Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ρε Έλβις, δηλαδή τιο να πει και η Σεβίλλη που αποκλείστηκε από τη Φενέρ; Το φυσιολογικό ήταν να αποκλειστούμε. Επειδή μας καλόμαθε με τισ φετινές του εμφανίσεις ο Ολυμπιακός δεν σημαίνει πως μπορούσε να περάσει την Τσέλσι πραγματικά. Έπρεπε όλα να του βγούνε πρίμα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Και ο Αθηναϊκός πήρε δυο φορές Χ απο την Μάντσεστερ και αποκλείστηκε στο 119' αλλά δεν έκαναν έτσι! :grin:
εσυ θα γραφτεις και μελος στο τελος :2funny: :2funny: :2funny:

Να δείτε ρε που τελικά πίσω απο τον Φέθρυ κρύβεται ο pleasure και μας κάνει πλάκα ο κερατάς  ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
λες η κουφαλα??????

Άλλα μας έλεγες χτες τέτοια ώρα πάντως!
Τα ξέχασες κιόλας;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φεθρυ σε τρωει ο κωλος σου να τ'ακουσεις απο τον ελβις μου φαινεται
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ρε Έλβις, δηλαδή τιο να πει και η Σεβίλλη που αποκλείστηκε από τη Φενέρ; Το φυσιολογικό ήταν να αποκλειστούμε. Επειδή μας καλόμαθε με τισ φετινές του εμφανίσεις ο Ολυμπιακός δεν σημαίνει πως μπορούσε να περάσει την Τσέλσι πραγματικά. Έπρεπε όλα να του βγούνε πρίμα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Άλλα μας έλεγες χτες τέτοια ώρα πάντως!
Τα ξέχασες κιόλας;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
λεω κατι διαφορετικο σημερα ? βρηκα δικαιολογιες ρε βλακα ? δεν θα ασχοληθω στο φορουμ δημοσια μαζι σου,αν θες στειλε πμ να κανονισουμε να παμε για καφεδακι να σου εξηγησω το σκεπτικο μου ;)


Ρε Έλβις, δηλαδή τιο να πει και η Σεβίλλη που αποκλείστηκε από τη Φενέρ; Το φυσιολογικό ήταν να αποκλειστούμε. Επειδή μας καλόμαθε με τισ φετινές του εμφανίσεις ο Ολυμπιακός δεν σημαίνει πως μπορούσε να περάσει την Τσέλσι πραγματικά. Έπρεπε όλα να του βγούνε πρίμα.
Μα η σεβιλλη δεν εχει καλυτερη ομαδα απ'την φενερ.Οι βραζιλιανοι της φενερ γαμανε.Οποιος υποτιμα τους "τουρκους" κανει μεγαλο λαθος.Συν ο καλος προπονητης τους.Βεβαια δεν θα συγκριθει με μεγαθηρια η φενερ αλλα με ομαδες της παρουσας/δικης της κλασης ειναι ανοιχτα τα ματς!!!
Δεν υπαρχει φυσιολογικο φιλαρακι.Οταν παιζεις με τις πιθανοτητες ολα μπορουν να πανε καλα οπως κ ολα μπορουν να πανε σκατα.Μονο αν το δεις το θεμα με ψυχρη λογικη βγαζεις αποτελεσμα γι'αυτο κ η μπαλα ειναι συναρπαστικοτερη απ'τα μαθηματικα.Αλλιως δεν θα υπηρχαν μεγαλες,μικρες κ μεσαιες ομαδες.Θα υπηρχαν μονο μεγαλες κ θα επαιζαν αιωνια μεταξυ τους!Φυσικα κ μπορουσαμε να τους περασουμε.Ομως εχουμε δουλεια ακομη κ χθες τελικα αποδειχθηκε 100%.Οσο για τις καλες εμφανισεις,ευχομαι μονο να συνεχιστουν.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
λεω κατι διαφορετικο σημερα ? βρηκα δικαιολογιες ρε βλακα ? δεν θα ασχοληθω στο φορουμ δημοσια μαζι σου,αν θες στειλε πμ να κανονισουμε να παμε για καφεδακι να σου εξηγησω το σκεπτικο μου ;)
σκουπισε της ομως το φραπογαλο απο τον δικο μου καφε
www.imageshack.gr/view.php?file=kgr823x1j85ids3tpgb6.jpg] [/URL]
και με το μαλακο εχουν και αλλοι σειρα μετα
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Να τα παίρνω θέλω, όχι να τα δίνω! :grin:
βρε υπαλληλε θα δινεις 60 το χρονο και θα παιρνεις 800 το μηνα :uglystupid: :headbang:
συμφερει :2funny:
αντε γεια χαρα μαγκες και γοργονες και μην μου στενοχωρητε την παπιτσα μου και φυγει
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ρε LastMoican δεν κατάλαβα στο post σου, εκείνος που παραθέτει επιμέρους σχόλια στο δικό μου post, ποιος είναι;  :think:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
εγω μια προβλεψη θα δωσω: 1-3 υπερ του ολυμπιακου θα ερθει το ματσακι κ η τσελσι θα προηγηθει.

οποιος απ'τους ανυπαρκτους γουσταρει,στοιχηματα δεκτα ανω των 2000€ σε πμ.

καλο βραδυ σε ολους!
Αυτά μας έλεγες πάντως.
Και είδαμε όλοι φυσικά πόσο βουλωμένο γράμμα διάβαζες!
Αν και στα τρία έπεσες μέσα τελικά, όπως και στο οτι θα προηγηθεί η Τσέλσι.
Όσο για τον καφέ που λες, δεν πίνω ποτέ καφέ με κλαμένα γαβράκια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αυτά μας έλεγες πάντως.
Και είδαμε όλοι φυσικά πόσο βουλωμένο γράμμα διάβαζες!
Όσο για τον καφέ που λες, δεν πίνω ποτέ καφέ με κλαμένα γαβράκια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν εβαλες στοιχημα ομως.γιατι ? δεν ειχες λεφτα ή τα χες φαει σε λαμπαδες στην εκκλησια για χαρη της τσελσι ?

οσο για τα γραμματα,δεν διαβαζω εχω περασει στα μειλ.

ελα να πιουμε ενα καφεδακι,θα περασεις καλα.εγγυημενο!!! Οσο για κλαμα,τραβα σκουπισε τα χυσια μου απ'τα ματια σου κ ελα να μας τα πεις.αν απ'τα γραπτα μου καταλαβαινεις οτι κλαιω κ θρηνω για τον χθεσινο αγωνα εκτος απο μαλακας κουμουνας που ξυριζει τα παπαρια της εξουσιας δλδ εμου,εισαι κ ψωλο-ψυχαναλυτης ανυπαρκτος!

περαστικα πουτανακι ολων των θρεντ.

και μην παρεις τηλεφωνο την γκομενα,στην εστειλα σπιτι κουρασμενη!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
δεν εβαλες στοιχημα ομως.γιατι ? δεν ειχες λεφτα ή τα χες φαει σε λαμπαδες στην εκκλησια για χαρη της τσελσι ?

οσο για τα γραμματα,δεν διαβαζω εχω περασει στα μειλ.

ελα να πιουμε ενα καφεδακι,θα περασεις καλα.εγγυημενο!!! Οσο για κλαμα,τραβα σκουπισε τα χυσια μου απ'τα ματια σου κ ελα να μας τα πεις.αν απ'τα γραπτα μου καταλαβαινεις οτι κλαιω κ θρηνω για τον χθεσινο αγωνα εκτος απο μαλακας κουμουνας που ξυριζει τα παπαρια της εξουσιας δλδ εμου,εισαι κ ψωλο-ψυχαναλυτης ανυπαρκτος!

περαστικα πουτανακι ολων των θρεντ.

και μην παρεις τηλεφωνο την γκομενα,στην εστειλα σπιτι κουρασμενη!!!
Μ αρέσεις όταν είσαι κλαμένος και πικραμένος, γίνεσαι πιο ποιητής.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595

Συνημμένα

  • diafallon8_jpg.jpg
    diafallon8_jpg.jpg
    54,5 KB · Εμφανίσεις: 9

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Βάλτε καμμιά φωτογραφία με τριπλή εκσπερμάτωση ρε παιδιά, σεβασμός στην ιστορική αλήθεια!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αυτά μας έλεγες πάντως.
Και είδαμε όλοι φυσικά πόσο βουλωμένο γράμμα διάβαζες!
Αν και στα τρία έπεσες μέσα τελικά, όπως και στο οτι θα προηγηθεί η Τσέλσι.
Όσο για τον καφέ που λες, δεν πίνω ποτέ καφέ με κλαμένα γαβράκια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Tι ομαδα εισαι ανυπαρκτε?Βαζελακι με 4 παστελια στον κωλο?Χανουμακι με αλλες τοσες πουτσες τοσα χρονια?
Εχεις το θρασσος και μιλας ρε κωλαρχιδο,τελειωμενο μαλακιστηρι του κερατα. :birdman: :jerking:
Αυνανα,παλιομαλακα,θα σε ξεπουπουλιασω κοτουλα αλανιαρικη  :birdman:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αρε Μακλειν που σας χρειαζεται!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Άει από 'δώ μωρ' Πάπια, που θές να κάνεις πλάκα και στον κόσμο κιόλας.
Σ αυτούς που το ζητάει ο οργανισμός τους (συμπεριλαμβανομένου εσού) θα κάνω ότι νομίζω.
Θα μ' εμποδίσεις μήπως;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
βρήκε καφενείο τη Λάτσιο και νόμισε πως έκανε Ευρωπαική πορεία....
τι Τορίνο,τι κλαρίνο....
 

Συνημμένα

  • hprasinh_b.jpg
    hprasinh_b.jpg
    48,7 KB · Εμφανίσεις: 22

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Tι ομαδα εισαι ανυπαρκτε?Βαζελακι με 4 παστελια στον κωλο?Χανουμακι με αλλες τοσες πουτσες τοσα χρονια?
Εχεις το θρασσος και μιλας ρε κωλαρχιδο,τελειωμενο μαλακιστηρι του κερατα. :birdman: :jerking:
Αυνανα,παλιομαλακα,θα σε ξεπουπουλιασω κοτουλα αλανιαρικη  :birdman:
Τρία πουλάκια κάθονταν........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom