Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες για το οτι η ομαδα ηταν ενα μαυρο χαλι σημερα .........


αλλα μου εκανε εντυπωση το οτι  αυτα που ειπε ο τρακης μετα το προχθεσινο ματς οτι δεν ειναι αλαφουζος και δεν του αρεσει να τον γαμανε μεσα στο σπιτι του...σημερα τα εκανε πραξη....η μηπως οχι ....δεν νομιζω να το καταλαβα λαθος μετα απο αυτα που ειδα απο τους διαιτητες.....αυτα να τα βλεπουν τα δικα μας τα χαιβανια τα αδερφακια που πανε με το σταυρο στο χερι.......
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μπαρτζώκας και γουρλωμάτηδες έχουν παράπονα απο διαιτησία , και όντως σε κανά δυό φάσεις (όπως την τελευταία με το φάουλ που δεν δώθηκε έγκαιρα) έχουν δίκιο , αλλά δε νομίζω φταίει η διαιτησία για την ήττα

 μαν με 30  ευρω επρεπε να επαιζες τριαδα(και ας εχανες παλι) αν ηταν να τοκιζουμε με το στοιχημα :) :) :) οι μπουκ δεν θα υπήρχαν :) :) :) :) εσυ να σε καλα :)
thnx bro  ;)
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες για το οτι η ομαδα ηταν ενα μαυρο χαλι σημερα .........


αλλα μου εκανε εντυπωση το οτι  αυτα που ειπε ο τρακης μετα το προχθεσινο ματς οτι δεν ειναι αλαφουζος και δεν του αρεσει να τον γαμανε μεσα στο σπιτι του...σημερα τα εκανε πραξη....η μηπως οχι ....δεν νομιζω να το καταλαβα λαθος μετα απο αυτα που ειδα απο τους διαιτητες.....αυτα να τα βλεπουν τα δικα μας τα χαιβανια τα αδερφακια που πανε με το σταυρο στο χερι.......
 και μεσα στο γηπεδο μονο ο Βαγγελας διαμαρτυροτανε τα αδερφια καθοντουσαν σαν χανοι.....
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Σημερα δεν ειμασταν καλοι αλλα αυτο δεν μειωνει τις πιθανοτητες να νικησεις εστω στο τελος...τα ειπανε τα πραγματα οπως επρεπε πριν λιγο οι αγγελοπουλοι...αλλα πρεπει οχι στα λογια αλλα και στις πραξεις....
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
«Η κατάσταση στην διαιτησία στην Ελλάδα είναι αηδιαστική, δεν πάει άλλο. Ειμαστε αηδιασμένοι κι εμείς και όλη η ομάδα. Πιστεύω πως αυτοί οι άνθρωποι είναι άρρωστοι, έχουνε ξεπεράσει τα πάντα.»

"Έχετε δει πώς είναι η κατάσταση. Εμείς τι άλλο να κάνουμε; Εσείς τα βλέπετε, θ' αντιδράσετε; Ο κ.Βασιλακόπουλος έχει πρόβλημα, είναι άρρωστος Παναθηναϊκός. Δεν πάει καλά, έχει θέματα, τι να κάνουμε τώρα, μην το ψάχνετε".




 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αυτοί είναι που έχουν επίπεδο;
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
«Η κατάσταση στην διαιτησία στην Ελλάδα είναι αηδιαστική, δεν πάει άλλο. Ειμαστε αηδιασμένοι κι εμείς και όλη η ομάδα. Πιστεύω πως αυτοί οι άνθρωποι είναι άρρωστοι, έχουνε ξεπεράσει τα πάντα.»

"Έχετε δει πώς είναι η κατάσταση. Εμείς τι άλλο να κάνουμε; Εσείς τα βλέπετε, θ' αντιδράσετε; Ο κ.Βασιλακόπουλος έχει πρόβλημα, είναι άρρωστος Παναθηναϊκός. Δεν πάει καλά, έχει θέματα, τι να κάνουμε τώρα, μην το ψάχνετε".


κλασική μαλακία η απειλή για την μη στελέχωση της εθνικής ομάδας, πολύ αμφιβάλλω αν έχουν καν την δυνατότητα ως πρόεδροι να το απαγορεύσουν στους παίκτες τους (εκτός αν σκέφτονται να θέσουν στους παίκτες εκβιαστικά διλήμματα)

η οποία εθνική ομάδα παρεμπιπτόντως "τελείωσε" αν δεν κάνω λάθος απ'όταν αποχώρησε ο διαμαντίδης (μπορεί να κάνω λάθος στο τελευταίο διορθώστε με)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Δεν είπαν και τίποτα - την αλήθεια είπαν και με τον καλύτερο και ευπρεπέστερο δυνατό τρόπο.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τη δική τους αλήθεια είπαν... στην πράξη δεν διαφέρουν και πολύ από τον τράκη...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ατυχείς δηλώσεις. Κρίμα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Το θέμα είναι ότι σήμερα δε χάσαμε απ' τη διαιτησία, αλλά επειδή ήμασταν άθλιοι.  :-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
κλασική μαλακία η απειλή για την μη στελέχωση της εθνικής ομάδας, πολύ αμφιβάλλω αν έχουν καν την δυνατότητα ως πρόεδροι να το απαγορεύσουν στους παίκτες τους (εκτός αν σκέφτονται να θέσουν στους παίκτες εκβιαστικά διλήμματα)

η οποία εθνική ομάδα παρεμπιπτόντως "τελείωσε" αν δεν κάνω λάθος απ'όταν αποχώρησε ο διαμαντίδης (μπορεί να κάνω λάθος στο τελευταίο διορθώστε με)
ας το κανουν σιγα απλα δεν θα εχουν δικαιωμα συμμετοχης οσοι παιχτες δεν πανε σε αντιστοιχα παιχνιδια του πρωταθληματος
δεν ειναι και τοσο βαρια η τιμωρια
αν και εγω εχω την αποψη οτι στην εθνικη πρεπει να παιζουν οσοι θελουν χωρις τιμωριες και μαλακιες
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.499
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Το θέμα είναι ότι σήμερα δε χάσαμε απ' τη διαιτησία, αλλά επειδή ήμασταν άθλιοι.  :-
Όχι όμως πως δεν έβαλαν κι εκείνοι το χεράκι τους.
Χάλια, χάλια, αλλά και η διαιτησία διαιτησία.
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
Δικαια επικρατηση του βαζελου...Κακο παιχνιδι ο Ολυμπιακος σημερα...Ανετοιμος ψυχολογικα να μπει και να παρει το παιχνιδι...Τραγικη περιφερεια..Διακριθεντες Λοτζεσκι και Ντανστον..Ολοι οι αλλοι του Μπαρτζωκα συμπεριλαμβανομενου κατω απο τη βαση..Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο Μπαρτζωκας επιλεγει να κανει αλλαγες σε ολα τα σκριν και να μη δινει βοηθειες στο μις ματς κατω απο το καλαθι μας..Ειναι το μοναδικο επιθετικο συστημα του ΠΑΟ..Η λομπα απο ψηλα η σκαστη πασα χαμηλα αφου γινουν οι αλλαγες στα σκριν..Ουτε hedge out ουτε παγιδες ουτε μια ζωνη εστω για 2-3 λεπτα για να μπερδεψει τον αντιπαλο τιποτα...Αν ο Μπαρτζωκας χασει το πρωταθλημα απο τον καρυ και τον ουκιτς πρεπει να φυγει μονος του το ιδιο βραδυ..Απο κει και περα η διαιτησια για μενα αναμενομενη..Οι Αγγελοπουλοι ειναι επιεικως μαλακες αφου αυτα τα πραγματα γινονται σταθερα εδω και 7 χρονια που ο Ολυμπιακος εγινε πιο ανταγωνιστικος στο μπασκετ.Αυτες τις δηλωσεις επρεπε να τις ειχαν κανει οταν τους εκλεψαν το πρωταθλημα το 07' με τα νον-κολ...Επρεπε να ειχαν τιναξει απο τοτε το πρωταθλημα στον αερα..Πολυ φοβαμαι οτι θα πρεπει να μεταχειριστουν και αλλες μεθοδους για να καθαρισουν  το παρακρατος του μπασκετ..Τελος σωστη η αποφαση για αποσυρση των παικτων απο την εθνικη..Αποτελουν περιουσιακα στοιχεια του ολυμπιακου..Ας πανε οι παικταραδες του παο που ειναι καλυτεροι + το Σοφο και το Μπουρουσαρο...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Η ΚΟΚΚΙΝΟ-ΠΡΑΣΙΝΗ ξεφτιλα απλα δεν εχει ορια πλεον......ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ ΣΕ ΤΡΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΛΑΡΑΔΕΣ ΞΕΦΤΙΛΟΔΗΜΑΡΧΑΙΟΥΣ.....ΟΥΥΥΥΥ ΞΕΦΤΙΛΕΣ...ΓΑΓΓΡΑΙΝΕΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ....Θελουνε 50ρησιες διαιτησιες λεει οι αγγελοπουλοι....ας παρουνε εκτος απο τον βασιλακοπουλο και τον σαρρη ενα τηλεφωνο.......ΓΙΟΥΧΑΑΑΑΑ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΕΣ....ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ(τα σικε) ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΤΛΟΙ.......
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
«Η κατάσταση στην διαιτησία στην Ελλάδα είναι αηδιαστική, δεν πάει άλλο. Ειμαστε αηδιασμένοι κι εμείς και όλη η ομάδα. Πιστεύω πως αυτοί οι άνθρωποι είναι άρρωστοι, έχουνε ξεπεράσει τα πάντα.»

"Έχετε δει πώς είναι η κατάσταση. Εμείς τι άλλο να κάνουμε; Εσείς τα βλέπετε, θ' αντιδράσετε; Ο κ.Βασιλακόπουλος έχει πρόβλημα, είναι άρρωστος Παναθηναϊκός. Δεν πάει καλά, έχει θέματα, τι να κάνουμε τώρα, μην το ψάχνετε".

......ΚΑΙ μετα θα ακολουθησει η δηλωση...-"και τον λεμπρον να φερουμε παλι δευτεροι θα βγαινουμε"......  ;)
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
απιστευτα πραγματα στο 4ο δεκαλεπτο απο τα κορακια....νταξει δεν φτανει τη σφαγη του 79-70, αλλα και παλι μιλαμε για εγκληματα....
να φανταστητε οτι σχεδον ολα τα καλαθια που εβαλε ο πριντεζης δεν επρεπε να μετρησουν γιατι ειχαν προηγηθει φαουλ...δηλ. αν δεν ηταν σε καλη μερα ο πριντεζης θα χαναμε παλι ελεω τον κορακιων...
μια ειναι η λυση...ή να μην κατεβει η ομαδα την κυριακη (το καλυτερο) ή να εχουμε σκηνικα βιας και ξυλικια ωστε να μην τελειωσει το παιχνιδι, και στα αρχιδια μας το πρωταθλημα...
εγω τα ελεγα απο πριν αλλα για ακομα μια χρονια πεσαμε στην παγιδα τους...και δυστυχως την πατανε και συνοπαδοι μου....
ρε ποτε θα καταλαβετε οτι το πρωταθλημα ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!
και 30 ποντους να εβαζε ο σπανουλης, και τον λεμπρον τζειμς να ειχαμε, και το παιχνιδι του αιώνα να καναμε, παλι ΘΑ ΧΑΝΑΜΕ...απλα θα δινανε καποια παραπανω σφυριγματα στον βαζελο οι πουστηδες με τα γκρι....οσο δεν το καταλαβαινεται αυτο,δεν προκειτε να δουμε προκοπη...
αν εμπαινε καλα ο σπανουλης,απλα τα 5 φαουλ του μανταρη θα τα φορτωνοταν αυτος....
το ξυλο που τρωνε οι ψηλοι μας ειναι απεριγραπτο, και οι αλλοι μιλανε για σκληρη αμυνα για σεμιναριο... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ενω εμεις μολις ακουμπαμε τον λασμε ειναι φαουλ....το ειχα γραψει και αμεσως μετα το ματσ στο οακα...ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΚΑΛΑΘΙΑ ΤΟΥ ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ, γιατι ειχαν προηγηθει αμυντικα φαουλ του βαζελου..τοτε ο πριντεζη βρεθηκε σε καλη μερα,χθες οχι,οποτε δεν τα εβαλε...
οταν δυο ομαδες ειναι πανω κατω στα ιδια(κατα τη γνωμη μου ειμαστε λιγο καλυτεροι) και ο βαζελος εχει τετοιο σπρωξιμο απο τη διαιτησια ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να του παρεις το πρωταθλημα σε μια σειρα 5 αγωνων...γιατι πολυ απλα οποτε δεν παιζουν καλα εχουν τη διαιτησια και καθαριζει...
οποτε κατεβα στο οακα να ξεφτυλιστεις ως κομπαρσος στην φιεστα τους και κανε τουμπεκι τωρα...
του ζητουμενο ηταν να μην κατεβουμε στο σεφ ή να μην τελειωσει το ματσ...αλλα καποιοι συνοπαδοι μου ονειρευονταν πρωταθλημα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
εγω τα ελεγα απο πριν αλλα για ακομα μια χρονια πεσαμε στην παγιδα τους...και δυστυχως την πατανε και συνοπαδοι μου....
ρε ποτε θα καταλαβετε οτι το πρωταθλημα ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!
και 30 ποντους να εβαζε ο σπανουλης, και τον λεμπρον τζειμς να ειχαμε, και το παιχνιδι του αιώνα να καναμε, παλι ΘΑ ΧΑΝΑΜΕ...απλα θα δινανε καποια παραπανω σφυριγματα στον βαζελο οι πουστηδες με τα γκρι....οσο δεν το καταλαβαινεται αυτο,δεν προκειτε να δουμε προκοπη...
αν εμπαινε καλα ο σπανουλης,απλα τα 5 φαουλ του μανταρη θα τα φορτωνοταν αυτος....
το ξυλο που τρωνε οι ψηλοι μας ειναι απεριγραπτο, και οι αλλοι μιλανε για σκληρη αμυνα για σεμιναριο... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ενω εμεις μολις ακουμπαμε τον λασμε ειναι φαουλ....το ειχα γραψει και αμεσως μετα το ματσ στο οακα...ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΚΑΛΑΘΙΑ ΤΟΥ ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ, γιατι ειχαν προηγηθει αμυντικα φαουλ του βαζελου..τοτε ο πριντεζη βρεθηκε σε καλη μερα,χθες οχι,οποτε δεν τα εβαλε...
οταν δυο ομαδες ειναι πανω κατω στα ιδια(κατα τη γνωμη μου ειμαστε λιγο καλυτεροι) και ο βαζελος εχει τετοιο σπρωξιμο απο τη διαιτησια ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να του παρεις το πρωταθλημα σε μια σειρα 5 αγωνων...γιατι πολυ απλα οποτε δεν παιζουν καλα εχουν τη διαιτησια και καθαριζει...
οποτε κατεβα στο οακα να ξεφτυλιστεις ως κομπαρσος στην φιεστα τους και κανε τουμπεκι τωρα...
του ζητουμενο ηταν να μην κατεβουμε στο σεφ ή να μην τελειωσει το ματσ...αλλα καποιοι συνοπαδοι μου ονειρευονταν πρωταθλημα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
raopau τα εχω πει και εγω απο την αρχη της περσθνης χρονιας
τωρα να κανουμε τουμπεκι και να ειμαστα απλα κομπαρσοι τους
καλα να παθουν οι φλωροι οι αγγελοπουλου-αυτοι φταινε που δεν ξερουν απο αλητεια ;)
και εγω τα ελεγα να μην κατεβουμε να παρουμε το πρωταθλημα χτες -εκει θα ηταν το χαστουκι στο κατεστημενο
τωρα τουμπεκι και πιπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom