Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (8 μέλη και 18 επισκέπτες)

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
είδες να χαρώ :think: ισα ισα είπα αφού δεν το πήρες και τότε στα πέναλτυ δεν θα το πάρεις ποτέ...άμα το είχες πάρει θα μας το έλεγες ακόμα και σήμερα  :2funny: :2funny: :2funny: ...α μήπως ήταν στήμενο και εκεί :think: αφού δεν το πήρες ούτε τότε δεν θα το ξαναπάρεις ποτέ απλό είναι ρε τύπε...ακόμα να το χωνέψεις :think:
Αυτή είναι η διαφορά μας. Το μόνο που ξέρετε είναι να βάζετε γελάκια και να λέτε χαζομάρες. Πρόσεξε όταν λέω η διαφορά μας δεν εννοώ οι γάβροι με τους ΑΕΚτζήδες γιατί δεν είμαστε όλοι ίδιοι όπως κι εσείς δεν είσαστε όλοι ίδιοι. Εννοώ μ' εσάς τους συγκεκριμένους γάβρους που γράφετε εδώ και είστε χαμηλότατου επιπέδου εκτός λίγων εξαιρέσεων και κάποιων που είναι συνειδητά άρρωστοι και τους σέβομαι γι αυτό.

ακομα κι εκει 1 πεναλτυ παραπανω βαλαμε
για θυμισε μου ομως με ποσους παιζαμε;;;;
Με 11 παίζαμε και οι δύο όταν προηγήθηκες στην παράταση. Μετά έπαιξες 15' με 9 κι έφαγες μόνο ένα και μπράβο σου. Αλλά παλικάρια σαν τον Άγγλο που έπαιξε με δεμένο κεφάλι και πήρε το ματς δεν τ' αξίζουν κολλημένοι σαν κι εσένα. Αν είχες μυαλό και μπάλες δε θα έγραφες παπαριές γι αυτό το ματς, απλά θα χαιρόσουν που το είδες όπως έκανα εγώ κι ας έχασα. ;)
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Αυτή είναι η διαφορά μας. Το μόνο που ξέρετε είναι να βάζετε γελάκια και να λέτε χαζομάρες. Πρόσεξε όταν λέω η διαφορά μας δεν εννοώ οι γάβροι με τους ΑΕΚτζήδες γιατί δεν είμαστε όλοι ίδιοι όπως κι εσείς δεν είσαστε όλοι ίδιοι. Εννοώ μ' εσάς τους συγκεκριμένους γάβρους που γράφετε εδώ και είστε χαμηλότατου επιπέδου εκτός λίγων εξαιρέσεων και κάποιων που είναι συνειδητά άρρωστοι και τους σέβομαι γι αυτό.
Με 11 παίζαμε και οι δύο όταν προηγήθηκες στην παράταση. Μετά έπαιξες 15' με 9 κι έφαγες μόνο ένα και μπράβο σου. Αλλά παλικάρια σαν τον Άγγλο που έπαιξε με δεμένο κεφάλι και πήρε το ματς δεν τ' αξίζουν κολλημένοι σαν κι εσένα. Αν είχες μυαλό και μπάλες δε θα έγραφες παπαριές γι αυτό το ματς, απλά θα χαιρόσουν που το είδες όπως έκανα εγώ κι ας έχασα. ;)

εισαι στοκος μα εντελως στοκος
εισαι μαζι με τον μαστερ ο μονος ηλιθιος αεκτζης

οταν λες αυτο βλακεντιε

Όποιος έχει μυαλό και τσίπα αντρική χαίρεται που η ομάδα του ήταν σ' αυτό το παιχνίδι, ίσως το καλύτερο που έχει γίνει ποτέ. Αλλά μόνο κομπλεξικοί γάβροι περηφανεύονται επειδή έβαλαν ένα πέναλτυ παραπάνω στα είκοσι.

ναι ρε βλακα
ειμαι περηφανος που το 0-2 το εκανε 2-2
ειμαι περηφανος που ισοφαρησε η ο ομαδα μου παληκαρισια στο 90
ειμαι περηφανος που η ομαδα επαιζε τα τελευταια 17 λεπτα με 9
και ειμαι περηφανος που σηκωσα την κουπα

και δεν ειμαι καθολου κομπλεξικος με τα πουτανακια μου, οπως την ΑΕΚ

ηλιθιε
που θα πεις οτι δεν εχω τσιπα για το κυπελο που πηρα

αει σιχτιρ κλαψομουνη
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
Όποιος έχει μυαλό και τσίπα αντρική χαίρεται που η ομάδα του ήταν σ' αυτό το παιχνίδι, ίσως το καλύτερο που έχει γίνει ποτέ. Αλλά μόνο κομπλεξικοί γάβροι περηφανεύονται επειδή έβαλαν ένα πέναλτυ παραπάνω στα είκοσι.
Όσο για το αν θα ξαναπάρω τίτλο ούτε εσύ δεν το πιστεύεις, είσαι σαν τα παιδάκια που λένε ότι δεν πιστεύουν στο μπαμπούλα αλλά κάθε βράδυ πριν κοιμηθούν κοιτάνε κάτω απ' το κρεβάτι.  :sunglasses:
δεν σε ειδα να κατσεις στην απονομη...αδειασατε το οακα σε 15΄.και πληροφοριακα 19 γκολ εφαγες σε ενα βραδυ τοτε!!
 

mr anderson 21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2013
Μηνύματα
213
Like
0
Πόντοι
1
Γαυροι ερχομαστε κρυφτειτε . Ο Τιγρης δεν κρατιεται !!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αν δεν κρατιέται ο τίγρης υπάρχουν και τα πάμπερς για την ακράτεια.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αυτή είναι η διαφορά μας. Το μόνο που ξέρετε είναι να βάζετε γελάκια και να λέτε χαζομάρες. Πρόσεξε όταν λέω η διαφορά μας δεν εννοώ οι γάβροι με τους ΑΕΚτζήδες γιατί δεν είμαστε όλοι ίδιοι όπως κι εσείς δεν είσαστε όλοι ίδιοι. Εννοώ μ' εσάς τους συγκεκριμένους γάβρους που γράφετε εδώ και είστε χαμηλότατου επιπέδου

Γαυροι ερχομαστε κρυφτειτε . Ο Τιγρης δεν κρατιεται !!

:tooth:


 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ειναι καλο να ονειρεύεσαι, αλλά οχι να κοιμάσαι όλη την ώρα...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.126
Πόντοι
5.006
Μπραβο στην ομαδα μας δειχνει να συνερχεται και ελπιζω και στα πιο δυσκολα να δειξει χαρακτηρα......και ωραια φαση ο πετγουει.......
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
στο τέλος ξυρίζουνε πάντα το γαμπρό
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αν δεν κρατιέται ο τίγρης υπάρχουν και τα πάμπερς για την ακράτεια.
1932257_226214437565966_658064062_n.jpg
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Μπράβο στα παιδιά σήμερα! Παίξαμε πολύ συγκεντρωμένα για τη μεγαλύτερη διάρκεια και αμυνάρα!  :rockon:

Nαι, καλό παιχνίδι με ωραία ατμόσφαιρα μέσα στο γήπεδο παρότι δεν ήταν γεμάτο. Ίσως έφταιγε και η ώρα. Πήρε λίγο και τα πάνω του ο Μπέγκιτς γιατί ξεκίνησε πάλι να κάνει τα ....... γνωστά και άρχισε να τον κράζει η εξέδρα, αλλά μετά ξεκωλώθηκε στα καρφώματα κι εξιλεώθηκε!!!!!!! Έβγαλαν ενέργεια σήμερα αλλά να πούμε και την αλήθεια, η Εφες έχει καλές μονάδες στην επίθεση αλλά στην άμυνα είναι ξέφραγο αμπέλι. Ο Σπανούλης έβρισκε χώρους παντού και φυσικά άμα του δώσεις χώρο, θα σε σκοτώσει. Επίσης πολύ ντεφορμαρισμένος ο Σλούκας, που συνεχίζει τις πολύ κακές εμφανίσεις και αυτός ο Κόλινς επιθετικά είναι τελείως αναξιόπιστος........
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
να δω τι θα γραφει η κωλοφυλλαδα η Πρασινη που μολις καναν το 3-0 κι εμεις ειμασταν στο 1-2 ηταν μεσα σρην ειρωνια

παντως δυσκολος πολυ ο ομιλος
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μπράβο στα παιδιά σήμερα! Παίξαμε πολύ συγκεντρωμένα για τη μεγαλύτερη διάρκεια και αμυνάρα!  :rockon:
ΜΑλακιες λες...ακου νοβα να μαθεις μπασκετακι..η ο μαδα δεν ηταν καλη ...εκανε 65 ιθεσεις αντι για 75 που κανει συνηθως ,δεν ετρεξε και εδωσε ευκαιριες στη φενερ που ομως αυτη δεν τις εκμετλλευτηκε...εν ολιγοις δεν κερδισε ο θρυλος αλλα εχασε η εφες...
ενω αντιθετα ο πουστηςητανκαλος και ανταγωνιστικος και τ σκορ ειναιμαγκη εικονα...
μαθε μπαλλιτσα απο το τιμ της νοβα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom