Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
α, και αν παρακολουθείς τι γράφω, θα είδες πως έχω 4 χρόνια να ασχοληθώ με αυτό
πρότεινα πάντα μικρούς παίκτες, ποτέ φτιαγμένους
φασκεις και αντιφασκεις.πως ειναι δυνατον να ασχολεισαι με κατι τετοιο και ομως με παιχτες να μην ξερεις ουτε εναν.θα ησουν μανατζερ του καναπε μαλλον.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
νομιζεις οτι ολα γινονται απο παραγοντες;χαχαχαχα!!!αληθεια και μεσα στο γηπεδο πως μπορει να στηθει ενα παιχνιδι αν δεν ειναι στο κολπο οι παιχτες;μαλλον εσυ εισαι εκτος τοπου και χρονου.οσο για το αν ξερω και παραγοντες αυτο σιγουρα δεν θα στο πω.αλλωστε εσυ τα γνωριζεις ολα ετσι δεν ειναι;μανατζερ που δεν γνωριζει ουτε εναν παιχτη αυτο πρωτη φορα παγκοσμιος γινετε.δυο πραγματα συμβαινουν η εισαι ψευτης και μυθομανης η εισαι απλα ασχετος.και τα λεω βαση αυτων που λες.αν ειχες παιξει μπαλα θα ηξερες οτι για να συμβει οτιδηποτε απο ενα στησιμο ακομα και για μια μεταγραφη παιχτη οι ποδοσφαιριστες παντα παιζουν το ρολο τους.οσο για τη χρονολογια επειδη εγω ξερω πολλα απο μεσα 10ετιας 80 και μετα η χρονολογια αυτη λεει πολλα.ξερω πραγματα που εχουν γινει που ουτε οι παραγοντες που λες οτι μιλας δεν γνωριζουν ;)
και σου ξαναλέω πως ΔΕΝ έχω μιλήσει ΠΟΥΘΕΝΑ για στημένο παιχνίδι
εξακολουθείς να μην καταλαβαίνεις
εγώ γεννήθηκα το 74 αδερφέ
οπότε "έπαιξα" όπως αντιλαμβάνεσαι μετά το 92-93
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
φασκεις και αντιφασκεις.πως ειναι δυνατον να ασχολεισαι με κατι τετοιο και ομως με παιχτες να μην ξερεις ουτε εναν.θα ησουν μανατζερ του καναπε μαλλον.
χαχαχαχχααα
και πάλι αν με διαβάσεις, θα δεις πως δεν μπορώ να γράψω λεπτομέρειες εδώ μέσα
δεν ξέρω ποιος διαβάζει
και τόσα που έχω πει...πολλά είναι
 

Επισκέπτης
και σου ξαναλέω πως ΔΕΝ έχω μιλήσει ΠΟΥΘΕΝΑ για στημένο παιχνίδι
εξακολουθείς να μην καταλαβαίνεις
εγώ γεννήθηκα το 74 αδερφέ
οπότε "έπαιξα" όπως αντιλαμβάνεσαι μετά το 92-93
και εγω το 74 γεννηθηκα αυτο δεν λεει κατι.στο πδοσφαιρο ειμαι μεσα και αεξω απο πολυ μικρος.ξερω τη γινετε στις ακαδημιες στα εφηβικα παιδικα μεχρι και την πρωτη ομαδα.φυσικα και καταλαβαινω μαλλον εσυ δεν θες η δεν καταλαβαινεις.δεν μιλησα μονο για στημενα μιλαω οτι για οτι και να συμβει οι ποδοσφαιριστες εχουν αμεση ειτε εμεση σχεσει απο μια μεταγραφη μεχρι στησιμο .αυτο ειπα.αργησες πολυ να παιξεις παντως.εγω σε ηλικια 18 ετων ειχα δει παρα πολλα.απο εποχης τσολακακη ερμειδη βαρδινιγιαννη κοσκοτα σαλιαρελη κα το τη παιζοταν.αργοτερα ειδικα την εποχη που ανελαβε ο σωκρατες αλλαξαν πολλα .και ως προς τον τροπο πρωταθληματων αλλα και απο πλευρας παρασκηνιου.ο σωκρατες ηταν πρωτοπορος σε ολα τα επιπεδα.ειχε διαφορετικη αντιμετωπιση των καταστασεων απο οτι ο καπετανιος.αφου γνωριζεις οπως λες καταλαβαινεις τη θελω ναπω.κατα τα αλλα ειναι μεγαλη κουβεντα και δεν βγαζει πουθενα.αυτο που εγω ελεγα ειναι οτι αναλογα ποιος κρατει τα γκεμια παιζετε και το παιχνιδι.αυτο γινετε τα τελευταια 30 χρονια τουλαχιστον
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
δεν έχω να κερδίσω κάτι από το να γράψω λεπτομέρειες
απλά σου επισημαίνω πως δεν έχω γράψει ποτέ για στημένα
δεν είπα πως δεν υπάρχουνε - σου επισημαίνω πως δεν έχω μιλήσει ποτέ για αυτά

προφανώς και στήνονται παιχνίδια
αλλά δεν είναι αυτό το μεγάλο παιχνίδι και φυσικά δεν μπορώ να γράψω παραπάνω εδώ μέσα
 

Επισκέπτης
χαχαχαχχααα
και πάλι αν με διαβάσεις, θα δεις πως δεν μπορώ να γράψω λεπτομέρειες εδώ μέσα
δεν ξέρω ποιος διαβάζει
και τόσα που έχω πει...πολλά είναι
γενικοτητες γραφεις και τιποτα παραπανω.και εγω σου λεω οτι εφερα τον λουτσιανο στην ελλαδα και το προτεινα ;)το οτι δεν γραφεις λεπτομερεις δειχνει και αυτο που σου λεω.και ουσιαστικα δεν εχεις πει τιποτα παραπανω απο αυτα που ολοι γνωριζουμε...ξερεις τη ξερω και εγω που δεν μπορουν να γαρφτουν;ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και εγω το 74 γεννηθηκα αυτο δεν λεει κατι.στο πδοσφαιρο ειμαι μεσα και αεξω απο πολυ μικρος.ξερω τη γινετε στις ακαδημιες στα εφηβικα παιδικα μεχρι και την πρωτη ομαδα.φυσικα και καταλαβαινω μαλλον εσυ δεν θες η δεν καταλαβαινεις.δεν μιλησα μονο για στημενα μιλαω οτι για οτι και να συμβει οι ποδοσφαιριστες εχουν αμεση ειτε εμεση σχεσει απο μια μεταγραφη μεχρι στησιμο .αυτο ειπα.αργησες πολυ να παιξεις παντως.εγω σε ηλικια 18 ετων ειχα δει παρα πολλα.απο εποχης τσολακακη ερμειδη βαρδινιγιαννη κοσκοτα σαλιαρελη κα το τη παιζοταν.αργοτερα ειδικα την εποχη που ανελαβε ο σωκρατες αλλαξαν πολλα .και ως προς τον τροπο πρωταθληματων αλλα και απο πλευρας παρασκηνιου.ο σωκρατες ηταν πρωτοπορος σε ολα τα επιπεδα.ειχε διαφορετικη αντιμετωπιση των καταστασεων απο οτι ο καπετανιος.αφου γνωριζεις οπως λες καταλαβαινεις τη θελω ναπω.κατα τα αλλα ειναι μεγαλη κουβεντα και δεν βγαζει πουθενα.αυτο που εγω ελεγα ειναι οτι αναλογα ποιος κρατει τα γκεμια παιζετε και το παιχνιδι.αυτο γινετε τα τελευταια 30 χρονια τουλαχιστον
το έχω ξαναγράψει
σημασία έχει ποιος έχει τη δύναμη - όχι τα λεφτά
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σορρυ, αλλα την κάνω
να φάμε και τίποτα...
πώς θα συντηρήσουμε τα κιλά μας
 

Επισκέπτης
δεν έχω να κερδίσω κάτι από το να γράψω λεπτομέρειες
απλά σου επισημαίνω πως δεν έχω γράψει ποτέ για στημένα
δεν είπα πως δεν υπάρχουνε - σου επισημαίνω πως δεν έχω μιλήσει ποτέ για αυτά

προφανώς και στήνονται παιχνίδια
αλλά δεν είναι αυτό το μεγάλο παιχνίδι και φυσικά δεν μπορώ να γράψω παραπάνω εδώ μέσα
τοτε λες γενικοτητες οπως λενε πολυ εδω.τιποτα παραπανω.το να λες ξερω αυτον ξερω εκεινον..δε μου λεει τιποτα απολυτως.και εγω μπορω να πω ξερω το παππα αλλα δεν μπορω να πω τιποτα παραπανω ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
γενικοτητες γραφεις και τιποτα παραπανω.και εγω σου λεω οτι εφερα τον λουτσιανο στην ελλαδα και το προτεινα ;)το οτι δεν γραφεις λεπτομερεις δειχνει και αυτο που σου λεω.και ουσιαστικα δεν εχεις πει τιποτα παραπανω απο αυτα που ολοι γνωριζουμε...ξερεις τη ξερω και εγω που δεν μπορουν να γαρφτουν;ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;)
κοίτα να δεις, εσύ είσαι νιούμπας εδώ μέσα
όταν έγραφα λεπτομέρειες πριν χρόνια βρήκα τον μπελά μου με κάποιους μαλάκες
οπότε δεν το ξανακάνω
αν κάποια στιγμή γνωριστούμε καλύτερα μπορώ να σου πω περισσότερα
και αν σε ενδιαφέρει και τόσο πολύ φυσικά
 

Επισκέπτης
κοίτα να δεις, εσύ είσαι νιούμπας εδώ μέσα
όταν έγραφα λεπτομέρειες πριν χρόνια βρήκα τον μπελά μου με κάποιους μαλάκες
οπότε δεν το ξανακάνω
αν κάποια στιγμή γνωριστούμε καλύτερα μπορώ να σου πω περισσότερα
και αν σε ενδιαφέρει και τόσο πολύ φυσικά
αδεφε πιστεψε με ξερω παρα πολλα .σιγουρα μπορει να γνωριζεις καποια πραγματα αλλα ειπαμε στο να λεμε γενικοτητες ειναι το πιο ευκολο.προσωπικα δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν ;)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Καλή συνέχεια βρέ........

Αιματηρή συμπλοκή, με τρείς τραυματίες, μεταξύ οπαδών του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού έγινε στις 9 το βράδυ στα Πετράλωνα.Σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής στοιχεία της αστυνομίας, ομάδα οπαδών του Ολυμπιακού επιτέθηκε στη λέσχη φιλάθλων Παναθηναϊκού στην οδό Κυριαδών 141, με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί επεισόδιο.

Κατά τη διάρκεια της συμπλοκής τραυματίστηκαν τρία άτομα από αιχμηρά αντικείμενα, πιθανότατα μαχαίρια και διακομίσθηκαν στον Ευαγγελισμό οπού και νοσηλεύονται. Η αστυνομία διεξάγει έρευνες για το εντοπισμό των δραστών και τη σύλληψή τους.

Μέχρι στιγμής, από τις αστυνομικές δυνάμεις που έσπευσαν στο σημείο προσήχθησαν τρία άτομα στην κρατική ασφάλεια, η οποία διενεργεί ανάκριση για το επεισόδιο.

www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=93381&catid=3]http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=93381&catid=3[/url]





 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
θα συλληφθουν οι 3 αφου αναρρωσουν;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το να συλληφθούν σε νοιάζει ή το να μπούνε για κανά δίχρονο μέσα;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.919
Πόντοι
46.232
αρχισαμε παλι τις μαλακιες.......
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
το να συλληφθούν σε νοιάζει ή το να μπούνε για κανά δίχρονο μέσα;

αν μπουν μέσα θα βγουν τρις χειρότεροι...


προτιμώτερο να διαλυθούν επιτέλους οι σύνδεσμοι των ομάδων, ΟΛΟΙ όμως ανεξαιρέτως (ούτε "μα ο δικός μας αποτελείται από μέλη άνω των 50 ετών" , ούτε "μα ο δικός μας δεν έχει εμπλακεί ποτέ σε φασαρίες" κτλ. και ας έχουν και δίκιο)

πούλο ΟΛΟΙ :blowup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.471
Κριτικές
1.272
Like
226.919
Πόντοι
46.232
αν μπουν μέσα θα βγουν τρις χειρότεροι...


προτιμώτερο να διαλυθούν επιτέλους οι σύνδεσμοι των ομάδων, ΟΛΟΙ όμως ανεξαιρέτως (ούτε "μα ο δικός μας αποτελείται από μέλη άνω των 50 ετών" , ούτε "μα ο δικός μας δεν έχει εμπλακεί ποτέ σε φασαρίες" κτλ. και ας έχουν και δίκιο)

πούλο ΟΛΟΙ :blowup:
ποιος θα παρει την ευθυνη να τους διαλυσει....διακυβεβονται πολλα , τοσο οπαδοπολιτικα οσο κ οικονομικα........
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ποιος θα παρει την ευθυνη να τους διαλυσει....διακυβεβονται πολλα , τοσο οπαδοπολιτικα οσο κ οικονομικα........

σαφώς γι'αυτό και δεν θα γίνει (απλώς το θεωρώ ως ένα δραστικό μέσο καταπολέμησης της βίας μέσω της πρόληψης - άρα αναίμακτο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom