Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
γιαυτο λεω οτι αυτα που λες ειναι ανακόλουθα.σαν γεγονότα τα δέχεσαι αλλα μέχρι εκεί.επειδή εχεις άκουσε οτι το ματς με τον αστέρα ηταν αβαβα.μπορώ να σου πω πολλά αλλα δεν έχει νόημα αφού οπως εχεις πει εισαι πρώτα απο ολα οπαδός και αυτό εγώ το σέβομαι.και έτσι για να σε τσιγκλισω τώρα που εχεις συνείδηση το περσινό ματς με την κερκυρα που είχε βουίξει ολη η πιάτσα ότι ηταν ΣΤΗΜΕΝΟ εσύ έλεγες τα δικα σου..σε προλαβαίνω είσαι οπαδός οπότε δεν προκιεται να παραδεχτείς τιποτα.τωρα σε αφήνω γιατί βλεπω και το υπερθέαμα αεκ-αρης   :grin:
ρε φιλε να σε ρωτησω κατι;;πας καλα;;στεκεσαι;;
μας ειχες ζαλισει τα αρχιδια με τους φαιακες για μου μου επειδη ''ειχε βουιξει '' η πιατσα....
και εδω που σου λεει ο πρεσνης της γιουγκο οτι ''μην ανησυχεις το εχετε παρει'' στα αρχιδια σου ,,,ολα καλα...
ρε συ νοιωθεις;;μηπως εισαι ζελας;;εσυ ο σεναριογραφος κλπ κλπ ενδειξεις αποδειξεις οπως θες πεστες και σφυρας αδιαφορα;;
για σενα πηγε τιμια στο χουντεμπλει;;για πες...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μωρη κρυφοβαζελα ολιβερ εδω δες για τον κολλητο σου τον πρεσβη...
καποια μαριμπορ λεει οτι θα τον κερδισει σιγουρα  :2funny: :2funny: :2funny:
την ωρα που ο αρσεν φυλαει τα ρουχα του...
πες στα ισα μωρη κοτα οτι εισαι κρυφοβαζελος τι φοβασαι;;;
 

Επισκέπτης
ρε φιλε να σε ρωτησω κατι;;πας καλα;;στεκεσαι;;
μας ειχες ζαλισει τα αρχιδια με τους φαιακες για μου μου επειδη ''ειχε βουιξει '' η πιατσα....
και εδω που σου λεει ο πρεσνης της γιουγκο οτι ''μην ανησυχεις το εχετε παρει'' στα αρχιδια σου ,,,ολα καλα...
ρε συ νοιωθεις;;μηπως εισαι ζελας;;εσυ ο σεναριογραφος κλπ κλπ ενδειξεις αποδειξεις οπως θες πεστες και σφυρας αδιαφορα;;
για σενα πηγε τιμια στο χουντεμπλει;;για πες...
ρε μαλάκα το δεν σε αφήνει να δεις τι θέλω να πω.είδες πουθενά να λέω ότι ηταν η δεν ηταν στημένο το ματς με τον αστερα.απλά θέλω να σου πω ότι έχει να κάνει με τον αντίπαλο σου τα δέχεσαι ότι έχει να κάνει με εσένα όλα ειναι σκευωρίες..μην τρελαίνεσαι και μην βλέπεις παντού φαντάσματα να σε κυνηγάνε.ειδικά με έμενα.είσαι τόσο τυφλωμένος που δεν καταλαβαίνεις τι θέλει να σου πει ο άλλος....στο ξαναλέω τα δικά σου δικά σου τα δικά τους δικά σου πάλι..
 

Επισκέπτης
μωρη κρυφοβαζελα ολιβερ εδω δες για τον κολλητο σου τον πρεσβη...
καποια μαριμπορ λεει οτι θα τον κερδισει σιγουρα  :2funny: :2funny: :2funny:
την ωρα που ο αρσεν φυλαει τα ρουχα του...
πες στα ισα μωρη κοτα οτι εισαι κρυφοβαζελος τι φοβασαι;;;
παρτο πίσω για το κρυφοβαζελα τους σιχαίνομαι όσο καμία άλλη ομαδα  :grin:οσο για τη μαριμπορ βρες λεφτά και παιξτο στο στοίχημα να γεμίσεις δώρα την κόρη σου  :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
παρτο πίσω για το κρυφοβαζελα τους σιχαίνομαι όσο καμία άλλη ομαδα   :grin:οσο για τη μαριμπορ βρες λεφτά και παιξτο στο στοίχημα να γεμίσεις δώρα την κόρη σου   :2funny:
παλι μαλακια ειπες...εγω δεν ειπα οτι θα κερδισει η μαριμπορ...εγω ειπα οτι καποια μαριμπορ δεν ''σεβεται'' τον πρεσβη
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μαλάκα το δεν σε αφήνει να δεις τι θέλω να πω.είδες πουθενά να λέω ότι ηταν η δεν ηταν στημένο το ματς με τον αστερα.απλά θέλω να σου πω ότι έχει να κάνει με τον αντίπαλο σου τα δέχεσαι ότι έχει να κάνει με εσένα όλα ειναι σκευωρίες..μην τρελαίνεσαι και μην βλέπεις παντού φαντάσματα να σε κυνηγάνε.ειδικά με έμενα.είσαι τόσο τυφλωμένος που δεν καταλαβαίνεις τι θέλει να σου πει ο άλλος....στο ξαναλέω τα δικά σου δικά σου τα δικά τους δικά σου πάλι..
καλα...πες μου εκτος απο το γουεμπλευ ποιο αλλο ματς του ζελα εχω πει οτι ειναι στημενο;;
απανταω εγω ...ΚΑΝΕΝΑ...
αλλα εσυ θες ντε και καλα ενω δεν λεω για κανενα ματς του βαζελου να λεω για του γαυρου ....επειδη λεει ''βουιζει η πιατσα''
πας καλα ρε μαλακα;;πες μου ενα ματς του ζελα που να το ειπα στημενο...
που ειδες τα δικα μου δικα μου και τα δικα σου δικα μου;; :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
παλι μαλακια ειπες...εγω δεν ειπα οτι θα κερδισει η μαριμπορ...εγω ειπα οτι καποια μαριμπορ δεν ''σεβεται'' τον πρεσβη
εγώ το είπα ..ρε μην αρπάζεσαι παντού βλέπεις να σε κυνηγάνε..χαλάρωσε πλακιτσα κάνουμε  και χέστηκα τι λένε για τον πρέσβη εγώ άσο θα το παίξω..
 

Επισκέπτης
καλα...πες μου εκτος απο το γουεμπλευ ποιο αλλο ματς του ζελα εχω πει οτι ειναι στημενο;;
απανταω εγω ...ΚΑΝΕΝΑ...
αλλα εσυ θες ντε και καλα ενω δεν λεω για κανενα ματς του βαζελου να λεω για του γαυρου ....επειδη λεει ''βουιζει η πιατσα''
πας καλα ρε μαλακα;;πες μου ενα ματς του ζελα που να το ειπα στημενο...
που ειδες τα δικα μου δικα μου και τα δικα σου δικα μου;; :idiot: :idiot:
ρε εχεις μεγάλο πρόβλημα τελικά είδες να σου πω για αλλα στημένα; ρε πας καλά; ξεκολα απλά παραδείγματα σου αναφέρω για να σου αποδείξω ότι τα βλέπεις όλα οπαδικα οταν σου θίγουν την ομαδα όπως αλλωστε εχεις παραδεχτεί και μόνο σου;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε εχεις μεγάλο πρόβλημα τελικά είδες να σου πω για αλλα στημένα; ρε πας καλά; ξεκολα απλά παραδείγματα σου αναφέρω για να σου αποδείξω ότι τα βλέπεις όλα οπαδικα οταν σου θίγουν την ομαδα όπως αλλωστε εχεις παραδεχτεί και μόνο σου;
ρε συ εισαι κανονικος τρελλος...μιλαγαμε για στημενα (αν ειναι το γουεμπλευ) και συ μου λες οτι μονο για τους αλλους βλεπω αβαβα και οχι για την ομαδα μου που ειχε ''βουιξει η πιατσα'' με την κερκυρα...και δεν παραδεχομαι τα δικα μου αλλα των αλλων ομαδων...
για στημενα προφανως εννοουσες...
και σου λεω οτι πως να παραδεχτω για στημενα της ομαδας μου (αφου δεν εχουν αποδειχτει) ενω δεν εχω πει καν για στημενα αλλης ομαδας....
μαλλον εχουμε προβλημα συννενοησης οποτε αστο...κουραζει...
και τελικα δεν μου ειπες...
εχεις τρελαθει σαν την πουτανα που δεν μπορει να κρυφτει απο την χαρα της να μας λες για στησιμο με την κερκυρα...
για πες με οσα εχει βουιξει η ποιατσα και με τις μαρτυριες της γυναικας του δικτατορα τι πιστευεις;;ηταν το χουντεμπλευ στημενο η οχι;;
ευθεως οχι με μα και μου...οπως εχεις γαμηθει με τον γαυρο για τουμπα για κερκυρα κλπ κλπ...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
να γιατι ειναι σιχαμα αυτη η ομαδα...γιατι ειναι πουστικια...αν αυτο ειχε γινει στου ρεντη πριν προλαβουν να πανε οι παιχτες στα ντουζ θα ειχαν αρχισει τα σαιτ με πολιορκια των νεων....και να σου κριτικες για το κακο κλιμα στα αποδυτηρια και να σου παραδειγματα παλιοτερων χρονων και και...
τωρα;;σιγη ιχθυος πριν τον αγωνα....να παει ηρεμα και συγκεντρωμενη η ομαδα να παιξει τον υπερ παντων αγωνα στην κομοτηνη  :2funny: :2funny:
α ρε νουμερα...που ειναι ρε οι δημοσιογραφαρες που ''κυνηγανε΄΄ την ειδηση που ειναι ρε τα ρεπορταζ,που ειναι η ενημερωση;;
αρχιδια...στεγανα και καλυψη
μετα τον αγωνατο μαθαμε...ποιος θα παρει την ευθυνη γιαυτο;;οι ρεπορτερ του παο ΟΛΟΙ τι εχουν να πουν...δεν ηταν κανενας στην προπονηση της παρασκευης;;αφου δεν ηταν κλειστη...αλλα και παλι και κλειστη να ηταν αυτοι τα μαθαινουν ολα...
γιατι δεν το ειπαν;;
μια ζωη μποχα βρωμα
φανταζεσται να γινοταν αυτο στο ρεντη;;;

 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω λεω να μιλησουμε και λιγο για μπαλα.

χρηστ. πως βλεπεις το ματς αυριο?

με φοβιζει η αμυντικη λειτουργια του ολυμπιακου.

αν και η σαλκε εχει προβληματα πισω.

η απωλεια μελμπ-αβρααμ ειναι τεραστια παντως.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγω λεω να μιλησουμε και λιγο για μπαλα.

χρηστ. πως βλεπεις το ματς αυριο?

με φοβιζει η αμυντικη λειτουργια του ολυμπιακου.

αν και η σαλκε εχει προβληματα πισω.

η απωλεια μελμπ-αβρααμ ειναι τεραστια παντως.
η προσωπική μου άποψη είναι πως γενικώς στον όμιλο θα ρουφήξουμε πολλά. Εκτός αν παρουσιαστεί Κοντρέρας τείχος. Αλλά με άμυνα παραταγμένη όπως μέχρι τώρα.... πάρε αυτα τα πινακάκια με τις μπιλίτσες που είχε παλιά για να μαθαίνεις πρόσθεση...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και δεν είναι μόνο απώλεια Μελμπ Αβράμη
είναι πως έχεις τα 4/5 της άμυνας καινούργια και με απουσία συνεννόησης (βάλε στην εξίσωση και τον τερμα).

δεν γνωρίζονται

δεν συνεννοούνται

δεν βρίσκονται

δεν καλύπτονται

πέρα από τις οποιεσδήποτε προσωπικές αδυναμίες του κάθε παίκτη σε σύγκριση με τους προηγούμενους που έπαιζαν.
Αν δεν τους οργανώσει (μαγικά) ο Κοντρέρας.... θα θυμηθούμε παλιές κλαμμένες εποχές...
 

Επισκέπτης
και δεν είναι μόνο απώλεια Μελμπ Αβράμη
είναι πως έχεις τα 4/5 της άμυνας καινούργια και με απουσία συνεννόησης (βάλε στην εξίσωση και τον τερμα).

δεν γνωρίζονται

δεν συνεννοούνται

δεν βρίσκονται

δεν καλύπτονται

πέρα από τις οποιεσδήποτε προσωπικές αδυναμίες του κάθε παίκτη σε σύγκριση με τους προηγούμενους που έπαιζαν.
Αν δεν τους οργανώσει (μαγικά) ο Κοντρέρας.... θα θυμηθούμε παλιές κλαμμένες εποχές...
Θα συμφωνησω σε ολα,απλα να προσθεσω πως δεν υπαρχει το περσινο πρεσινγκ και ο αντιπλος βρισκετε ευκολα στην επιθεση,τα χαφ δεν μαρκαρουν οπως περσι.
Ελπιδες ο Κοντρερας να μαζεψει την αμυνα δεν εχω.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
η προσωπική μου άποψη είναι πως γενικώς στον όμιλο θα ρουφήξουμε πολλά. Εκτός αν παρουσιαστεί Κοντρέρας τείχος. Αλλά με άμυνα παραταγμένη όπως μέχρι τώρα.... πάρε αυτα τα πινακάκια με τις μπιλίτσες που είχε παλιά για να μαθαίνεις πρόσθεση...
εισαι λιγο απαισιοδιοδοξος νομιζω.

προσωπικα με μια καφενειακη σκεψη σκεφτομαι.αν ο ολυμπιακος κερδισει αυριο + αλλους 3 της αδιαφορης αρσεναλ στο τελευταιο αγωνα ειμαστε στους 6.

μετα ψαχνει μια νικη με μονπελιε μεσα ή εξω που ισως φτανει για να περασει.

παντως και περυσι ο ολυμπιακος δεν ειχε ξεκινησει καλα ελλαδα και στο τσου-λου εδειξε αλλα πραγματα.
θα μου πεις εχει αποδυναμωθει αρκετα και αμυντικα πασχει αρκετα,δεκτον.

προσωπικα βλεπω να περναει και ευκολα τον ομιλω.

θα δουμε. :thumbsup:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εισαι λιγο απαισιοδιοδοξος νομιζω.

προσωπικα με μια καφενειακη σκεψη σκεφτομαι.αν ο ολυμπιακος κερδισει αυριο + αλλους 3 της αδιαφορης αρσεναλ στο τελευταιο αγωνα ειμαστε στους 6.

μετα ψαχνει μια νικη με μονπελιε μεσα ή εξω που ισως φτανει για να περασει.

παντως και περυσι ο ολυμπιακος δεν ειχε ξεκινησει καλα ελλαδα και στο τσου-λου εδειξε αλλα πραγματα.
θα μου πεις εχει αποδυναμωθει αρκετα και αμυντικα πασχει αρκετα,δεκτον.

προσωπικα βλεπω να περναει και ευκολα τον ομιλω.

θα δουμε. :thumbsup:
είναι ασύνδετος τύπε φέτος.
πέρσι είχε προπονητή που επέβαλλε συγκεκριμένο πλάνο μέσα στο παιχνίδι
και οι παίκτες του γνωρίζονταν. Χάλαγε η συνταγή μόλις έμπαινε καινούργιος παίκτης που δεν ήξερε τα χούγια του άλλου καλά (π.χ. Αμπντουν)
για αυτό και μετά έστρωσε η ομάδα γενικά.

τώρα τι να πρωτομαζεψει; σχέδιο δεν βλέπω στο χορτάρι όπως πέρσι. Και μην ξεχνάς πως στο τσουλου τα παίγνια παίρνονται ξεκινώνατς από την άμυνα. Όχι από την επίθεση.

δεν ξέρω.....εγώ δεν το βλέπω καθόλου καλά.
 

Επισκέπτης
και δεν είναι μόνο απώλεια Μελμπ Αβράμη
είναι πως έχεις τα 4/5 της άμυνας καινούργια και με απουσία συνεννόησης (βάλε στην εξίσωση και τον τερμα).

δεν γνωρίζονται

δεν συνεννοούνται

δεν βρίσκονται

δεν καλύπτονται

πέρα από τις οποιεσδήποτε προσωπικές αδυναμίες του κάθε παίκτη σε σύγκριση με τους προηγούμενους που έπαιζαν.
Αν δεν τους οργανώσει (μαγικά) ο Κοντρέρας.... θα θυμηθούμε παλιές κλαμμένες εποχές...

Βρήκες και κάτι για το οποίο δεν ευθύνεται ο Τσίπρας :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Βρήκες και κάτι για το οποίο δεν ευθύνεται ο Τσίπρας :2funny: :2funny:
καλή η μαλακία σου
δεν έχω πει όμως πουθενά πως ευθύνεται για κάτι ο Τσίπρας
απλά πως λέει μόνο παπαριές έχω πει.

και δεν αλλάζω γνώμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom