Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
α καλά. τι τα θέλει ο κώλος μου ρε φίλε ??????   και τι good luck ?  
ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΚΩΛΟΠΟΥΣΤΑ,ΣΚΑΣΕ..
ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ Τ ΑΓΑΜΗΤΑ ΑΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΣΤΩ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΣΤ..
ΕΧΩ ΗΔΗ ΤΗΝ ip ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ..
ΤΟ ΣΦΥΡΙΞΑ Κ ΕΛΗΞΕ..
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΟΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΛΥΣΤΡΗΣΕ???
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.669
Like
2.393
Πόντοι
606
λιονελ μεσι το θρεντ του ΠΑΟΚ ειναι μαζι σου :rockon: προχωρα θα σε στηριξουμε με ολες μας της δυναμεις :hi:
 

Επισκέπτης
ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΚΩΛΟΠΟΥΣΤΑ,ΣΚΑΣΕ..
ΘΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ Τ ΑΓΑΜΗΤΑ ΑΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΣΤΩ Κ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΣΤ..
ΕΧΩ ΗΔΗ ΤΗΝ ip ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ..
ΤΟ ΣΦΥΡΙΞΑ Κ ΕΛΗΞΕ..
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΟΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΛΥΣΤΡΗΣΕ???

αντί να απειλείς και να βρίζεις , μπορείς να μιλήσεις σαν άνθρωπος ?  ναι ή όχι ?
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΓΕ..
ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΥ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΚΙΑ..
ΜΑΣ ΚΛΑΣΑΤΕ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ,ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΩΛΟΣΟΥΜΕ???
ΑΝΟΙΞΤΕ Κ ΑΛΛΕΣ ΦΥΛΑΚΕΣ..
ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ Κ ΕΚΕΙ Η 7 ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΑΝΑΡΧΙΔΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
Τι σκούζεις ρε μαλακά, ο παοκ φέτος όλα τα ντέρμπι τα έχει γλυτώσει με φάρδος, στο 97 όλα Χ, και με τον γαυρο με 5-6 σοβαρές ευκαιρίες του ολυμπιακου πάλι γλύτωσε, εσύ σπαταλάς ένα σορό ευκαιρίες και παίρνεις τα αρχιδια μου, επιστροφή του φόρτουνη και αγορα γκολτζη σέντερ φορ τον Ιανουάριο, αλλιώς, θα στο πάρει ο παοκ φέτος με πολύ χειρότερη μπάλα από πέρσι
 

Επισκέπτης
Τι σκούζεις ρε μαλακά, ο παοκ φέτος όλα τα ντέρμπι τα έχει γλυτώσει με φάρδος, στο 97 όλα Χ, και με τον γαυρο με 5-6 σοβαρές ευκαιρίες του ολυμπιακου πάλι γλύτωσε, εσύ σπαταλάς ένα σορό ευκαιρίες και παίρνεις τα αρχιδια μου, επιστροφή του φόρτουνη και αγορα γκολτζη σέντερ φορ τον Ιανουάριο, αλλιώς, θα στο πάρει ο παοκ φέτος με πολύ χειρότερη μπάλα από πέρσι

δεν το παίρνει φέτος ο παοκ με τίποτα. εκτός αν κοιμηθεί πάλι ο θεός στο τέλος. αλλά πόσο πια ?  μια φορά έγινε αυτό πέρυσι
 

Επισκέπτης
Τι σκούζεις ρε μαλακά, ο παοκ φέτος όλα τα ντέρμπι τα έχει γλυτώσει με φάρδος, στο 97 όλα Χ, και με τον γαυρο με 5-6 σοβαρές ευκαιρίες του ολυμπιακου πάλι γλύτωσε, εσύ σπαταλάς ένα σορό ευκαιρίες και παίρνεις τα αρχιδια μου, επιστροφή του φόρτουνη και αγορα γκολτζη σέντερ φορ τον Ιανουάριο, αλλιώς, θα στο πάρει ο παοκ φέτος με πολύ χειρότερη μπάλα από πέρσι

και ο Ολυμπιακός ήδη έχει ομαδάρα και παίζει μπαλάρα. που να γυρίσει και ο Φορτούνης και να κάνει και μεταγραφές τον Ιανουάριο
 

Επισκέπτης
και γκολτζής υπάρχει. ο Ελ Αραμπί. στα κρίσιμα παιχνίδια όποτε έχει παίξει βασικός έχει σκοράρει. μόνο τώρα με παοκ δεν σκόραρε. με τότεναμ σκόραρε. με μπάγιερν σκόραρε. με αεκ σκόραρε και του το ακύρωσαν. με αελ του το ακύρωσαν. αν του ακυρώνεις γκολ , ίσως τον σταματήσεις
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.955
Like
10.076
Πόντοι
2.606
και ο Ολυμπιακός ήδη έχει ομαδάρα και παίζει μπαλάρα. που να γυρίσει και ο Φορτούνης και να κάνει και μεταγραφές τον Ιανουάριο

Σκοπεύεις να συνεχίσεις να γράφεις με αυτόν τον ρυθμό για τον Ολυμπιακό?
 

Επισκέπτης
Σκοπεύεις να συνεχίσεις να γράφεις με αυτόν τον ρυθμό για τον Ολυμπιακό?

όχι θα κάτσω να ζητήσω την άδεια από εσάς. με αφήνετε ή όχι ?   και πριν λέγατε ότι γράφω πολλά σχόλια μόνος μου και κουράζω. εδώ απάντησα σε άλλον με παράθεση. και αυτό σας πειράζει,έχετε πρόβλημα ?   πείτε μου κάτι που δεν σας ενοχλεί. να αναπνέω μπορώ ?  και όταν κάποιοι αναφέρονται σε μένα , εγώ δεν θα απαντάω ?  εντωμεταξύ εγώ δεν κάθομαι καν να ασχολούμαι,μετράω πόσα σχόλια γράφει ο καθένας εδώ. λεπτομέρειες
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Τι σκούζεις ρε μαλακά, ο παοκ φέτος όλα τα ντέρμπι τα έχει γλυτώσει με φάρδος, στο 97 όλα Χ, και με τον γαυρο με 5-6 σοβαρές ευκαιρίες του ολυμπιακου πάλι γλύτωσε, εσύ σπαταλάς ένα σορό ευκαιρίες και παίρνεις τα αρχιδια μου, επιστροφή του φόρτουνη και αγορα γκολτζη σέντερ φορ τον Ιανουάριο, αλλιώς, θα στο πάρει ο παοκ φέτος με πολύ χειρότερη μπάλα από πέρσι
ντεμη,τραβα γαμησου παρακατω κοπελιτσα μου γαμω τον φορτουνη κ εσενα μαζι..
ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΕΣΕΝΑ???
ΠΟΙΟΣ ΣΚΟΥΖΕΙ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΩ???
με τ αναρχιδα παιχτακια μου τα εχω,με κανεναν αλλον..
ΓΥΡΝΑ ΤΩΡΑ με τ αλλα χαζα στο θρεντ που ψωλοβαρας ολημερις κ μην ασχολεισαι μαζι μου βλακεντιε..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
όχι θα κάτσω να ζητήσω την άδεια από εσάς. με αφήνετε ή όχι ?   και πριν λέγατε ότι γράφω πολλά σχόλια μόνος μου και κουράζω. εδώ απάντησα σε άλλον με παράθεση. και αυτό σας πειράζει,έχετε πρόβλημα ?   πείτε μου κάτι που δεν σας ενοχλεί. να αναπνέω μπορώ ?  και όταν κάποιοι αναφέρονται σε μένα , εγώ δεν θα απαντάω ?
ΡΕ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΟ ΣΠΑΣΩ ΣΕ ΠΕΝΗΝΤΑΡΑΚΙΑ ΑΝ Κ ΤΑ ΜΑΠΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ..
ΑΝ ΜΩΡΗ ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ,ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟ ΘΡΕΝΤ,ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΝΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΠΟΥ ΠΥΡΟΒΟΛΑΣ???
ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ???
ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ???
ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ..
ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΙΒΙ..
ΠΑΙΞΤΟΝ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΣΟΝΤΑ..
ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΣΕΙΣ..
ΒΓΕΣ ΠΑΡΑ ΚΑΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΟΥΝ..
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΜΩΡΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ????
 

Επισκέπτης
ΡΕ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΟ ΣΠΑΣΩ ΣΕ ΠΕΝΗΝΤΑΡΑΚΙΑ ΑΝ Κ ΤΑ ΜΑΠΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ..
ΑΝ ΜΩΡΗ ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ,ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟ ΘΡΕΝΤ,ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΝΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΠΟΥ ΠΥΡΟΒΟΛΑΣ???
ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ???
ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ???
ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ..
ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΙΒΙ..
ΠΑΙΞΤΟΝ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΣΟΝΤΑ..
ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΣΕΙΣ..
ΒΓΕΣ ΠΑΡΑ ΚΑΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΟΥΝ..
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΜΩΡΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ????

έχεις πολύ ωραίο τρόπο. στο έχουν πει ?   και περιμένεις εσύ με τέτοια συμπεριφορά να σου μιλήσει στα σοβαρά ο άλλος και να κάνει αυτό που του λες ?   και μετά ξύπνησες. έτσι που μου μιλάς , ούτε το 2090 δεν κάνω αυτό που λες
 

Επισκέπτης
ΡΕ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕ ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΟ ΣΠΑΣΩ ΣΕ ΠΕΝΗΝΤΑΡΑΚΙΑ ΑΝ Κ ΤΑ ΜΑΠΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ..
ΑΝ ΜΩΡΗ ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ,ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟ ΘΡΕΝΤ,ΠΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΝΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΠΟΥ ΠΥΡΟΒΟΛΑΣ???
ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ???
ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ???
ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ..
ΔΕΣ ΛΙΓΟ ΤΙΒΙ..
ΠΑΙΞΤΟΝ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΣΟΝΤΑ..
ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΣΕΙΣ..
ΒΓΕΣ ΠΑΡΑ ΚΑΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΟΥΝ..
ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΜΩΡΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ????

100 σελίδες πρέπει να γυρίσει. για να σου λύσω την απορία. μην σου πω 200. σου είπα. έκανα μεγάλο έγκλημα. ηλεκτρική καρέκλα ή αβγά στην μασχάλη μου αξίζει ?  σταύρωση ίσως ?
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
όχι θα κάτσω να ζητήσω την άδεια από εσάς
Φυσικά θα ζητήσεις
με αφήνετε ή όχι ?
Οχι
   και πριν λέγατε ότι γράφω πολλά σχόλια μόνος μου και κουράζω. εδώ απάντησα σε άλλον με παράθεση. και αυτό σας πειράζει,έχετε πρόβλημα ?
Ναι, βρωμάει πεθαμενίλα ο κώλος σου
   πείτε μου κάτι που δεν σας ενοχλεί. να αναπνέω μπορώ ?
Οχι
 
και όταν κάποιοι αναφέρονται σε μένα , εγώ δεν θα απαντάω ?
Οχι
  εντωμεταξύ εγώ δεν κάθομαι καν να ασχολούμαι,μετράω πόσα σχόλια γράφει ο καθένας εδώ. λεπτομέρειες
Ουστ
 

Επισκέπτης
περνιέσαι για έξυπνος τώρα εσύ ο τελευταίος ?  ρε άντε γεια λέμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom