Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (9 μέλη και 30 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και να σουθ πω και κατι ρε μαγκα;;στα αρχιδια μου κιολας αν αναγνωριζεις εσυ και ο καθε πικραμενος τον γαυρο...ασε με εμενα στηνη μιζερια μου να υποστηριζω τον κακομοιρη ολυμπιακο και συνεχα εσυ να απολαμβανεις την ηδονη του να εισαι οπαδος του ιστορικου και οι αλλοι οι ηθικοι των υπολοιπων ομαδαων...ασε με στη δυστυχια μου...ξερεις τι στεναχωρια ειναι να εισαι γαυρος;;;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
23 χρόνια μετά οι 96 νεκροί του Hillsborough δικαιώθηκαν και οι ψυχές τους μπορούν να αναπαυθούν στο Merseyside.

Τα αδέρφια μας πότε θα βρούν τη δική τους δικαίωση;
 

Επισκέπτης
ρε συ ολιβερ ξερω καλα τι λεω και τι γραφω ...αυτοαναιρεισαι και κωλοτουμπιαζεις σε δικο σου ποστ  :2funny:
απο την μια δεν λες για παραγκα αλλα απο την αλλη παιρνω πρωταθλημα με τροπο που εχουν λογο οι αντιπαλοι να αμφισβητουν  :2funny: :2funny: :2funny:πιασ'τ'αυτγο και κουρευ'το με αλλα λογια...σου ειπα ...μπλ μπλα μπλα....
δεν εχεις δυο στρογγυλα που εχουν απο κατω σου που συνηθως φορανε οι αντρες να πεις ναι ρε παντελονατα και αντρικια ο γαυρος ξεχωριζει ειναι μαγκας και η ιστορια γραφει...δεν μπορεις δεν εχεις τα κοτσια δεν το αντεχεις....ναι ξερεις εισαι μεν πρωτος αλλα ...να ...δεν λεω για παραγκες αλλα δεν εισαι και τιμιος το παιρνεις με πλαγιους τροπους (λεγε με παραγκα  :2funny: :2funny: :2funny: ) εισαι καλυτερος αλλα εχεις και βοηθεια και σου ξου μου μανταλακια...προχωρα ρε παρακατω που θα μου πεις εμενα μα και μου...αιντα...
που ειμαι εγω οπαδος και δεν εισαι εσυ που ειπες ο αλλος κακομοιρη τον πανιωνιο και θιχτηκες...και εγω δεν λεω...φυσικα δεν ειναι κακομοιρης ο πανθηρας...μια μετρια και καταξιωμενη ομαδα στο ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι ...οτι ειναι ο γαυρος για την ουεφα ειναι ο πανθηρας για εδω...αλλα μολις σου θιθξανε τον πανθηρα ορμηξες ενω του γαυρου να του πεις οτι ειναι κακομοιρης επειδη δεν περασε την ανορθωση με χαμενο πεναλτι με γκολ οφσαιτ ανορθωσης και με δεκα τετ α τετ και στην κυπρο και εδω...τραβα ρε να δεις αν ερχομαι που επειδη δεν περασα την ανορθωση ειμαι κακομοθιρης στην ευρωπη...
πεστα στον κυριο μισελ τα παραπονα σου που εχει αλλη γνωμη
ρε χρηστιδη μια ζωή προσπαθείς να κερδίσεις εντυπώσεις.βρες μου πριν από αυτό το ποστ που υπογράμμισες να έχω μιλήσει για παράγκα.αυτο στο έγραψα για αν σου τονίζω ότι εσύ ο ίδιος δεν πιστεύεις ότι δεν υπάρχει.και φυσικά και εγω συμφωνώ τόσο απλό.οσο για τα υπόλοιπα στα αρχίδια μου να κάτσω να σε πείσω ότι είσαι σε ένα πρωτάθλημα που ειναι μεσα στη βρωμιά και τη λυσοδοια ενα πρωτάθλημα που εδώ και κάποια χρόνια ελέγχεις τα πάντα.αλλα τι να συζητήσουμε σοβαρά όταν περσι λίγο πολύ μας έλεγες οτι το διπλό της κερκυρας στο καραισκακη ηταν καθαρό.είσαι οπαδός καλά κάνεις και πιστεύεις οτι είσαι πεντακάθαρος οτι παίρνεις τα πρωταθλήματα με το σπαθί σου.οσο για τον πλατινι εδώ πραγματικό γελάμε...αυτός δεν ειναι που ξεκίνησε τις έρευνες για τα στηεμαν παιχνιδια; και κακομοίρης δεν είσαι επειδή δεν πέρασες την ανορθωση αλλα γιατι επι 16συμμετοχες εχεις να επιδείξεις  μια προκριση στους 8 και δυο στους 16.αλλα επειδή είσαι τυφλωμένος και βλέπεις τον ολυμπιακό λόγο κατώτερο από μπαρτσα ρεαλ δεν θα κάτσω εγώ να σε πεισω.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε χρηστιδη μια ζωή προσπαθείς να κερδίσεις εντυπώσεις.βρες μου πριν από αυτό το ποστ που υπογράμμισες να έχω μιλήσει για παράγκα.αυτο στο έγραψα για αν σου τονίζω ότι εσύ ο ίδιος δεν πιστεύεις ότι δεν υπάρχει.και φυσικά και εγω συμφωνώ τόσο απλό.οσο για τα υπόλοιπα στα αρχίδια μου να κάτσω να σε πείσω ότι είσαι σε ένα πρωτάθλημα που ειναι μεσα στη βρωμιά και τη λυσοδοια ενα πρωτάθλημα που εδώ και κάποια χρόνια ελέγχεις τα πάντα.αλλα τι να συζητήσουμε σοβαρά όταν περσι λίγο πολύ μας έλεγες οτι το διπλό της κερκυρας στο καραισκακη ηταν καθαρό.είσαι οπαδός καλά κάνεις και πιστεύεις οτι είσαι πεντακάθαρος οτι παίρνεις τα πρωταθλήματα με το σπαθί σου.οσο για τον πλατινι εδώ πραγματικό γελάμε...αυτός δεν ειναι που ξεκίνησε τις έρευνες για τα στηεμαν παιχνιδια; και κακομοίρης δεν είσαι επειδή δεν πέρασες την ανορθωση αλλα γιατι επι 16συμμετοχες εχεις να επιδείξεις  μια προκριση στους 8 και δυο στους 16.αλλα επειδή είσαι τυφλωμένος και βλέπεις τον ολυμπιακό λόγο κατώτερο από μπαρτσα ρεαλ δεν θα κάτσω εγώ να σε πεισω.
σε περιπτωση που δεν καταλαβες που αυτοαναιρεισαι θα σου ΞΑΝΑΠΩ...ενω λες στην αρχη οτι δεν εχεις πει για παραγκα μετα απο δυο σειρες λες οτι δικαιολογημενα διαμαρτυρονται οι αντιπαλοι σχετικα με το πως κατακτα το πρωταθλημα ο ολυμπιακος...
παρακατω....τι θα πει βρωμικο και βρωμαει;;;μου το εξηγεις;;τι θα πει ελεγχω;;πως ελεγχω πχ οταν ο παο ξεμενει απο τερματζη και ξαφνικα δινει παραταση η επο σε μεταγραφες ελευθερων και παλι ξαφνικα αποκταει ο βαζελος τον ''ελευθερο'' καρνεζη;;;ξερεις το μπλα μπλα καλο ειναι αλλα απο μονο του δεν φτανει...σε ρωταω σε αυτη την περιπτωση ελεγχα;;και αν οχι γιατι δεν ελεγχα;;και αν δεν ελεγχα γιατι εσυ το λες;;
παρακατω...το οτι ξεκινησε τις ερευνες ο πλατινι τι σημαινει;;πως το κολλας τωρα αυτο;;τι σχεση εχει με μενα και με την παραδοχη μου απο την ουεφα σαν νοικοκυρεμενο σωματειο;;δεν καταλαβαινω τι θες να πεις;;ναι ξεκινησε η ουεφα ερευνα για καποια παιχνιδια στο ελληνικο πρωταθλημα υποπτα οπως εκανε και για την ιταλια και την αγγλια ακομα και για την ισπανια...και;; :think: :think:
και απο οτι καταλαβαινω μαλλον τυχερος εισαι που απο κωλοφαρδια δεν υποστηριζεις τον βρωμικο συλλογο που κλεβει τα πρωταθληματα...σωστα;;εισαι περηφανος πανθηρας και σε....ζηλευω  :2funny: :2funny:
σοβαρα μιλωντας τωρα...θεωρεις οτι δικαια η αδικα ο ολυμπιακος κυριαρχει και παιρνει τους τιτλους;;
α...και που'σαι...φρεσκο κουλουρι...κλαψε με την ησυχια σου  :2funny: :2funny:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Ανανέωσαν Αμπντούν και Φουστέρ

ην ανανέωση της συνεργασίας του με του Τζαμέλ Αμπντούν και Νταβίντ Φουστέρ επισημοποίησε ο Ολυμπιακός με ανακοίνωση που εξέδωσε. Οι δύο ποδοσφαιριστές θα παραμείνουν στο λιμάνι του Πειραιά για τουλάχιστον 3 χρόνια ακόμα καθώς υπέγραψαν συμβόλαιο μέχρι το 2015.

Τόσο ο Αλγερινός όσο και ο Φουστέρ ήταν από του βασικούς συντελεστές των επιτυχιών του Ολυμπιακού τα προηγούμενα χρόνια και οι άνθρωποι των πρωταθλητών τους επιβράβευσαν με αυτό τον τρόπο.

Η ανακοίνωση των ερυθρόλευκων αναφέρει χαρακτηριστικά

«Η Π.Α.Ε. Ολυμπιακός ανακοινώνει την επέκταση της συνεργασίας της με τους ποδοσφαιριστές Νταβίντ Φουστέρ και Τζαμέλ Αμπντούν μέχρι το 2015».

novasports.gr
 

Επισκέπτης
σε περιπτωση που δεν καταλαβες που αυτοαναιρεισαι θα σου ΞΑΝΑΠΩ...ενω λες στην αρχη οτι δεν εχεις πει για παραγκα μετα απο δυο σειρες λες οτι δικαιολογημενα διαμαρτυρονται οι αντιπαλοι σχετικα με το πως κατακτα το πρωταθλημα ο ολυμπιακος...
παρακατω....τι θα πει βρωμικο και βρωμαει;;;μου το εξηγεις;;τι θα πει ελεγχω;;πως ελεγχω πχ οταν ο παο ξεμενει απο τερματζη και ξαφνικα δινει παραταση η επο σε μεταγραφες ελευθερων και παλι ξαφνικα αποκταει ο βαζελος τον ''ελευθερο'' καρνεζη;;;ξερεις το μπλα μπλα καλο ειναι αλλα απο μονο του δεν φτανει...σε ρωταω σε αυτη την περιπτωση ελεγχα;;και αν οχι γιατι δεν ελεγχα;;και αν δεν ελεγχα γιατι εσυ το λες;;
παρακατω...το οτι ξεκινησε τις ερευνες ο πλατινι τι σημαινει;;πως το κολλας τωρα αυτο;;τι σχεση εχει με μενα και με την παραδοχη μου απο την ουεφα σαν νοικοκυρεμενο σωματειο;;δεν καταλαβαινω τι θες να πεις;;ναι ξεκινησε η ουεφα ερευνα για καποια παιχνιδια στο ελληνικο πρωταθλημα υποπτα οπως εκανε και για την ιταλια και την αγγλια ακομα και για την ισπανια...και;; :think: :think:
και απο οτι καταλαβαινω μαλλον τυχερος εισαι που απο κωλοφαρδια δεν υποστηριζεις τον βρωμικο συλλογο που κλεβει τα πρωταθληματα...σωστα;;εισαι περηφανος πανθηρας και σε....ζηλευω  :2funny: :2funny:
σοβαρα μιλωντας τωρα...θεωρεις οτι δικαια η αδικα ο ολυμπιακος κυριαρχει και παιρνει τους τιτλους;;
α...και που'σαι...φρεσκο κουλουρι...κλαψε με την ησυχια σου  :2funny: :2funny:
άκουσε χρηστιδη επειδή μιλάς μαζί μου άκου τι σημαίνει έλεγχο το ελληνικό ΄ποδοσφαιρο.σημαίνει ότι μπορώ και ελέγχο τον πρόεδρο της επο που εγώ θέλω τον κρατάω δυο τετραετίες αλλάζω νομους όταν τιμωρούμε σε ένα βράδυ σημαίνει ότι έλεγχο πρόεδρο της ΚΕΔ  αυτόν που θέλω και μετά αυτόν επειδή έτσι γουσταρω τον προτείνω και για πρόεδρο της επο.σημαίνει ότι πάλι εκλέγω πρόεδρο της ΚΕΔ  αυτόν που εγώ πάλι θέλω.σημαίνει ότι εκλέγω πρόεδρο της σούπερ λιγκ αυτόν που γουστάρω .τέλος ο υποτίθεται αρχιερέας των στημένων παιχνιδιών Αχιλλέας μπεος αλλα και ο ολυμπιακός βόλου η καβάλα που πέρυσι τιμωρήθηκαν από τα ελληνικά δικαστήρια ξαφνικά έτσι επειδή κάποιοι έδωσαν υποσχέσεις προκειμένου να μείνουν στόματα κλειστά ως εκ θαύματος ανεβήκαν απο την Δ στην Β  εθνική.  :2funny: :2funny: :2funny: σε αυτό φυσικά ψήφισαν κάποιοι ..ποιοι άραγε τους ελέγχουν οεο; αυτά ούτε στην ουγκανατα δεν έχουν γίνει.αν με ρωτάς λοιπόν γιαυτο το πρωτάθλημα και αν το παίρνεις δίκαια...φυσικά και το ΄παίρνεις αφού παίζεις χωρίς αντίπαλο.και θα σου πω ότι έτσι όπως ειναι τα πράγματα θα συνεχίζεις να κυριαρχείς και να χαίρεσαι που είσαι ολυμπιακαρας.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
άκουσε χρηστιδη επειδή μιλάς μαζί μου άκου τι σημαίνει έλεγχο το ελληνικό ΄ποδοσφαιρο.σημαίνει ότι μπορώ και ελέγχο τον πρόεδρο της επο που εγώ θέλω τον κρατάω δυο τετραετίες αλλάζω νομους όταν τιμωρούμε σε ένα βράδυ σημαίνει ότι έλεγχο πρόεδρο της ΚΕΔ  αυτόν που θέλω και μετά αυτόν επειδή έτσι γουσταρω τον προτείνω και για πρόεδρο της επο.σημαίνει ότι πάλι εκλέγω πρόεδρο της ΚΕΔ  αυτόν που εγώ πάλι θέλω.σημαίνει ότι εκλέγω πρόεδρο της σούπερ λιγκ αυτόν που γουστάρω .τέλος ο υποτίθεται αρχιερέας των στημένων παιχνιδιών Αχιλλέας μπεος αλλα και ο ολυμπιακός βόλου η καβάλα που πέρυσι τιμωρήθηκαν από τα ελληνικά δικαστήρια ξαφνικά έτσι επειδή κάποιοι έδωσαν υποσχέσεις προκειμένου να μείνουν στόματα κλειστά ως εκ θαύματος ανεβήκαν απο την Δ στην Β  εθνική.   :2funny: :2funny: :2funny: σε αυτό φυσικά ψήφισαν κάποιοι ..ποιοι άραγε τους ελέγχουν οεο; αυτά ούτε στην ουγκανατα δεν έχουν γίνει.αν με ρωτάς λοιπόν γιαυτο το πρωτάθλημα και αν το παίρνεις δίκαια...φυσικά και το ΄παίρνεις αφού παίζεις χωρίς αντίπαλο.και θα σου πω ότι έτσι όπως ειναι τα πράγματα θα συνεχίζεις να κυριαρχείς και να χαίρεσαι που είσαι ολυμπιακαρας.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :banghea
μαλακα βοηθεια δεν παλευεσαι....τελικα δεν καταλαβα...το παιρνω γιατι ειμαι καλυτερος η γιατι ελεγχω το παρασκηνιο;;
και αν εκεγχω την κεδ περσι πως φυσαγαν τον λετο και τον ζεκα και επειρνε πεναλτι-τριποντο;;ειναι αυτος ελεγχος;;
και υστερα αν ειναι δικος μου ο προεδρος της επο και τον ελεγχω γιατι ΠΑΡΑΤΥΠΑ και με το ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ παρετεινε μονο εδω στην ελλαδα τον χρονο αποκτησης ελευθερων παιχτων και εντελως τυχαια ο παο απεκτησε τον ''ελευθερο'' κοτσολη οταν τραυματιστηκε ενας τερματζης του και ενας αλλος κληθηκε στην νεων;;οεο;;ειναι αυτος ελεγχος στην επο;;;ελεγχω μεν αλλα η επο κανει πλατες στον αιωνιο αντιπαλο;;αχαχχαχαχαχ ωραιο ελεγχο κανω ρε...
και τελικα σε ξαναρωταω...το παιρνω γιατι ειμαι καλυτερος η γιατι ελεγχω επο και κεδ;; :2funny: :2funny: :2funny:
μην μου απαντησεις στο ιδιο ποστ στην αρχη οτι το παιρνω γιατιο ειμαι καλυτερος και στο τελος στο ιδιο ποστ επειδη ελεγχω το παρασκηνιο  :2funny: :2funny: :2funny:
θα φαμε ξυλο στο τελος...
αποφασισε...ειμαι καλυτερος η εχω παραγκα;; :2funny: :2funny: :2funny:
πες μου γιατι με εχεις μπερδεψει...στην αρχη μου λες ειμαι καλυτερος και στο τελος οτι ελεγχω τα παντα  :2funny: :2funny: :2funny:
τι νουμερο α ρε;;αφου ξερεις την αληθεια γιατι δεν εχεις τα αρχιδια να την πεις και το πας μονα ζυγα δικα σου;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :banghea
μαλακα βοηθεια δεν παλευεσαι....τελικα δεν καταλαβα...το παιρνω γιατι ειμαι καλυτερος η γιατι ελεγχω το παρασκηνιο;;
και αν εκεγχω την κεδ περσι πως φυσαγαν τον λετο και τον ζεκα και επειρνε πεναλτι-τριποντο;;ειναι αυτος ελεγχος;;
και υστερα αν ειναι δικος μου ο προεδρος της επο και τον ελεγχω γιατι ΠΑΡΑΤΥΠΑ και με το ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ παρετεινε μονο εδω στην ελλαδα τον χρονο αποκτησης ελευθερων παιχτων και εντελως τυχαια ο παο απεκτησε τον ''ελευθερο'' κοτσολη οταν τραυματιστηκε ενας τερματζης του και ενας αλλος κληθηκε στην νεων;;οεο;;ειναι αυτος ελεγχος στην επο;;;ελεγχω μεν αλλα η επο κανει πλατες στον αιωνιο αντιπαλο;;αχαχχαχαχαχ ωραιο ελεγχο κανω ρε...
και τελικα σε ξαναρωταω...το παιρνω γιατι ειμαι καλυτερος η γιατι ελεγχω επο και κεδ;; :2funny: :2funny: :2funny:
μην μου απαντησεις στο ιδιο ποστ στην αρχη οτι το παιρνω γιατιο ειμαι καλυτερος και στο τελος στο ιδιο ποστ επειδη ελεγχω το παρασκηνιο  :2funny: :2funny: :2funny:
θα φαμε ξυλο στο τελος...
αποφασισε...ειμαι καλυτερος η εχω παραγκα;; :2funny: :2funny: :2funny:
πες μου γιατι με εχεις μπερδεψει...στην αρχη μου λες ειμαι καλυτερος και στο τελος οτι ελεγχω τα παντα  :2funny: :2funny: :2funny:
τι νουμερο α ρε;;αφου ξερεις την αληθεια γιατι δεν εχεις τα αρχιδια να την πεις και το πας μονα ζυγα δικα σου;; :2funny: :2funny: :2funny:
με ρώτησες αν ελέγχεις το ποδοσφαιρο και σου ανέφερα τι γινετε τα τελευταία 15 χρόνια.η αλήθεια που φοβάσαι να δεις ειναι ότι όταν τα πράγματα δυσκολέψουν τότε επιστρατεύονται δικαστές επο ΚΕΔ για να σε βγάλουν απο τι δύσκολη θεση.αυτά ειναι πράγματα που έχουν βγει από συνομιλίες.το ότι δεν τιμωρούνται αυτό ειναι ελληνικό φαινόμενο αλλωστε ποιος έχει τιμωρηθεί; το ότι εχεις καλύτερη ομαδα πρέπει να δεις οτι οφείλεται και στο γεγονός οτι μαζεύεις κάθε χρόνο όλο το χρήμα απο το τσουλου.αλλα πόσες φορές χρειάστηκε υπόθεση βαλνερ αλλαγή νόμου για τα επεισόδια στη νέα σμυρνη που είχες τιμωρηθεί με αφαίρεση βαθμών και μετά βγήκε ο νόμος έκτρωμα που έλεγε ότι και να γίνει δεν τιμωρείτε η ομαδα . και περσι πάλι ξαναλλαξε μετά επεισόδια στο καραισκακη με τον παναθηναϊκό; και αφου θες απάντηση θα σου θυμίσω τι λες τόσα χρόνια για τον μπασκετικό παναθηναϊκό..ότι μπορεί να είχε την καλύτερη ομαδα αλλα όταν κάποιος πήγαινε να τον κοντράρει τότε κάτι γινόταν με τους διαιτητές και επαιρνε τα σφυρίγματα που ήθελε.ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και με εσένα στο ποδόσφαιρο άσχετα αν εσύ δεν θες να το παραδεχτείς.
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ο ντόρσει ετοιμάζεται για τις κόντρες με τον σοφοκλή

 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το περίεργο είναι πως και ο όλιβερ και ο χρηστίδης έχουν δίκιο... εν μέρει...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

[/quote
το περίεργο είναι πως και ο όλιβερ και ο χρηστίδης έχουν δίκιο... εν μέρει...
περιεργο που        εχει δικιο ο ολιβερ;;μα πως  να μην εχει; .αφου καλυπτει ολες τιςεκδοχες...και ομαδα καλυτερη εχω αλλα κα παραγκα εχω...πως να χασει;;υπρχει αλλα εκδοχη;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
με ρώτησες αν ελέγχεις το ποδοσφαιρο και σου ανέφερα τι γινετε τα τελευταία 15 χρόνια.η αλήθεια που φοβάσαι να δεις ειναι ότι όταν τα πράγματα δυσκολέψουν τότε επιστρατεύονται δικαστές επο ΚΕΔ για να σε βγάλουν απο τι δύσκολη θεση.αυτά ειναι πράγματα που έχουν βγει από συνομιλίες.το ότι δεν τιμωρούνται αυτό ειναι ελληνικό φαινόμενο αλλωστε ποιος έχει τιμωρηθεί; το ότι εχεις καλύτερη ομαδα πρέπει να δεις οτι οφείλεται και στο γεγονός οτι μαζεύεις κάθε χρόνο όλο το χρήμα απο το τσουλου.αλλα πόσες φορές χρειάστηκε υπόθεση βαλνερ αλλαγή νόμου για τα επεισόδια στη νέα σμυρνη που είχες τιμωρηθεί με αφαίρεση βαθμών και μετά βγήκε ο νόμος έκτρωμα που έλεγε ότι και να γίνει δεν τιμωρείτε η ομαδα . και περσι πάλι ξαναλλαξε μετά επεισόδια στο καραισκακη με τον παναθηναϊκό; και αφου θες απάντηση θα σου θυμίσω τι λες τόσα χρόνια για τον μπασκετικό παναθηναϊκό..ότι μπορεί να είχε την καλύτερη ομαδα αλλα όταν κάποιος πήγαινε να τον κοντράρει τότε κάτι γινόταν με τους διαιτητές και επαιρνε τα σφυρίγματα που ήθελε.ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και με εσένα στο ποδόσφαιρο άσχετα αν εσύ δεν θες να το παραδεχτείς.
:headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ο ντόρσει ετοιμάζεται για τις κόντρες με τον σοφοκλή

αυτό με τα ταμπλό μου έκανε πάντα εντύπωση.
δεν νομίζω πω είναι θέμα δύναμης...μάλλον θέμα κατασκευής ταμπλό.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

Επισκέπτης
εγω ρε χρηστιδη σου λεω πως βλεπω τα πράγματα.τωρα θέλω εσυ να μου πεις αν ο ολυμπιακός την τελευταία 15 ετια ολα τα πρωταθλήματα τα έχει πάρει με τη μαγκιά του με την ομαδα του και χωρίς καμία βοήθεια απο εξωτερικούς παράγοντες .θα έχει ενδιαφέρον...αν και ξέρω την απάντηση...    :2funny: :2funny: άπλα επειδή είπες πέρυσι ότι ευνοήθηκε ο παναθηναϊκός με το λετο...έγινε κάτι που έχει μείνει στην ιστορία η σούπερ λιγκ σας έκανε δεκτό αίτημα σας να μην παίξετε με τον οφη στο κύπελλο προκαταβάλλοντας την πρόκριση σας πριν καν αυτή έρθει.και τι εκαναν οι αθεόφοβοι ανέβαλαν το παιχνίδι χωρίς να έχετε προκριθεί και θυμάσαι με τα τι έγινε    :2funny: :2funny: :2funny: και μετά δεν υπάρχει ευνοϊκή μεταχείριση  :2funny: :2funny: :2funny:ασε ρε χρηστιδη σου είπα πες τα σε κανέναν άλλο  :headbang:
 

Επισκέπτης
το περίεργο είναι πως στην Ελλάδα δεν αλλάζει τίποτα
αυτό είναι το περίεργο
στην Ελλάδα αλλάζουν πράγματα ..αλλα μόνο όταν έχουν συμφέροντα κάποιοι που ελέγχουν το σύστημα είτε ειναι ποδοσφαιρο είτε πολιτική.
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
αυτό με τα ταμπλό μου έκανε πάντα εντύπωση.
δεν νομίζω πω είναι θέμα δύναμης...μάλλον θέμα κατασκευής ταμπλό.

τα ταμπλο παλαιου τυπου αν καρφωνε καποιος με δυναμη εσπαγαν. τα καινουρια δν σπανε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,
γιατι πισω απο τη στεφανη υπαρχουν ελατηρια που διοχετευουν το φορτιο στον κορμο της μπασκετας

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εγω ρε χρηστιδη σου λεω πως βλεπω τα πράγματα.τωρα θέλω εσυ να μου πεις αν ο ολυμπιακός την τελευταία 15 ετια ολα τα πρωταθλήματα τα έχει πάρει με τη μαγκιά του με την ομαδα του και χωρίς καμία βοήθεια απο εξωτερικούς παράγοντες .θα έχει ενδιαφέρον...αν και ξέρω την απάντηση...    :2funny: :2funny: άπλα επειδή είπες πέρυσι ότι ευνοήθηκε ο παναθηναϊκός με το λετο...έγινε κάτι που έχει μείνει στην ιστορία η σούπερ λιγκ σας έκανε δεκτό αίτημα σας να μην παίξετε με τον οφη στο κύπελλο προκαταβάλλοντας την πρόκριση σας πριν καν αυτή έρθει.και τι εκαναν οι αθεόφοβοι ανέβαλαν το παιχνίδι χωρίς να έχετε προκριθεί και θυμάσαι με τα τι έγινε    :2funny: :2funny: :2funny: και μετά δεν υπάρχει ευνοϊκή μεταχείριση  :2funny: :2funny: :2funny:ασε ρε χρηστιδη σου είπα πες τα σε κανέναν άλλο  :headbang:
εισαι σχεδον γραφικος...σαφως θεωρω οτι εχω παρει αξια τα πρωταθληματα αν ειναι δυνατον...ειχα την καλυτερη ομαδα και τα πηρα...το οτι οι φασεις που ευνοουνταν ο ολυμπιακος μπαιναν παντα σε συζητηση δεν μου λεει τιποτα...ολες οι λαθος (και οχι αμφισβητουμενες γιατι μια αμφισβητουμενη μπορει να ειναι  λαθος και μια αλλη σωστη)ηταν υπερ του ολυμπιακου;;οχι φυσικα απλα αυτες γινονταν θεμα...δεν υπαρχει να κατσουμε να δουμε σε βαθος δεκαπεντε χρονων ποιες λαθος αποφασεις ευνοησαν (με αλλοιωση αποτελεσματος) τον γαυρο η τον βαζελο...η ουσια παραμενει οτι θεμα γινεται οταν ευνοειται ο γαυρος(γιατι φυσικα και οπως ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕς ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΕς ΤΙς ΕΠΟΧΕς ΚΑΙ ΕΥΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ!!! )και ποτε οταν αδικειται...
και φυσικα περσι ευνοηθηκε ο ναζελος και αντιστοιχα αδικηθηκα εγω (μην με ρωτησεις συγκεκριμενα που γιατι εχω ετοιμες φασεις οπως δευτερο γκολ οφασιτ σε οφη μη καταλογισμος πεναλτι σε τορο σε ξανθη σε αβρααμ σε τριπολη ,και βουτιες λετο και ζεκα και τριποοντα με μουσαντα πεναλτι) και ομως πηρα κουπα....
εσυ εχεις μια μανια (οπως και ολοι οι αλλοι που δεν ανηκουν στην κοκκινη οικογενεια) να στεκεσται μονο στις φασεις που ευνοουν τον γαυρο και και αδικουν τον βαζελο και εκει να σταματατε...δεν προχωρατε στις φασεις που αδικειται ο γαυρος και ευνοοειται ο βαζελος///ειναι δικαιωμα σας...δεν μπορω να πω οτι δεν λετε αληθεια οταν λετε οτι σε διαφορες φασεις εχει ευνοηθει ο γαυρος απλα δεν λετε ολοκληρη την  αληθεια και αναγκαστικα καταληγετε σε λαθος συμπερασμα μιας και η μιση αληθεια ισουται με ενα ολοκληρο ψεμμα...
σαφως ηταν μεροληπτικη μεταχειρηση υπερ του γαυρου η αναβολη με οφη και το δεχομαι...δεν μου απαντας ομως ευθεως (αν και εχω επιμεινει) η παραταση της επο στις μεταγραφες ελευθερων ωστε να προλαβει να παρει τον ''ελευθερο'' κοτσολη ο παο ηταν ναι η οχι μεροληπτικη υπερ του βαζελου μεταχειρηση;;και αν ναι γιατι η δικια μου δειχνει κατι ενω του βαζελου οχι;;μηπως γιατι ετσι το θες;;
και να σου υπενθυμισω για να μην κανεις λαθακια και παραπληροφορεις την αναβολη του αγωνα την ειχε αποφασισει η επο και οχι η σουπερλιγκ!!!
μαλλον ανηκεις στην κατηγορια των ανθρωπων που οταν αυτα που λες δεν συμβαδιζουν με την πραγματικοτητα το προβλημα ειναι της πραγματικοτητας και οχι δικο σου  :2funny: :2funny:

 

Επισκέπτης
Χριστιδη και Oliverkan σας βαρεθηκα.
Σαν κατι γερους 80 χρονων στο καφενειο δευτερα πρωι κανετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom