Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1

Υ.Γ.: Μην περάσει από το λειψό μυαλουδάκι σας πώς έχουμε χάσει το πρωτάθλημα για φέτος, γιατί ενδέχεται να απογοητευτείτε.
[/quote]
Συνεχίζεις να αποδεικνύεις οτι είσαι πιτσιρικάς, πρόσεχε.
εσενα να προσεχω? ρε ,πηγαινε να γραψεις στο cosmopolitan κανενα αρθρακι η στην εφημεριδα του Γκοντζιλα
Με τετοια pic που εχεις βαλεις τι να σου πω..οτι εισαι ο σουπερ γκουφη..

 

Επισκέπτης
Eγω που μένω Θεσσαλονίκη τα τελευταία χρόνια χωρίς να έχω και πολλές επαφές με ολυμπιακους, παναθηναικους και λοιπές δυνάμεις Αθηνων μου κάνει εντύπωση το πόσο κομπλεξ υπάρχει με τον Ολυμπιακο, δεν είναι άγια ομάδα αλλά και ποιά απο τις 3 είναι? Αλλη λιγότερο και άλλη περισσότερο ελέγχουν το ποδόσφαιρο ανα καιρό! Το κόμπλεξ ξεπερνάει ακόμα και αυτό τον Θεσσαλονικιού για τον Ολυμπιακο!
Απλη διαπίστωση έκανα! :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ναι ρε..να τσακωθούμε τώρα μεταξύ μας...γαύροι καταντήσαμε μου φαίνεται..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
γηπεδο πας? γηπεδο πηγαινεις? εχθες εισουν μεσα στο περιστερι να δεις τι εγινε με τον λαισμαν και με τους μπατσους-τσιρακια του Κοκκαλη?
Aφου ψαχνεις απαντησεις θα στις δωσω εγω......
skandalopao1ft2.jpg
diloseis20voutsaraqr0.jpg
voutsaras2sn1.jpg
louloudia0dmxq3.jpg
olympiacos75xq6.jpg
page1ra5.jpg

Τωρα καταλαβαινεις ????
γι αυτα ΟΛΑ Που εχετε κανει θα τα πληρωνετε ΜΙΑ ΖΩΗ και εσεις και τα παιδια σας και τα Εγγονια σας μεχρι να
κλεισετε 200 χρονια πουστιας!!!!!
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Φίλε Talos43, επέτρεψέ μου να σου πώ ότι είσαι ένας συμπαθής Βαζέλας με πολύ χιούμορ και αρκετή αυτογνωσία.

Υ.Γ.: αν μας απαλλάξετε και από το παπί, θα σας είμαστε λίαν υπόχρεοι.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Φίλε Talos43, επέτρεψέ μου να σου πώ ότι είσαι ένας συμπαθής Βαζέλας με πολύ χιούμορ και αρκετή αυτογνωσία.

Υ.Γ.: αν μας απαλλάξετε και από το παπί, θα σας είμαστε λίαν υπόχρεοι.
και τις καραμπίνες τι τις έχετε?....άρχισε το κυνήγι νομίζω....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
και τις καραμπίνες τι τις έχετε?....άρχισε το κυνήγι νομίζω....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γαυροι, αμα θελετε να σας πω το ip του παπιου (αληθεια τι γκουφη ειναι ο τυπος)..στειλτε Pm, απλα βαριεμαι να ασχοληθω μαζι του
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Φίλε Talos43, επέτρεψέ μου να σου πώ ότι είσαι ένας συμπαθής Βαζέλας με πολύ χιούμορ και αρκετή αυτογνωσία.

Υ.Γ.: αν μας απαλλάξετε και από το παπί, θα σας είμαστε λίαν υπόχρεοι.
Εσύ πάντως. όσο κι αν προσπαθείς να το παίξεις διανοούμενος, απλώς εκτίθεσαι.
Α και να μην ξεχάσω και το σύνδρομο νταβατζή που σε πιάνει ώρες ώρες.
Όπως και η κλαψομουνίαση -στο τσατ- οτι γέρασες και δεν μετράει η μπογιά σου όσο κάποτε.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Γαυροι, αμα θελετε να σας πω το ip του παπιου (αληθεια τι γκουφη ειναι ο τυπος)..στειλτε Pm, απλα βαριεμαι να ασχοληθω μαζι του
Δεν πειράζει, πες μας τα ίδια για την παράγκα του Κόκκαλη, νομίζοντας οτι είσαι και πρωτότυπος.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Γαυροι, αμα θελετε να σας πω το ip του παπιου (αληθεια τι γκουφη ειναι ο τυπος)..στειλτε Pm, απλα βαριεμαι να ασχοληθω μαζι του
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το εχω ξανα γραψει καλυτερα να βριζεις εσυ ο mister_triper και οποιοσδηποτε αλλος παρα να καθομαστε να βγαζουμε ακρη με τον ξενερωτο του σαιτ. :grin:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το εχω ξανα γραψει καλυτερα να βριζεις εσυ ο mister_triper και οποιοσδηποτε αλλος παρα να καθομαστε να βγαζουμε ακρη με τον ξενερωτο του σαιτ. :grin:
Η μόνη γλώσσα που μάθατε να χειριζόσαστε (λέμε τώρα) δεν ξεχνιέται τελικά.
Πέσμας τώρα τη βαθυστόχαστη άποψή σου για τη χτεσινή τριάρα!
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
ρε σουπεργκουφη ,παπια, ξεκολλα , δε σε γαμαμε εδω μεσα
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Eγω που μένω Θεσσαλονίκη τα τελευταία χρόνια χωρίς να έχω και πολλές επαφές με ολυμπιακους, παναθηναικους και λοιπές δυνάμεις Αθηνων μου κάνει εντύπωση το πόσο κομπλεξ υπάρχει με τον Ολυμπιακο, δεν είναι άγια ομάδα αλλά και ποιά απο τις 3 είναι? Αλλη λιγότερο και άλλη περισσότερο ελέγχουν το ποδόσφαιρο ανα καιρό! Το κόμπλεξ ξεπερνάει ακόμα και αυτό τον Θεσσαλονικιού για τον Ολυμπιακο!
Απλη διαπίστωση έκανα! :grin:
Εσυ ελα να παρεις την ταυτοτητα του πρακτορα εισαι ετοιμος. :grin:
 

Επισκέπτης
Εσυ ελα να παρεις την ταυτοτητα του πρακτορα εισαι ετοιμος. :grin:
Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους βοήθησαν να πάρω το πτυχίο pleasure, chris, doriti,Bρασιδα,cretan και το gatto σαν πράκτορα στην ίδια ομάδα που μου έδειξε τον δρόμο!
Ευχαριστώ και πάλι! :'(
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
γκουφη παπια..δε σε γαμαω ειπαμε! βρες αλβανο να σου τορνιρει τη ροδελα
 

Συνημμένα

  • NIK13.jpg
    NIK13.jpg
    16,3 KB · Εμφανίσεις: 9

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom