Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εγώ βλέπω ότι σε όποιο θρεντ μπαίνεις ακούς(διαβάζεις) γαμοσταυρίδια,μήπως το παρατραβάς κι εσύ μερικές φορές???λέω εγώ... :think:
Να τώρα για παράδειγμα στο γάυρικο θρεντ όχι το παρατράβηξες....του γάμησες τη μάνα...
φιλικά!!!
Εν σχέσει μ αυτά που έχω ακούσει εδώ μέσα, χωρίς να έχω ρίξει ΟΥΤΕ ΕΝΑ βρισίδι, μάλλον έχω αγιάσει.
Αλλά είπαμε, επιστήμονες είναι αυτοί, όλα με ενστάσεις ξέρουν να τα παίρνουν.
(Και να παραμένουν δεύτεροι)    :)

Σοβαρά τώρα, αν κάποιος δεν αντέχει να ακούει διαφορετική άποψη και προσφεύγει στα εύκολα μπινελίκια, ειναι δικό μου πρόβλημα λες;
Φιλικά
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Μα η σεβιλλη δεν εχει καλυτερη ομαδα απ'την φενερ.Οι βραζιλιανοι της φενερ γαμανε.Οποιος υποτιμα τους "τουρκους" κανει μεγαλο λαθος.Συν ο καλος προπονητης τους.Βεβαια δεν θα συγκριθει με μεγαθηρια η φενερ αλλα με ομαδες της παρουσας/δικης της κλασης ειναι ανοιχτα τα ματς!!!
Δεν υπαρχει φυσιολογικο φιλαρακι.Οταν παιζεις με τις πιθανοτητες ολα μπορουν να πανε καλα οπως κ ολα μπορουν να πανε σκατα.Μονο αν το δεις το θεμα με ψυχρη λογικη βγαζεις αποτελεσμα γι'αυτο κ η μπαλα ειναι συναρπαστικοτερη απ'τα μαθηματικα.Αλλιως δεν θα υπηρχαν μεγαλες,μικρες κ μεσαιες ομαδες.Θα υπηρχαν μονο μεγαλες κ θα επαιζαν αιωνια μεταξυ τους!Φυσικα κ μπορουσαμε να τους περασουμε.Ομως εχουμε δουλεια ακομη κ χθες τελικα αποδειχθηκε 100%.Οσο για τις καλες εμφανισεις,ευχομαι μονο να συνεχιστουν.
Φυσικά υπάρχουν και φυσιολογικά αποτελέσματα. Είναι αυτά που στο στοίχημα παίζονται με το μικρότερο ρίσκο και το αντίθετό τους αποτελέι έκπληξη, δεν ξέρω αν έχεις ακούσει αυτή τη λέξη.
Λοιπόν, όποιος πόνταρε στον Ολυμπιακό έπαιζε την έκπληξη, καλά ως εδώ;
Όπως ας πούμε ο ΠΑΟ (ακούς Φέθρυ;) παιζότανε φαβορί για πρόκριση επί των φουστανελάδων Σκωτσέζων, αλλά πήρε πουλί (ω, τι έκπληξη με την μπάλα που παίζει).
Αν δεν υπήρχαν φυσιολογικά αποτελέσματα, κανένας πρόεδρος δεν θα έδινε εκατομμύρια για να πάρει παίκτες. Αλλιώς μόνο το πάθος κάποιων παιδιών από τις αλάνες θα έφτανε για να περάσει οποιαδήποτε ομάδα.
Το ξαναλέω: για να περάσουμε έπρεπε να μας πάνε ΌΛΑ πρίμα εχθές. Και δεν μας πήγε ούτε ένα. Με φούλ άμυνα (όπως παίξαμε κι εδώ δηλαδή) θα μπορούσαμε να πάρουμε αποτέλεσμα, όπως πήραμε κι εδώ.
Και για να μην μακρυγορώ. Η Τσέλσι του β΄ημιχρόνου μου θύμισε την Τσέλσι της Αθήνας. Ο Ολυμπιακός όμως του β΄ημιχρόνου ήταν καλύτερος από αυτόν της Αθήνας. Είχα γράψει μετά τον α αγώνα πως δεν μου άρεσε που έκανε όλο γιόμες. Εχθές λοιπόν εγώ είδα μια ομάδα που στο β΄ημ. έβαλε την μπάλα κάτω. Και αυτό εμένα μου αρκούσε. Πρόκριση δεν περίμενα, παρά μόνο από έκπληξη.
 

Επισκέπτης
Εν σχέσει μ αυτά που έχω ακούσει εδώ μέσα, χωρίς να έχω ρίξει ΟΥΤΕ ΕΝΑ βρισίδι, μάλλον έχω αγιάσει.
Αλλά είπαμε, επιστήμονες είναι αυτοί, όλα με ενστάσεις ξέρουν να τα παίρνουν.
(Και να παραμένουν δεύτεροι)    :)

Σοβαρά τώρα, αν κάποιος δεν αντέχει να ακούει διαφορετική άποψη και προσφεύγει στα εύκολα μπινελίκια, ειναι δικό μου πρόβλημα λες;
Φιλικά

βρε πανηλιθιε,οταν εγραψα την αποψη μου για το παιχνιδι,ηταν σωστη κ αγια η απαντηση σου ? ουτε καν επιχειρημα δεν ειχες για να γραψεις.Ομως εισαι πανευρωπαηλιθιος οποτε εχεις δικαιολογια.

τραβα κ γαμησου λεμε παραδιπλα.δεν γουσταρουμε να βλεπουμε πουστρακια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δεν ψαχνομαι για γαμησι σε αντιθεση μ'εσενα.πολυ απλο δεν ειναι ?

μπας κ εκτος απο σαπουνι εισαι κ πουσταρα ? για κοιταξε το.
Αντιλαμβάνομαι οτι έχεις άγνωστες λέξεις.
Υπάρχουν και λεξικά ξέρεις, σε όλα τα βιβλιοπωλεία.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σοβαρά τώρα, αν κάποιος δεν αντέχει να ακούει διαφορετική άποψη και προσφεύγει στα εύκολα μπινελίκια, ειναι δικό μου πρόβλημα λες;
Φιλικά
Ασε τα πουστριλικια και ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΟΥ απο εδω μεσα φραγκο-κοτα λυρατη πουπουλενια.
Σε 1,5 μηνα παρουσιας σου στο site εχεις γραψει ενα ΚΑΡΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

Βρες αλλα φορυμ στο ιντερνετ κομπλεξικε καταπιεσμενε πουστρο ΧΑΦΙΕ
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
βρε πανηλιθιε,οταν εγραψα την αποψη μου για το παιχνιδι,ηταν σωστη κ αγια η απαντηση σου ? ουτε καν επιχειρημα δεν ειχες για να γραψεις.Ομως εισαι πανευρωπαηλιθιος οποτε εχεις δικαιολογια.

τραβα κ γαμησου λεμε παραδιπλα.δεν γουσταρουμε να βλεπουμε πουστρακια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
Κανένα στοιχηματάκι έχεις να προτείνεις ακόμα σαν το χτεσινό;
Αν και είναι σαν να κλέβω εκκλησία!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Όπου ακούς πολλά κεράσια.......
Στα χω βαλει στον κωλο σου 4 κερασια πριν κανα μηνα,ΘΥΜΑΣΑΙ? :birdman:
Ελα
να δεις την ΨΩΛΑΡΑ μου και να φας τα αγαπημενα σου ΤΥΡΟΓΑΡΙΔΑΚΙΑ μετα μπεμπη αυνανα :jerking: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ασε τα πουστριλικια και ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΟΥ απο εδω μεσα φραγκο-κοτα λυρατη πουπουλενια.
Σε 1,5 μηνα παρουσιας σου στο site εχεις γραψει ενα ΚΑΡΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

Βρες αλλα φορυμ στο ιντερνετ κομπλεξικε καταπιεσμενε πουστρο ΧΑΦΙΕ
Δεν σε έβαλα για κριτή του τι θα πω, μικρέ μου βλάκα.

Όταν εσείς μπαίνετε στα άλλα θρεντ, είναι καλά;
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εν σχέσει μ αυτά που έχω ακούσει εδώ μέσα, χωρίς να έχω ρίξει ΟΥΤΕ ΕΝΑ βρισίδι, μάλλον έχω αγιάσει.
Αλλά είπαμε, επιστήμονες είναι αυτοί, όλα με ενστάσεις ξέρουν να τα παίρνουν.
(Και να παραμένουν δεύτεροι)     :)

Σοβαρά τώρα, αν κάποιος δεν αντέχει να ακούει διαφορετική άποψη και προσφεύγει στα εύκολα μπινελίκια, ειναι δικό μου πρόβλημα λες;
Φιλικά
Ξέρεις,παίζε πάντα ρόλο και πως εκφράζεσαι όταν λες την αποψή σου...και στα γραφόμενα σου εδώ εγώ δεν βλέπω καμία άποψη...ούτε καν πλακίτσα!!!!
Εγώ αυτό το λέω σπάσιμο αρχιδιών και ειρωνία...τέσπα...δικαίωμα σου να κάνεις ότι θέλεις...τα λέμε!!!
 

Επισκέπτης
Φυσικά υπάρχουν και φυσιολογικά αποτελέσματα. Είναι αυτά που στο στοίχημα παίζονται με το μικρότερο ρίσκο και το αντίθετό τους αποτελέι έκπληξη, δεν ξέρω αν έχεις ακούσει αυτή τη λέξη.
Λοιπόν, όποιος πόνταρε στον Ολυμπιακό έπαιζε την έκπληξη, καλά ως εδώ;
Όπως ας πούμε ο ΠΑΟ (ακούς Φέθρυ;) παιζότανε φαβορί για πρόκριση επί των φουστανελάδων Σκωτσέζων, αλλά πήρε πουλί (ω, τι έκπληξη με την μπάλα που παίζει).
Αν δεν υπήρχαν φυσιολογικά αποτελέσματα, κανένας πρόεδρος δεν θα έδινε εκατομμύρια για να πάρει παίκτες. Αλλιώς μόνο το πάθος κάποιων παιδιών από τις αλάνες θα έφτανε για να περάσει οποιαδήποτε ομάδα.
Το ξαναλέω: για να περάσουμε έπρεπε να μας πάνε ΌΛΑ πρίμα εχθές. Και δεν μας πήγε ούτε ένα. Με φούλ άμυνα (όπως παίξαμε κι εδώ δηλαδή) θα μπορούσαμε να πάρουμε αποτέλεσμα, όπως πήραμε κι εδώ.
Και για να μην μακρυγορώ. Η Τσέλσι του β΄ημιχρόνου μου θύμισε την Τσέλσι της Αθήνας. Ο Ολυμπιακός όμως του β΄ημιχρόνου ήταν καλύτερος από αυτόν της Αθήνας. Είχα γράψει μετά τον α αγώνα πως δεν μου άρεσε που έκανε όλο γιόμες. Εχθές λοιπόν εγώ είδα μια ομάδα που στο β΄ημ. έβαλε την μπάλα κάτω. Και αυτό εμένα μου αρκούσε. Πρόκριση δεν περίμενα, παρά μόνο από έκπληξη.

συμφωνα με αυτα που λες,οποιος δεν επαιξε 1 την τσελσι εχθες ηταν μαλακας.γιατι ηταν δωρακι το 1.30-1.50 που κυκλοφορουσε εξω.ετσι ? εγω διαφωνω.
συμφωνω οτι αν ερχοταν 2 θα ηταν εκπληξη,το Χ παντως ειχε πιθανοτητες.

οποιος επαιξε βαζελο,μαλακας ηταν για μενα.αν ειχε δει τον 1ο αγωνα επρεπε να χε καταλαβει οτι με την 5αρα που γλυτωσε μεσα στη σκωτια δυσκολα θα προκρινοταν ασχετα αν στον επαναληπτικο της αθηνας δεν επαιξε ασχημα κ μπορουσε να κερδισει.σωστα ? παντως βαλιου μπετ δεν ηταν ο 1 στο 1.70 για κανενα λογο!

αυτα τα λιγα,για τα αλλα μισα συμφωνω πανω κατω.
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Fethry μη γράφεις άλλο στους γαύρους!!! Αφού βλέπεις ότι το μεγαλύτερο ποσοστό είναι βρισιές. Εκτός αν θέλεις να τ΄ακούς? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Fethry μη γράφεις άλλο στους γαύρους!!! Αφού τους βλέπεις ότι το μεγαλύτερο ποσοστό είναι βρισιές. Εκτός αν θέλεις να τ΄ακούς? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σημασία έχει και ποιος με βρίζει.
Εν προκειμένω μιλάμε για ανύπαρκτους και τρις κλαμένους.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
andrea αυτό που γράφει κάτω απο το avatar σου είναι Καρκινική επιγραφή?
Ναι, διαβάζεται το ίδιο και με αντίθετη ανάγνωση.
Πρόκειται για ρητό που αναγραφόταν σε νιπτήρα, λουτήρα έξω από την Αγιά Σοφιά, για τους πιστούς που μπαινόβγαιναν.
Σημαίνει "ξέπλυνέ και τα αμαρτήματά σου, όχι μόνο το πρόσωπό σου"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom