Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
λέγανε για τον Γκαγκάτση. και οι ίδιοι έχουν Γκαγκάτση στον παοκ. λέγανε για Θωμά Μητρόπουλο. και ο Μελισσανίδης νταραβερίζεται μαζί του
 

Επισκέπτης
σας λέω. δεν θα σας περάσει. δεν θα σας περάσει με τον Ολυμπιακό και σφάξτε μας 3000 φορές περισσότερο από πέρυσι. σας λέω. σε κάθε παιχνίδι συνεχίστε και κάντε αυτό που κάνετε. μην δίνετε πέναλτι στον Ολυμπιακό. μην δίνετε κίτρινες,κόκκινες στους αντιπάλους. να ακυρώνετε σε κάθε παιχνίδι πόσα γκολ του Ολυμπιακού. ρε με έλληνες διαιτητές. ρε με ξένους διαιτητές. ρε με var. ρε με πλειόφ. ότι και να γίνει και πάλι δεν θα μας σταματήσετε φέτος κοπρόσκυλα. εδώ στείλαμε επιστολή πριν λίγο καιρό στον Αυγενάκη και σε fifa,uefa για την διαιτησία και πάλι σφάξιμο τώρα με παοκ. δεν αλλάζει τίποτα. ο κόσμος κάθε παιχνίδι στο καραισκάκη είναι έξαλλος και συνέχεια γιουχάρει,βρίζει τους διαιτητές αλλά τα κοπρόσκυλα στα τέτοια τους και σφάζουν τον Ολυμπιακό. δεν υπάρχουν αυτά που γίνονται. μιλάμε για την απόλυτη μαγεία
 

Επισκέπτης
με το ζόρι να κάνετε το άσπρο μαύρο. δεν θα ξεχάσουμε αυτά που ξέρουμε , επειδή έτσι σας συμφέρει αλλόθρησκοι. λέτε ότι θέλετε. η αλήθεια που λέω εδώ και βλέπω εγώ και πόσοι άλλοι Ολυμπιακοί δεν αλλάζει ότι και να λέτε εσείς. έχουμε μάτια και βλέπουμε. θα'θελατε πολύ να μην λέμε τίποτα και να τα βλέπουμε όλα τέλεια και υπέροχα ε ?  και μετά ξυπνήσατε. όταν παλιά λυσσάγατε ότι σας αδικούσαν , τότε το πρωτάθλημα ήταν βρώμικο,παράγκα,στημένοι-πουλημένοι διαιτητές και πόσα άλλα που λέγατε. τώρα που τα τελευταία χρόνια έχουν κατασφάξει τον Ολυμπιακό , στα τέτοια σας. σφυρίζετε κλέφτικα,κάνετε γαργάρα και το πρωτάθλημα είναι 50-50,εξυγίανση και καθαρό. η ηθική σας τώρα πήγε περίπατο. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ κοπρόσκυλα υποκριτές ηθικολόγοι αντικειμενικοί του κώλου. βάλτε την ηθική σας του κώλου εκεί που ξέρετε
 

ntns_pnpls

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
25
Like
5
Πόντοι
0
Εχουμε μια μαυρη παραγκα στο ποδοσφαιρο και μια πρασινη παραγκα στο μπασκετ!!! Ολα τα αλλα ιστοριες για αγριους...Αλλα ο Θρυλος ειναι μεγεθος και δεν μασαμε απο τιποτα!!!
 

Επισκέπτης
φήμες λένε ότι ακόμα και σήμερα 3/12/19 τώρα 12.13 μμ που γράφω εδώ αυτό το σχόλιο , ακόμα παίζουν στο παοκ-παναθηναικός στην τούμπα. επίσης φήμες λένε ότι ακόμα και σήμερα τώρα που γράφω εδώ , περιμένουμε μπας και κατέβει καμμιά φορά ο παοκ να παίξει τον αγώνα κυπέλλου στο Καραισκάκη τότε μετά από αυτό με Μακ και το ντου στην Τούμπα. επίσης φήμες λένε ότι ακόμα και σήμερα τώρα που γράφω εδώ , ακόμα είναι πεσμένοι κάτω όλοι οι παίκτες της αεκ στον αγωνιστικό χώρο και έχουν σβήσει τα φώτα. επίσης φήμες λένε ότι ο παοκ έπεσε κατηγορία για τότε που ο Σαββίδης μπήκε Τούμπα με το όπλο. και ο παο έπεσε κατηγορία λόγω χρεών όπως είχε πέσει δίκαια και ο Ηρακλής. μπα κάτι ανέκδοτα που λέω ε. τις ξεφτίλες σας δεν τις φτάνει κανείς μπουρδέλα ότι και να λέτε,ότι και να κάνετε. που θα πιάσετε εσείς στο στόμα σας τον Ολυμπιακό τρομάρα σας
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ξεκολα μεσι..
στο θρεντ του ΓΑΥΡΟΥ γραφεις..
ΛΙΤΟΣ & ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΣ..
ΜΗΝ ΜΑΣ ΖΑΛΑΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ Κ ΕΣΥ..
ΕΧΟΥΜΕ Τ ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ..
 

Επισκέπτης
ξεκολα μεσι..
στο θρεντ του ΓΑΥΡΟΥ γραφεις..
ΛΙΤΟΣ & ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΣ..
ΜΗΝ ΜΑΣ ΖΑΛΑΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ Κ ΕΣΥ..
ΕΧΟΥΜΕ Τ ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ..

τι μου μιλάς έτσι ρε φίλε ?  εγώ σε έβρισα ?  και τι λιτός και περιεκτικός ?  άμα είμαι θυμωμένος θα κάτσω να σκεφτώ να είμαι λιτός και περιεκτικός ?  ότι σκέφτομαι το λέω και χέστηκα εκείνη την στιγμή αν γράφω λίγα ή πολλά και μικρά ή μεγάλα σχόλια
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.269
Πόντοι
6.256
ξεκολα μεσι..
στο θρεντ του ΓΑΥΡΟΥ γραφεις..
ΛΙΤΟΣ & ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΣ..
ΜΗΝ ΜΑΣ ΖΑΛΑΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ Κ ΕΣΥ..
ΕΧΟΥΜΕ Τ ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ..

Μην ασχολεισαι τυπε...ο γνωστος αυτιστικος κλωνος ειναι που τωρα το παιζει γαυρος και ζαλιζει αρχιδια.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
τι μου μιλάς έτσι ρε φίλε ?   εγώ σε έβρισα ?   και τι λιτός και περιεκτικός ?   άμα είμαι θυμωμένος θα κάτσω να σκεφτώ να είμαι λιτός και περιεκτικός ?   ότι σκέφτομαι το λέω και χέστηκα εκείνη την στιγμή αν γράφω λίγα ή πολλά και μικρά ή μεγάλα σχόλια
Ρε αρχιδι οτι σου λεω..
ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ???
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ..
Κ ΚΟΨΕ ΤΑ ΠΙΕΜ..
ΣΟΥ ΕΙΠΑ,ΜΗΝ ΜΑΣ ΖΑΛΑΣ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ..
2Ο ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..
ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟΥΜΠΕΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ..
ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΩΡΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΤΟ ΕΡΓΟ Κ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΠΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ..
ΑΝΤΕ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ..
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.518
Like
24.269
Πόντοι
6.256
ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΡΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΓΛΥΣΤΡΑΓΕ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΦΥΤΙΛΙΑ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ Ή ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΠΛΕΟΝ ΡΕ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑ???
ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΓΑΥΡΟΣ???
ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ..
Κ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΟΤΙ ΩΡΑ ΣΟΥ ΚΑΥΛΩΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ ΕΞΩ..ΓΑΜΙΟΛΟΠΟΥΣΤΕΣ..

Χαχαχα βρε μαλακα δεν λεω για σενα για τον αλλον τον Μεσι τα λεω αυτα...
 

Επισκέπτης
Ρε αρχιδι οτι σου λεω..
ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ???
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ..
Κ ΚΟΨΕ ΤΑ ΠΙΕΜ..
ΣΟΥ ΕΙΠΑ,ΜΗΝ ΜΑΣ ΖΑΛΑΣ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ..
2Ο ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..
ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟΥΜΠΕΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ..
ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΩΡΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΤΟ ΕΡΓΟ Κ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΠΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ..
ΑΝΤΕ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ..

α καλά δεν πας καλά εσύ. έχεις θέμα
 

Επισκέπτης
Ρε αρχιδι οτι σου λεω..
ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ???
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ..
Κ ΚΟΨΕ ΤΑ ΠΙΕΜ..
ΣΟΥ ΕΙΠΑ,ΜΗΝ ΜΑΣ ΖΑΛΑΣ Τ ΑΡΧΙΔΙΑ..
2Ο ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..
ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟΥΜΠΕΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ..
ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΩΡΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΔΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΤΟ ΕΡΓΟ Κ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΠΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ..
ΑΝΤΕ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ..

και έτσι να μιλάς σε κανέναν γνωστό σου. δεν με ξέρεις ούτε σε έβρισα. να μιλάς καλύτερα. αλλά τι λέω και εγώ. φαίνεται από τον τρόπο,αυτά που γράφεις , τι φοβερό χαρακτήρα έχεις
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
και έτσι να μιλάς σε κανέναν γνωστό σου. δεν με ξέρεις ούτε σε έβρισα. να μιλάς καλύτερα. αλλά τι λέω και εγώ. φαίνεται από τον τρόπο,αυτά που γράφεις , τι φοβερό χαρακτήρα έχεις
ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΕΓΩ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ..
ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΛΕΜΕ,ΜΗΝ ΣΚΑΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥΛΟ Κ ΦΑΣ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΒΛΑΚΑΚΟ..
 

Επισκέπτης
ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΕΓΩ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ..
ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΛΕΜΕ,ΜΗΝ ΣΚΑΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥΛΟ Κ ΦΑΣ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΒΛΑΚΑΚΟ..

όχι δεν με έβρισες καθόλου. ιδέα σου. ρε άντε γεια λέμε που το συνεχίζεις κιόλας ενώ έχεις άδικο. και μην μου απαντήσεις ξανά. μίλα σε κανέναν άλλο. ασχολήσου με άλλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom