Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Φάτε τον, τον φούστη.
 

Συνημμένα

  • plum_roast_duck.jpg
    plum_roast_duck.jpg
    83,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
δεν το ξεχασα για τη δικη σου προσκληση για την οποια δεν απαντησες ποτε.εγω μιλουσα με τον φεθρυ για συναντηση κ δεν ανεφερα περιοχες.
αυτο ισχυριζεσαι εσυ,οτι δεν εχεις φαει φαπες,το ποιον σου αλλα δειχνει ομως.πιτσιρικι μαλακισμενο μου μοιαζεις που ακομη δεν εχει δουλεια να κανει κ το χει ριξει στις κωλοτουμπες.
Οι βρισιες ειναι αναλογες του υφους σου,εγω δεν σε προσεβαλλα ουτε καν αναφερθηκα στην παρτη σου.Μιλουσα με την παπια κ πεταχτηκες παλι σαν πουτανα.
Το κεφαλι μου θα το βαρεσω στη μαπα σου οχι σε τοιχο,αν κ φανταζομαι ειναι το ιδιο.Θες μηπως να σου δειξω το παπακι μου ?

Πουτανακι φροντισε να συνελθεις συντομα,δεν εχω ορεξη να γαμαω πουτανοστρακια βραδιατικα.

H μανία σου να υποβιβάζεις τους άλλους δείχνει τα κόμπλεξ σου. Δεν είμαι μικρός σε ηλικία (δεν σου λέω πόσο χρονών είμαι), έχω 2 σοβαρές εταιρείες με ετήσιο τζίρο πάνω από 200 χιλιάρικα και τρέχω όλη την ημέρα. Eσύ όπως και οι άλλοι αντίστοιχοι με εσένα εδώ μέσα είστε η ξεκουρασή μου. Σταμάτα τις απειλές.

 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
να πω την αληθεια οι 3 ψηφοι καπαρωθηκαν απο φεθρυ vidi και since.εσενα σε ξεχασα και παλι καλα γιατι δεν θα μου βγαιναν τα κουκια και θα ψαχνομουν :think: :think: :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Oύτε εγώ ψήφισα όχι για την πορεία του γαύρου. Δε σε χάλασε. Ξαναμέτρα τα κουκιά.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
H μανία σου να υποβιβάζεις τους άλλους δείχνει τα κόμπλεξ σου. Δεν είμαι μικρός σε ηλικία (δεν σου λέω πόσο χρονών είμαι), έχω 2 σοβαρές εταιρείες με ετήσιο τζίρο πάνω από 200 χιλιάρικα και τρέχω όλη την ημέρα. Eσύ όπως και οι άλλοι αντίστοιχοι με εσένα εδώ μέσα είστε η ξεκουρασή μου. Σταμάτα τις απειλές.
2 εταιρείες? και ψάχνω για αλλαγή δουλειάς?....έρχομαι αφεντικο....με 3 χιλιαρικάκια δικός σου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Το κεφαλι μου θα το βαρεσω στη μαπα σου οχι σε τοιχο..
εχεις σπασει (απ το πληκτρολογιο βεβαια) καμια 1000άδα και βαλε κεφάλια και μουτρα..

δεν βαρεθηκες ????  :P
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Oύτε εγώ ψήφισα όχι για την πορεία του γαύρου. Δε σε χάλασε. Ξαναμέτρα τα κουκιά.
ποιος πουστης εφυγε εκτος γραμμης κροκους :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang:
ταλο τι ψηφισες ρεεεεε?????η μηπως ο ταρατσας ειναι διπλος πρακτορας?????
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε καφρόγαυροι...δεν έχω ψηφίσει λέμε....μόνοι σας ρε όργια κάνετε τις νοθείες...παράγκα και στην ψηφοφορία ρε?.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εχεις σπασει (απ το πληκτρολογιο βεβαια) καμια 1000άδα και βαλε κεφάλια και μουτρα..

δεν βαρεθηκες ????  :P

Πάτερ δεν είναι αστείο. Aν λέμε, αν, κάποιος δεν έχει τι να κάνει και κλείσει ραντεβού και πάει και σφαχτεί, τότε το bourdela την πάτησε για 2 μαλάκες. Ξυπνάτε 1,2 μαλάκες από την μια στιγμή στην άλλη θα σας το κλείσουν το μαγαζί.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
γαμω την πουτανα μου,ταρατσα παρε τον δικηγορο,θα κανουμε ενσταση,τα θελει ο κωλος σας μου φαινεται
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τα οχι θα πεσουν στο -5 :tickedoff:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ δεν είναι αστείο. Aν λέμε, αν, κάποιος δεν έχει τι να κάνει και κλείσει ραντεβού και πάει και σφαχτεί, τότε το bourdela την πάτησε για 2 μαλάκες. Ξυπνάτε 1,2 μαλάκες από την μια στιγμή στην άλλη θα σας το κλείσουν το μαγαζί.
ναι, και μετα θα δουν οτι την ελεγε και σε σενα, θα σου ψαξουν τις 2 εταιριες και θα στις κλεισουν.

και το χειροτερο ???? θα μεινουν και τα υπαληλακια σου χωρις ψωμακι..  :uglystupid: :uglystupid:

καταστροφη μιλαμε....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αυτός ο Lastmoicen που δεν τσαντίζεται και που λύσσαξε ν' ακούσει τις απόψεις μου, την έκανε α λα γαλλικά τελικά;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ναι, και μετα θα δουν οτι την ελεγε και σε σενα, θα σου ψαξουν τις 2 εταιριες και θα στις κλεισουν.

και το χειροτερο ???? θα μεινουν και τα υπαληλακια σου χωρις ψωμακι..  :uglystupid: :uglystupid:
ποιο πολυ κινδυνευουν οι παντρεμενοι/δεσμευμενοι απο τις γυναικες τους παρα το σαιτ απο την αστυνομια
ξεκολατε ρεεεεεε :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αυτός ο Lastmoicen που δεν τσαντίζεται και που λύσσαξε ν' ακούσει τις απόψεις μου, την έκανε α λα γαλλικά τελικά;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παπια κοφτο και μην προκαλεις.θες να τα ξανακανεις πουτανα παλι????
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
πηρε το πουλο απο την τσελσι ο πρωταθλητης της παραγκας..

και αυτο το πρωταθλημα ειναι της παραγκας παλι.
Ο ολυμπιακος κερδισε το ματς με τους ποντιους στα χαρτια

 

Επισκέπτης
γαμω την πουτανα μου,ταρατσα παρε τον δικηγορο,θα κανουμε ενσταση,τα θελει ο κωλος σας μου φαινεται
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τα οχι θα πεσουν στο -5 :tickedoff:
Hδη μια ομάδα δικηγόρων ασχολείται με το θέμα!
http://[URL unfurl="true"]www.seversonsheldon.com/images/2007SuperLawyers-Web_001.jpg[/img[/URL]]

Και οι δικαστες είναι έτοιμοι για να κάνουν το "καθηκον" τους!20.000$ το κεφαλι μας βγήκε!
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bahamasuncensored.com/new-lawyers.JPG[/img[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom