Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σώπα ρε συ
οι 80ρηδες μιλάνε πάντα για τα παλιά
της προηγούμενης ημέρας δεν τα θυμούνται

αλλά έχει γούστο που δεν βαριόνται να γράφουνε σεντόνια
οφείλω να ομολογήσω πως τα μισά δεν διαβάζονται αφού δεν βάζουνε ούτε κόμμα ούτε αλλάζουνε γραμμές.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε σεις και γω βαριεμαι και εχω κουραστει αλλα τι να κανω;;τσιμπαω και ενω λεω οτι δεν θα απαντησω με μπριζωνει ο πουστης ....
 

Επισκέπτης
εισαι σχεδον γραφικος...σαφως θεωρω οτι εχω παρει αξια τα πρωταθληματα αν ειναι δυνατον...ειχα την καλυτερη ομαδα και τα πηρα...το οτι οι φασεις που ευνοουνταν ο ολυμπιακος μπαιναν παντα σε συζητηση δεν μου λεει τιποτα...ολες οι λαθος (και οχι αμφισβητουμενες γιατι μια αμφισβητουμενη μπορει να ειναι  λαθος και μια αλλη σωστη)ηταν υπερ του ολυμπιακου;;οχι φυσικα απλα αυτες γινονταν θεμα...δεν υπαρχει να κατσουμε να δουμε σε βαθος δεκαπεντε χρονων ποιες λαθος αποφασεις ευνοησαν (με αλλοιωση αποτελεσματος) τον γαυρο η τον βαζελο...η ουσια παραμενει οτι θεμα γινεται οταν ευνοειται ο γαυρος(γιατι φυσικα και οπως ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕς ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΕς ΤΙς ΕΠΟΧΕς ΚΑΙ ΕΥΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ!!! )και ποτε οταν αδικειται...
και φυσικα περσι ευνοηθηκε ο ναζελος και αντιστοιχα αδικηθηκα εγω (μην με ρωτησεις συγκεκριμενα που γιατι εχω ετοιμες φασεις οπως δευτερο γκολ οφασιτ σε οφη μη καταλογισμος πεναλτι σε τορο σε ξανθη σε αβρααμ σε τριπολη ,και βουτιες λετο και ζεκα και τριποοντα με μουσαντα πεναλτι) και ομως πηρα κουπα....
εσυ εχεις μια μανια (οπως και ολοι οι αλλοι που δεν ανηκουν στην κοκκινη οικογενεια) να στεκεσται μονο στις φασεις που ευνοουν τον γαυρο και και αδικουν τον βαζελο και εκει να σταματατε...δεν προχωρατε στις φασεις που αδικειται ο γαυρος και ευνοοειται ο βαζελος///ειναι δικαιωμα σας...δεν μπορω να πω οτι δεν λετε αληθεια οταν λετε οτι σε διαφορες φασεις εχει ευνοηθει ο γαυρος απλα δεν λετε ολοκληρη την  αληθεια και αναγκαστικα καταληγετε σε λαθος συμπερασμα μιας και η μιση αληθεια ισουται με ενα ολοκληρο ψεμμα...
σαφως ηταν μεροληπτικη μεταχειρηση υπερ του γαυρου η αναβολη με οφη και το δεχομαι...δεν μου απαντας ομως ευθεως (αν και εχω επιμεινει) η παραταση της επο στις μεταγραφες ελευθερων ωστε να προλαβει να παρει τον ''ελευθερο'' κοτσολη ο παο ηταν ναι η οχι μεροληπτικη υπερ του βαζελου μεταχειρηση;;και αν ναι γιατι η δικια μου δειχνει κατι ενω του βαζελου οχι;;μηπως γιατι ετσι το θες;;
και να σου υπενθυμισω για να μην κανεις λαθακια και παραπληροφορεις την αναβολη του αγωνα την ειχε αποφασισει η επο και οχι η σουπερλιγκ!!!
μαλλον ανηκεις στην κατηγορια των ανθρωπων που οταν αυτα που λες δεν συμβαδιζουν με την πραγματικοτητα το προβλημα ειναι της πραγματικοτητας και οχι δικο σου  :2funny: :2funny:
μπορώ να κάτσω να σου απαριθμήσω πολλές φάσεις που σου έχουν δώσει νίκες δεν έχει νόημα ...εσύ πιστεύεις αυτά που εσύ νομιζεις και εγώ έχω άλλη άποψη...αυτό αλλωστε ειναι και το υγειες  για αν γίνει κουβέντα και διάλογος άσχετα αν συμφωνούμε η όχι.εχεις δίκιο μόνο για το τελευταίο ότι η απόφαση ηταν της επί που η επο ειναι αυτή που βοήθησε τον παο  για τη μεταγραφή του τεράστιου κοτσολη.νομίζω ότι αυτά ούτε εσύ δεν τα πιστεύεις κατά βάθος.  :grin: και για να ξεκαθαρίσω κάτι επειδή εχεις αφησει πολλές φορές υπόνοιες οτι εγώ δήθεν εχω συμπάθεια στο βαζελο. ο βαζελος για καποιους που έχουν μνήμη και ειναι ηλικιακά κοντά στα 40 θυμούνται πόσο κακό μου έχει κάνει σαν πανιώνιο αυτό το κωλοσωματειο.δυο φορές που έπεσα αυτός ηταν η αιτία .όμως αυτό δεν σημαίνει οτι δεν μπορώ να μην βλεπω ότι αυτά που έκανε κάποτε τώρα τα κάνεις και εσύ,αυτή ειναι η άποψη μου είτε σου αρέσει είτε όχι..και ξέρεις και κάτι δεν με νοιάζει και να σε πεισω.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Η σημερινή ενδεκάδα του Ολυμπιακού μας αποτελείται από τους: Κάρολ, Παπάζογλου, Μανωλά, Σιόβα, Χολέβα, Μοδέστο, Γκρέκο, Ιμπαγάσα,Αμπντούν, Μασάδο και Τζιμπούρ! Καλή επιτυχία στην ομάδα μας!
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η σημερινή ενδεκάδα του Ολυμπιακού μας αποτελείται από τους: Κάρολ, Παπάζογλου, Μανωλά, Σιόβα, Χολέβα, Μοδέστο, Γκρέκο, Ιμπαγάσα,Αμπντούν, Μασάδο και Τζιμπούρ! Καλή επιτυχία στην ομάδα μας!

Τιγνωμη εχεις για τον Αμπτουν?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
[/quoteπεριεργο που         εχει δικιο ο ολιβερ;;μα πως  να μην εχει; .αφου καλυπτει ολες τιςεκδοχες...και ομαδα καλυτερη εχω αλλα κα παραγκα εχω...πως να χασει;;υπρχει αλλα εκδοχη;;; :2funny: :2funny: :2funny:

περίεργο είναι που και οι 2 έχετε δίκιο...
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
εισαι σχεδον γραφικος...σαφως θεωρω οτι εχω παρει αξια τα πρωταθληματα αν ειναι δυνατον...ειχα την καλυτερη ομαδα και τα πηρα...το οτι οι φασεις που ευνοουνταν ο ολυμπιακος μπαιναν παντα σε συζητηση δεν μου λεει τιποτα...ολες οι λαθος (και οχι αμφισβητουμενες γιατι μια αμφισβητουμενη μπορει να ειναι  λαθος και μια αλλη σωστη)ηταν υπερ του ολυμπιακου;;οχι φυσικα απλα αυτες γινονταν θεμα...δεν υπαρχει να κατσουμε να δουμε σε βαθος δεκαπεντε χρονων ποιες λαθος αποφασεις ευνοησαν (με αλλοιωση αποτελεσματος) τον γαυρο η τον βαζελο...η ουσια παραμενει οτι θεμα γινεται οταν ευνοειται ο γαυρος(γιατι φυσικα και οπως ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕς ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΕς ΤΙς ΕΠΟΧΕς ΚΑΙ ΕΥΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ!!! )και ποτε οταν αδικειται...
και φυσικα περσι ευνοηθηκε ο ναζελος και αντιστοιχα αδικηθηκα εγω (μην με ρωτησεις συγκεκριμενα που γιατι εχω ετοιμες φασεις οπως δευτερο γκολ οφασιτ σε οφη μη καταλογισμος πεναλτι σε τορο σε ξανθη σε αβρααμ σε τριπολη ,και βουτιες λετο και ζεκα και τριποοντα με μουσαντα πεναλτι) και ομως πηρα κουπα....
εσυ εχεις μια μανια (οπως και ολοι οι αλλοι που δεν ανηκουν στην κοκκινη οικογενεια) να στεκεσται μονο στις φασεις που ευνοουν τον γαυρο και και αδικουν τον βαζελο και εκει να σταματατε...δεν προχωρατε στις φασεις που αδικειται ο γαυρος και ευνοοειται ο βαζελος///ειναι δικαιωμα σας...δεν μπορω να πω οτι δεν λετε αληθεια οταν λετε οτι σε διαφορες φασεις εχει ευνοηθει ο γαυρος απλα δεν λετε ολοκληρη την  αληθεια και αναγκαστικα καταληγετε σε λαθος συμπερασμα μιας και η μιση αληθεια ισουται με ενα ολοκληρο ψεμμα...
σαφως ηταν μεροληπτικη μεταχειρηση υπερ του γαυρου η αναβολη με οφη και το δεχομαι...δεν μου απαντας ομως ευθεως (αν και εχω επιμεινει) η παραταση της επο στις μεταγραφες ελευθερων ωστε να προλαβει να παρει τον ''ελευθερο'' κοτσολη ο παο ηταν ναι η οχι μεροληπτικη υπερ του βαζελου μεταχειρηση;;και αν ναι γιατι η δικια μου δειχνει κατι ενω του βαζελου οχι;;μηπως γιατι ετσι το θες;;
και να σου υπενθυμισω για να μην κανεις λαθακια και παραπληροφορεις την αναβολη του αγωνα την ειχε αποφασισει η επο και οχι η σουπερλιγκ!!!
μαλλον ανηκεις στην κατηγορια των ανθρωπων που οταν αυτα που λες δεν συμβαδιζουν με την πραγματικοτητα το προβλημα ειναι της πραγματικοτητας και οχι δικο σου  :2funny: :2funny:
Αχρηστίδη να σαι καλά ρε φίλε,καιρό είχα να γελάσω έτσι.
Τις σκεφτόσουν πολύ ώρα αυτές τις μαλακίες;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Η σημερινή ενδεκάδα του Ολυμπιακού μας αποτελείται από τους: Κάρολ, Παπάζογλου, Μανωλά, Σιόβα, Χολέβα, Μοδέστο, Γκρέκο, Ιμπαγάσα,Αμπντούν, Μασάδο και Τζιμπούρ! Καλή επιτυχία στην ομάδα μας!
Ξέχασες να αναφέρεις το διαιτητή και τους επόπτες ;)
Αχρηστίδη συμφωνείς;;;;; :grin:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ζόρικα τα πράγματα σήμερα μάλλον πάει για xινάρι
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αχρηστίδη να σαι καλά ρε φίλε,καιρό είχα να γελάσω έτσι.
Τις σκεφτόσουν πολύ ώρα αυτές τις μαλακίες;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΚΛΑΨΕ στρακι...

Επαγγελμα.....































[move][size=70pt]ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ[/size][/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom