Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

αν κοιταξεις καλα πριν κανει την κεφαλια-πασα ο κατσουρανης ο σισε ηδη κανει κινηση αντιθετη απο το τερμα δες την φαση απο το 49δευτεροπελτο και μετα
Ο κανονισμος λεει πως αν ο παικτης που ειναι οφσαιτ κανει κινηση προς την μπαλλα τοτε ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΑΙ....τελος...τα αλλα ειναι μαλακιες....
ο σισσε ειτε απο πριν ειτε μετα ειτε δεν ξερω εγω απο ποτε κινειται ...προς την μπαλλα ...η μπαλλα οπως σωστα δειχνεις το βιντεακι (εισαι και μαλακας και δεν θες ξυλο για να μολογησεις ) περναει διπλα του και ο σισε ΔΕΝ ειναι σταματημενος....
ΟΛΗ η αμυνα της ξανθης περιμενει να σφυριχτει το οφσαιτ και βγαινει το καθυστερημενο και σκοραρει...
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
Ο κανονισμος λεει πως αν ο παικτης που ειναι οφσαιτ κανει κινηση προς την μπαλλα τοτε ΣΗΜΕΙΩΝΕΤΑΙ....τελος...τα αλλα ειναι μαλακιες....
ο σισσε ειτε απο πριν ειτε μετα ειτε δεν ξερω εγω απο ποτε κινειται ...προς την μπαλλα ...η μπαλλα οπως σωστα δειχνεις το βιντεακι (εισαι και μαλακας και δεν θες ξυλο για να μολογησεις ) περναει διπλα του και ο σισε ΔΕΝ ειναι σταματημενος....
ΟΛΗ η αμυνα της ξανθης περιμενει να σφυριχτει το οφσαιτ και βγαινει το καθυστερημενο και σκοραρει...
ο σισσε δεν κανει κινηση προς την μπαλα και φενετε καθαρα, την κινηση αυτη να πηγαινει προς το κεντρο την κανει πολυ πριν η μπαλα φτασει στον κατσουρανη που κανει την πασα με κεφαλια για την καβαλα μοκο ε?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μωρη πουτανα νεα ''ερυθρολευκη'' τηλεοραση ποτε θα δικαιολογησεις το ''ερυθρολευκη'';;;
ποτε εχεις σκοπο να μας δειξεις τις χειρονομιες του ξισσε και του τσιγκολε-λετο;;;;
τι φοβασαι;;;μηπως τις δει ο αθλητικος εισαγγελεας και τους ριξει πινες αγωνιστικων μιας και δεν τις ειδε ο διαιτητης για να τους αποβαλλει;;;;
μην φοβασαι δεν τρεχει τιποτα ολοι στο κολπο ειναι....δεν τρεχει τιποτα...δεν τους φωναζει κανενας....απλα για ενημερωση δικη μας καντο...
τι αρχιδια ''ερυθρολευκη'' εισαι;;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Κάνει χρήση της ρήτρας ο Ολυμπιακός

Η διαφωνία που υπάρχει με τον μάνατζερ του Κέβιν Μιραλάς οδηγεί τον Ολυμπιακό στο να κάνει χρήση της ρήτρας για την απόκτηση του και να διατηρήσει τη ρήτρα των 4,2 εκατ. ευρώ στο νέο συμβόλαιο του Βέλγου επιθετικού.

Η απόφαση που έχουν πάρει στο λιμάνι είναι να δώσουν το απαιτούμενο ποσό των 2,5 εκατ. ευρώ στη Σεντ Ετιέν για να αποκτήσουν τα δικαιώματα του διεθνή επιθετικού και να τον διατηρήσουν στο ρόστερ τους για την επόμενη τριετία με τη συμφωνία του καλοκαιριού, η οποία προέβλεπε ότι στο νέο συμβόλαιο του παίκτη θα υπάρχει ρήτρα αποδέσμευσης ύψους 4,2 εκατ. ευρώ.

Όπως είναι γνωστό ο εκπρόσωπος του Μιραλάς είχε ζητήσει να τριπλασιαστούν οι ετήσιες αποδοχές του πελάτη του (και να αγγίξουν τα 2,8 εκατ. ευρώ) προκειμένου να μπει μεγαλύτερη ρήτρα στο νέο συμβόλαιο του παίκτη με τον Ολυμπιακό...

novasports.gr

Δε νομίζω να φύγει το καλοκαίρι. Ναι μεν κάνει πλάκα στο πρωτάθλημα και σκόραρε και σε 2 ντέρμπι, αλλά αν δεν τον δουν από το εξωτερικό πως παίζει σε ευρωπαϊκά παιχνίδια με σοβαρές άμυνες (μπουμσονγκ-καντέ-βύντρα σίγουρα δε θεωρούνται σοβαρή άμυνα), δύσκολα θα δώσουν 4.2μύρια. Αν παίξει το ίδιο καλά και του χρόνου και στην Ευρώπη, τότε ας πάει σε σοβαρό πρωτάθλημα και εμείς με 0 κόστος θα έχουμε τον παικταρά για 2 χρόνια. Αν μπορούσαμε να βγάλουμε κάτι παραπάνω, ακόμα καλύτερα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάντως με το που παίζουνε 4-5 καλά παιχνίδια οι μάνατζερ ζητάνε τον ουρανό με τ'αστρα
ήθελα να ήξερα, αν τον αφήναμε να ξαναπάει πίσω (σαφώς και θα πονούσαμε) αλλά ο μάνατζερ δεν θα κινούσε γη και ουρανό να τον ξαναπάρουμε;

γιατί αν θεωρούμε πως με αυτά που ζητάει μπορεί να βρει αλλού εύκολα ομάδα - τότε απλά πρέπει να τα δώσει η ομάδα.
Πάντως για να πω του στραβού το δίκιο...εμένα θα με χάλαγε να έβλεπα τον Μαρινάκη να έδινε του κόσμου τα λεφτά για ένα συμβόλαιο τη στιγμή που οι φίλαθλοι που δίνουνε τον οβολό τους έχουνε δυσκολίες και τη στιγμή που ο ερασιτέχνης παραπαίει
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τι ώρα είναι το ματς σήμερα?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
νομίζω και η ΝΕΤ....σωστά;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ναι, αλλά στο woop θα το δω γιατί θα το έχει σε υψηλή ανάλυση, δεν έχει ψηφιακή εδώ που είμαι
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
http://[URL unfurl="true"]www.redplanet.gr/podosfairo/article741551.ece/ALTERNATES/w300/paikths.jpg[/img[/URL]]


[URL unfurl="true"]http://www.redplanet.gr/podosfairo/sta-erythroleyka-o-maniaths.741525.html[/URL]

Παίκτης του Ολυμπιακού και με τη βούλα είναι από το απόγευμα της Τετάρτης ο Γιάννης Μανιάτης, ο οποίος έβαλε την υπογραφή του σε συμβόλαιο συνεργασίας 3,5 ετών με τους Πειραιώτες.

Ο διεθνής δεξιός μπακ θα είναι κάτοικος Πειραιά λοιπόν και θα αμείβεται με 400.000 ευρώ για κάθε έτος συμβολαίου και αν μη τι άλλο πρόκειται για μια τεράστια επιτυχία, αφού θεωρείται δικαίως ένας από τους πιο ελπιδοφόρους Έλληνες ποδοσφαιριστές, με γεμάτες χρονιές, ενώ φορούσε το περιβραχιόνιο του αρχηγού στον Πανιώνιο.



Ο 24χρονος άσος, που θα φοράει την φανέλα με το Νο2, έκανε και τις πρώτες του δηλώσεις ως παίκτης των Πειραιωτών, αφού πρώτα είχε βάλει την υπογραφή του στο νέο του συμβόλαιο. Νωρίτερα μάλιστα είχε περάσει από τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και όλα πήγαν καλά, αφού ήταν απολύτως υγιής.



"Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι στον Ολυμπιακό. Έγιναν όλα πάρα πολύ γρήγορα και σίγουρα είχα κάποιο άγχος γι' αυτό, όμως ήρθα στην μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας. Στόχος μου είναι να  βοηθήσω την ομάδα στην προσπάθεια που κάνει κάθε χρόνο για να πετύχει τους στόχους της, που δεν είναι άλλοι από την κατάκτηση του Πρωταθλήματος και του Κυπέλλου και μια όσο το δυνατόν καλύτερη πορεία στην Ευρώπη.



Οι άνθρωποι της Διοίκησης του Ολυμπιακού με δέχθηκαν με τον καλύτερο τρόπο και θέλω και εγώ να ανταποδώσω, με την απόδοσή μου, την εμπιστοσύνη που μου δείχνουν", δήλωσε χαρακτηριστικά ο παικταράς του Ολυμπιακού, που προτίμησε τον Ολυμπιακό έναντι της ΑΕΚ, η οποία επίσης τον διεκδικούσε.



Τις επόμενες ημέρες αναμένεται να ολοκληρωθεί και τυπικά το θέμα του Μπερνάρ Κουμορτζί, που θα κάνει το δρομολόγιο Πλατεία-Πειραιάς την επόμενη εβδομάδα και θα ντυθεί επίσης στα ερυθρόλευκα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
συγχαρητηρια στο εμετικο ελληνικο ποδοσφαιρο.σε ματς του ελληνικου πρωταθληματος αντι να αποβληθει παιχτης της γηπεδουχου ομαδας που κλωτσαει παιχτη πεσμενο στο εδαφος,ΜΠΡΟΣΤΑ στα ματια του διαιτητη,αποβαλεται παιχτης της αντιπαλου ομαδας γιατι τολμησε να κερδισει πεναλτυ.αντε και εις ανωτερα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Το βλέπεις το ματς?




















Χωρίς γυαλιά?
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
συγχαρητηρια στο εμετικο ελληνικο ποδοσφαιρο.σε ματς του ελληνικου πρωταθληματος αντι να αποβληθει παιχτης της γηπεδουχου ομαδας που κλωτσαει παιχτη πεσμενο στο εδαφος,ΜΠΡΟΣΤΑ στα ματια του διαιτητη,αποβαλεται παιχτης της αντιπαλου ομαδας γιατι τολμησε να κερδισει πεναλτυ.αντε και εις ανωτερα.
Παρολα αυτα τυπε εσυ εξακολουθεις να παρακολουθεις αγωνες του ελληνικου πρωταθληματος...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
συγχαρητηρια στο εμετικο ελληνικο ποδοσφαιρο.σε ματς του ελληνικου πρωταθληματος αντι να αποβληθει παιχτης της γηπεδουχου ομαδας που κλωτσαει παιχτη πεσμενο στο εδαφος,ΜΠΡΟΣΤΑ στα ματια του διαιτητη,αποβαλεται παιχτης της αντιπαλου ομαδας γιατι τολμησε να κερδισει πεναλτυ.αντε και εις ανωτερα.
συγχαρητήρια στην ομάδα σου που έκοψε βαθμούς στην κέρκυρα, δεν το περίμενα..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
επαγγελμα.......








[size=70pt]ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ[/size]
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μη τους τα λες απότομα και τους χάσουμε ρε Χρηστίδη.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το βλέπεις το ματς?




















Χωρίς γυαλιά?
ειδες την φαση που κλωτησε ο τοροσιδης οταν ηταν πεσμενος κατω ενας παιχτης του ηρακλη μπροστα στη περιοχη του οσφπ η δεν την ειδες;βαζει ο ποτουριδης το χερι η δεν το βαζει;αστο μην απαντησεις.ολα ροδινα και καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom