Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ακριβως αυτο ρε φιλαρακι!!!παρε το πρωταθλημα παρε το τσ λιγκ παρε οτι θες αλλα παιξ'το στα ισια το μπουρδελο για παιχνιδι.εδω την περασμενη με τον παναθηναικο να εχει ηδη γκελαρει δεν εδωσε στη λαρισα πεναλτι ορισμο.και μην ξεκινησουμε για πιασμενες ομαδες κτλ που εχουν φετος.πολυ βρωμια ρε πουστη μου
καινουριος μαλακας εισαι εσυ;;;; :think: :think: :think:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πες μας μωρη πουτανα για την ασιστ που εβγαλε ο ταχυδρομος στο φουστερ στο πρωτο γκολ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποιον λες ρε;;;τον ελε;;;ρε μαλακα κανει αποκρουση που δεν υπαρχει και παει η μπαλλα στο φουστερ...τι να εκανε;;;οι εννια στους δεκα το ειχανε φαει αυτο...αυτος το εβγαλε...μη λες μαλακιες...επαιξε πολυ καλα σημερα σε αντιθεση με σενα που επνιξε δυο κουνελια...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Στον πρώτο γύρο εν τω μεταξύ είχε πιάσει τα άπιαστα, όλο μαλακίες είστε  :birdman:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δεν θα εισαι καλα εδω υπηρξε ατομο που ειπε οτι αξιζε ο ολυμπιακος να το παρει περυσι και του το στερησε η διαιτησια.και δεν υπαρχει καμια κλαψα φιλε απλα αυτο το μοτιβο εχει πλεον κουρασει.οχι εσας φυσικα αλλα ολλους τους υπολοιπους.ενταξει ο πολντο εριξε πολυ χρημα και πρεπει να το παρει,αλλα ας αφησει και τους αλλους να παιξουν.
εγω το ειπα το λεω και θα το λεω συνεχεια ΦΥΣΙΚΑ και το αξιζα και το εχασα απο τη διαιτησια δεν καταλαβα...ειδες πουθενα να λεω οτι επαιξα μπαλλα διαστημικη η οτι ημουνα καλος;;;;οταν ομως του αντιπαλου μου του δινει ο διαιτητης δεκα ποντους που τους αφαιρει απο μενα τι να πω;;;;οτι επειδη δεν ημουνα καλος για τα δικα μου δεδομενα δεν ημουνα καλυτερος και απο τους αλλους;;;;τι μαλακια ειναι αυτη;;;;
εφοσον με αδικησε η διαιτησια την ωρα που ευνοουσε τον αλλο θα το λεω....
τι ειμαι υπερανω δηλαδη εγω;;;να με γαμανε τα κορακια και εγω να λεω α δεν εχω ομαδα καλα μου κανουν;;;;
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Μην ασχολείσαι ρε, έχουν παγώσει τα αεκάκια και κάνουν ρεφενέ για πετρέλαιο.
To Μάρτη που θα το έχουμε πάρει μαθηματικά και θα παίζουν τα 17χρονα θα κάνουμε και καμιά γκέλα και θα ζεσταθούν λιγάκι.

aek-adamidis-15.jpg
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
ποιον λες ρε;;;τον ελε;;;ρε μαλακα κανει αποκρουση που δεν υπαρχει και παει η μπαλλα στο φουστερ...τι να εκανε;;;οι εννια στους δεκα το ειχανε φαει αυτο...αυτος το εβγαλε...μη λες μαλακιες...επαιξε πολυ καλα σημερα σε αντιθεση με σενα που επνιξε δυο κουνελια...
χαχαχαχα πανω του παει η μπαλα ρε χαχαχαχαχα
δεν μας ειπες ηταν οφφσαιτ ο σισε εχθες?  :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εγω το ειπα το λεω και θα το λεω συνεχεια ΦΥΣΙΚΑ και το αξιζα και το εχασα απο τη διαιτησια δεν καταλαβα...ειδες πουθενα να λεω οτι επαιξα μπαλλα διαστημικη η οτι ημουνα καλος;;;;οταν ομως του αντιπαλου μου του δινει ο διαιτητης δεκα ποντους που τους αφαιρει απο μενα τι να πω;;;;οτι επειδη δεν ημουνα καλος για τα δικα μου δεδομενα δεν ημουνα καλυτερος και απο τους αλλους;;;;τι μαλακια ειναι αυτη;;;;
εφοσον με αδικησε η διαιτησια την ωρα που ευνοουσε τον αλλο θα το λεω....
τι ειμαι υπερανω δηλαδη εγω;;;να με γαμανε τα κορακια και εγω να λεω α δεν εχω ομαδα καλα μου κανουν;;;;
α ησουν καλυτερος απο τους αλλους και βγηκες πεμπτος..το να λες οτι ο σαπιος εχασε βαθμους απο την διαιτησια ειναι ανεκδοτο που διεκδικει πρωτα βραβεια σε διαγωνισμους.αλλα τι συζηταω εχθες ελεγες οτι ηταν οφσαιντ ο σισσε στο δευτερο γκολ του βαζελα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μην ασχολείσαι ρε, έχουν παγώσει τα αεκάκια και κάνουν ρεφενέ για πετρέλαιο.
To Μάρτη που θα το έχουμε πάρει μαθηματικά και θα παίζουν τα 17χρονα θα κάνουμε και καμιά γκέλα και θα ζεσταθούν λιγάκι.
εσενα η νοημοσυνη σου φτανει μεχρι στο να συμφωνεις σε ολα με τον χρηστιδη..οποτε καταλαβαινουμε ολοι τι ακριβως εισαι.. :uglystupid:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εσενα η νοημοσυνη σου φτανει μεχρι στο να συμφωνεις σε ολα με τον χρηστιδη..οποτε καταλαβαινουμε ολοι τι ακριβως εισαι.. :uglystupid:
Προσπαθώ να τον βάλω στον ίσιο δρόμο, να μη σας γαμεί ενώ είστε πεσμένοι στο καναβάτσο
και πάλι έχεις πρόβλημα. :knockinb: :fuck1: :pipa3: :pipa1:
Άβυσσος η ψυχή του αεκατζη...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Προσπαθώ να τον βάλω στον ίσιο δρόμο, να μη σας γαμεί ενώ είστε πεσμένοι στο καναβάτσο
και πάλι έχεις πρόβλημα. :knockinb: :fuck1: :pipa3: :pipa1:
Άβυσσος η ψυχή του αεκατζη...
πεσμενοι η οχι εσας παντως σας τον περασαμε φυσαρμονικα. :pipa3:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
α ησουν καλυτερος απο τους αλλους και βγηκες πεμπτος..το να λες οτι ο σαπιος εχασε βαθμους απο την διαιτησια ειναι ανεκδοτο που διεκδικει πρωτα βραβεια σε διαγωνισμους.αλλα τι συζηταω εχθες ελεγες οτι ηταν οφσαιντ ο σισσε στο δευτερο γκολ του βαζελα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δευτερος βγηκα....ηταν πεναλτι αυτο σημερα στον ηρακλη;;;με ναι η οχι απαντα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δευτερος βγηκα....ηταν πεναλτι αυτο σημερα στον ηρακλη;;;με ναι η οχι απαντα...
ναι ηταν,βαζει το χερι του ο απειρος αμυντικος.υπηρχε προθεση.αν δεν εβαζε το χερι του,δεν θα υπηρχε καν συζητηση.εσυ δεν χρειαζεται να απαντησεις εχεις αποδειξει απειρες φορες οτι δεν γνωριζεις στοιχειωδεις κανονισμους.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ναι ηταν,βαζει το χερι του ο απειρος αμυντικος.υπηρχε προθεση.αν δεν εβαζε το χερι του,δεν θα υπηρχε καν συζητηση.εσυ δεν χρειαζεται να απαντησεις εχεις αποδειξει απειρες φορες οτι δεν γνωριζεις στοιχειωδεις κανονισμους.
ωραια ...αν και εχω βαρεθει να σε ξεβρακωνω θα το κανω για τελευταια φορα...δες και αυτο το βιντεο και πες μας στο 1.37 τι ειναι...παγωσε την εικονα και πες μας2...
αιντε μαλακα ...δεν εχεις βαρεθει να σε γαμαω;;;;ποσο μαζοχα εισαι;;;

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν υπάρχει τίποτα πιο βαμμένο,σε βαθμό νοητικής υστέρησης,αντιολυμπιακό από το sportdog.
Για αξιόπιστο το πόσταρες μάστερ? Ελα να είμαστε λίγο σοβαροί.
Για απόδειξη διαβάστε ποιο είναι γι αυτούς το πρώτο θέμα από το ματσ και όλη την αγωνιστική
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν υπάρχει τίποτα πιο βαμμένο,σε βαθμό νοητικής υστέρησης,αντιολυμπιακό από το sportdog.
Για αξιόπιστο το πόσταρες μάστερ? Ελα να είμαστε λίγο σοβαροί.
Για απόδειξη διαβάστε ποιο είναι γι αυτούς το πρώτο θέμα από το ματσ και όλη την αγωνιστική
ελεος ρε φιλε ανακοινωση της παε ηρακλης ειναι,λες να ειναι ψευτικο;ενταξει η σπορντευ,η εξεδρα,το γκολ,ο φιλαθλος ειναι αντιολυμπιακες εφημεριδες για σας τωρα θα βγαλετε και το σπορντογκ ημαρτον.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν υπάρχει τίποτα πιο βαμμένο,σε βαθμό νοητικής υστέρησης,αντιολυμπιακό από το sportdog.
Για αξιόπιστο το πόσταρες μάστερ? Ελα να είμαστε λίγο σοβαροί.
Για απόδειξη διαβάστε ποιο είναι γι αυτούς το πρώτο θέμα από το ματσ και όλη την αγωνιστική
γνωστο αυτο...αστονε τωρα γιατι ειναι στριμωγμενος ως συνηθως στα σκοινια ο μαλακας...να δω τι θα σκαρφιστει για να την κανει...του εχω βαλει δυσκολα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ελεος ρε φιλε ανακοινωση της παε ηρακλης ειναι,λες να ειναι ψευτικο;ενταξει η σπορντευ,η εξεδρα,το γκολ,ο φιλαθλος ειναι αντιολυμπιακες εφημεριδες για σας τωρα θα βγαλετε και το σπορντογκ ημαρτον.
δεν απαντησες για την φαση που σε ρωτησα...
και αν θες ψαξε και βρες την ανακοινωση της παε ηρακλης μετα το ματς με βαζελο στο οακα  ;) ;) ;) ;)
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μ'αρέσει ρε μάγκες που κάθεστε και απαντάτε στον καραγκιόζη του φόρουμ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom