Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
σκιντο δεν ειναι σωστα αυτα που λες για τον megantonie!!!
απλος το παλικαρι εχει προσδοκιες και απαιτησεις απο την εθνικη(και εγω εχω αλλα εξηγησα παραπανω τις θεσεις μου)
 

Επισκέπτης
Ο Ρεχάγκλ είναι ο μεγαλύτερος τουρίστας που έχει περάσει ποτέ από την Ελλάδα.Δεν τον κατηγορώ,καλά κάνει αφού έχει βρει εμάς τα κορόιδα.Οποιαδήποτε άλλη (σοβαρή) ποδοσφαιρική ομοσπονδία θα τον είχε διώξει προ πολλού.Όσοι διαφωνείτε μαζί μου συνεχίστε να πηγαίνετε στο Καραϊσκάκι να βλέπετε τον Δέλλα,τον Καψή,τον Βύντρα,τον Φύσσα,τον Μπασινά.τον Χαριστέα,τον Γιαννακόπουλο,τον Γκούμα και απολαύστε νέες τεσσάρες από τα δεύτερα της Τουρκίας.Επίσης πείτε μου,επιτρέπεται σε αυτή την εθνική να μην παίζουν βασικοί  οι Σπυρόπουλος-Τοροσίδης-Γκέκας;Αλλά ξέχασα δεν επιτρέπεται να κάνουμε κριτική στον κοιμήση-Γερμανό!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καταλαβες τι λεω megantonie?

Ο Ρεχάγκλ είναι ο μεγαλύτερος τουρίστας που έχει περάσει ποτέ από την Ελλάδα.Δεν τον κατηγορώ,καλά κάνει αφού έχει βρει εμάς τα κορόιδα.Οποιαδήποτε άλλη (σοβαρή) ποδοσφαιρική ομοσπονδία θα τον είχε διώξει προ πολλού.Όσοι διαφωνείτε μαζί μου συνεχίστε να πηγαίνετε στο Καραϊσκάκι να βλέπετε τον Δέλλα,τον Καψή,τον Βύντρα,τον Φύσσα,τον Μπασινά.τον Χαριστέα,τον Γιαννακόπουλο,τον Γκούμα και απολαύστε νέες τεσσάρες από τα δεύτερα της Τουρκίας.Επίσης πείτε μου,επιτρέπεται σε αυτή την εθνική να μην παίζουν βασικοί  οι Σπυρόπουλος-Τοροσίδης-Γκέκας;Αλλά ξέχασα δεν επιτρέπεται να κάνουμε κριτική στον κοιμήση-Γερμανό!

μηπως τελικα κακος ηρθε στην ελλαδα ο ''τουριστας''...........?
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
να αλλαξει δεν αλλαζει κ το ξερουμε πολυ καλα ρε φιλε
συμφωνω μαζι σου ως ενα σημειο,δηαλδη στο οτι αυτη η ομαδα ΚΑΙ ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ μας χαρισε στιγμες μαγειας.βεβαια παιζαμε σαν την ομαδα γ εθνικης αλλα δεν πειαρζει το αποτελεσμα μετραει.
αλλα ρε φιλε ΦΤΑΝΕΙ.δεν καταλαβαινεις οτι η εθνικη ομαδα ειναι υπερανω ολων???ας αφησει τους εγωισμους κ ας καλεσει παικτεσ
να ερθει να δει παικτες!καθετε στην γερμανια κ ερχεται μονο σε ντερμπι!!δηλαδη μονο οι 3 ομαδες του κεντρου αξιζουν?ρε φιλε ειλικρινα εχω τοσα πολλα να γραψω με τον μαλακα τον γερμανο που θα κουραστεις να διαβαζεις
κ κατι αλλο..κανεις μα κανεις δεν εχει ψαξει την σχεση Ρεχαγκελ-Γκαγκατση...Γιατι?????οπου υπαρχει χρημα φιλε μου υπαρχει κ βρωμια
τωρα ολοι μπορουν να το παιξουν ειδημονες κ καλοθελητες κ ας γραψουν οτι θελουν για το ποστ μου
η αληθεια ομως πρεπει να λεγεται
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αν ήμουν ο ''γερμανός'' θα επέλεγα για την Εθνική:

Σηφάκης
Τοροσίδης
Σπυρόπουλος
ʼντζας
Κυργιάκος
Ζήκος
Κατσουράνης
Μπασινάς
Καραγκούνης
Παπαδόπουλος(Μάτζιος)
Γκέκας



Δυστυχώς δεν είμαι.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
megantoine αυτά τα λέω και από κοντά όταν συζητάω. δεν είναι "τρομοκρατία" και "μαγκιά" είναι άποψη και στοιχειώδης λογική.

Εσένα προφανώς σου αρέσει η μιζέρια και  προτιμάς την εθνική του 94 και του 4-4-2. από την εθνική του 2004.  Ο Ρεχάγκελ δικαιούται για 20 χρόνια ακόμη να χάνει συνέχεια με 5-0, είτε σας αρέσει είτε όχι. Το τρόπαιο οτου 2004 το πήρε ΑΥΤΟΣ!!

Αλλά εσύ προτιμάς τη μιζέρια επειδή δεν αναδεικνύονται οι οπαδικές σου προτιμήσεις. Για αυτό αγανακτώ. Δε κοιτάτε το συνολικό καλό, κοιτάτε αυτό που ικανοποιεί το μικροσυμφέρον σας και το μαγαζάκι σας
μηπως θα μας πεις και τι θα λεμε και πως θα το λεμε?
μηπως εισαι σε ενα θρεντ για Ολυμπιακους και την ΦΙΕΣΤΑ μας?
μηπως σε καλεσε κανενας ???
ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΗΜΕΝΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΓΕΡΟΝΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
γιατι το μονο που κανει σαν προπονητης της εθνικης εκτος του οτι εχει κολλημα με τον Θρυλο (που εχει παρει 11 σερι) και δεν καλει τους παιχτες του αλλα καλει πρωτα γκουμομπασιναδες και μετα βυντρα, εκτος απο αυτο σε καθε ντερμπι που παρακολουθει παρακαλαει να χασει ο Θρυλος και μαλιστα με δηλωσεις στα καναλια για αυτο ΔΕΝ τον γουσταρουμε
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ρε συ νικ30 όποιος έχει προσδοκίες και απαιτήσεις από την εθνική θα πρέπει να πίνει νερό στο όνομα του Ρεχάγκελ!!! Αυτός αν μη τι άλλο δεν τις ικανοποίησε στον ύψιστο βαθμό?? Πήρε τίτλο με ποιον? με την Ελλάδα!!!

Σκέψου ότι τέτοιο τρόπαιο δεν έχει κατακτήσει η μεγάλη Ουγγαρία των 50s η Γιουγκοσλαβία, η Αγγλία. Η Ολλανδία ( η ομαδάρα ) ο μόνος τίτλος που έχει είναι αυτός!!! Το ίδιο και η ποδοσφαιρική σχολή της Ισπανίας και της Ρωσίας!!

Τι να λέμε τώρα!!! Αλλά για μένα κακώς έμεινε! Έπρεπε μετά το euro να φύγει!Για αυτόν όχι για μας! Εμείς έπρεπε να συνεχίσουμε με κάνα μπαρμπαγιώργο πάλι για κόουτς και να θυμηθούμε τις παλιές καλές εποχές του "4-4-2" και διάφορων άλλων τραφελαφικών καταστάσεων. Υπόψη ότι ΚΑΙ σε αυτό το euro μάλλον θα περάσουμε, ε?

Α και αν δεν υπάρχουν παίκτες και υποδομή στο ελληνικό ποδόσφαιρο δε νομίζω να φταίει ο Ρεχάγκελ ε? Οι παίκτες τόσο ξέρουν, παραπάνω δε μπορούν. Αν με αυτούς ο Ρεχάγκελ έκανε αυτά που έκανε, πήρε δηλ το 150 % από κάθε παίκτη, αξίζει να τον βρίζει ο κάθε επίδοξος "προπονητής της εξέδρας"?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
να αλλαξει δεν αλλαζει κ το ξερουμε πολυ καλα ρε φιλε
συμφωνω μαζι σου ως ενα σημειο,δηαλδη στο οτι αυτη η ομαδα ΚΑΙ ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ μας χαρισε στιγμες μαγειας.βεβαια παιζαμε σαν την ομαδα γ εθνικης αλλα δεν πειαρζει το αποτελεσμα μετραει.
αλλα ρε φιλε ΦΤΑΝΕΙ.δεν καταλαβαινεις οτι η εθνικη ομαδα ειναι υπερανω ολων???ας αφησει τους εγωισμους κ ας καλεσει παικτεσ
να ερθει να δει παικτες!καθετε στην γερμανια κ ερχεται μονο σε ντερμπι!!δηλαδη μονο οι 3 ομαδες του κεντρου αξιζουν?ρε φιλε ειλικρινα εχω τοσα πολλα να γραψω με τον μαλακα τον γερμανο που θα κουραστεις να διαβαζεις
κ κατι αλλο..κανεις μα κανεις δεν εχει ψαξει την σχεση Ρεχαγκελ-Γκαγκατση...Γιατι?????οπου υπαρχει χρημα φιλε μου υπαρχει κ βρωμια
τωρα ολοι μπορουν να το παιξουν ειδημονες κ καλοθελητες κ ας γραψουν οτι θελουν για το ποστ μου
η αληθεια ομως πρεπει να λεγεται
συμφωνω σε ολα οσα λες αλλα η διαφορα ειναι μια  ''EURO 2004 HELLAS''
μιζες?ποιος δεν παιρνει
κοληματα με την ενδεκαδα?και πριν ειχε
τεσσαρες ?και πριν τρωγαμε
ειναι στην γερμανια?και πριν ηταν.......

ο αλλος λεει οτι ο ΟΤΤΟ ειναι ο μεγαλυτερος  τουριστας....τι αλλο να πω.......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
να αλλαξει δεν αλλαζει κ το ξερουμε πολυ καλα ρε φιλε
συμφωνω μαζι σου ως ενα σημειο,δηαλδη στο οτι αυτη η ομαδα ΚΑΙ ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ μας χαρισε στιγμες μαγειας.βεβαια παιζαμε σαν την ομαδα γ εθνικης αλλα δεν πειαρζει το αποτελεσμα μετραει.
αλλα ρε φιλε ΦΤΑΝΕΙ.δεν καταλαβαινεις οτι η εθνικη ομαδα ειναι υπερανω ολων???ας αφησει τους εγωισμους κ ας καλεσει παικτεσ
να ερθει να δει παικτες!καθετε στην γερμανια κ ερχεται μονο σε ντερμπι!!δηλαδη μονο οι 3 ομαδες του κεντρου αξιζουν?ρε φιλε ειλικρινα εχω τοσα πολλα να γραψω με τον μαλακα τον γερμανο που θα κουραστεις να διαβαζεις
κ κατι αλλο..κανεις μα κανεις δεν εχει ψαξει την σχεση Ρεχαγκελ-Γκαγκατση...Γιατι?????οπου υπαρχει χρημα φιλε μου υπαρχει κ βρωμια
τωρα ολοι μπορουν να το παιξουν ειδημονες κ καλοθελητες κ ας γραψουν οτι θελουν για το ποστ μου
η αληθεια ομως πρεπει να λεγεται

ενταξει ο γερμανος ειναι κολλημενος κλπ....αλλα το οτι ζει στην γερμανια τον περισσοτερο καιρο δεν σημαινει οτι δεν ξερει τους παιχτες!αν υπηρχαν παικτες αξιολογοι θα τους ειχε καλεσει τουλαχιστον αλλα πουντοι?οι καλοι παικτες του πρωταθληματος μας ειναι ξενοι κατα το πλειστον.....θα μπορουσε να καλεσει ισως τον σπυροπουλο για αριστερο μπακ ή τον αραμπατζη του παοκ για δεξι και τους μεσους του ΠΑΟΚ για αμυντικα χαφ...αλλα πιστευετε οτι ειναι η κλαση τους τετοια που να μπορουμε να βασιστουμε πανω τους για το μελλον?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
alexandros την ομάδα που πληρώνω ως φορολογούμενος θα πρέπει να την αναθέσουμε σε κάποιον που την συγκροτεί αξιοκρατικά. Σας χάλασε τη μανέστρα ο Ρεχάγκελ, και φανέρωσε τη γύμνια σας ως ομάδα. Για αυτό προσπαθείτε να μειώσετε τις επιτυχίες του, επειδή σας τζούζουν. Κάνατε ιδιοκτησία  σας το ελληνικό πρωτάθλημα και σας πόνεσε που και η εθνική έπαψε να είναι και είναι ουδέτερη. Μια φορά έγινε αυτό και η ομάα πήγε μπροστά!!

Ναι έπρεπε να έχει τους ένδοξους παίκτες του γάβρου που κάνουν αξιοζήλευτες πορείες στην Ευρώπη να πάμε μπροστά!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
ʼσε ρε nik ... Πριν είχαμε την ομαδάρα με τις πολλές συμμετοχές σε μουντιάλ και ευρωπαικά, με κύπελα, ημιτελικούς, πορείες κλπ! Και μπαλάρα και κόσμο στο γήπεδο!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κια ήρθε ο τουρίστας ο Γερμανός και μας το χάλασε!!! Θίχτηκαν τα εθνικοπατριωικά συν τοις άλλοις γιατί φάγαμε 4 απο΄τους Τούρκους στις 25 Μαρτίου! :2funny: :2funny: :2funny:

Το μόνο καλό που έχει κάνει ο Ρεχάγκελ είναι που επέμενε με πείσμα να παίζει η εθνικάρα μας στο "ναό".

Παραδεχτείτε το. Δε γουστάρετε το Ρεχάγκελ επειδή δε παίρνει ολυμπιακούς. Αλλά αυτό το κάνει εντελώς αξιοκρατικά. Δε παίρνει επειδή δεν αξίζουν. Και κάνοντας αυτό ΠΕΤΥΧΕ!!!

Η εθνική μετά από αυτό που έκανε πάει. Για 20 χρόνια έχει ασυλία. Ότι και να κάνει θα φαίνεται μικρό σε σχέση με το 2004. Για αυτό να βάζετε ως προοπτική σύγκρισης τα προηγούμενα χρόνια και όχι το 2004. Είναι πιο ρεαλιστικό.

Είναι ασόβαρο και ανόητο να βάζεις ως προοπτική σύκγκρισης το έργο το Γερμανού, μια επιτυχία που ο ΙΔΙΟΣ έκανε. Συγκρίνετέ τον με το πως η εθνική ήταν πριν από αυτόν. ...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Άσε ρε nik ... Πριν είχαμε την ομαδάρα με τις πολλές συμμετοχές σε μουντιάλ και ευρωπαικά, με κύπελα, ημιτελικούς, πορείες κλπ! Και μπαλάρα και κόσμο στο γήπεδο!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κια ήρθε ο τουρίστας ο Γερμανός και μας το χάλασε!!! Θίχτηκαν τα εθνικοπατριωικά συν τοις άλλοις γιατί φάγαμε 4 απο΄τους Τούρκους στις 25 Μαρτίου! :2funny: :2funny: :2funny:

Το μόνο καλό που έχει κάνει ο Ρεχάγκελ είναι που επέμενε με πείσμα να παίζει η εθνικάρα μας στο "ναό".

Παραδεχτείτε το. Δε γουστάρετε το Ρεχάγκελ επειδή δε παίρνει ολυμπιακούς. Αλλά αυτό το κάνει εντελώς αξιοκρατικά. Δε παίρνει επειδή δεν αξίζουν. Και κάνοντας αυτό ΠΕΤΥΧΕ!!!

Η εθνική μετά από αυτό που έκανε πάει. Για 20 χρόνια έχει ασυλία. Ότι και να κάνει θα φαίνεται μικρό σε σχέση με το 2004. Για αυτό να βάζετε ως προοπτική σύγκρισης τα προηγούμενα χρόνια και όχι το 2004. Είναι πιο ρεαλιστικό.

Είναι ασόβαρο και ανόητο να βάζεις ως προοπτική σύκγκρισης το έργο το Γερμανού, μια επιτυχία που ο ΙΔΙΟΣ έκανε. Συγκρίνετέ τον με το πως η εθνική ήταν πριν από αυτόν. ...

αυτα πιστευετε εσεις οι παναθηναικοι και οι αεκτζιδες(περι ασυλιας 20 ετων και πιστωσεις χρονου) και ουτε ομαδες εχετε ουτε τιτλους παιρνετε δεν πειραζει ομως .... εγω δεν τον γουσταρω οπως ειπα πριν ακομα και αν παρει το μουντιαλ το ιδιο θα λεω ειναι κολλημενος με τους παιχτες του Ολυμπιακου
ενω ΔΕΝ υπαρχουν ουτε τωρα καλυτεροι ουτε στο προσφατο παρελθον (γεωργατος στο γιουρο-Στολτιδης ) για να μην αναφερω παιχτες αλλων ομαδων Γκεκας Ζικος Παπαδοπουλος Σαλπιγγιδης Λυμπεροπουλος? αλλα παιζουν αμπαλοι Χαριστεας μπασινας βυντρα κτλ εξ&#94
5;λου τα ειπε και ο Τσαρτας , οταν μιλας για ΕΡΓΟ προπονητη τι ακριβως εννοεις? εβγαλε καποιον παιχτη? ανεδειξε καποιο ταλεντο? θα αφησει κατι πισω του οταν φυγει?
μονο ενα πυροτεχνημα (ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ)που περισσοτερο ζημια εκανε  και  τιποτα αλλο
 

Επισκέπτης
Εγώ πιστεύω ο Ρεχάγκελ εκτός από τους παίχτες του Ολυμπιακού,του Παναθηναϊκού,της ΑΕΚ και τους πιο γνωστούς από αυτούς που αγωνίζονται στο εξωτερικό δεν ξέρει κανέναν άλλον Έλληνα παίχτη.Αγνοεί εντελώς την ύπαρξη παιχτών όπως ο Σπυρόπουλος του Πανιωνίου,ο Αβραάμ Παπαδόπουλος του ʼρη,ο Γκαλίτσιος της Λάρισας,ο Σκοπελίτης του Αιγάλεω,ο Φυτανίδης της Καλαμαριάς,ο ,ο Κωνσταντόπουλος της Χάρτπουλ,ο Πετκάκης της Βέροιας,ο Γουνδουλάκης του Πανιωνίου,ο Ηλιάδης του ΠΑΟΚ.Εσείς οι λάτρεις του Ρεχακλή πιστεύετε ότι είχε ιδέα οτί υπήρχε παίχτης Τοροσίδης πριν αυτός έρθει στον Ολυμπιακό;
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ωπα ωπα φιλε skido γιατι πλακωσε η δουλεια κ δεν ειδα το μυνηματακι σου κ ειπες πολλες μαλακιες φιλε
για να ξεκαθαρισουμε ορισμενα πραγματα
1)προσωπικα δεν με ενδιαφερει καθολου αν το πιστευεις η οχι,με λιγα λογια στα αρχιδια μου,εμενα μου αρεσει να βλεπω στην εθνικη παικτες που να αξιζουν κ ας ειναι ολοι του βαζελου
2)το οτι μιλας ετσι κ απο κοντα μπορεις να μιλας στους φιλους οχι σε εμενα ομως (αν αναφερθηκες σε εμενα λεγοντας βγαλε το σκασμο) αλλα επειδη δεν εισαι κοντα κ τα λες απ το pc το θεωρω ψευτομαγκια
3)θεωρεις αξιοκρατικο το οτι δεν καλει στολτιδη,ζηκο,ταυλαριδη(σπανια τον καλει),ηλιαδη,μπαλαφα,χριστοδουλοπουλο,αβρ. παπαδοπουλο,σπυροπουλο,ταραλιδη,κοτσωλη,(γραφω κ αλλουσ αν θεσ)
4)ρε φιλαρακο τελικα μηπως πονας λιγο απο πισω τοσα χρονια με τον θρυλο κ βρηκες να βγαλεις το αντιολυμπιακο σου μενος με τον μαλακα τον κοιμηση τον ρεχαγκελ????

 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Σκέψου ότι τέτοιο τρόπαιο δεν έχει κατακτήσει η μεγάλη Ουγγαρία των 50s η Γιουγκοσλαβία, η Αγγλία. Η Ολλανδία ( η ομαδάρα ) ο μόνος τίτλος που έχει είναι αυτός!!! Το ίδιο και η ποδοσφαιρική σχολή της Ισπανίας και της Ρωσίας!!

Τι να λέμε τώρα!!! Αλλά για μένα κακώς έμεινε! Έπρεπε μετά το euro να φύγει!Για αυτόν όχι για μας! Εμείς έπρεπε να συνεχίσουμε με κάνα μπαρμπαγιώργο πάλι για κόουτς και να θυμηθούμε τις παλιές καλές εποχές του "4-4-2" και διάφορων άλλων τραφελαφικών καταστάσεων. Υπόψη ότι ΚΑΙ σε αυτό το euro μάλλον θα περάσουμε, ε?
ακριβος αυτη ειανι και η δικη μου γνωμη!!!


ρε αλεξ κατανταει γραφικο ποια ''εμεις οι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ το θελουμε επειδη δεν παιρνει παιχτες του οσφπ κια εσεις οι οσφπ δεν τον θελετε επειδη δεν παιρνει απ οτον οσφπ''
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ πιστεύω ο Ρεχάγκελ εκτός από τους παίχτες του Ολυμπιακού,του Παναθηναϊκού,της ΑΕΚ και τους πιο γνωστούς από αυτούς που αγωνίζονται στο εξωτερικό δεν ξέρει κανέναν άλλον Έλληνα παίχτη.Αγνοεί εντελώς την ύπαρξη παιχτών όπως ο Σπυρόπουλος του Πανιωνίου,ο Αβραάμ Παπαδόπουλος του ʼρη,ο Γκαλίτσιος της Λάρισας,ο Σκοπελίτης του Αιγάλεω,ο Φυτανίδης της Καλαμαριάς,ο ,ο Κωνσταντόπουλος της Χάρτπουλ,ο Πετκάκης της Βέροιας,ο Γουνδουλάκης του Πανιωνίου,ο Ηλιάδης του ΠΑΟΚ.Εσείς οι λάτρεις του Ρεχακλή πιστεύετε ότι είχε ιδέα οτί υπήρχε παίχτης Τοροσίδης πριν αυτός έρθει στον Ολυμπιακό;
φιλε αυτα τα ονοματα εγραφα αλλα το μυνημα σου ειχε βγει ηδη....+10000000000000
αλλα βλεπεις ολοι λενε πως θελουμε τους παικτες του θρυλου να παιζουν μονο...
α ρε μαλακες που υπαρχουν τελικα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγώ πιστεύω ο Ρεχάγκελ εκτός από τους παίχτες του Ολυμπιακού,του Παναθηναϊκού,της ΑΕΚ και τους πιο γνωστούς από αυτούς που αγωνίζονται στο εξωτερικό δεν ξέρει κανέναν άλλον Έλληνα παίχτη.Αγνοεί εντελώς την ύπαρξη παιχτών όπως ο Σπυρόπουλος του Πανιωνίου,ο Αβραάμ Παπαδόπουλος του ʼρη,ο Γκαλίτσιος της Λάρισας,ο Σκοπελίτης του Αιγάλεω,ο Φυτανίδης της Καλαμαριάς,ο ,ο Κωνσταντόπουλος της Χάρτπουλ,ο Πετκάκης της Βέροιας,ο Γουνδουλάκης του Πανιωνίου,ο Ηλιάδης του ΠΑΟΚ.Εσείς οι λάτρεις του Ρεχακλή πιστεύετε ότι είχε ιδέα οτί υπήρχε παίχτης Τοροσίδης πριν αυτός έρθει στον Ολυμπιακό;

ρε φιλε τους εχεις δει ποτε αυτους τους παικτες απο κοντα?μεσα στο γηπεδο ή εστω σε 3,4 ματσακια απο την τηλεοραση?αν τους ειχες δει θα εβγαζες το συμπερασμα οτι το επιπεδο των ελληνων ποδοσφαιριστων που παιζουν στην Α εθνικη ειναι πολυ χαμηλο!για ποιον αββρααμ παπαδοπουλο,για ποιον γκαλιτσιο μιλαμε τωρα?επειδη ειναι νεοι δεν σημαινει οτι πρεπει να τους προωθησουμε στην εθνικη....ο γκαλιτσιος απο μπαλλα δεν σκαμπαζει και ο αβρααμ δεν παει πισω....ο σπυροπουλος του πανιωνιου κανει πολυ καλο πρωταθλημα και ισως ειναι απο τους πολυ λιγους που αδικουνται και θα επρεπε να προωθηθει στην πρωτη ομαδα στην θεση του φυσσα!ισως και ο χριστοδουλοπουλος του ΠΑΟΚ αξιζει να παρει ευκαιριες...οπως και οι υπολοιποι του ΠΑΟΚ (ηλιαδης,μπαλαφας,αραμπατζης κλπ..)η πλακα ειναι οτι παικτες-ταλεντα παντα υπηρχαν και θα υπαρχουν(βεβαια οσο περναει ο χρονος θα ειναι λιγοτεροι) αλλα τις περισσοτερες φορες δεν καταφερνουν να προωθηθουν απο τις ομαδες τους επειδη αλλοι παιρνουν "μιζες" σε αυτες τις ομαδες!δυστυχως και ο τακης φυσσας καπως ετσι επαιξε μπαλλα.....
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ρε vasos με συγχωρεις αλλα λες να δει τους παικτες
αφου δεν παει μωρε ο μαλακας πουθενα σε κανενα γηπεδο
πως τους βλεπει απο την νετ κ τον αλφα???
μονο στα ντερμπι παει ο ξεφτιλισμενος

ομολογω παντως οτι ειναι απο τις λιγες φορες που συμφωνω μαζι σου.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom