Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (31 μέλη και 66 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Γλομπέος
Επισκέπτης
Το μέλος lionelmessi2020 θέλει να γίνει φίλος/η σου
« Εστάλη στον/στην: whois στις: σήμερα στις 14:20 »
Απάντηση με παράθεσηΑπάντηση με παράθεση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Το μέλος lionelmessi2020 θέλει να γίνει φίλος/η σου. Κλικ εδώ για να αποδεχτείς ή να απορρίψεις το αίτημά του/της.
ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΥΠΟΔΕΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΤ-ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ Κ ΣΟΥΤΑΡΕΤΟΝ ΡΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΜΠΟΞΕΡ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ,ΜΟΝΤ ΤΟΥ ΠΕΤΑΜΑΤΟΥ..
 

Επισκέπτης
Γλομπέος
Επισκέπτης
Το μέλος lionelmessi2020 θέλει να γίνει φίλος/η σου
« Εστάλη στον/στην: whois στις: σήμερα στις 14:20 »
Απάντηση με παράθεσηΑπάντηση με παράθεση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Το μέλος lionelmessi2020 θέλει να γίνει φίλος/η σου. Κλικ εδώ για να αποδεχτείς ή να απορρίψεις το αίτημά του/της.
ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΥΠΟΔΕΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΤ-ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ Κ ΣΟΥΤΑΡΕΤΟΝ ΡΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΜΠΟΞΕΡ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ,ΜΟΝΤ ΤΟΥ ΠΕΤΑΜΑΤΟΥ..

ε ναι μωρέ. εμένα να μπλοκάρουν. όχι εσένα που μιλάς τόσο ωραία
 

Επισκέπτης
μπλοκάρετε με. θα είμαι ο πρώτος που θα έχω μπλοκαριστεί σε σάιτ χωρίς κανένα λόγο,χωρίς να έχω κάνει τίποτα. τελείως άδικο δηλαδή αλλά δεν βαριέσαι. έχουμε συνηθίσει πλέον σε τέτοια. μαγεία ?  χα χα χα χα χα
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
λιονελ μεσι :hi: να ξερεις οτι εμεις απο το θρεντ του ΠΑΟΚ σε στηριζουμε γιατι αγαπαμε τον διαλογο και τον πολιτισμο :hi: ασχετος αν ειμαστε απο διαφορετικες ομαδες εχεις τα δικα σου επιχειρηματα και ειναι σεβαστα ειμαστε υπερ της πολυφωνιας δημοκρατιας και της ανεξαρτησιας του λογου ακομα και οταν μας κατακρινουν γιαυτο προσπαθησε να εισαι ο εαυτος σου χωρις να καταπιεζεις το πνευμα σου  :hi: :rockon:
 

Επισκέπτης
λιονελ μεσι :hi: να ξερεις οτι εμεις απο το θρεντ του ΠΑΟΚ σε στηριζουμε γιατι αγαπαμε τον διαλογο και τον πολιτισμο :hi: ασχετος αν ειμαστε απο διαφορετικες ομαδες εχεις τα δικα σου επιχειρηματα και ειναι σεβαστα ειμαστε υπερ της πολυφωνιας δημοκρατιας και της ανεξαρτησιας του λογου ακομα και οταν μας κατακρινουν γιαυτο προσπαθησε να εισαι ο εαυτος σου χωρις να καταπιεζεις το πνευμα σου  :hi: :rockon:

ωραία όλα αυτά τα ειρωνικά που λες. θα μου απαντήσεις καμμιά φορά σε αυτό που σου είχα γράψει ?  σας ξεφτίλισα τελείως πόσες φορές με αυτά που έγραψα. οπότε πως λες ειρωνικά ότι είστε μαζί μου,με υποστηρίζετε και άλλες τέτοιες βλακείες ?
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
ντεμη,τραβα γαμησου παρακατω κοπελιτσα μου γαμω τον φορτουνη κ εσενα μαζι..
ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΕΣΕΝΑ???
ΠΟΙΟΣ ΣΚΟΥΖΕΙ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΩ???
με τ αναρχιδα παιχτακια μου τα εχω,με κανεναν αλλον..
ΓΥΡΝΑ ΤΩΡΑ με τ αλλα χαζα στο θρεντ που ψωλοβαρας ολημερις κ μην ασχολεισαι μαζι μου βλακεντιε..
Ότι πεις μίστερ μαλακά, και αρχιμαλακα του σαιτ για το 2019, πίστευα ότι ο δούκας βαν νορντεν είναι ο νικητής για φέτος, αλλά βλέπω είσαι τέρας μαλάκια, συγχαρητήρια για τον τίτλο του αρχιμαλακα του σαιτ από τώρα πλεζουρα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.693
Like
11.163
Πόντοι
3.656
ΡΕ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΟ ΣΠΑΣΩ ΣΕ ΠΕΝΗΝΤΑΡΑΚΙΑ ΑΝ Κ ΤΑ ΜΑΠΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ..
ΑΝ ΜΩΡΗ ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ,ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟ ΘΡΕΝΤ,ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΝΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΠΟΥ ΠΥΡΟΒΟΛΑΣ???
ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ???
ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ???
ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ..
ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΙΒΙ..
ΠΑΙΞΤΟΝ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΣΟΝΤΑ..
ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΣΕΙΣ..
ΒΓΕΣ ΠΑΡΑ ΚΑΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΟΥΝ..
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΜΩΡΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ????
τυπε εχεις αρχισει και μαλακωνεις.. :S
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.693
Like
11.163
Πόντοι
3.656
τυπε καντους καθρεφτακι τους μαλακες
μπηκες τιμιος γιγαντας να γραψεις τις αποψεις σου και σε αποπερνουν
παρ'τον απο εκει ρε πουλι να σου φτασει το παοθρεντ 10 χιλιαδες σελιδες σε ενα 2μερο.. :S
 

Επισκέπτης
τυπε καντους καθρεφτακι τους μαλακες
μπηκες τιμιος γιγαντας να γραψεις τις αποψεις σου και σε αποπερνουν

έλα ρε μορφή. ξεμύτισες επιτέλους ?  εμφανίστηκες ?  σε πόσα που σου έχω γράψει , μούγκα. και βγήκες τώρα να γράψεις την μαλακία σου και εσύ να το παίξεις εξυπνάκιας πάλι ?  ρε άντε γεια και εσύ λέμε. πίσω στην φωλίτσα σου κάτσε και βάλε λεφτά στο paoalive σαν καλό πρόβατο
 

Επισκέπτης
παρ'τον απο εκει ρε πουλι να σου φτασει το παοθρεντ 10 χιλιαδες σελιδες σε ενα 2μερο.. :S

μιλάμε πέθανα στο γέλιο ρε μπαγάσα. νευρικό γέλιο με έπιασε. αδικείστε. γελωτοποιοί έπρεπε να είσαστε. στο χιούμορ σκίζετε,είστε πρώτοι
 

Επισκέπτης
τίποτα σοβαρό να γράψετε μπορείτε σε αυτό το σάιτ ?  ή μόνο μαλακίες μπας και περνιέστε για έξυπνοι και γελάσει κανένας εδώ στα σχόλια και συμφωνήσει ?
 

Επισκέπτης
τυπε καντους καθρεφτακι τους μαλακες
μπηκες τιμιος γιγαντας να γραψεις τις αποψεις σου και σε αποπερνουν

α και ΤΟ ΠΟΥΛΙ μια μικρή λεπτομέρεια. να μιλάει μαλάκας για άλλους και να τους λέει μαλάκες , οξύμωρο δεν το βρίσκεις ?   είσαι ο ορισμός του μαλάκα. είσαι βάζελος και κάθε μέρα έχεις γράψει πόσα σχόλια εδώ για τον Ολυμπιακό. αυτό από μόνο του δείχνει πόσο έξυπνος είσαι. φήμες λένε ότι μια μέρα δεν έγραψες εδώ για τον Ολυμπιακό και ασχολήθηκες μόνο με την ομάδα σου
 

Επισκέπτης
παρ'τον απο εκει ρε πουλι να σου φτασει το παοθρεντ 10 χιλιαδες σελιδες σε ενα 2μερο.. :S

α και αν γουστάρω , θα το φτάσω το thread και 40 χιλιάδες σελίδες. εσύ φτάστο 60 χιλιάδες σελίδες. χέστηκα. άντε γεια λέμε. ασχοληθείτε με κανέναν άλλο. αρκετά λυσσάξατε με μένα
 

Επισκέπτης
ειρωνευτείτε με γράφοντας όσες παπαριές,μαλακίες θέλετε. χέστηκα χα χα χα. εσείς δείχνετε έτσι πόσο χαζοί είστε. εντωμεταξύ με ειρωνεύεστε και ταυτόχρονα όλη την ώρα ασχολείστε με μένα χα χα χα χα χα. γράψτε άλλα 200 σχόλια για μένα :)
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
κουρασες φιλε ... ελεος ... γαμησες και το νημα εντελως
 

Επισκέπτης
κουρασες φιλε ... ελεος ... γαμησες και το νημα εντελως

ε ναι. εγώ το γάμησα. ενώ ο άλλος που με έχει βρίσει 100 φορές το ομόρφυνε. άντε γεια και εσύ. αλλά βέβαια σε ποιον θα μίλαγες ?  σε μένα. εμένα έχετε βρει όλοι εδώ και λυσσάτε
 

Επισκέπτης
κουρασες φιλε ... ελεος ... γαμησες και το νημα εντελως

και εδώ σε αυτό το forum μπαίνει κάθε μέρα ο κάθε άσχετος παπάρας άλλης ομάδας βλέπε ΤΟ ΠΟΥΛΙ και γράφει παπαριές. εμένα περίμενε το νήμα εδώ για να γαμηθεί. και μετά ξύπνησες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom