Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Έχω αρχίσει κ τρέμω!Συμμαχια λαθρεμπορων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και ξαφνικά ξεπαγωσε η τρόικα τα 12 μυρια € χρέη του ΜΠΑΟΚ!
Κου κου τώρα δεν έχει Τσοχατζόπουλο κ μπενυ :2funny
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
μην ξεκινησουμε την ιδια συζητηση που εχουμε κανει χιλιες φρες...
σεβαστες οι αποψεις σας αλλα εγω θα τις κρινω...δηλαδη τι;εγω μουγκα;;οπως και εσεις ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι θα κριετε εμενα (υπαλληλο κοτα κομματοσκυλο κλπ κλπ )
ολα καλα....δημοκρατια δεν ειπαμε πως την λενε;;
απο εμενα προσωπικους χαρακτηρισμους δεν εχεις διαβασει
ουτε κοτα ουτε κοκκορα
απλα ρε τυπε μην γινουμε και Τσουκαλαδες μεταξυ μας
Τσουκαλαδες γινομαστε μονο στους αλλοθρησκους
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
περιμενω αντιδραση απο τους ''αντικειμενικους'' δημοσιοκαφρους αλλα και απο τους ''αγνους φιλαθλους'' που εσκιζαν τα ρουχα τους στον τελικο ,ε αστερα...
παμε...
στο πρωτο ματς ακυρωνεται καθαρο γκολ σαβιολα ενω δεν δινεται πεντακαθαρο πεναλτυ στον ολαιταν και...0-0...ολα καλα ανασα απο ολους...
παμε τωρα...1-0 ημιχρονο...καλα αυτο που ζηταει ο ναπολεονι για γελια καθαρη κιτρινη για θεατρο...
δεν κανει φαουλ ο σαλινο και ο ταυλαριδης οφσαιτ...δηλ...σκοραρει με οφασιτ απο ανυπαρκτο φαουλ...και καθαρο πεναλτυ στο χερι του αμυντικου του ατρομητου...αυτα τα ολιγα σε 135 λεπτα...αν αυτο δεν συνιστα αλλοιωση τι να πω...απλα περιμενω αντιδρασεις...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αληθεια σου λεω εχω κουραστει με την ιδια συζητηση....τα ιδια και τα ιδια...καντε οση κριτικη θελετε...ειναι δικαιωμα σας ...αν θελετε μπορειτε να πατε να πειτε του χοντρου να φυγει και να κανετε εσεις διοικηση...
και εγω θα κανω κριτικη ομως αν κρινω οτι καποιος λεει μαλακιες και τον γλεντανε οι μπραουδακηδες και οι αντιολυμπιακοι μαλακες του μπου...
δεν καταλαβαινω γιατι τοση ενταση;;εσεις τα δικα σας εγω τα δικαμου..που ειαι το προβλημα;;εγω θεωρω οτι σας γλεντανε οι αλλοθρησκοι εσεις οτι εγω ειμαι υπαλληλος...
ξαναλεω...ολα καλα...δημοκρατια εχουμε  ;)

ποια κριτικη ρε εντυπωσιακε μαλακα, εσυ θες να κανεις και τον τροχονομο ποιος θα μιλαει με ποιον εκτος απο το ποιος θα μιλαει γενικως  :2funny:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
παλι πεναλντυ πήρε η ΤΣΣΚΑ Πειραιά ;;; :grin: :grin: :grin: να είναι καλά ο κερατάς ο κυρ σαββας μας κάνει και γελάμε ;;
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
παλι πεναλντυ πήρε η ΤΣΣΚΑ Πειραιά ;;; :grin: :grin: :grin: να είναι καλά ο κερατάς ο κυρ σαββας μας κάνει και γελάμε ;;
Είχαμε σφαγή του Ολυμπιακού στο πρώτο και τώρα αποδόθηκε δικαιοσύνη τύπε... :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
για μένα όποιος παει και βλεπει σουπερ κλικα είναι αξιος της μοιρας του ... πως δεν μας εχουν πεταξει εκτος ευρωπης ακομα ;;; επι παραγκας κοκκαλη ειχες να δεις και κατι και ήταν πιο light παραγκα τώρα εδω επί πολυκατοικίας όχι παραγκας Μαρινακη δεν αξίζει να δεις καν ... πιστεψτε με το μοναδικο ματς που εχω δει φετος ειναι το παο-οσφπ 0-1 ενω περυσι ειχα παει στο παο-οσφπ 2-2 και ηταν το μοναδικο που ειχα δει ... δεν αξιζει να πας να δεις ή αριθμοι τα λενε ολα, 1000 φορες να δω πρωταθλημα μολδαβιας παρα αυτό το αισχος !!!
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
για μένα όποιος παει και βλεπει σουπερ κλικα είναι αξιος της μοιρας του ... πως δεν μας εχουν πεταξει εκτος ευρωπης ακομα ;;; επι παραγκας κοκκαλη ειχες να δεις και κατι και ήταν πιο light παραγκα τώρα εδω επί πολυκατοικίας όχι παραγκας Μαρινακη δεν αξίζει να δεις καν ... πιστεψτε με το μοναδικο ματς που εχω δει φετος ειναι το παο-οσφπ 0-1 ενω περυσι ειχα παει στο παο-οσφπ 2-2 και ηταν το μοναδικο που ειχα δει ... δεν αξιζει να πας να δεις ή αριθμοι τα λενε ολα, 1000 φορες να δω πρωταθλημα μολδαβιας παρα αυτό το αισχος !!!
Σε λίγο έχει ποδόσφαιρο τύπε, αρχίζει το Άρσεναλ-Γιουνάιτεντ... :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τρέμει ο παναθηναικός μην παίξει με ολυμπιακό τελικό...τελικό θα πάτε φέτος λόγω της κωλοφαρδίας σας  :rockon: :rockon:

kypello%2B2011.jpg
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
τρέμει ο παναθηναικός μην παίξει με ολυμπιακό τελικό...τελικό θα πάτε φέτος λόγω της κωλοφαρδίας σας  :rockon: :rockon:

kypello%2B2011.jpg

κανεναν ΟΣΦΠ δεν φοβόμαστε τύπε , τον μοναδικό που δεν φοβομαστε ειναι τον ΟΣΦΠ , ο παο τόσα χρόνια είναι ο φόβος του οσφπ παντού και εκτος και εντος , την ΚΕΔ και την ΕΠΟ την τρεμουμε όμως ... εμεις μπορει να εχουμε κωλοφαρδια στην κληρωση, όμως και ο οσφπ περυσι με κατι χωρια επαιξε και το πηρε με το χερι του μανιατη στον τελικό με τον μποροθρυλο , μπηκε και μεσα ο μαρινακης να τα χωσει στον γιαχο ...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.127
Πόντοι
5.006
Αποδοθηκε δικαιοσυνη ο ατρομητος και στο. Πρωτο ματς κομπαρσος και στο δευτερο μετριος με οφσαιντ γκολ.......
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Πανηγυρίζει ο Στέφενς!! Επιτέλους θα καταφέρει να απολυθεί..Πόσες ήττες να αντέξει ο ΠΑΟΚ φέτος ?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
φέτος ο θρύλος πάντως στους 16 έπαιξε με αστέρα στους 8 με ατρόμητο στους 4 με παοκ και στον τελικό με παναθηναικο...ένω εσεις στους 16 με ψαχνά,στους 8 με ολυμπιακό του βόλου όμως και στους 4 με πανιώνιο η αιγινιακό :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom