Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (9 μέλη και 27 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πολύ αδύναμο σε ακούω.
Πάρε καμμιά βιταμίνη.

Θα συμφωνήσω μόνο στο οτι σας βαρέθηκα.
Enough η πλακίτσα, μακάρι να λέγατε και τίποτα έξυπνο.
Τα λέμε, κλαμένοι μου φίλοι!
Κανένας δεν κλαίει. Εσείς κλαίτε μόνο και έρχεστε εδώ για παρηγοριά. Μια χαρά και που αποκλειστήκαμε είμαστε. Και ακόμα δεν απαντάς....μα γιατί άραγε;ε;ε;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ρε δωρητή..εγώ δεν έχω ψηφίσει....μάλλον βία και νοθεία γίνεται.....κάντε ένσταση.... :2funny: :2funny: :2funny:
να πω την αληθεια οι 3 ψηφοι καπαρωθηκαν απο φεθρυ vidi και since.εσενα σε ξεχασα και παλι καλα γιατι δεν θα μου βγαιναν τα κουκια και θα ψαχνομουν :think: :think: :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κάνε με ντα λοιπόν!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Στο έχω ξαναπεί. Έχεις πέσει σε άνθρωπο που δεν νευριάζει εύκολα. Είσαι μικρός ακόμα. Πες μου τι δουλειά κάνεις...πίτσα ντελιβεράς;
Πάλι δεν απαντάς...since...η απόδειξή σου για το σωστό των λεγόμενων μου
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε..δεν βαρεθήκατε να βρίζεστε...μιλήστε και λίγο μπολιτισμένα..όπως εγώ με τον podolagno.μαε έχετε ακούσει ποτέ να βριζόμαστε?...που άμα τον πετύχω θα του γαμήσω ότι βρω..και πρώτα απ όλα την μαρίνα..του πούστη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Στο έχω ξαναπεί. Έχεις πέσει σε άνθρωπο που δεν νευριάζει εύκολα. Είσαι μικρός ακόμα. Πες μου τι δουλειά κάνεις...πίτσα ντελιβεράς;
Πάλι δεν απαντάς...since...η απόδειξή σου για το σωστό των λεγόμενων μου
Ε όχι και δεν νευριάζεις που μου ζητάς συνέχεια να σου πω για τη Ρέϊντζερς.
Οπότε, ας κάνουμε μια συμφωνία.
Εγώ θα σου πω για τη Ρέϊντζερς και εσύ θα μου πεις για κείνο το 4-0 στον τελικό κυπέλλου του 86, αφού είσαι τόσο παλιός.
Οκ;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Έλβις με το να προκαλείς συνέχεια άμεσα ή έμμεσα όποιον δεν σου αρέσει για ραντεβού για ξύλο δεν σε κάνει άντρα... Ξέρεις τα πράγματα έχουν αλλάξει από την εποχή των σπηλαίων. Aν έχεις ανοίξει ή σου έχουν ανοίξει το κεφάλι δεν παίζει κάποιο ρόλο εδώ. Eδώ είναι forum. O καθένας με τον τρόπο του λέει την άποψή του. Σταμάτα λοιπόν σαν την γυναικούλα να λες όλο το ίδιο και το ίδιο. Προσκαλείς όλο τον κόσμο στο καφέ στα καμίνια για ξύλο. Kαι ποιός σου είπε ρε κακόμοιρε ότι ξέρω εγώ πχ που είναι τα καμίνια; Kαι ποιός σου είπε ότι το να επιδιώκεις να κλείσεις ραντεβού για ξύλο δεν θα οδηγήσει σε κάτι σαν αυτό που συνέβη τις προάλλες με το νεκρό παληκαράκι; Πόσο τελευταίος μπορεί να είσαι για να έχεις τέτοια λογική μέσα στο σκατοκέφαλό σου; Έπρεπε να είμαι μπάτσος και να σου κλείσω το ραντεβού να σε έβλεπα μετά κοτούλα πως θα έκλανες μέντες και θα ερχόταν η ******* σου και ο ******* σου για να σε βγάλουν απο το κρατητήριο.Kόψτε τις προκλήσεις.Eδώ είναι forum.

δεν προκαλεσα κανεναν για ξυλο.για καφε ειπα να βρεθουμε ή για μαθηματα ελληνικης γλωσσας.μαθε να διαβαζεις.

οτι ειμαι αντρας μπορω να στο αποδειξω αν εχεις μουνακι αλλα κ παλι απο κοντα,μην βγεις κ πεις οτι σε προκαλλω για ξυλο γιατι αυτη τη φορα ειναι για γαμησι για να δεις οτι ειμαι αντρας.

το αν μου εχουν ανοιξει το κεφαλι ή οχι τι σχεση εχει με τα σπηλαια ? ρε μαλακιζεσαι ολη μερα ή απο το 91 δεν την εχεις κοψει ?

σ'αυτους που εκφραζουν αποψη,απανταω καταλληλα.επειδη στην κουτοπονηρια κ τη μαλακια δεν εχω απαντηση προτεινω να παμε για καφε με τον καθε ενδιαφερομενο να τα πουμε απο κοντα κ να μου επιχειρηματολογησει.

ασε τις γυναικουλες,αυτες ειναι για να τις γαμαμε κ να μας πλενουν τα πιατα,αν σου μοιαζω για τετοια μπορω μονο να σου πω οτι δεν ειμαι αλλα κ αν θες να βρεθουμε να δεις οτι ειμαι απ'αυτους που δεν τους λες κ γυναικουλες.

δεν μιλησα για περιοχες,ουτε για καμινια ουτε τπτ.Οποιος θελει να παμε για καφε ας ορισει εκεινος την περιοχη της αρεσκειας του,δεν εχω κανενα προβλημα.θα παρω ενα ταξακι κ θα ειμαι στην ωρα μου.

κακομοιρος εισαι εσυ,μαλακα απ'το 91.μαθε να συζητας.

τα ηθελε κ τα επαθε ο νεκρος κ ο καθε νεκρος.μην τα λεω παλι.δεν ηταν αγιος αυτος που πεθανε ουτε κ αλλοι που εμειναν αναπηροι κ κανεις δεν εμαθε τπτ γι'αυτους επειδη τα γαμωκαναλα δεν το προβαλλαν.οκ μαλακακο ? ειμαι πιο μεσα απ'οσο φανταζεσαι σε ολα τα θεματα που γραφω.για οτι δεν γνωριζω,δεν μιλαω.

τελευταιος εισαι εσυ παραλια.πουτανακι του ψαχνω εισαι κ οταν σου λεγαμε το ονομα σου,σπυριδουλα μου μας παρακαλουσες.βρωμιαρα.

στα @@ μου θα σ'εγραφα κ μπατσος να σουν.τι θα μου εκανες ? θα μου εκλανες τα παπαρια,οπως ολοι οι μπατσοι προς εναν νομοταγη πολιτη.δεν εχω να φοβηθω τπτ,ραντεβου για καφε θα κλειναμε αλλωστε. με λιγα λογια σας γραφω στα @@ μου κ εσεις γουσταρετε κ εχετε παθει παρακρουση απ'την πολλη μαλακια.νομιζετε οτι ειστε κατι αλλα το μονο που αποδεικνυεται ειναι οτι ειστε κοταρες του κερατα,λαγοι μεχρι εκει που δεν παιρνει κ κομπλεξικοι απ'τα γεννοφασκια σας.


σβησε αυτα που εγραψες για την μανουλα κ τον πατερα μου γιατι δεν θα τα παμε καλα.ασε αυτους τους 2 στην απ'εξω.τροποποιησε το ποστ!

εδω ειναι φορουμ,γι'αυτο κανεις τον καμποσο.εξω εχεις φαει τοσες φαπες μαλακισμενο που δεν ξερεις απο που σου ρχονται πλεον.γι'αυτο κλεινεσαι μαλακα μεσα,γιατι φοβασαι κ γιατι εξω σε φτυνουν.

αντε γεια πελατη κ φροντισε να διορθωσεις το ποστ σου!


 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και παλι στο λέω. Δεν νευριάζω. Και φυσικά δεν βλέπω το λόγο να κάνω καμία συμφωνια. Δεν τον θυμάμαι καν τον τελικό εκείνο. Ήμουνα 12 χρονών τότε. Αν εσύ τον θυμάσαι πες μας και για αυτό την άποψή σου και εγώ θα τη διαβάσω προσεκτικά.
Όμως ...ακόμα δεν είδα άποψή σου για οτιδήποτε. ΓΝΩΜΗ δεν έχεις. ΔΕΝ σκέφτεσαι.
Μόνο μιλάς...εξ ού και πάπια...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πραγματικά βαριέμαι όμως να διαβάζω και να ανκούω έναν ανεγκέφαλο το τι λέει. Με κουράζει...
Σου είπα, δυστυχώς δεν υπάρχει το ignore. Οπότε τουλάχιστον περιορίσου. Είπαμε να διαβάζουμε χαζομάρες΄χωρίς νόημα, αλλά όχι κι έτσι...10 σελίδες μαλακίες.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλή συνέχεια. Πέφτω νωρίς για ύπνο.Αύριο ταξίδι στα Σκόπια....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
τα ηθελε κ τα επαθε ο νεκρος κ ο καθε νεκρος.μην τα λεω παλι.δεν ηταν αγιος αυτος που πεθανε ουτε κ αλλοι που εμειναν αναπηροι κ κανεις δεν εμαθε τπτ γι'αυτους επειδη τα γαμωκαναλα δεν το προβαλλαν.οκ μαλακακο ? ειμαι πιο μεσα απ'οσο φανταζεσαι σε ολα τα θεματα που γραφω.
ειπες μεγαλη κουβεντα και σωστη :thumbsup:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
και παλι στο λέω. Δεν νευριάζω. Και φυσικά δεν βλέπω το λόγο να κάνω καμία συμφωνια. Δεν τον θυμάμαι καν τον τελικό εκείνο. Ήμουνα 12 χρονών τότε. Αν εσύ τον θυμάσαι πες μας και για αυτό την άποψή σου και εγώ θα τη διαβάσω προσεκτικά.
Όμως ...ακόμα δεν είδα άποψή σου για οτιδήποτε. ΓΝΩΜΗ δεν έχεις. ΔΕΝ σκέφτεσαι.
Μόνο μιλάς...εξ ού και πάπια...
Ήμουνα διπλάσιας ηλικίας απο σένα το 1986 και θα ζητούσα σεβασμό απο σένα, σύμφωνα με τα δικά σου λεγόμενα.
Αφού ήσουνα μικρός τότε, περιμένω την άποψή σου για κείνο το σκληρό πορνό που διαδραματίστηκε στον τελικό του 2004 (3-1) και που ήμουνα μέσα. Τότε που ο Γεωργάτος ΕΚΤΟΣ ΦΑΣΕΩΣ έκανε στον Παπαδόπουλο περίπου ότι και ο ΓΧ τις προάλλες στον πιτσιρικά του Άρη. Ελπίζω να μην ήσουνα μικρός και τότε.
Μιας όμως λες και οτι δεν σκέφτομαι (προφανώς με έχεις περάσει για έναν απο τους τρόφιμους αυτού του θρεντ), περιμένω μια λίστα απο ζητήματα στα οποία είσαι σε θέση να συζητήσεις. Πολιτικά, επιστημονικά, περί τέχνης, κοινωνικά, ότι θέλεις. Δεν σε είδα άλλωστε και σε κανένα άλλο θρεντ όπου συζητιούνται διάφορα.
Εκτός αν το γνωστικό σου πεδίο περιορίζεται σ' αυτά που -νομίζεις οτι- ξέρεις για το ποδόσφαιρο.
 

Επισκέπτης
δεν προκαλεσα κανεναν για ξυλο.για καφε ειπα να βρεθουμε ή για μαθηματα ελληνικης γλωσσας.μαθε να διαβαζεις.

οτι ειμαι αντρας μπορω να στο αποδειξω αν εχεις μουνακι αλλα κ παλι απο κοντα,μην βγεις κ πεις οτι σε προκαλλω για ξυλο γιατι αυτη τη φορα ειναι για γαμησι για να δεις οτι ειμαι αντρας.

το αν μου εχουν ανοιξει το κεφαλι ή οχι τι σχεση εχει με τα σπηλαια ? ρε μαλακιζεσαι ολη μερα ή απο το 91 δεν την εχεις κοψει ?

σ'αυτους που εκφραζουν αποψη,απανταω καταλληλα.επειδη στην κουτοπονηρια κ τη μαλακια δεν εχω απαντηση προτεινω να παμε για καφε με τον καθε ενδιαφερομενο να τα πουμε απο κοντα κ να μου επιχειρηματολογησει.

ασε τις γυναικουλες,αυτες ειναι για να τις γαμαμε κ να μας πλενουν τα πιατα,αν σου μοιαζω για τετοια μπορω μονο να σου πω οτι δεν ειμαι αλλα κ αν θες να βρεθουμε να δεις οτι ειμαι απ'αυτους που δεν τους λες κ γυναικουλες.

δεν μιλησα για περιοχες,ουτε για καμινια ουτε τπτ.Οποιος θελει να παμε για καφε ας ορισει εκεινος την περιοχη της αρεσκειας του,δεν εχω κανενα προβλημα.θα παρω ενα ταξακι κ θα ειμαι στην ωρα μου.

κακομοιρος εισαι εσυ,μαλακα απ'το 91.μαθε να συζητας.

τα ηθελε κ τα επαθε ο νεκρος κ ο καθε νεκρος.μην τα λεω παλι.δεν ηταν αγιος αυτος που πεθανε ουτε κ αλλοι που εμειναν αναπηροι κ κανεις δεν εμαθε τπτ γι'αυτους επειδη τα γαμωκαναλα δεν το προβαλλαν.οκ μαλακακο ? ειμαι πιο μεσα απ'οσο φανταζεσαι σε ολα τα θεματα που γραφω.για οτι δεν γνωριζω,δεν μιλαω.

τελευταιος εισαι εσυ παραλια.πουτανακι του ψαχνω εισαι κ οταν σου λεγαμε το ονομα σου,σπυριδουλα μου μας παρακαλουσες.βρωμιαρα.

στα @@ μου θα σ'εγραφα κ μπατσος να σουν.τι θα μου εκανες ? θα μου εκλανες τα παπαρια,οπως ολοι οι μπατσοι προς εναν νομοταγη πολιτη.δεν εχω να φοβηθω τπτ,ραντεβου για καφε θα κλειναμε αλλωστε. με λιγα λογια σας γραφω στα @@ μου κ εσεις γουσταρετε κ εχετε παθει παρακρουση απ'την πολλη μαλακια.νομιζετε οτι ειστε κατι αλλα το μονο που αποδεικνυεται ειναι οτι ειστε κοταρες του κερατα,λαγοι μεχρι εκει που δεν παιρνει κ κομπλεξικοι απ'τα γεννοφασκια σας.


σβησε αυτα που εγραψες για την μανουλα κ τον πατερα μου γιατι δεν θα τα παμε καλα.ασε αυτους τους 2 στην απ'εξω.τροποποιησε το ποστ!

εδω ειναι φορουμ,γι'αυτο κανεις τον καμποσο.εξω εχεις φαει τοσες φαπες μαλακισμενο που δεν ξερεις απο που σου ρχονται πλεον.γι'αυτο κλεινεσαι μαλακα μεσα,γιατι φοβασαι κ γιατι εξω σε φτυνουν.

αντε γεια πελατη κ φροντισε να διορθωσεις το ποστ σου!

Συνεχίζεις έμμεσα τις απειλές Elvis. Άσε το πόσες βρισιές ξεστομίζεις στην απάντησή σου. Aμέτρητες. Eσύ μου έχεις αναφέρει το καφέ στα καμίνια σε pm... το ξέχασες;
Δεν νομίζω ότι σε καμμία περίπτωση προσβάλλω με οποιοδήποτε τρόπο τους γονείς κανενός στο post μου, οπότε δεν διορθώνω τίποτα.
Δεν έχω φάει ποτέ φάπες από κανέναν.
Πάρε το παπάκι σου με την βγαλμένη εξάτμιση και κάνε καμμία βόλτα στη γειτονιά σου να ξεδώσεις.Kαι βάρα το κεφάλι σου στον τοίχο.Kάνει καλό.
 

Επισκέπτης
Συνεχίζεις έμμεσα τις απειλές Elvis. Άσε το πόσες βρισιές ξεστομίζεις στην απάντησή σου. Aμέτρητες. Eσύ μου έχεις αναφέρει το καφέ στα καμίνια σε pm... το ξέχασες;
Δεν νομίζω ότι σε καμμία περίπτωση προσβάλλω με οποιοδήποτε τρόπο τους γονείς κανενός στο post μου, οπότε δεν διορθώνω τίποτα.
Δεν έχω φάει ποτέ φάπες από κανέναν.
Πάρε το παπάκι σου με την βγαλμένη εξάτμιση και κάνε καμμία βόλτα στη γειτονιά σου να ξεδώσεις.Kαι βάρα το κεφάλι σου στον τοίχο.Kάνει καλό.
δεν το ξεχασα για τη δικη σου προσκληση για την οποια δεν απαντησες ποτε.εγω μιλουσα με τον φεθρυ για συναντηση κ δεν ανεφερα περιοχες.
αυτο ισχυριζεσαι εσυ,οτι δεν εχεις φαει φαπες,το ποιον σου αλλα δειχνει ομως.πιτσιρικι μαλακισμενο μου μοιαζεις που ακομη δεν εχει δουλεια να κανει κ το χει ριξει στις κωλοτουμπες.
Οι βρισιες ειναι αναλογες του υφους σου,εγω δεν σε προσεβαλλα ουτε καν αναφερθηκα στην παρτη σου.Μιλουσα με την παπια κ πεταχτηκες παλι σαν πουτανα.
Το κεφαλι μου θα το βαρεσω στη μαπα σου οχι σε τοιχο,αν κ φανταζομαι ειναι το ιδιο.Θες μηπως να σου δειξω το παπακι μου ?

Πουτανακι φροντισε να συνελθεις συντομα,δεν εχω ορεξη να γαμαω πουτανοστρακια βραδιατικα.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δεν το ξεχασα για τη δικη σου προσκληση για την οποια δεν απαντησες ποτε.εγω μιλουσα με τον φεθρυ για συναντηση κ δεν ανεφερα περιοχες.
αυτο ισχυριζεσαι εσυ,οτι δεν εχεις φαει φαπες,το ποιον σου αλλα δειχνει ομως.πιτσιρικι μαλακισμενο μου μοιαζεις που ακομη δεν εχει δουλεια να κανει κ το χει ριξει στις κωλοτουμπες.
Οι βρισιες ειναι αναλογες του υφους σου,εγω δεν σε προσεβαλλα ουτε καν αναφερθηκα στην παρτη σου.Μιλουσα με την παπια κ πεταχτηκες παλι σαν πουτανα.
Το κεφαλι μου θα το βαρεσω στη μαπα σου οχι σε τοιχο,αν κ φανταζομαι ειναι το ιδιο.Θες μηπως να σου δειξω το παπακι μου ?

Πουτανακι φροντισε να συνελθεις συντομα,δεν εχω ορεξη να γαμαω πουτανοστρακια βραδιατικα.
Τι τον θες τον καφέ ρε πικραμένο φιλαράκι;
Καλά δεν τα λέμε και εδώ;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρεεεεεεεεε......ολόκληρη μακαρονάδα έβρασα και έφαγα και ακόμα τρώγεστε?....μιλήστε για κάτι άλλο..για ρούχα ας πούμε..για παλτά..αλήθεια.τι κάνει ο κωνσταντίνου?...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom