Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗς ΔΗΜΑΤΟς...ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.....ΣΥΓΝΩΜΗ...
ρε θα βαλεις μυαλό στον καθένα;Πρώτα απ όλα έχουμε τρεις φυλλαδες που πουλάνε!Οι άλλοι ούτε μια δε μπορούν να κρατήσουν οι καραγκιόζηδες με λαό απο πίσω κ καλά!Τσατσοι υπάρχουν και οι εριστικοί Τσατσοι φοβούνται τη σκιά τους όταν περπατούν στο δρόμο!Χεστηκαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
βρε Θαλή εκεί πάνω ν ακούς μονο Κωστή ραφτοπουλο!Πονανε τα μυαλά σας εκεί πάνω με την παραπληροφόρηση και την προπαγάνδα!
ελα ρε συ,μην κολλας :2funny:!δεν ειμαι απο δαυτους εγω που ακουν τετοια :rockon:!

θα σου λεγα ποιον τα μυαλα πονανε απο την προπαγανδα αλλα...  :tickedoff:!
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗς ΔΗΜΑΤΟς...ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.....ΣΥΓΝΩΜΗ...
Ε, δεν είναι και βάζελοι τα παιδιά ρε μάστορα, δικοί μου είναι. Ο δικός σου από κάτω το λέει καλά εν μέρει, με τρεις οπαδικές που έχεις ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΕΙ γι αυτούς ο γάβρος και προσπαθούν να τους αγοράσει ο ΑΕΚτζής, ο βάζελος κτλ. Σε δυο χρονάκια βέβαια θα υπάρξει πλήρες εμπάργκο, κάθε μέρα τίγρη θα έχει το μενού!  :grin: :grin:

ρε θα βαλεις μυαλό στον καθένα;Πρώτα απ όλα έχουμε τρεις φυλλαδες που πουλάνε!Οι άλλοι ούτε μια δε μπορούν να κρατήσουν οι καραγκιόζηδες με λαό απο πίσω κ καλά!Τσατσοι υπάρχουν και οι εριστικοί Τσατσοι φοβούνται τη σκιά τους όταν περπατούν στο δρόμο!Χεστηκαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    249,3 KB · Εμφανίσεις: 19

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ε, δεν είναι και βάζελοι τα παιδιά ρε μάστορα, δικοί μου είναι. Ο δικός σου από κάτω το λέει καλά εν μέρει, με τρεις οπαδικές που έχεις ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΕΙ γι αυτούς ο γάβρος και προσπαθούν να τους αγοράσει ο ΑΕΚτζής, ο βάζελος κτλ. Σε δυο χρονάκια βέβαια θα υπάρξει πλήρες εμπάργκο, κάθε μέρα τίγρη θα έχει το μενού!  :grin: :grin:
Ρε μια βδομαδα πηγα και γω να κανω τα μπανια μου και μου φαγες την θεση; :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε θα βαλεις μυαλό στον καθένα;Πρώτα απ όλα έχουμε τρεις φυλλαδες που πουλάνε!Οι άλλοι ούτε μια δε μπορούν να κρατήσουν οι καραγκιόζηδες με λαό απο πίσω κ καλά!Τσατσοι υπάρχουν και οι εριστικοί Τσατσοι φοβούνται τη σκιά τους όταν περπατούν στο δρόμο!Χεστηκαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε δικε μου για να καταλαβω,οτι πουλανε οι οπαδικες σας φυλλαδες εσυ το θεωρεις προτερημα; :S
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Άντε τώρα. Με τον Μιραλλά και τον Μοντέστο θα φτιάξει ομαδα ο Λίνεν; Με τον Μιραλλά και τον Μοντέστο;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ε, δεν είναι και βάζελοι τα παιδιά ρε μάστορα, δικοί μου είναι. Ο δικός σου από κάτω το λέει καλά εν μέρει, με τρεις οπαδικές που έχεις ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΕΙ γι αυτούς ο γάβρος και προσπαθούν να τους αγοράσει ο ΑΕΚτζής, ο βάζελος κτλ. Σε δυο χρονάκια βέβαια θα υπάρξει πλήρες εμπάργκο, κάθε μέρα τίγρη θα έχει το μενού!  :grin: :grin:
ρε τυπε αληθεια τωρα λες στον χρηστιδη τι ειδους μαλακες ειναι αυτοι;;λες να μην ξερω;;εχω ξαναπει οτι ο δηματος ενα φεγγαρι ηταν και εκπροσωπος τυπου της παε αεκ....αλλα σημερα δεν εχει σημασια τι ομαδα εισαι...αεκ πουστης παοκ κλπ///αυτοι ειναι οι μεγαλυτεροι αντιολυμπιακοι εβερ μαζι με ενα πουτανογεννημα που λεγεται γιαννης καραλης...αυτοι για να κανουν ζημια στον θρυλο ειναι ικανοι να συμμαχησουν ακομα και με τον σατανα...μιλαμε για ορκισμενους αντιολυμπιακους που ομως πλασαριζονται με τον μανδυα του ''αντικειμενικου''...
βεβαια μερικες φορες οσο και να προσπαθουν δεν κρατανε τα προσχηματα μιας και τους ξεφετγει το οπαδικο...οπως συνεβη με τον πουστη γιαννακη καραλη οταν εγραψε εκεινο το μνημειο δημοσιογραφικης αληυειας οταν παρεδωσε ο τεραστιος σωκρατης στον μαρινακη...
εκει την πατησε και αφησε τον μανδυα στην ακρη...
βεβαια σημερα συνεχιζει να πλασαρεται σαν αντικειμενικος και να εχι πρωταγωνιστικο ρολο στην ''ουδετερη'' νοβα...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
νεο/κτοι ο μανωλάς και ο γιαννιώτης(4ος τέρμας του Ολυμπιακού)


1601035_801517036532109_862181126_n.jpg
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Σαν το Σταλόνε στα νιάτα είναι ο Κωστάκης. :grin: :grin: :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αδεκαστε Δαρα που τα ξερεις ολα για πες μας τι ακουγεται για την ναυτιλιακη του Μαρινακη εχεις ακουσει τιποτα;
Για το δανειο του καραισκακη ξερεις κατι;Αληθεια ειναι η ψεματα αυτα που ακουγονται;
δεν ξέρω. Αν ξέρεις κάτι γράφτο.
Έχεις κάτι μαζί μου; Εγώ πάντως υπάλληλος του Μαρινάκη δεν είμαι οπότε αν έχει θέμα, πεστο. Εσύ είσαι αυτός που ζορίζεται μόλις γράφουμε για τον τίγρη σου.

Έχω ξαναπεί: το οτι δεν ξέρω δεν σημαίνει πως δεν συμβαίνει. Το οτι ξέρω αλλά δεν μπορώ να το αποδείξω επίσης δεν σημαίνει πως δεν γίνεται.
Τώρα εάν ξέρει κάποιος και μπορεί να το αποδείξει...εισαγγελέα με τη μία.

Στα έχω πει τόσες φορές που μόνο το χαμηλό σου IQ δικαιολογεί το οτι δεν το καταλαβαίνεις.


όσο για το Μαρινάκη, ε, καλά, αλλοίμονο, και χωρίς να ξέρω καν είμαι σίγουρος πως είναι μέσα στη λαμογιά κι αυτός όπως όλοι τους. Απλά για τον τίγρη σου τα ξέρω από πολύ μέσα και δεν υπάρχει καμία αμφιβολία.
πολύ λυπάμαι που σε στονοχωρώ...αλλά στα αρχίδια μου κιόλας
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σαν φούρναρης είναι τύπε,ανεκπαίδευτος..πάντως με τον πανθρακικό θα ξεκινήσει βασικός  :grin:
εμένα με ενδιαφέρει να ξυρίσει την κεφάλα του από το τσουλούφι μπας και μπει λίγο μυαλό μέσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom