Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Συμφωνώ απόλυτα. ¨Εχω τυφλή εμπιστοσύνη στο Γερμανό και δεν ξεχνάω...ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΝ. Τωρα τα κεφάλια μέσα, νίκη με Μάλτα, μια βοήθεια από τα μεμέτια με τους Νορβηγούς, και προκρινόμαστε.  Στα δυσκολα φαίνονται οι αληθινοί οπαδοί.
Ακριβως!Βεβαια δεν λεω,να κανουμε και κριτικη αλλα οχι ετσι οπως την κανουνε οι περισσοτεροι..Χθες ο ''Πρωταθλητης'' ειχε εξωφυλλο που εγραφε..''Να φυγει ο Γερμανος,εδω ειναι Ελλαδα,τι ξερει αυτος απο Ελλαδα?'' κι εδειχνε με βελος την μεγαλη Ελληνικη σημαια..Ειναι δυνατον ρε πουστη μου?Ποιος ''Ελληναρας'' το εγραψε αυτο?Αυτος δεν ξερει απο Ελλαδα ρεξεφτηλισμενε που σε εκανε να χυνεις ποταμια καποτε?
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Συμφωνώ απόλυτα. ¨Εχω τυφλή εμπιστοσύνη στο Γερμανό και δεν ξεχνάω...ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΝ.
κ μεις τον καναμε πλουσιο φιλε μου...ειναι αμοιβαια η σχεση μας με τον γερμανο...κ μην ξεχνας πως μαγκες επισης τον εκαναν και οι παιχτες...
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
παλικαρια εχετε μπλεξει μου φαινετε την λουτσα με την βουρτσα εδω μεσα...επειδη δεν βγαινει ακρη δεν ξανασχολουμαι με τον μαλακα.

λοιπον κανα νεο απ την ομαδα εχουμε?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
παλικαρια εχετε μπλεξει μου φαινετε την λουτσα με την βουρτσα εδω μεσα...επειδη δεν βγαινει ακρη δεν ξανασχολουμαι με τον μαλακα.

λοιπον κανα νεο απ την ομαδα εχουμε?

και αν θελετε μην γραφετε για την εθνικη εδω ...υπαρχει θρεντ .εδω Μονο για ΘΡΥΛΟ παρακαλω
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ενδιαφέρον για την απόκτηση του αριστερού μπακ της Χέρτα Βερολίνου και της εθνικής Βραζιλίας, Ζιλμπέρτο, φέρεται να έχει εκδηλώσει ο Ολυμπιακός. λετε?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
και αν θελετε μην γραφετε για την εθνικη εδω ...υπαρχει θρεντ .εδω Μονο για ΘΡΥΛΟ παρακαλω
το κλειδωσαν αδερφε?χοχοχοχο
για πες περι μεταγραφων ρε συ που εισαι πιο μπασμενος στα πραγματα?προχορησε τπτ?
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
λεω....αλλο ενα ονομα στην λιστα!
αλλα αν ισχυει οντως,ναι ειναι πολυ καλη περιπτωση κ κυριως σε θεση που ποναμε!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
το θεμα ειναι οτι καθυστερουν οι κινησεις αργουν πολυ ....
και θα τους παρουν μεγαλυτερα ονοματα ομαδων ιντερ,μιλαν κτλ
 

Επισκέπτης
Δεν τον ξέρω τον συγκεκριμμένο της Χέρτα,οπότε ό,τι ακούω και διαβάζω.Για να έχουμε ελπίδες για αξιοπρεπή πορεία στην Ευρώπη πρέπει να αποκτηθούν τουλάχιστον 4 ξένοι παίχτες εντεκαδάτοι μεγάλης αξίας(1 σέντερ μπακ,2 χαφ,1 επιθετικός) + τον Σπυρόπουλο για αριστερό μπακ και 1-2 Έλληνες ακόμα(πχ Αβραάμ Παπαδόπουλος) για πάγκο.Αυτά για minimum.Τώρα αν αρχίσουμε να κοιτάμε όλες τις αδυναμίες του Ολυμπιακού μπορεί να βγει ότι χρειαζόμαστε πάνω από 10 παίχτες.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
καλημερα μαγκες
χαλαει του Ντουντου μαλλον

Λογικό είναι φίλε μου... είναι στην καλύτερη ηλικία, παίζει εθνική...
γιατί να μην την ψάξει για ένα καλύτερο πρωτάθλημα...
φαντάζομαι ο καθένας στη θέση του αυτό θα έκανε...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν μιλάμε για πολύ ΓΕΛΙΟ δεν το είδα εχθές στα περίπτερα αλλά το διάβασα στο mpam και το παραθέτω αυτούσιο ακουστέ μέχρι που έφτασε η γελοιότητα τους είναι τραγελαφικοί μιλάμε
Αυτοί που λάτρεψαν το πινγκ-πονγκ !
Μία μεγάλη έκπληξη περίμενε σήμερα όλους όσους διαβάζουν ? σαν πρωινή ενασχόληση ? τα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων.
Ενώ άπαντες ασχολούνται με τα μεταγραφικά, την παραφιλολογία της συντριβής από την Τουρκία και την φαιδρή πραγματικότητα, η «Πράσινη» αποφάσισε να μας ανοίξει τα μάτια?

490 οι τίτλοι του Παναθηναϊκού σε όλα τα σπορ, αναφέρει η νέα εφημερίδα που αποφάσισε να «γκρεμίσει τους δήθεν θρύλους»..

Χωρίς κανείς να αμφιβάλει για την ..ποσότητα των τίτλων των «πράσινων», ανακαλύψαμε (στις μέσα σελίδες) την προέλευσή τους.

Και εκεί λύθηκε η μεγάλη απορία. Δόθηκε η απάντηση στο ερώτημα που είχαμε τόσα χρόνια?.
Μα ποιος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κέρδισε όλους τους τίτλους στο ?πινγκ πονγκ ;;;;;;;;

112 τίτλους μετράνε οι «πράσινοι» στο ευγενές αυτό άθλημα που λάτρεψαν όλοι μας? (112 από τους 490 σημαίνει ότι περίπου 1 στους 4 τίτλους είναι στο πινγκ πονγκ?)

Οι πράσινες όμως επιτυχίες ΔΕΝ σταματάνε εκεί. ΟΧΙ.

Ισως εσείς δεν έχετε αναρωτηθεί ποτέ ποιος σύλλογος κατέκτησε πρωτάθλημα στο αμερικάνικο μπιλιάρδο? Εμείς το ψάχναμε χρόνια και βρήκαμε την απάντηση. Ο Παναθηναϊκός !

Μα αφού (θα πείτε) οι «πράσινοι» παίζουν πινγκ πονγκ και μπιλιάρδο, δεν παίζουν και? σκάκι;;;;
Λάθος και πάλι!

Ο Παναθηναϊκός έχει κερδίσει 7 ολόκληρους τίτλους στο άθλημα των μυαλωμένων ανθρώπων? άμυαλοι γαύροι!

Βεβαίως, κάποιες απορίες παραμένουν ακόμα?
Συγκεκριμένα, η «Πράσινη» μας ενημερώνει πως ο αγαπητός σύλλογος κατέκτησε και το πρωτάθλημα Ποδοσφαίρισης !!!!!
Αρκεί να μας έλεγαν ποιο είναι αυτό το άθλημα?

Η προσφορά μας

Εμείς στο bam.gr AMΦΙΒΑΛΛΟΥΜΕ. Oχι για τους 490 τίτλους αλλά για το ότι δεν έχουν καταμετρηθεί τόσα και τόσα αθλήματα στα οποία ο Παναθηναϊκός μπορεί να έχει επιτύχει θριάμβους. Όπως:

Τάβλι-Πόρτες, Τάβλι-Πλακωτό, Τάβλι-Φεύγα, Τάβλι-Γκιουλ, Ξερή, Κολτσίνα, Θανάσης, Κουμ Καν, Πόκερ (όλων των ειδών) και φυσικά στη ?πρέφα.
Αυτά περί των επιτραπέζιων αθλημάτων.


Υπάρχουν ακόμα και τα «δυναμικά αθλήματα», όπως:
Ρίψη κορμών, Πτώση με αλεξίπτωτο, Τζετ σκι και άλλα πολλά.

Υπάρχουν ακόμα και κάποια πιο «περίεργα». Όπως:
Ισορροπία δίσκου σερβιτόρου, Βελάκια, Σημάδι με φυσοκάλαμο, Σφεντονομαχία, Βώλοι, Μήλα (με μπάλα), Κρυφτό, Μακριά γαϊδούρα?

Τέλος, να αναφέρουμε και κάποια που δεν μας βρίσκουν σύμφωνους (λόγω ποιότητας) που μας πρότεινε μέσω email ο φίλος με το παρατσούκλι «Κωστίκας»:

Α) Τρέξιμο επί λεωφόρου (Καβάλας η άλλη)
Β) Αναπήδηση επί αγρού
Γ) Σκάψιμο λαγουμιού
Δ) Κατανάλωση καρότων

Περιμένουμε τις δικές σας εισηγήσεις (με email) για άλλα περίεργα (και μη) αθλήματα στα οποία μπορεί να έχει κατακτήσει τίτλους ο Παναθηναϊκός και να ξέχασε να τους συμπεριλάβει η «Πράσινη».

Όχι, τίποτε άλλο, αλλά να συνεισφέρουμε στην γραφή της αληθινής ιστορίας της αγαπητής μας πράσινης ομάδας?
 

Συνημμένα

  • 400_prasini_2.JPG
    400_prasini_2.JPG
    68,7 KB · Εμφανίσεις: 22

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οι 520 που γράφει σήμερα ο ''ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ'',η μεγάλη αυτή εφημερίδα που άλλαξε το μέλλον του τύπου στην Ελλάδα, ότι έχετε για πες μας παλληκάρι μου που είναι;στο κρίκετ & στο ψαροτούφεκο μήπως; :2funny: :2funny: :2funny:
Οπότε άστο.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
:idiot: :idiot: :idiot:
 

Συνημμένα

  • protathlitis_28_03_2007.jpg
    protathlitis_28_03_2007.jpg
    50,8 KB · Εμφανίσεις: 13

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οι 520 που γράφει σήμερα ο ''ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ'',η μεγάλη αυτή εφημερίδα που άλλαξε το μέλλον του τύπου στην Ελλάδα, ότι έχετε για πες μας παλληκάρι μου που είναι;στο κρίκετ & στο ψαροτούφεκο μήπως; :2funny: :2funny: :2funny:
Οπότε άστο.
Χαχαχα ήμουν 1000000% σίγουρος ότι θα υποστήριζες την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ φιλική σου ομάδα(ουτε βαζελος δεν απαντησε ακομα) θα στοιχημάτιζα Όλα μου τα λεφτά ότι θα έγραφες πρώτος…. Τέλος πάντων αν διαβάσεις σήμερα τον πρωταθλητή θα καταλάβεις που αναφέρονται οι τίτλοι ….παντως οχι σε 112 πρωταθληματα στο πινκ πονκ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οι βάζελοι εδώ μέσα φίλε μου ψόφησαν.Για αυτό δεν τους βλέπεις πια.Πάνε οι εποχές που εδώ μέσα μεσουρανούσαν.Ήταν κ οι πρώτοι που λάνσαραν τα οπαδικά.Επειδή είσαι νέος,για να μαθαίνεις στα λέω.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οι βάζελοι εδώ μέσα φίλε μου ψόφησαν.Για αυτό δεν τους βλέπεις πια.Πάνε οι εποχές που εδώ μέσα μεσουρανούσαν.Ήταν κ οι πρώτοι που λάνσαραν τα οπαδικά.Επειδή είσαι νέος,για να μαθαίνεις στα λέω.
και φαντάζομαι ανέλαβες να τους αντικαταστήσεις επάξια ε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χέστηκα κ για σας κ για αυτούς.Απλώς επειδή σε βλέπω να σχολιάζεις,μόνος σου χωρίς αντίλογο,σου λέω πρώτα να βλέπεις την καμπούρα σου κ μετά των άλλων.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Χέστηκα κ για σας κ για αυτούς.Απλώς επειδή σε βλέπω να σχολιάζεις,μόνος σου χωρίς αντίλογο,σου λέω πρώτα να βλέπεις την καμπούρα σου κ μετά των άλλων.

μαλλον δεν επιασες το χιουμοριστικο του πραγματος αλλα οκ δεν πειραζει ....το σχολιο ηταν για τους 112 τιτλους στο πινκ πονκ (πως γινεται αυτο αφου ουτε ο παο υπαρχει 112 χρονια ουτε το αθλημα εχει ερθει στην Ελλαδα 112 χρονια)και βεβαια οταν παρουσιαζεις 490 τιτλους και οι 112 ειναι στο πινκ πονκ ειναι μαλλον αστειο ... βεβαια τοσο που το αναλυσαμε δεν ειναι πια αστειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom