Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε dark ασε ρε φιλε ελα στη γωνια μας.....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Και βέβαια για να ξανάρθουμε στους βαζελους μέσα στο επίσημο site του ερασιτέχνη παναθηναικου οι τίτλοι στο πινγκ πονγκ παρουσιάζονται 25 οπότε κάπου έκαναν λάθος η λένε ψέματα όπως πάντα
και ολοι οι τιτλοι τους 359
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μου φαίνεται πως δε τα ψαξες καλά φίλε Αλέξανδρε...Η ομάδα σου σε πληροφορώ οτι έχει περίπου 140 τίτλους στο άθλημα του πινγκ-πονγκ.Βάλε και άλλους 100 από αθλήματα όπως καταδύσεις,κολύμβηση και ιστιοπλοία που όπως γνωρίζουμε όλοι είναι από τα δημοφιλέστερα αθλήματα αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα...Δεν πειράζει όμως γιατί έχω να προσθέσω αθλήματα όπως το τρέξιμο επί Υμμητού,το στήσιμο παράγκας,την ελεύθερη πτώση στην περιοχή του αντιπάλου και άλλα στα οποία είστε πραγματικοί πρωταθλητές
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μου φαίνεται πως δε τα ψαξες καλά φίλε Αλέξανδρε...Η ομάδα σου σε πληροφορώ οτι έχει περίπου 140 τίτλους στο άθλημα του πινγκ-πονγκ.Βάλε και άλλους 100 από αθλήματα όπως καταδύσεις,κολύμβηση και ιστιοπλοία που όπως γνωρίζουμε όλοι είναι από τα δημοφιλέστερα αθλήματα αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα...Δεν πειράζει όμως γιατί έχω να προσθέσω αθλήματα όπως το τρέξιμο επί Υμμητού,το στήσιμο παράγκας,την ελεύθερη πτώση στην περιοχή του αντιπάλου και άλλα στα οποία είστε πραγματικοί πρωταθλητές
αυτο ειναι το επισημο site του ερασιτεχνη παο η οχι???? εδω μεσα λοιπον αλλα λεει? καποιος λοιπον κανει λαθος ο ερασιτεχνης παο η η πρασινη εφημεριδα?
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ο ερασιτέχνης κάνει λάθος που δεν έχουν ανανεώσει τη σελίδα του.Στα πρωταθλήματα του μπάσκετ είναι φυσιολογικό που δεν αναφέρει τα 2 τελευταία?(2005,2006)καθώς και τα κύπελλα(2005,2006,2007).Επίσης υπάρχουν πολλές παραλείψεις σε πολλά αθλήματα αν είδα καλά.Στο πινγκ-πονγκ,που αναφέρεις, έχουμε 112 διακρίσεις και όχι 25 που λέει το site αριθμός μικρότερος από αυτόν του ΟΣΦΠ, που όπως σου είπα έχει 140.Εμένα πάντως δε με ενδιαφέρουν και τόσο αυτά.Οι τίτλοι σε κάτι τέτοια αθλήματα αναφέρονται για να κάνουν ανούσια θέματα ο 'πρωταθλητής' και η 'πράσινη' έτσι ώστε να πουλήσουν κάνα φύλλο.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ο ερασιτέχνης κάνει λάθος που δεν έχουν ανανεώσει τη σελίδα του.Στα πρωταθλήματα του μπάσκετ είναι φυσιολογικό που δεν αναφέρει τα 2 τελευταία?(2005,2006)καθώς και τα κύπελλα(2005,2006,2007).Επίσης υπάρχουν πολλές παραλείψεις σε πολλά αθλήματα αν είδα καλά.Στο πινγκ-πονγκ,που αναφέρεις, έχουμε 112 διακρίσεις και όχι 25 που λέει το site αριθμός μικρότερος από αυτόν του ΟΣΦΠ, που όπως σου είπα έχει 140.Εμένα πάντως δε με ενδιαφέρουν και τόσο αυτά.Οι τίτλοι σε κάτι τέτοια αθλήματα αναφέρονται για να κάνουν ανούσια θέματα ο 'πρωταθλητής' και η 'πράσινη' έτσι ώστε να πουλήσουν κάνα φύλλο.

τωρα μιλας σωστα ... σε ποια αθληματα σε ενδιαφερουν οι τιτλοι λοιπον?
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τα αθλήματα που είναι ευρείως γνωστά και με ενδιαφέρουν είναι το μπάσκετ και το ποδόσφαιρο.Όλα τ'άλλα είναι λεπτομέρειες μπροστά σε αυτά...
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ρε καλως τα παιδια
τι εγινε ρε μαγκες σημερα με τους τιτλους?κ εκει πρωτοι ειμαστε??/
κριμα που ειχα δουλιτσα πριν κ δεν μπορεσα να ποσταρω νωριτερα
εγω ενα ξερω...μια φραση αντικατοπτριζει την πραγματικοτητα..
ΜΠΟΧΑ,ΒΡΩΜΑ του ΠΑΟ η ΙΣΤΟΡΙΑ...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
http://panathinaikos1908.gr/TITLES....α ενημερωθεί αρκετό καιρό περίπου 87 χρόνια
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Αν και δεν πρέπει να απολογηθώ για το τι γράφω σε ένα θρεντ πο αφορά Ολυμπιακούς και το άνοιξα εγώ, τέλος πάντων  το θέμα ήταν χιουμοριστικό ,ένα πείραγμα για κάποια εφημερίδα που ισχυρίζεται ότι ο παο έχει 490 τίτλους από τους οποίους οι 112 είναι στο πινγκ πονγκ
ΥΓ πόσο καιρό έχει να ενημερωθεί το site του ερασιτέχνη παο ? γιατί αν λέει ότι έχει 25 τίτλους και έχει 112 τότε μάλλον έχει να ενημερωθεί αρκετό καιρό περίπου 87 χρόνια
Δεν ξέρω πόσο καιρό έχει να ενημερωθεί η αν γράφει απλώς ότι θέλει...Αυτά τα 'πειράγματα' δυστηχώς είναι που καλλιεργούν,έμμεσα και άμεσα, τον φανατισμό και γίνονται τόσα επισόδεια...Μακάρι όλοι να τα βλεπαν με μια χιουμοριστική διάθεση...

Δες και αυτό υπάρχει και στα ελληνικά
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ωραίο πρωτοσέλιδο ο ''πρωταθλητής'' σήμερα.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


[move]:jerking: :jerking: :jerking:[/move]
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Ωραίο πρωτοσέλιδο ο ''πρωταθλητής'' σήμερα.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


[move]:jerking: :jerking: :jerking:[/move]
Μια απο τις μηδαμινες φορες που θα συμφωνησω μαζι σου...ομως κ εσεις ωραιο πρωτοσελιδο.
μ αρεσει η αναφορα που κανει στην εθνικη η score..
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
παλικαρια καλημερα
Ρικαρντινιο ακουω...τι να πω δεν ξερω...κ οχι τιποτα αλλο ετσι θα μας παει ολο το καλοκαιρι!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μια απο τις μηδαμινες φορες που θα συμφωνησω μαζι σου...ομως κ εσεις ωραιο πρωτοσελιδο.
μ αρεσει η αναφορα που κανει στην εθνικη η score..



Δεν διαβάζω score & δεν υπάρχει αυτή η εφημερίδα για μένα.Είμαι νοήμων.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
παλικαρια καλημερα
Ρικαρντινιο ακουω...τι να πω δεν ξερω...κ οχι τιποτα αλλο ετσι θα μας παει ολο το καλοκαιρι!!

καλημέρα συνγαυρε ο ντουντου έγινε ρικαρντίνιο και στο τέλος θα πάρει τον ντασίλβα του άρη πάλι τα ίδια και φέτος βλέπω με τισ μεταγραφές
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ούτε και γω διαβάζω το score.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • protathlitis_29_03_07.jpg
    protathlitis_29_03_07.jpg
    69,5 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom