Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (6 μέλη και 15 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Κανένα στοιχηματάκι έχεις να προτείνεις ακόμα σαν το χτεσινό;
Αν και είναι σαν να κλέβω εκκλησία!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ελα παπια,αρκετα παιξαμε μαζι σου σημερα,μας ειχες λειψει ειναι η αληθεια
τωρα ενταξει ειναι ωρα να παιρνεις τον πουλο αρκετα ακουσες και θα εχεις πολλες φαντασιωσεις στο γκει μυαλο σου για ολο το βραδυ,αν θες ξανα ελα το βραδυ που θα ειναι και οι ντικυ,υπουργος,πλεζουρ,ψαχνω,περσονα να σε περασουν και αυτοι ενα χερακι
αρκετα απο εμας σημερα μην σε αφησουμε και ψοφια
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κανένα στοιχηματάκι έχεις να προτείνεις ακόμα σαν το χτεσινό;
Αν και είναι σαν να κλέβω εκκλησία!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φέθρυ,
το βασικό πρόβλημα είναι πως ΔΕΝ έχεις άποψη.
Και το ξέρεις. Σου γράψαμε ήδη 4 για τη Ρέιντζερς,αλλά κάνεις την...πάπια, δεν μπορείς να πεις τίποτα. Μπαίνεις εδώ και λές μόνο πως τον ήπιαμε εχθές. Οκ, ε,και; Klein mein. Η άποψή σου ποια είναι; Δεν λες ΓΙΑΤΙ, δεν εξηγείς για ποιο λόγο. Άποψη βρε φτερού έχει ο personanongrata, γι αυτό και κανείς ποτέ δεν του λέει κουβέντα. Εσύ είσαι απλά ένας είρωνας χωρίς γνώμη.
Δεν έχεις ομάδα, φίλους εδώ μέσα, δεν έχεις τίποτα.
Δυστυχώς εδώ μέσα δεν υπάρχει ignore, αλλιώς κανείς δεν θα είχε ενδιαφέρον να διαβάσει τα ποσταρίσματά σου.
Είσαι μια νούλα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αντε γαριδακι,πολυ αξια σου εδωσα ασχολουμενος μαζι σου.Εισαι ειρωνας,χωρις αποψη,στρακος και χαφιες.
Κανονισε να μαζευεις το αιμα απο τα μουτρα σου μετα τα μπουκετα(τα χωνω''στα τυφλα στη μαπα'')
και θα κλαις μετα στη μαμα σου μπεμπη.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καληνύχτα φέθρυ...και να προσέχεις τους κύκνους...κυκλοφορεί φήμη πως τις πάπιες τις ξεπουπουλιάζουνε...χααχχχαχαχαχαχα
Να, σαν τον παναθηναϊκό ένα πράγμα...αλήθεια δεν μας είπες...εσύ είσαι με τον Τζίγγερ ή με την Κίνηση; (βάζω στοίχημα με τον Τζίγγερ...σου αρέσει να σε πιέζουν από παντού...)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Φέθρυ,
το βασικό πρόβλημα είναι πως ΔΕΝ έχεις άποψη.
Και το ξέρεις. Σου γράψαμε ήδη 4 για τη Ρέιντζερς,αλλά κάνεις την...πάπια, δεν μπορείς να πεις τίποτα. Μπαίνεις εδώ και λές μόνο πως τον ήπιαμε εχθές. Οκ, ε,και; Klein mein. Η άποψή σου ποια είναι; Δεν λες ΓΙΑΤΙ, δεν εξηγείς για ποιο λόγο. Άποψη βρε φτερού έχει ο personanongrata, γι αυτό και κανείς ποτέ δεν του λέει κουβέντα. Εσύ είσαι απλά ένας είρωνας χωρίς γνώμη.
Δεν έχεις ομάδα, φίλους εδώ μέσα, δεν έχεις τίποτα.
Δυστυχώς εδώ μέσα δεν υπάρχει ignore, αλλιώς κανείς δεν θα είχε ενδιαφέρον να διαβάσει τα ποσταρίσματά σου.
Είσαι μια νούλα.
Επειδή δεν έχω άποψη ασχολείστε ΟΛΟΙ με την πάρτη μου εδώ και μία ώρα;
Όταν έγραφα ήρεμα και πολιτισμένα την άποψή μου, ο pleasure και τ άλλα μπουμπούκια ομιλούσαν περύ χυσιμάτων.
Που ήσουνα τότε να κάνεις διάλογο αφού τόσο τον επιθυμείς;
Η η καζούρα επιτρέπεται μόνο όταν την κάνουν οι γάβροι;
Όπως είδες, δεν έχω βρίσει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, η ειρωνεία κάνει καλά τη δουλειά της.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Δυστυχώς εδώ μέσα δεν υπάρχει ignore, αλλιώς κανείς δεν θα είχε ενδιαφέρον να διαβάσει τα ποσταρίσματά σου.


Που το θυμήθηκες αυτό;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
παρακαλώ ...όχι βία....αυτό το θρέντ φημίζεται για τις ήρεμες απόψεις του....ρωτήστε και τον βρασίδος...αρχί...ατρο καθηγητή πανεπιστημιακής κλινικής του ΨΠΔΚΛΡΤ.....:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αντε γαριδακι,πολυ αξια σου εδωσα ασχολουμενος μαζι σου.Εισαι ειρωνας,χωρις αποψη,στρακος και χαφιες.
Κανονισε να μαζευεις το αιμα απο τα μουτρα σου μετα τα μπουκετα(τα χωνω''στα τυφλα στη μαπα'')
και θα κλαις μετα στη μαμα σου μπεμπη.
Δέρνεις και πίσω απο το πληκτρολόγιο;
Τι λες ρε μάγκα, εσύ είσαι αιμοβόρος!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Επειδή javascript:void(0);
javascript:void(0);δεν έχω άποψη ασχολείστε ΟΛΟΙ με την πάρτη μου εδώ και μία ώρα;
Όταν έγραφα ήρεμα και πολιτισμένα την άποψή μου, ο pleasure και τ άλλα μπουμπούκια ομιλούσαν περύ χυσιμάτων.
Που ήσουνα τότε να κάνεις διάλογο αφού τόσο τον επιθυμείς;
Η η καζούρα επιτρέπεται μόνο όταν την κάνουν οι γάβροι;
Όπως είδες, δεν έχω βρίσει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, η ειρωνεία κάνει καλά τη δουλειά της.
ζεις μωρη ακομη????? :think: :think: :think: :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
παρακαλώ ...όχι βία....αυτό το θρέντ φημίζεται για τις ήρεμες απόψεις του....ρωτήστε και τον βρασίδος...αρχί...ατρο καθηγητή πανεπιστημιακής κλινικής του ΨΠΔΚΛΡΤ.....:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Που είσαι ρε συνβάζελε;
Εδώ, κάνω πλακίτσα στα κλαμένα παιδιά.                    :)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Που είσαι ρε συνβάζελε;
Εδώ, κάνω πλακίτσα στα κλαμένα παιδιά.                    :)
τι βρηκες το 0,5%???
παντως απο την ωρα που μπηκαν οι βαζελοι το οχι απο 2 εφτασε στο 4 στην ψηφοφορια :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ζεις μωρη ακομη????? :think: :think: :think: :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Α κι εσύ τέτοιος κυνηγός είσαι;
Σαν ένα θείο μου που το έπαιζε μεγάλος ψαράς και είχε χρυσώσει όλα τα ψαράδικα για να λέει οτι τα λαβράκια τα έπιανε ο ίδιος.
Και ήταν και γάβρος!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Επειδή δεν έχω άποψη ασχολείστε ΟΛΟΙ με την πάρτη μου εδώ και μία ώρα;
Όταν έγραφα ήρεμα και πολιτισμένα την άποψή μου, ο pleasure και τ άλλα μπουμπούκια ομιλούσαν περύ χυσιμάτων.
Που ήσουνα τότε να κάνεις διάλογο αφού τόσο τον επιθυμείς;
Η η καζούρα επιτρέπεται μόνο όταν την κάνουν οι γάβροι;
Όπως είδες, δεν έχω βρίσει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, η ειρωνεία κάνει καλά τη δουλειά της.
Ποια άποψη φέθρυ; ΔΕΝ ΕΧΩ ακούσει άποψη από εσένα. Μόνο ειρωνείες
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημασία έχει και ποιος με βρίζει.
Εν προκειμένω μιλάμε για ανύπαρκτους και τρις κλαμένους.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δηλαδη αν ειναι να σε χυνουν δεν σε πειραζει το ΝΤΟΥΖΑΚΙ με τα φλοκια αλλα το ποιοι θα ειναι αυτοι που θα σε χυσουν.
Εισαι και βιτσιοζα ψοφια παπια.
Εμεις και σε ΧΥΝΟΥΜΕ και σε ΚΑΤΟΥΡΑΜΕ :cum: :cum: :piss: :piss: :shit:
 

Συνημμένα

  • image20.jpg
    image20.jpg
    38,9 KB · Εμφανίσεις: 12

Επισκέπτης
Προς κάθε ενδιαφερόμενο: Όταν μιλάς με Oλυμπιακούς πρέπει να λες πράγματα που να τους αρέσουν. Aν λες πράγματα που δεν τους αρέσουν έχουν μία εμμονή με την ομοφυλοφιλία και αρχίζουν να σε αποκαλούν στράκι και οτιδήποτε άλλο έχει να κάνει με την μάλλον δική τους κρυφή πλευρά... Eπίσης "γειώνουν" πολύ συχνά την συζήτηση: χωρίς να απαντάνε ουσιαστικά σε κάποιο ερώτημα ή να αντιτίθενται σε μία άποψη προσφεύγουν σε παλιότερες νίκες επί του βάζελου ή της AEK ανάλογα τον συνομιλητή.Aυτή είναι και η απάντησή τους σε οποιαδήποτε ερώτηση "αλλόθρησκου". Xτες και σήμερα είναι πιο "διαλλακτικοί" καθότι δεν τους πολυπαίρνει να κουνιόνται...Για κάποιον με διάθεση χιούμορ όπως ο Φέθρυ και πολλές φορές και εγώ, ο φανατισμένος γαύρος έχει πολύ πλάκα για διάλογο και καζούρα.Yπάρχουν βέβαια και οι λογικοί οι οποίοι απουσιάζουν από εδώ τις περισσότερες ώρες της ημέρας.
Φίλοι Γαύροι σταματήστε να αντιγράφετε τον Tσουκαλά και ελάτε στα συγκαλά σας.Δεν θα σας γαμήσουμε τη γυναίκα,κουβέντα και πλάκα για το ποδόσφαιρο κάνουμε.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Α, ο.κ. Τότε δεν έχουν καμία σημασία.
χαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα
ασταδιαλα ρε....με έκανες να σκάσω στα γέλια...τόσην ώρα με πιλατεύεις για να πεις αυτό.
Λαμόγιο...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δηλαδη αν ειναι να σε χυνουν δεν σε πειραζει το ΝΤΟΥΖΑΚΙ με τα φλοκια αλλα το ποιοι θα ειναι αυτοι που θα σε χυσουν.
Εισαι και βιτσιοζα ψοφια παπια.
Εμεις και σε ΧΥΝΟΥΜΕ και σε ΚΑΤΟΥΡΑΜΕ :cum: :cum: :piss: :piss: :shit:
Πείθομαι ολοένα και περισσότερο οτι μόνο πίσω απο το πληκτρολόγιό σου γαμάς.
Και δεν με εκπλήσσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom