Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πω ρε αδερφέ μια μίρλα
κανει μπαμ από μακριά πως ο Βαλβίδας αρέσκεται σε σύστημα σαν της Μπάρτσα.
είναι προφανές πως δεν μπορεί να το κάνει με την ίδια επιτυχία

αλλά κάνει μπαμ από μακριά
εκεί που χάνεις είναι στην κεφαλιά στην περιοχή
αυτό είναι το μειονέκτημα που έχεις.
αλλά ο Βαλβίδας ποντάρει πως θα κάνει 15 φάσεις για γκολ σε όλο το ματς και τουλάχιστον οι 10 θα είναι χωρίς σέντρα, άρα δεν χρειάζεται κεφάλα φορ.

όπως δεν ταίριαξε ο Ιμπραίμοβιτς στην Μπάρτσα, έτσι δεν θέλει και ωηλό αργό φορ στον Ολυμπιακό.

όσο για τον Πάντελιτς....αν δεν φύγει... θα αναθεωρήσετε μέσα στη χρονιά
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ολο καθεσαι ρε διαολε και σχολιαζεις... Αλλα απο οσο καταλαβαινω μυρωδιας πρεπει να εισαι απο μπαλιτσα... Αναθεμα και αν εχεις δει καθολου Ευρωπαικο ποδοσφαιρο η εστω  Ολυμπιακο... :think:
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραια εσυ που εχεις δει μπαλιτσα οπως λες, τραβα παρε τον βαλβιδα να του πεις οτι χωρις τερματζη καλο δεν παει πουθενα  ;)
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραια εσυ που εχεις δει μπαλιτσα οπως λες, τραβα παρε τον βαλβιδα να του πεις οτι χωρις τερματζη καλο δεν παει πουθενα  ;)
Εχεις παρει τον Κοσταντζο εαν δεν κανω λαθος....


Τον ξερεις και αυτον να φανταστω ε?  :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εχεις παρει τον Κοσταντζο εαν δεν κανω λαθος....


Τον ξερεις και αυτον να φανταστω ε?   :2funny:
Καλα οταν θα περνανε τα μπαλάκια για πλάκα στα διχτυα θα θυμηθουμε καλες μερες νικοπολιδη  :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Εχεις παρει τον Κοσταντζο εαν δεν κανω λαθος....


Τον ξερεις και αυτον να φανταστω ε?   :2funny:
τωρα αν εσυ με αυτον εκει πισω νιωθεις σιγουρια τοτε μαλλον εσυ δεν βλεπεις μπαλα.και μιλαω μονο για κοστανζο ;)και προσεξε αυτες τις γκελες της εκανε και στη βασιλεια αλλα εκει απλα δεν δινουν σημασια,εδω ομως δινουν ;)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πω ρε αδερφέ μια μίρλα
κανει μπαμ από μακριά πως ο Βαλβίδας αρέσκεται σε σύστημα σαν της Μπάρτσα.
είναι προφανές πως δεν μπορεί να το κάνει με την ίδια επιτυχία

αλλά κάνει μπαμ από μακριά
εκεί που χάνεις είναι στην κεφαλιά στην περιοχή
αυτό είναι το μειονέκτημα που έχεις.
αλλά ο Βαλβίδας ποντάρει πως θα κάνει 15 φάσεις για γκολ σε όλο το ματς και τουλάχιστον οι 10 θα είναι χωρίς σέντρα, άρα δεν χρειάζεται κεφάλα φορ.

όπως δεν ταίριαξε ο Ιμπραίμοβιτς στην Μπάρτσα, έτσι δεν θέλει και ωηλό αργό φορ στον Ολυμπιακό.

όσο για τον Πάντελιτς....αν δεν φύγει... θα αναθεωρήσετε μέσα στη χρονιά
Ουτε η μπαρτσελόνα δεν εχει κεφαλια, με την πορτο στης στημενες φασεις ζητημα να πηρε δυο τρεις ..
Προσπαθει να μιμηθει τι? Με τι?
Εχει κανεναν υπερπαιχταρα μεσα?Οχι..
Η τακτικη του βαλβερδε

ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΙΕΣΟΥΜΕ ΨΗΛΑ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Που πα ρε καραμήτρα? Θα πας στο λονδινο να παιξεις ετσι? Ασχετα που εφαγε ωχταρα απο την μαντσεστερ ειναι ανωτερη απο σενα..

Η μπραγκα που λενε ολοι << τι καλυτερο ειχε η μπραγκα περσυ απο εμας>> επεζε αμυντικο ποδοσφαιρο, ξυλο, τακτικες, δεν εισαι μπαρτσελονα για να επιβαλεις ρυθμο..
Πως πηρε η ελλαδα το γιουρο? ΑΜΥΝΑ

Τελοσπαντων, ειναι νωρις ακομα ,θα δουμε

μετα της 3αρες  :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αυντικο χαφ ;)παντως εχω την εξης απορια ασχετη βεβαια με το θεμα.τοσα χρονια βριζατε τον οφη θελατε να τον στειλετε οχι στη β αλλα στη δ εθνικη.και τωρα ξαφνικα εχετε γινει αυτο που λεμε στην ισπανια ολυμπιακος β :grin:ειναι να απορεις ποσο αλλαζουν τα πραγματα ;)
αδερφέ, επειδή τα πράγματα τα ξέρω από όσο πιο μέσα γίνεται ειδικά για ΠΑΟ και ΟΦΗ, σου λέω πως πάντα η μίρλα των Ολυμπιακών είχε να κάνει με το ιδιοκτησιακό του ΟΦΗ (ΚΑΙ ΕΙΧΑΝΕ ΔΙΚΙΟ)
τα πράγματα έχουνε αλλάξει αρκετά από τότε που μπήκε ο Μαχλάς στην ομάδα και ανέλαβε ο Τζίγγερ, ακόμα υπάρχουνε δεσμοί, αλλά όχι όπως παλιά

όσο για τους ξένους που λες, έχεις δίκιο...αλλά δεν το λέγαμε για τον ΟΦΗ - για τον Άρη το λέγαμε
κι εμένα μου τη δίνει - ειδικά με κάτι ηλίθιους τύπου Ουρτάδο, Χαβίτο κλπ
αλλά το θέμα ειναι να δεσει η ομάδα....
θεωρητικά κάποια στγμή θα έρθουνε και οι Έλληνες
 

Επισκέπτης
αδερφέ, επειδή τα πράγματα τα ξέρω από όσο πιο μέσα γίνεται ειδικά για ΠΑΟ και ΟΦΗ, σου λέω πως πάντα η μίρλα των Ολυμπιακών είχε να κάνει με το ιδιοκτησιακό του ΟΦΗ (ΚΑΙ ΕΙΧΑΝΕ ΔΙΚΙΟ)
τα πράγματα έχουνε αλλάξει αρκετά από τότε που μπήκε ο Μαχλάς στην ομάδα και ανέλαβε ο Τζίγγερ, ακόμα υπάρχουνε δεσμοί, αλλά όχι όπως παλιά

όσο για τους ξένους που λες, έχεις δίκιο...αλλά δεν το λέγαμε για τον ΟΦΗ - για τον Άρη το λέγαμε
κι εμένα μου τη δίνει - ειδικά με κάτι ηλίθιους τύπου Ουρτάδο, Χαβίτο κλπ
αλλά το θέμα ειναι να δεσει η ομάδα....
θεωρητικά κάποια στγμή θα έρθουνε και οι Έλληνες
αδερφε δεν ξερω ποσο ξερεις τα πραγματα.το προβλημα ηταν το ιδιοκτησιακο η το τη γινοταν;ακριβως το ιδιο γινετε και τωρα.δορυφορος καθαρος.τωρα μεχρι και προπονητη του εχουν δωσει.εγω ξερω οτι εκει που φτυνεις δεν γλυφ-εις.σκεψου τωρα καποια στιγμη ο βαζελος να γινει δορυφορος της ξανθης.εκει να δει τη γελιο θα πεσει.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αδερφε δεν ξερω ποσο ξερεις τα πραγματα.το προβλημα ηταν το ιδιοκτησιακο η το τη γινοταν;ακριβως το ιδιο γινετε και τωρα.δορυφορος καθαρος.τωρα μεχρι και προπονητη του εχουν δωσει.εγω ξερω οτι εκει που φτυνεις δεν γλυφ-εις.σκεψου τωρα καποια στιγμη ο βαζελος να γινει δορυφορος της ξανθης.εκει να δει τη γελιο θα πεσει.
λάθος
το ιδιοκτησιακό ήταν το θέμα
συμφωνώ για το εκεί που φτύνεις κλπ
αλλά σε αυτό δεν έχεις δίκιο - ο ΟΦΗ έχει αλλάξει
όσο για τον προπονητή - τι εννοείς του έδωσε προπονητή;
 

Επισκέπτης
λάθος
το ιδιοκτησιακό ήταν το θέμα
συμφωνώ για το εκεί που φτύνεις κλπ
αλλά σε αυτό δεν έχεις δίκιο - ο ΟΦΗ έχει αλλάξει
όσο για τον προπονητή - τι εννοείς του έδωσε προπονητή;
διαφωνω η ουσια ειναι που μετραεικαι οχι τα υπολοιπα.οσο για προπονητη δεν ξερω εσυ πες μου.αν λεω για παραδειγμα καποτε στον οφη πηγαινε προπονητης ο καρουλιας η φυλακουρης τη θα ελεγες ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
διαφωνω η ουσια ειναι που μετραεικαι οχι τα υπολοιπα.οσο για προπονητη δεν ξερω εσυ πες μου.αν λεω για παραδειγμα καποτε στον οφη πηγαινε προπονητης ο καρουλιας η φυλακουρης τη θα ελεγες ;)
δεν είναι το ίδιο
ο Αναστό έχει γυρίσει τη μισή Ελλάδα και ΔΕΝ είναι προπονητής "του Ολυμπιακού", άλλωστε τον έχουνε ήδη από την προηγούμενη κατηγορία. Άσε που τους δικούς μας παίκτες δεν τους έβαζε να παίζουνε.

όσο για την ουσία, ποια είναι δηλαδή η ουσία; είδες να παίζουμε μεταξύ μας και να δεις τι γίνεται;
ποια ήτανε η ουσία την ίδιας ιδιοκτησίας που είχε προηγουμένως;
δεν σε καταλαβαίνω
με την ίδια λογική και εσείς παράρτημά μας είστε
 

Επισκέπτης
δεν είναι το ίδιο
ο Αναστό έχει γυρίσει τη μισή Ελλάδα και ΔΕΝ είναι προπονητής "του Ολυμπιακού", άλλωστε τον έχουνε ήδη από την προηγούμενη κατηγορία. Άσε που τους δικούς μας παίκτες δεν τους έβαζε να παίζουνε.

όσο για την ουσία, ποια είναι δηλαδή η ουσία; είδες να παίζουμε μεταξύ μας και να δεις τι γίνεται;
ποια ήτανε η ουσία την ίδιας ιδιοκτησίας που είχε προηγουμένως;
δεν σε καταλαβαίνω
με την ίδια λογική και εσείς παράρτημά μας είστε
για εμας ειδικα πεεσι ειμασταν.διαφωνεις οτι το περσινο παιχνιδι μεταξυ μα ςηταν αβαβα;διαφωνεις οτι η κερκυρα ανοιξε τα ποδαρακια της να κερδισουμε;κοιτα αδερφε εχω μαθει να βλεπω τα πραγματα οπως ακριβως εχουν και οχι οπως θελουν να μου τα παρουσιασουν.περσι αν δεν ηταν ο μαρινακης θα επεφτα.και αυτο λογο βεντουρη του υπαλληλου και του μανιατη.φετος βλεπεις δεν υπαρχει κατι προς διαπραγματευση ο βεντουρης ειναι ακτος οποτε....περιμενε τα μεταξυ σας παιχνιδια και οταν υπαρξει αναγκη θα δουμε.μη σου θυμησω παραδειγματα ππυ εδινες παιχνιδια στο λεβαδειακο να σωθει ;)στην ελλαδα ζουμε και αν εισαι μεσα στα πραγματα αυτα επρεπε να τα γνωριζεις οτι οι δυο αιωνιοι τα κανουν.ο πρωταγωνιστης αλλαζει ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
από αλλού το ξεκίνησες και αλλού το πας
μίλαγες για τον αριθμό των ξένων, το πήγες στα μεταξύ μας παιχνίδια

έλεος

αν θες να τα βλέπεις όλα έτσι μαγκιά σου
αλλά επειδή δεν σε κόβω να έχεις πάει Ηράκλειο και να ξέρεις τι γίνεται στους συνδέσμους των Κρητικών, καλύτερα να μην είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες.
Λόγω Βαρδινογιάννη οι κρητικοί ήταν πρώτα ΠΑΟ και μετά ΟΦΗ
να σου πω πως ο οικ. διευθυντής του ΠΑΟ ήταν πρώτα στον ΟΦΗ και μετά πήγε ΠΑΟ;
εσύ τι λες; να μην υπήρχε ιδιοκτησιακό θέμα;

το έχω πει χιλιάδες φορές
τα βλέπετε τα πράγματα με (σόρρυ για την έκφραση) ηλίθια μάτια
το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα ΔΕΝ είναι παιχνίδι. Είναι παιχνίδι εξουσίας και όχι άθλημα.
Θα είσαι σε ένα πιο σωστό δρόμο όταν θα κοιτάξεις καταγωγή Μαρινάκη και επιχειρήσεις του

περισσότερα δεν λέω
βαριέμαι
το τι παιχνίδια παίζονται ΔΕΝ πάει ο νους σας. και δεν είναι το αλλησβερίσι βαθμών.
νύχτα εκεί που κάθεσαι
 

Επισκέπτης
από αλλού το ξεκίνησες και αλλού το πας
μίλαγες για τον αριθμό των ξένων, το πήγες στα μεταξύ μας παιχνίδια

έλεος

αν θες να τα βλέπεις όλα έτσι μαγκιά σου
αλλά επειδή δεν σε κόβω να έχεις πάει Ηράκλειο και να ξέρεις τι γίνεται στους συνδέσμους των Κρητικών, καλύτερα να μην είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες.
Λόγω Βαρδινογιάννη οι κρητικοί ήταν πρώτα ΠΑΟ και μετά ΟΦΗ
να σου πω πως ο οικ. διευθυντής του ΠΑΟ ήταν πρώτα στον ΟΦΗ και μετά πήγε ΠΑΟ;
εσύ τι λες; να μην υπήρχε ιδιοκτησιακό θέμα;

το έχω πει χιλιάδες φορές
τα βλέπετε τα πράγματα με (σόρρυ για την έκφραση) ηλίθια μάτια
το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα ΔΕΝ είναι παιχνίδι. Είναι παιχνίδι εξουσίας και όχι άθλημα.
Θα είσαι σε ένα πιο σωστό δρόμο όταν θα κοιτάξεις καταγωγή Μαρινάκη και επιχειρήσεις του

περισσότερα δεν λέω
βαριέμαι
το τι παιχνίδια παίζονται ΔΕΝ πάει ο νους σας. και δεν είναι το αλλησβερίσι βαθμών.
νύχτα εκεί που κάθεσαι
se εχω παρατηρησει οτι το παιζεις ξερολας στα παντα.αφου με προκαλεις και επειδη δεν μου αρεσει να το παιζω σου λεω οτι με το μαχλα εχω παιξει αντιπλαος οταν επαιζα στο πανιωνιο το 1988.οταν εγω πηγαινα στο ηρακλειο για μπαλα εσυ μαλλον θα ασχολιοσουν με αλλα πραγματα.εχω φιλικες σχεσεςι με ολους τους παιχτες του παναθηναικου απο ηλικιας 70 μεχρι 77.οπως και με του ολυμπιακου.γνωριζω πολυ περσιοτερα απο οσα νομιζεις.το οτι δεν μιλαω δεν σημαινει τιποτα.τωρα αν με βολευε το περσινο...αν ειδες μονος μου το παραδεχτηκα και ειπα οτι λογο μαρινακη σωθηκα.τωρα ποιος δεν καταλαβαινει αστο.αληθεια φετος προτεινες κανενα παιχτη :grin:
 

Επισκέπτης
επισης μοικανε βλεπω οποτε σου θυμηζουν αυτα που εχει κανει ο ολυμπιακος με τα ελκαστοτε παραρτηματα αυτοματα ξεχνας την αντικειμενικοτητα σου και αρχιζεις τα οτι..εγω ξερω πολλα ..δεν ξερετε τη γινετε και αλλες τετοιες μπαρουφες.μαθε οτι οχι εγω αλλα πολλοι γνωριζουν πολλα το οτι δεν μιλανε αυτο δεν σημαινει οτι δεν γνωριζουν.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
επισης μοικανε βλεπω οποτε σου θυμηζουν αυτα που εχει κανει ο ολυμπιακος με τα ελκαστοτε παραρτηματα αυτοματα ξεχνας την αντικειμενικοτητα σου και αρχιζεις τα οτι..εγω ξερω πολλα ..δεν ξερετε τη γινετε και αλλες τετοιες μπαρουφες.μαθε οτι οχι εγω αλλα πολλοι γνωριζουν πολλα το οτι δεν μιλανε αυτο δεν σημαινει οτι δεν γνωριζουν.
ξαναδιάβασε τι έχω γράψει στο θρεντ της ΑΕΚ, τα ίδια λέω πάντα
όσο για τα παραρτήματα το λέω διαρκώς πως το έχετε πιάσει λάθος το θέμα - οπαδικά
αν εσύ θες να το βλέπεις έτσι καουμποιλίκι σου
εγώ ΠΟΤΕ (ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΟΥ) δεν έχω μιλήσει για παραρτήματα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
se εχω παρατηρησει οτι το παιζεις ξερολας στα παντα.αφου με προκαλεις και επειδη δεν μου αρεσει να το παιζω σου λεω οτι με το μαχλα εχω παιξει αντιπλαος οταν επαιζα στο πανιωνιο το 1988.οταν εγω πηγαινα στο ηρακλειο για μπαλα εσυ μαλλον θα ασχολιοσουν με αλλα πραγματα.εχω φιλικες σχεσεςι με ολους τους παιχτες του παναθηναικου απο ηλικιας 70 μεχρι 77.οπως και με του ολυμπιακου.γνωριζω πολυ περσιοτερα απο οσα νομιζεις.το οτι δεν μιλαω δεν σημαινει τιποτα.τωρα αν με βολευε το περσινο...αν ειδες μονος μου το παραδεχτηκα και ειπα οτι λογο μαρινακη σωθηκα.τωρα ποιος δεν καταλαβαινει αστο.αληθεια φετος προτεινες κανενα παιχτη :grin:
αχχαχαχαα
70-77???
αυτό είναι χρονολογία ή ηλικία;;;;;;
γιατί αν είναι ηλικία είσαι εντελώς εκτός τόπου και χρόνου
εγώ μιλούσα ΠΑΝΤΑ με διοικητικούς
παίκτες ΔΕΝ ξέρω - ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
se εχω παρατηρησει οτι το παιζεις ξερολας στα παντα.αφου με προκαλεις και επειδη δεν μου αρεσει να το παιζω σου λεω οτι με το μαχλα εχω παιξει αντιπλαος οταν επαιζα στο πανιωνιο το 1988.οταν εγω πηγαινα στο ηρακλειο για μπαλα εσυ μαλλον θα ασχολιοσουν με αλλα πραγματα.εχω φιλικες σχεσεςι με ολους τους παιχτες του παναθηναικου απο ηλικιας 70 μεχρι 77.οπως και με του ολυμπιακου.γνωριζω πολυ περσιοτερα απο οσα νομιζεις.το οτι δεν μιλαω δεν σημαινει τιποτα.τωρα αν με βολευε το περσινο...αν ειδες μονος μου το παραδεχτηκα και ειπα οτι λογο μαρινακη σωθηκα.τωρα ποιος δεν καταλαβαινει αστο.αληθεια φετος προτεινες κανενα παιχτη :grin:
α, και αν παρακολουθείς τι γράφω, θα είδες πως έχω 4 χρόνια να ασχοληθώ με αυτό
πρότεινα πάντα μικρούς παίκτες, ποτέ φτιαγμένους
 

Επισκέπτης
αχχαχαχαα
70-77???
αυτό είναι χρονολογία ή ηλικία;;;;;;
γιατί αν είναι ηλικία είσαι εντελώς εκτός τόπου και χρόνου
εγώ μιλούσα ΠΑΝΤΑ με διοικητικούς
παίκτες ΔΕΝ ξέρω - ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ
νομιζεις οτι ολα γινονται απο παραγοντες;χαχαχαχα!!!αληθεια και μεσα στο γηπεδο πως μπορει να στηθει ενα παιχνιδι αν δεν ειναι στο κολπο οι παιχτες;μαλλον εσυ εισαι εκτος τοπου και χρονου.οσο για το αν ξερω και παραγοντες αυτο σιγουρα δεν θα στο πω.αλλωστε εσυ τα γνωριζεις ολα ετσι δεν ειναι;μανατζερ που δεν γνωριζει ουτε εναν παιχτη αυτο πρωτη φορα παγκοσμιος γινετε.δυο πραγματα συμβαινουν η εισαι ψευτης και μυθομανης η εισαι απλα ασχετος.και τα λεω βαση αυτων που λες.αν ειχες παιξει μπαλα θα ηξερες οτι για να συμβει οτιδηποτε απο ενα στησιμο ακομα και για μια μεταγραφη παιχτη οι ποδοσφαιριστες παντα παιζουν το ρολο τους.οσο για τη χρονολογια επειδη εγω ξερω πολλα απο μεσα 10ετιας 80 και μετα η χρονολογια αυτη λεει πολλα.ξερω πραγματα που εχουν γινει που ουτε οι παραγοντες που λες οτι μιλας δεν γνωριζουν ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom