Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε πούστη μου ακόμα τσακώνεστε εδώ????? :2funny: :jerking:
 

Επισκέπτης
H μανία σου να υποβιβάζεις τους άλλους δείχνει τα κόμπλεξ σου. Δεν είμαι μικρός σε ηλικία (δεν σου λέω πόσο χρονών είμαι), έχω 2 σοβαρές εταιρείες με ετήσιο τζίρο πάνω από 200 χιλιάρικα και τρέχω όλη την ημέρα. Eσύ όπως και οι άλλοι αντίστοιχοι με εσένα εδώ μέσα είστε η ξεκουρασή μου. Σταμάτα τις απειλές.
μονο το κατουρημα θα σε σωσει.δυστυχως η μαλακια σ'εχει κανει να φανταζεσαι οτι εισαι κ μπιζνεσμαν.βλακαμαν εισαι,αυτο ηταν ενημερωση!η δικια μου επιχειρηση παντως ειναι πιο κερδοφορα,πουλαω χαρτομαντηλα.να το κοιταξεις παντως να επεκταθεις κ στον τομεα του χαρτομαντηλου.

ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΕΙΛΩ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ.ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙΣ.ΜΙΑ ΡΟΧΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΧΝΑ ΑΝ Σ'ΕΒΛΕΠΑ Κ ΘΑ ΠΝΙΓΟΣΟΥΝ.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
δεν σε γαμαω ρε κωστετσο, οσο και να ανοιγοκλεινεις τα γαμωφτερα σου
Ουστ Λουγκ.......
kostetsosuk4.jpg
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους βοήθησαν να πάρω το πτυχίο pleasure, chris, doriti,Bρασιδα,cretan και το gatto σαν πράκτορα στην ίδια ομάδα που μου έδειξε τον δρόμο!
Ευχαριστώ και πάλι! :'(
Ψαξε βρες λυση Φιλε !!!
το warez-bb  και το greek-fun  δεν δουλευει και μας  βλεπω να μην δουμε Lost αυριο!!!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Τι ο Κωτσέτσος είναι ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΌΣ
Ο Χριστός και η Παναγία.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΛΕΕΙ Ο ΚΩΣΤΕΤΣΟΣ, αλλα chris για αλλη μια φορα πλαστογραφεις..ειστε συνηθισμενοι, εχετε ενσημα απο την παραγκα του κοκκαλη και του γκαγκα-τση
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
ο αλεφαντος τι ειπε στον ΑΝΤ1 ? ακουσε κανενας?
μημπως ειπε για τον ΔΟΥΡΟ?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ο αλεφαντος τι ειπε στον ΑΝΤ1 ? ακουσε κανενας?
μημπως ειπε για τον ΔΟΥΡΟ?

λιβάνισε τον Κόκκαλη για τις μεταγραφάρες που έκανε και πως τον παραπλάνησαν ο Λεμονής και ο ίβιτς για τον Νούνιες και έδωσε ο καημένος 4 εκ ευρώ(στον ύπνο του,τους δουλεύει ψιλό γαζί ο Κόκκαλης με τις μεταγραφές και τα δήθεν εκατομύρια που δίνει,πήρε τα τριπλάσια από τον Καστίγιο)
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
ποτε θα γινει ξανα προπονητης ο αλεφαντος στον ολυμπιακο?
το νταμπλ θα ειναι σιγουρο 100% τοτε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε μαλακοπίτουρες όλοι.. έλειψα μια μέρα λόγω φόρτου εργασίας εγώ και ο πλέζουρας αφήσατε το κοτέτσι ανοικτό και το έχει κουτσουλήσει όλο το θρεντ η φλωροπάπια....... :headbang: :headbang: :headbang:

Μωρή πουτάνα δε σου έχω πει να μη ζητάς πούτσα ασταμάτητα μωρή στερημένη;  :think: :think: :think:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε μαλακοπίτουρες όλοι.. έλειψα μια μέρα λόγω φόρτου εργασίας εγώ και ο πλέζουρας αφήσατε το κοτέτσι ανοικτό και το έχει κουτσουλήσει όλο το θρεντ η φλωροπάπια....... :headbang: :headbang: :headbang:

Μωρή πουτάνα δε σου έχω πει να μη ζητάς πούτσα ασταμάτητα μωρή στερημένη;  :think: :think: :think:

Στέγνωσαν τα δάκρυά σου για χτες, βάζελε του Κερατσινίου;

Αν και θα συμφωνήσω σε κάτι μαζί σου. Εσύ και ο pleasure το κρατάτε το θρεντ, οι άλλοι είναι ακόμα πολύ πίσω απο πλευράς χυσιμάτων και κατουρημάτων.

Ούτε κάν ο elvis, που τόσο μου τον διαφημίζανε! Νούλα μιλάμε το παλικάρι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom