πολλά ευρωπαϊκά ματς; η ομάδα σου. Ε, άρα έχει το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης.
Εγω όχι, δεν πανηγυριζω που έγινα τριγλια.Αλλα στην ιστορία μου δεν αδίκησα κανέναν. Πληρώνω τα λάθη μου όμως.
Για αεκ παο ας μιλήσουν οι οπαδοί τους. Πάντως έχει να πει ο παο ότι πήγε έναν τελικό. Έτσι δεν είναι;

Εσύ πες μου τώρα, πανηγυρισες το κύπελλο με αστερα και το οφσάιντ του κατσουρανη; Αφού έχεις ομαδαρα, γιατί αλλάζεις τους προπονητές σαν τα πουκάμισα;
Σαν τρελος το πανηγυρισα Ηρακλακο Τριγλιας..... :wanker:
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Σαν τρελος το πανηγυρισα Ηρακλακο Τριγλιας..... :wanker:
Μπράβο μπράβο...Οπότε μην ασχολείσαι με τον ηρακλακο.
Όταν ξαναρπαξεις ταλιρο ή επταρα μην ψάχνεις τι έφταιξε,αυτή η νοοτροπία είναι. Τώρα ενδομυχα πιστεύετε ότι μπορείτε να περάσετε την αταλαντα, ε; προτιμούσατε μπαρτσα επειδή δεν είναι στα καλά της, ε; α ρε αμπαλοσυνη...
Παρατα μας στην ησυχία μας και πανηγύρισε ο, τι θέλεις.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.252
Πόντοι
6.256
Μπράβο μπράβο...Οπότε μην ασχολείσαι με τον ηρακλακο.
Όταν ξαναρπαξεις ταλιρο ή επταρα μην ψάχνεις τι έφταιξε,αυτή η νοοτροπία είναι. Τώρα ενδομυχα πιστεύετε ότι μπορείτε να περάσετε την αταλαντα, ε; προτιμούσατε μπαρτσα επειδή δεν είναι στα καλά της, ε; α ρε αμπαλοσυνη...
Παρατα μας στην ησυχία μας και πανηγύρισε ο, τι θέλεις.
Τυπε δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα ετσι και αλλιως στα αρχιδια μας ο Ηρακλακος...ειναι σαν να λες στη Μπαρτσελονα να μην ασχολειται με την Αλαβες.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Μπράβο μπράβο...Οπότε μην ασχολείσαι με τον ηρακλακο.
Όταν ξαναρπαξεις ταλιρο ή επταρα μην ψάχνεις τι έφταιξε,αυτή η νοοτροπία είναι. Τώρα ενδομυχα πιστεύετε ότι μπορείτε να περάσετε την αταλαντα, ε; προτιμούσατε μπαρτσα επειδή δεν είναι στα καλά της, ε; α ρε αμπαλοσυνη...
Παρατα μας στην ησυχία μας και πανηγύρισε ο, τι θέλεις.
Τυπε ασε τον Ολυμπιακο εσυ και κοιτα να ανεβεις σιγα σιγα . Ο Θρυλος ανηκει στην ελιτ
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Τυπε δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα ετσι και αλλιως στα αρχιδια μας ο Ηρακλακος...ειναι σαν να λες στη Μπαρτσελονα να μην ασχολειται με την Αλαβες.
Παρομοιαζεις την ομάδα σου με ποια απ τις δύο;
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.252
Πόντοι
6.256
Παρομοιαζεις την ομάδα σου με ποια απ τις δύο;
Παντως τη δικια σου τη Τριγλια δεν τη παρομοιαζω με καμμια απο τις δυο τυπακο....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αναλογικα ειναι πολυ μεγαλυτερο μεγεθος απο σενα ο Θρυλος απο οτι η Μπαρτσα με την Αλαβες . Περαστικα μαν
Ετσι ρε τυπε αντι να μου πει και ευχαριστω που δεν ειπα Μπαρτσελονα με Γκουανταλαχαρα παει να βγει και απο πανω!!! :tooth:
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Αναλογικα ειναι πολυ μεγαλυτερο μεγεθος απο σενα ο Θρυλος απο οτι η Μπαρτσα με την Αλαβες . Περαστικα
Παντως τη δικια σου τη Τριγλια δεν τη παρομοιαζω με καμμια απο τις δυο τυπακο....Εντάξει. Μου την είπες τώρα...
Πάντως
Παντως τη δικια σου τη Τριγλια δεν τη παρομοιαζω με καμμια απο τις δυο τυπακο....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ετσι ρε τυπε αντι να μου πει και ευχαριστω που δεν ειπα Μπαρτσελονα με Γκουανταλαχαρα παει να βγει και απο πανω!!! :tooth:
Πάντως για οφσάιντ του κατσουρανη δεν είπες τίποτα. Ξέρεις τι είναι το οφσάιντ;
Επίσης, γιατί αλλάζεις τους προπονητές;
Αμα θέλεις, και μπορείς, απάντησε. Ή όποιος θέλει, κουβέντα να γίνεται.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Παρομοιαζεις την ομάδα σου με ποια απ τις δύο;
Ρε ηρακληδεα απο τον Ολυμπιακο β εισαι απο κατω στη βαθμολογια και μιλας για το Θρυλο , χαχαχα !! Τι να απαντησω , γελανε και τα τσιμεντα
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Ρε ηρακληδεα απο τον Ολυμπιακο β εισαι απο κατω στη βαθμολογια και μιλας για το Θρυλο , χαχαχα !! Τι να απαντησω , γελανε και τα τσιμεντα
Άστο αυτό το μήνυμα να υπάρχει. "Τι να απαντήσεις..."
Συμφωνούμε μαν.
Επίσης, ΔΕΝ παίζω champions league. Με αφήνεις να το βλέπω;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.252
Πόντοι
6.256
Πάντως

Πάντως για οφσάιντ του κατσουρανη δεν είπες τίποτα. Ξέρεις τι είναι το οφσάιντ;
Επίσης, γιατί αλλάζεις τους προπονητές;
Αμα θέλεις, και μπορείς, απάντησε. Ή όποιος θέλει, κουβέντα να γίνεται.
Αντε να παιξουμε ρε τυπε....τον Μαρτινς τον εχουμε 4 χρονια αν δεν κανω λαθος.Κατι αλλους προπονητες τυπου Βαλβερδε και Μαρκο Σιλβα τους ειχαμε για 2 χρονια και μετα φευγανε γιατι πηγαινανε σε μεγαλα πρωταθληματα.

Κατι αλλες χρονιες δεν μας εβγαινε ο αρχικος και παιρναμε αλλους τι απαγορευεται;

Εσενα η ομαδα σου η Τριγλια δεν αλλαζει προπονητες; :tooth:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Και στα τοπικά να πέσουμε πάλι Ηρακλής. Αλλά δεν μου απαντάτε, το πανηγυρισατε το κυπελλακι με αστερα;
δεν υπαρχει ηρακλης τυπε...τριγλια λεγεστε και με αλλο σημα...
παλιοτερα που ειχατε αγορασει το αφμ της καβαλας, σας λεγαμε χαιδευτικα "καβακλης"...
:rockon: :grouphug:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom