Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Με ελαφρά πηδηματάκια.

1-bl-4.jpg
ολα καλα αλλα φωτο με τον βιαστη σας βρηκες να βαλεις;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
στα καναλια ειπανε για τη φαση του ηρακλη στο 92'.
οτι μας συμφερει.ελεος πια...
δεν εχεις δικιο νοβα και νετ ειπαν οτι ειναι πεναλτυ.δεν πιστευω να εννωεις εσυ μεγκα και σταρ οτι δεν ειπαν τιποτα.
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
δεν εχεις δικιο νοβα και νετ ειπαν οτι ειναι πεναλτυ.δεν πιστευω να εννωεις εσυ μεγκα και σταρ οτι δεν ειπαν τιποτα.
φαντασου να μην ειχανε πει τι θα εκαναν μετα οι γριες,
εκτος απο την ανακοινωση που βγαλανε?
ολοι σκουζουνε για τα επομενα παιχνιδια μπας κ παρουνε κανενα σφυριγμα.
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
πιο ηταν πεναλντι που δεν σφυρίχτηκε ρε παιχτες????

για του ριερα λετε ???

γιατι μονο αυτο ΔΕΝ σφυρίχτηκε στον αγωνα...

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
παρε νουμερο...


Δίκαιη χαρακτήρισε τη νίκη του Ολυμπιακού επί του Ηρακλή ο Μαρίνος Ουζουνίδης, αλλά εξέφρασε και κάποια παράπονα για τη διαιτησία, αναφορικά με την αποβολή του Καρίμ Σολτάνι με δεύτερη κάρτα για θέατρο.

«Δίκαια ο Ολυμπιακός κέρδισε σήμερα και δίκαια είναι πρωτοπόρος στη βαθμολογία, αφού είναι η καλύτερη ομάδα στο πρωτάθλημα. Οι παίκτες μου έκαναν μία μεγάλη προσπάθεια και πρέπει να το αναγνωρίσω. Το άσχημο σήμερα είναι πως χάσαμε δύο παίκτες, τον Ζοτ και Σολτάνι. Οι διαιτητές πρέπει να καταλάβουν ότι συμβαίνει μέσα στη μεγάλη περιοχή δεν είναι για κίτρινη κάρτα», τόνισε ο τεχνικός του «Γηραιού», ενώ αναφορικά με την πορεία της ομάδας του στο υπόλοιπο του πρωταθλήματος, είπε: «Πιστεύω πως θα καταφέρουμε να πετύχουμε τους στόχους μας και με τις προσθήκες που θα κάνουμε θα είμαστε ακόμη καλύτεροι».
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Δεν έχει πλάκα πλέον ρε μάγκες. Παλιότερα ήταν και ο αντονιόνι, ο gastr
και καμπόσοι άλλοι & ο χίτμαν είχε όρεξη και τσακωνόταν.
Τώρα έχουν ξενερώσει οι πάντες εξαιτίας των ανύπαρκτων διοικήσεων και έχει απομείνει ο κακόμοιρος ο μαστοράκος
σαν την καλαμιά στον κάμπο, να γίνεται μονίμως ρόμπα προσπαθώντας να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα.

Προτείνω moratorium μέχρι να δουν άσπρη μέρα οι αντίπαλοι.
Ή έστω ελαφρώς μόνο συννεφιασμένη, γιατί άσπρη μάλλον θα αργήσει πολύ ακόμα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
καλα εισαι μαλακας;;;;πινεις τιποτα;;;τι ειναι αυτο;;;για την φαση με την καβαλα λεωτο ακυρωθεν γκολ ....ιδια ειχε δειξει ο βασσαρας στο σεμιναριο οτι δεν πρεπει να σηκωνουν οφσαιτ...τι εβαλες εκει...σουρωμενος εισαι;;;
εκατσες ρε μαλακα να βρεις τοσο παλια ενα ποστ δικο μου που λεει τι;;;οτι λεω και τωρα....τελικα ειστε μεγαλα νουμερα...μεγαλυτερα απο οσο νομιζετε...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αρα και αυτο οφφσαιτ ηταν ετσι  :grin:
καλα εισαι μαλακας;;;;ρητορικη απαντηση δεν περιμενω απαντηση...
βλεπεις να πηγαινει προς την μπαλλα ο ντιογο η αντιθετως προσπαθει να την αποφυγει;;;πατε καλα ρε;;;χαμενο το εχετε;;;; :jerking: :jerking: :jerking:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Τώρα έχουν ξενερώσει οι πάντες εξαιτίας των ανύπαρκτων διοικήσεων και έχει απομείνει ο κακόμοιρος ο μαστοράκος
σαν την καλαμιά στον κάμπο, να γίνεται μονίμως ρόμπα προσπαθώντας να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα.

Το έχω από σίγουρη πηγή πως μπαίνει ο τίγρης στην αεκ .
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
607
Πόντοι
96
καλα εισαι μαλακας;;;;πινεις τιποτα;;;τι ειναι αυτο;;;για την φαση με την καβαλα λεωτο ακυρωθεν γκολ ....ιδια ειχε δειξει ο βασσαρας στο σεμιναριο οτι δεν πρεπει να σηκωνουν οφσαιτ...τι εβαλες εκει...σουρωμενος εισαι;;;
εκατσες ρε μαλακα να βρεις τοσο παλια ενα ποστ δικο μου που λεει τι;;;οτι λεω και τωρα....τελικα ειστε μεγαλα νουμερα...μεγαλυτερα απο οσο νομιζετε...
μονο και μονο που λες οτι ειναι οφσαιτ ο σισε και οτι περσι που βγηκες 5ος επρεπε να ειχε παρει το πρωταθλημα φενεσε ποσο μαλακακος εισαι  :grin:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
607
Πόντοι
96
καλα εισαι μαλακας;;;;ρητορικη απαντηση δεν περιμενω απαντηση...
βλεπεις να πηγαινει προς την μπαλλα ο ντιογο η αντιθετως προσπαθει να την αποφυγει;;;πατε καλα ρε;;;χαμενο το εχετε;;;; :jerking: :jerking: :jerking:
ενω ο σισε εχθες παει προς την μπαλα ε?  :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τελικα εχει καταντησει μαλακια εδω μεσα...ενταξει ολοι λεμε τις μαλακιες μας για να γελασουμε να πειραξουμε τον αλλο να κανουμε χαβαλε και τετοια...αλλα μερικοι εχετε πραγματικα προβλημα μυαλου και δεν ειναι ρατσιστικο με τους βλακες αυτο ειναι μια αληθινη διαπιστωση...
δεν ειναι δυνατον να ψαχνει ο αλλος ενα ποστ εναμιση χρονο πισω και να το βαζω και καλα για να δειξει οτι κανω κωλοτουμπα την ωρα που λεω τοτς οτι ακριβως οτι λεω και τωρα...αυτο ειναι βλακεια ...δεν το κανει για πλακα...απλα δεν μπορει να ντιληφθει....
η να ειναι σταματημενος ο ντιογο και να κανει προσπαθεια να αποφυγει την μπαλλα και να μου λεει οτι κινειται προς την μπαλλα....
συγνωμη αλλα δεν το θεωρω αστειο και δεν μπορω να γελασω με διανοητικη αναπηρια....και ξανατονιζω δεν ειναι ρατσιστικο...ειναι απλη διαπιστωση....
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
εμενα εχτες μου αρεσε ο βαζελος....

με αυτες τις φανελες μου θυμιζε ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:

P.S. και ειμαι 109 κιλα με 192 cm....χοντρος γαυρος :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ενω ο σισε εχθες παει προς την μπαλα ε?  :grin:
ρε μαλακα αληθεια τωρα αν κανεις πλακα πεστο να ηρεμησω γιατι δεν καταλαβαινω,,,,δεν λεω οτι εχει ΠΡΟΘΕΣΗ να συμμετασχει στην φαση ...λεω ομως οτι ναι παει προς την μπαλλα ειτε εχει προθεση ειτε οχι...αληθεια τωρα δεν το βλεπεις;;;;
εχει ξεκινησει απο πριν να περπαταει αλλα τι να κανω εγω που η πορεια του μετα την κεφαλια ειναι να διασταυρωθει με την μπαλλα...τελικα οντως δεν συμμετεχει αλλα ο εποπτης πως το ξερει;;;
και οι αμυντικοι γιαυτο σταματανε γιατι αφου βλεπουν τον σισε να πηγαινει προς την μπαλλα σε θεση οφσαιτ κολλησανε μπερδευτηκανε....
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Είσαι φαν του Μαρινάκη ρε τύπε;; :grin:

ρε αδερφι, οπως μου ειπε ενας φιλος χανουμι, να βλεπω μαρινακη και να αισθανομαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ  :2funny: :rockon:

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...

το "κακο" - για μενα - ειναι, οτι αυτος τα εχει, ενω εγω απλα, δεν χρωσταω και ειμαι καλα
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
607
Πόντοι
96
ρε μαλακα αληθεια τωρα αν κανεις πλακα πεστο να ηρεμησω γιατι δεν καταλαβαινω,,,,δεν λεω οτι εχει ΠΡΟΘΕΣΗ να συμμετασχει στην φαση ...λεω ομως οτι ναι παει προς την μπαλλα ειτε εχει προθεση ειτε οχι...αληθεια τωρα δεν το βλεπεις;;;;
εχει ξεκινησει απο πριν να περπαταει αλλα τι να κανω εγω που η πορεια του μετα την κεφαλια ειναι να διασταυρωθει με την μπαλλα...τελικα οντως δεν συμμετεχει αλλα ο εποπτης πως το ξερει;;;
και οι αμυντικοι γιαυτο σταματανε γιατι αφου βλεπουν τον σισε να πηγαινει προς την μπαλλα σε θεση οφσαιτ κολλησανε μπερδευτηκανε....
ουτε ο γαυρος δεν γραφει σημερα οτι ηταν οφφσαιτ  :grin:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
607
Πόντοι
96
ρε μαλακα αληθεια τωρα αν κανεις πλακα πεστο να ηρεμησω γιατι δεν καταλαβαινω,,,,δεν λεω οτι εχει ΠΡΟΘΕΣΗ να συμμετασχει στην φαση ...λεω ομως οτι ναι παει προς την μπαλλα ειτε εχει προθεση ειτε οχι...αληθεια τωρα δεν το βλεπεις;;;;
εχει ξεκινησει απο πριν να περπαταει αλλα τι να κανω εγω που η πορεια του μετα την κεφαλια ειναι να διασταυρωθει με την μπαλλα...τελικα οντως δεν συμμετεχει αλλα ο εποπτης πως το ξερει;;;
και οι αμυντικοι γιαυτο σταματανε γιατι αφου βλεπουν τον σισε να πηγαινει προς την μπαλλα σε θεση οφσαιτ κολλησανε μπερδευτηκανε....

οφσαιτ το γκολ του παπαδοπουλου η ειναι καθαρο?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Να αλλάξει η ψηφοφορία:

Ποιος θα φτάσει 1ος στο Πρωτοδικείο;
1)Η ΑΕΚ
2)Ο ΠΑΟ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom