Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (7 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
απλά απορώ γιατί να βάλεις δημόσια το πρόσωπο σου εδώ. αλλά εσύ το έκανες. επιλογή σου
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Μη χαλιεσαι ρε BRABUS...
Κατα καιρους εμφανιζονται κατι κομητες που ανακαλυψαν το ΜΠΟΥ,
γραφουν συνεχομενα για μερες και μετα χανονται..
Κλασικη περιπτωση ο μικρος..
 

Επισκέπτης
Μη χαλιεσαι ρε BRABUS...
Κατα καιρους εμφανιζονται κατι κομητες που ανακαλυψαν το ΜΠΟΥ,
γραφουν συνεχομενα για μερες και μετα χανονται..
Κλασικη περιπτωση ο μικρος..

εσύ τι πετάγεσαι σαν την πορδή ?  με αυτόν μιλάω. ότι να'ναι. και αρκετά είπαμε χθες εμείς οι δύο. δεν με κάλυψε καμμία απάντηση σου. μου απάντησες στα μισά σχόλια μου και σε άλλα πόσα καθόλου. τώρα τι θες εδώ ?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
εσύ τι πετάγεσαι σαν την πορδή ?   με αυτόν μιλάω. ότι να'ναι. και αρκετά είπαμε χθες εμείς οι δύο. δεν με κάλυψε καμμία απάντηση σου. μου απάντησες στα μισά σχόλια μου και σε άλλα πόσα καθόλου. τώρα τι θες εδώ ?
Ειχα πιο σοβαρες δουλειες να κανω..
Και στα παπαρια μας αν καλυφθηκες η οχι..

:happy:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
εσύ τι πετάγεσαι σαν την πορδή ?  με αυτόν μιλάω. ότι να'ναι. και αρκετά είπαμε χθες εμείς οι δύο. δεν με κάλυψε καμμία απάντηση σου. μου απάντησες στα μισά σχόλια μου και σε άλλα πόσα καθόλου. τώρα τι θες εδώ ?
Ρε τυπε ,για σου απαντησει σε ολα ,θα επρεπε να παθει θλαση στα δαχτυλα...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538

Επισκέπτης
βλέπω στις παπαριές-ειρωνείες πρώτοι εδώ μέσα. όχι σε αυτό σας παραδέχομαι. πρώτοι στις μαλακίες. μια σοβαρή απάντηση της προκοπής δεν μπορείτε να δώσετε
 

Επισκέπτης
Δικηγορος,ναι..
Να βγαλουμε κανενα γιουρο..

άκου μια διαολεμένη σύμπτωση. οι σοβαρές δουλειές έτυχε να είναι την ίδια στιγμή που σου είχα γράψει πόσα μηνύματα εδώ για τον παοκ. τελος πάντων. δεν πειράζει. έτσι και αλλιώς άκρη δεν θα βγάζαμε ούτε το 2060 όση ώρα και να μιλάγαμε
 

Επισκέπτης
γιατί δεν φτιάχνεις ένα δικό σου νήμα το σχόλιο του Μέσσι για τον Θρύλο και να γράφεις εκεί όλη μέρα ρε μάστορα?

εσείς ένα νήμα " λυσσώντας στον lionelmessi2020 κάθε μέρα χωρίς λόγο τέτοιοι παπάρες που είμαστε " ?  θα είχε πόσες σελίδες στάνταρ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
γιατί δεν φτιάχνεις ένα δικό σου νήμα το σχόλιο του Μέσσι για τον Θρύλο και να γράφεις εκεί όλη μέρα ρε μάστορα?
Ειναι μεχρι να τον κιτρινισουν..
Θα μαθει σιγα σιγα..
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.754
Πόντοι
5.506
ρε λιονελ αφου καταφερες να σπασεις τα νευρα ολων των γαυρων εδω μεσα φαντασου ποσο σπασαρχιδης εισαι
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.954
Like
10.072
Πόντοι
2.606
εσείς ένα νήμα " λυσσώντας στον lionelmessi2020 κάθε μέρα χωρίς λόγο τέτοιοι παπάρες που είμαστε " ?   θα είχε πόσες σελίδες στάνταρ

να είσαι σίγουρος ότι θα είχε 0 σελίδες και 0 μηνύματα.
 

Επισκέπτης
γιατί δεν φτιάχνεις ένα δικό σου νήμα το σχόλιο του Μέσσι για τον Θρύλο και να γράφεις εκεί όλη μέρα ρε μάστορα?

αλλά για να σου λύσω την απορία. επειδή και εκεί θα πετάγονταν πόσοι παπάρες όπως εδώ καλή ώρα και θα λυσσάγανε ότι κουράζω. ότι και να κάνεις , πάντα κάποιοι έχουν πρόβλημα και ενοχλούνται. άσε που εγώ εδώ γουστάρω να γράφω. γιατί να κάνω δικό μου νήμα και να γράφω εκεί ?   επειδή κάποιοι παπάρες εδώ έχουν πρόβλημα στον εγκέφαλο εκ γενετής ?   δεν φταίω εγώ για αυτό
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.954
Like
10.072
Πόντοι
2.606
αλλά για να σου λύσω την απορία. επειδή και εκεί θα πετάγονταν πόσοι παπάρες όπως εδώ καλή ώρα και θα λυσσάγανε ότι κουράζω. ότι και να κάνεις , πάντα κάποιοι έχουν πρόβλημα και ενοχλούνται. άσε που εγώ εδώ γουστάρω να γράφω. γιατί να κάνω δικό μου νήμα και να γράφω εκεί ?   επειδή κάποιοι παπάρες εδώ έχουν πρόβλημα στον εγκέφαλο εκ γενετής ?   δεν φταίω εγώ για αυτό

φτιάξτο να δούμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom