Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
δεν απαντησες για την φαση που σε ρωτησα...
και αν θες ψαξε και βρες την ανακοινωση της παε ηρακλης μετα το ματς με βαζελο στο οακα  ;) ;) ;) ;)
ηταν οφσσαιτ ο σισε εχθες ναι η οχι πες μου σε παρακαλω   :'(
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ελεος ρε φιλε ανακοινωση της παε ηρακλης ειναι,λες να ειναι ψευτικο;ενταξει η σπορντευ,η εξεδρα,το γκολ,ο φιλαθλος ειναι αντιολυμπιακες εφημεριδες για σας τωρα θα βγαλετε και το σπορντογκ ημαρτον.
Για το κύριο άρθρο λέω όχι για την ανακοίνωση,ξαναδιάβασε .
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ωραια ...αν και εχω βαρεθει να σε ξεβρακωνω θα το κανω για τελευταια φορα...δες και αυτο το βιντεο και πες μας στο 1.37 τι ειναι...παγωσε την εικονα και πες μας2...
αιντε μαλακα ...δεν εχεις βαρεθει να σε γαμαω;;;;ποσο μαζοχα εισαι;;;

φυσικα και ειναι πεναλτυ στον φετφατζιδη και νομιζω οτι το ειπαν σε ολα τα καναλια.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
το σπορτντογκ και το γκαζετα ειναι ιδιων συμφεροντων.....και οποιος δε καταλαβαινει......ααα και το κατι μαγικο ειναι ..απλα εκει πεφτουν και πακετα και γραφουν και κανα δυο ολυμπιακοι....τα αλλα ειναι για γκομενες και βαζελια εντελως
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ηταν οφσσαιτ ο σισε εχθες ναι η οχι πες μου σε παρακαλω   :'(
αν ηταν ακινητος και προσπαθουσε να αποφυγει την μπαλλα που πηγαινε πανω του δεν θα ηταν...επειδη ομως αυτος δεν σταματησε ναι ηταν...
αν ηταν ακινητος ΟΧΙ δεν θα ηταν...εκατο φορες τα ειπαμε χτες ....κουραστηκα...
μπορουσε να σταματησει και δεν θα υπηρχε προβλημα...
ειναι σαν κατι μαλακες που τσουλανε σιγα σιγα απο ενα στοπ και μολις τους πεις κατι σου λενε τι λες ρε εγω θα σταματαγα....ναι ρε μαγκα αλλα εγω βλεπω ενα αμαξι να τσουλαει πως θα ξερω τι θα κανεις;;;;μενταλιστ ειμαι;;;στοπ σημαινει ακινητοποιηση αυτοκινητου  :2funny: :2funny: :2funny:
μαθε μπαλιτσα ρε παπαρα που πας να μου βαλεις τρικλοποδια ανυπαρκτε...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
φυσικα και ειναι πεναλτυ στον φετφατζιδη και νομιζω οτι το ειπαν σε ολα τα καναλια.
ναι αλλα δεν ειδα να διαμαρτυρεσαι που αδικηθηκα και τελικα εχασα το ματς....
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
αν ηταν ακινητος και προσπαθουσε να αποφυγει την μπαλλα που πηγαινε πανω του δεν θα ηταν...επειδη ομως αυτος δεν σταματησε ναι ηταν...
αν ηταν ακινητος ΟΧΙ δεν θα ηταν...εκατο φορες τα ειπαμε χτες ....κουραστηκα...
σε παω ρε μορτη γιατι εισαι πολυ μπροστα  στα θεματα διαιτησιας σε θελω διαιτητη στο 5χ5 που παιζω καθε εβδομαδα μιλαμε θα πεφτει πολυ ξυλο αναμεσα στις ομαδες παλι καλα που δεν θα ειχες και τα οφσσαιτ να ελενχεις  :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αν ηταν ακινητος και προσπαθουσε να αποφυγει την μπαλλα που πηγαινε πανω του δεν θα ηταν...επειδη ομως αυτος δεν σταματησε ναι ηταν...
αν ηταν ακινητος ΟΧΙ δεν θα ηταν...εκατο φορες τα ειπαμε χτες ....κουραστηκα...
μπορουσε να σταματησει και δεν θα υπηρχε προβλημα...
ειναι σαν κατι μαλακες που τσουλανε σιγα σιγα απο ενα στοπ και μολις τους πεις κατι σου λενε τι λες ρε εγω θα σταματαγα....ναι ρε μαγκα αλλα εγω βλεπω ενα αμαξι να τσουλαει πως θα ξερω τι θα κανεις;;;;μενταλιστ ειμαι;;;στοπ σημαινει ακινητοποιηση αυτοκινητου  :2funny: :2funny: :2funny:
μαθε μπαλιτσα ρε παπαρα που πας να μου βαλεις τρικλοποδια ανυπαρκτε...
εισαι ο μοναδικος που το πιστευεις και αντι να δεις την φαση ξανα συνεχιζεις να εκτιθεσαι.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
αν ηταν ακινητος και προσπαθουσε να αποφυγει την μπαλλα που πηγαινε πανω του δεν θα ηταν...επειδη ομως αυτος δεν σταματησε ναι ηταν...
αν ηταν ακινητος ΟΧΙ δεν θα ηταν...εκατο φορες τα ειπαμε χτες ....κουραστηκα...
μπορουσε να σταματησει και δεν θα υπηρχε προβλημα...
ειναι σαν κατι μαλακες που τσουλανε σιγα σιγα απο ενα στοπ και μολις τους πεις κατι σου λενε τι λες ρε εγω θα σταματαγα....ναι ρε μαγκα αλλα εγω βλεπω ενα αμαξι να τσουλαει πως θα ξερω τι θα κανεις;;;;μενταλιστ ειμαι;;;στοπ σημαινει ακινητοποιηση αυτοκινητου  :2funny: :2funny: :2funny:
μαθε μπαλιτσα ρε παπαρα που πας να μου βαλεις τρικλοποδια ανυπαρκτε...
αρα και αυτο οφφσαιτ ηταν ετσι  :grin:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
δικιο εχεις αλλα τι να τον κανω τον μαλακα;;;;αφου του αρεσει το καβλι μου,,,δεν βλεπεις πως μου τριβεται;;;ειμαι φιλευσπλαχνος....
αφου ο τζολε εχει περισσοτερες κουπες,τι περιμενεις?
καλο παιδι πρεπει να ναι,αλλα στερημενο απο τιτλους...
λογικες οι αντιδρασεις του.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ρε μάγκα αυτό είναι στη σελίδα για τον Ηρακλή,λογικό είναι και θεμιτό.
Μιλάμε για το πρώτο θέμα.
Για δες τι έχει πρώτο θέμα
football/ellada/SuperLeague/olympiakos-hraklhs_2-0.741665.html
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
γνωστο αυτο...αστονε τωρα γιατι ειναι στριμωγμενος ως συνηθως στα σκοινια ο μαλακας...να δω τι θα σκαρφιστει για να την κανει...του εχω βαλει δυσκολα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Με ελαφρά πηδηματάκια.

1-bl-4.jpg
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
δες ξεβρακωμα τωρα ρε δειχνει την φαση ο  βασσαρας....σε σεμιναριο   ακριβως η ιδια....νουμεροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
καθαρη γκολαρα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
:huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom