Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Πριν καν προλαβουν να τελειωσουν την προετοιμασια, οι βολειμπολιστες του Θρυλου πηραν κουπα.
3-1 τον ΠοΑ και το σουπερ καπ βαφτηκε κοκκινο.
Τελικα οντως, ειναι αμετρητες ....

ΥΓ Η ερωτηση μου ειναι παλια και μενει μονιμα αναπαντητη:
ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΤΟ ΒΟΛΕΙ ΛΑΓΕ ..?
 

Συνημμένα

  • photo.jpg
    photo.jpg
    62,1 KB · Εμφανίσεις: 14

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Οι βαζελες στη Σαντορινη που ηταν ?
Μηπως ειχε απαγορευτικο ????? :think: :think: :think:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Υπάρχει περίπτωση να βάλει Μιραλάς αριστερά;;   :helpplea:
Όποτε τον έβαλε εκεί ο Λίνεν, δεν έπαιξε καλά.
Αν θέλει να αφήσει το Ριέρα στον πάγκο, ας βάλει Μιραλάς δεξιά,
που παίζει πολύ καλά εκεί και αριστερά Φετφατζίδη.

Έλεος πια με τους εξτρέμ που τους βάζουν με ανάποδο πόδι. :headbang: :headbang:
Δεν έχουμε CR7-Μέσσι.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Υπάρχει περίπτωση να βάλει Μιραλάς αριστερά;;   :helpplea:
Όποτε τον έβαλε εκεί ο Λίνεν, δεν έπαιξε καλά.
Αν θέλει να αφήσει το Ριέρα στον πάγκο, ας βάλει Μιραλάς δεξιά,
που παίζει πολύ καλά εκεί και αριστερά Φετφατζίδη.

Έλεος πια με τους εξτρέμ που τους βάζουν με ανάποδο πόδι. :headbang: :headbang:
Δεν έχουμε CR7-Μέσσι.
και εγω ετσι διαβαζω...λετε να αφησει ριερα παγκο ?παντως ο ριερα μεχρι τωρα δεν εχει δειξει αυτα που μπορει...τοσους μηνες παγκο και εξεδρα στο λιβερπουλ λογικο ειναι...για ρομενταλ δεν βλεπω πουθενα και να δειτε θα παιξει βασικος...αλλωστε ενδεκαδα του ισπανου δεν μαντευει ποτε κανεις...ασε μη παιξει και κανας νεμεθ....οσο για το βολλευ πρεπει να δεσουν το μικρο(χειροποδαρα και να του κανουν πλυση εγκλεφαλου να μη παει ιταλια(που ηθελε απο φετος να παει αφου τελειωνει το καλοκαιρι το συμβολαιο).ο τζουριτς για επιπεδο ελλαδας σε τετοια ηλικια σου δινει τιτλους για 12 χρονια
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Με τι θα κρατήσουμε τον Τζούριτς, με πορδές  :badair: ή με φυστίκια;;; :headbang: :headbang:

Για το Μίλκοβιτς δεν έσκασε το μαρούλι ο Μαρινάκης να διεκδικούσαμε CL στο βόλλεϋ.
Που τα 500.000 ήταν μικρό ποσό σε σχέση με τους παγκίτες του ποδοσφαίρου.

Ο Τζούριτς μπορεί μέχρι και να τον ξεπεράσει τα επόμενα χρόνια,
αλλά γιατί να μην τους έχεις και τους 2 για 1-2 χρόνια να είσαι πανίσχυρος και στην Ευρώπη;

Και δεν είναι μόνο τα λεφτά. Το πρωτάθλημα είναι πλέον χαμηλής δυναμικότητας.
Αν πάει Τουρκία πχ, θα βρει Μίλκοβιτς-Αγκάμεζ. Μόνο με τέτοιους αντίπαλους θα βελτιωθεί και θα αφήσει εποχή,
όχι αν κάτσει να κάνει πλάκα στους μπετατζήδες του Ελληνικού πρωταθλήματος.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Με τι θα κρατήσουμε τον Τζούριτς, με πορδές  :badair: ή με φυστίκια;;; :headbang: :headbang:

Για το Μίλκοβιτς δεν έσκασε το μαρούλι ο Μαρινάκης να διεκδικούσαμε CL στο βόλλεϋ.
Που τα 500.000 ήταν μικρό ποσό σε σχέση με τους παγκίτες του ποδοσφαίρου.

Ο Τζούριτς μπορεί μέχρι και να τον ξεπεράσει τα επόμενα χρόνια,
αλλά γιατί να μην τους έχεις και τους 2 για 1-2 χρόνια να είσαι πανίσχυρος και στην Ευρώπη;

Και δεν είναι μόνο τα λεφτά. Το πρωτάθλημα είναι πλέον χαμηλής δυναμικότητας.
Αν πάει Τουρκία πχ, θα βρει Μίλκοβιτς-Αγκάμεζ. Μόνο με τέτοιους αντίπαλους θα βελτιωθεί και θα αφήσει εποχή,
όχι με τους μπετατζήδες στην Ελλάδα.
νομιζω τελικα ο μιλκοβιτς δε πηγε τουρκια...δεν γινεται να χεις να χεις εναν εσυ θες και τους δυο ε ? :2funny: :2funny: ο μαρινακης εδωσε τσιμα τσιμα 60χιλ για πιστοποιητικα ξενων στο βολλευ...απορω ο κοκκαλης δεν εχει διαθεση να δωσει μια?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
νομιζω τελικα ο μιλκοβιτς δε πηγε τουρκια...δεν γινεται να χεις να χεις εναν εσυ θες και τους δυο ε ? :2funny: :2funny: ο μαρινακης εδωσε τσιμα τσιμα 60χιλ για πιστοποιητικα ξενων στο βολλευ...απορω ο κοκκαλης δεν εχει διαθεση να δωσει μια?

Στη Φενερμπαχτσε πήγε ο Μίλκοβιτς.
Για να τους έχεις και τους 2 ή έστω τον 1, θες 2 πράγματα: λεφτά (πολλά) και πρωτάθλημα της προκοπής.
Μόλις πήγε ο Αγκάμεζ Τουρκία ήταν βέβαιο ότι θα τον ακολουθούσε ο Μίλκοβιτς,
ακόμα κ' αν του δίναμε τα ίδια με τους τούρκους. (που δεν του τα δίναμε νομίζω :think: )
Εδώ απλά δε θα είχε αντίπαλο για να ευχαριστηθεί το παιχνίδι.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
θα μενε αν πεφταν φραγκα αφου αγοραζει σπιτι εδω ρε συ.... ;)
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Γεια σας αδερφια συγγαυροι,
Σημερα θα μπορουσαμε να μιλησουμε για την Ξανθη, για τον Μπιτσαξη ακομα και για τον υπαλληλο του Φιλιπιδη που θα σφυριξει στο ΟΑΚΑ η ακομα και για τον Σπαθα.
Θεωρω ομως οτι ασχετως αποτελεσματος (οχι οτι αμφιβαλω και γι αυτο) η ομαδα θα κανει το χρεος της και θα τα δωσει ολα, γι αυτο τα αφηνω ολα τα παραπανω στην ακρη.
Για μενα η καρδια του Ολυμπιακου σημερα χτυπαει στον Ναο. Η πρωτη κουπα της χρονιας ηρθε χτες απο ενα τμημα του ερασιτεχνη και τα παιδια απεδειξαν οτι παρα τις δυσκολιες ο Ολυμπιακος ειναι φτιαγμενος για να σηκωνει κουπες.. Σημερα λοιπον ας κανουμε κι εμεις το χρεος μας απεναντι στον συλλογο με οτι μπορει ο καθενας. Η εκδηλωση ξεκινησε στις 12 και τελειωνει στις 7. Δεκτη ειναι καθε προσφορα. Οσοι λοιπον το ευχαριστηθηκαμε χτες το κυπελακι στο βολει και γουσταρουμε να βλεπουμε τους αλλοθρησκους απο κατω ΠΑΝΤΟΥ, τον δρομο για το Καραισκακη  τον ξερουμε...

Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ..


ΥΓ1 Ο Ιβαν αγαπηθηκε οσο λιγοι αλλα την αγαπη μας την προδωσε, αλλα ελεγε, αλλα ηθελε, αλλα ζητησε, τον ευχαριστουμε και ωρα του καλη, δεν επρεπε να μεινει (οχι αγωνιστικα βεβαιως μην τρελαθουμε..)

ΥΓ2 Και ο Τζουριτς μια χαρα θα τους γλενταει στο εξης, δεν μπορεσανε να μας παρουν με τον Αγκαμεζ θα το κανουν με τον Γιορντανοφ ? Αυτα ειναι για γελια, απλα δεν παμε για CL , με δυσκολια ισως στο F4..

ΥΓ3 Μηπως , λεω μηπως, θα ηταν μια καλλη κινηση εκτος απο τον απλο κοσμο και οποιον λεφτα βρεθει, (και αν..) να επαιρναν και καμια συλλεκτικη καρτα του ερασιτεχνη και οι καλοπληρωμενοι αθλητες σε ποδοσφαιρο και μπασκετ..? Δε νομιζω να λειψουν σε αυτους τους εκατομυριουχους και 2 και 3 η και 5 χιλιαρικα που εχουν αυτες οι καρτες.. Αφηστε που θα εκτοξευε αυτη η κινηση το ενδιαφερον του κοσμου...


ΥΓ4 Μπορει να μης μας αφησαν να παμε στην Ξανθη (θα το θυμηθουμε ομως συντομα στις εκλογες αυτο...) ομως :


[size=20pt]ΘΡΥΛΕ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ, ΠΑΝΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ![/size]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ποιος είναι στόκος ρε μαλακερμαν...
έβγαλε ανακοίνωση η αστυνομία πως αν πάνε μεμονωμένοι οπαδοί και γίνουνε καυγάδες, θα την πληρώσει η Ξάνθη!!!
υπήρχε περίπτωση μετά η Ξάνθη να δεχτεί κόσμο;
από την αρχή η αστυνομία έβγαλε την ουρά της απέξω (που σημειωτέον δεν την έχει βάλει και ποτέ μέσα, έστω κι αν παίρνει λεφτά για αυτό το λόγο)

και έλεγε στον ΟΣΦΠ να μη στείλει καν οργανωμένους τη στιγμή που η Ξάνθη δεν είχε πρόβλημα με τους οργανωμένους....

πίτα στη μαλακία .... στο έχω ξαναπεί...επειδή είσαι μικρούλης....μην νομίζεις πως τα ξέρεις όλα...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ειπες μια φορα μια σωστη φραση
στο θέμα του να ΖΗΤΑΜΕ φυσικά έχει δίκιο ο μάστορας....
αν θέλουμε να πηγαίνουμε πρέπει να δίνουμε κιόλας...
αλλά αυτό δεν έχει σχέση με το γιατί δεν μας δώσανε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Εγω απορω, αφου η Ξανθη ειναι αδελφικο σας σωματειο, ποιος φοβος επεισοδιων υπηρχε? Θα πατε μια χαρα, θα νικησετε 0-2 με 0-1 απο ημιχρονο και στο τελος θα ανταλλαξετε και φανελες. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Εγω απορω, αφου η Ξανθη ειναι αδελφικο σας σωματειο, ποιος φοβος επεισοδιων υπηρχε? Θα πατε μια χαρα, θα νικησετε 0-2 με 0-1 απο ημιχρονο και στο τελος θα ανταλλαξετε και φανελες. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω.

Και γω αυτό αναρωτιέμαι.
Αφού και σεις είστε τα πουτανάκια μας, το πολύ να σας πυροβολούμε με 2-0 ή κανα 0-1 επειδή θέλατε και φιέστα ποιος ο λόγος να μην σας παίζουμε στα γόνατα στην κερκίδα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Και γω αυτό αναρωτιέμαι.
Αφού και σεις είστε τα πουτανάκια μας, το πολύ να σας πυροβολούμε με 2-0 ή κανα 0-1 επειδή θέλατε και φιέστα ποιος ο λόγος να μην σας παίζουμε στα γόνατα στην κερκίδα?

δεν ειμαι παναθηναικος φιλε μου.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εγω απορω, αφου η Ξανθη ειναι αδελφικο σας σωματειο, ποιος φοβος επεισοδιων υπηρχε? Θα πατε μια χαρα, θα νικησετε 0-2 με 0-1 απο ημιχρονο και στο τελος θα ανταλλαξετε και φανελες. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω.
ρε μαλάκες με την καραμέλα αυτή...
από πού κιως πού έγιναν αδερφικό μας σωματείο βρε δημόσιε καθησιέ;;;
μήπως η ΑΕΚίτσα δεν πέρναγε αέρα από πάνω τη στιγμή που εμάς μας σπάγανε τα λεωφορεία στο δρόμο;
η Ξάνθη είναι αδερφάκι του ΠΑΟΚ (αν είναι κάποιου) και πάντα όταν ανεβαίνουμε γίνεται της τρελής.

αλλά πετάτε μια μαλακία να γίνει ντόρος.
με ανοιχτά τα σκέλια την περνούσε και ο ΠΑΟ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
ρε μαλάκες με την καραμέλα αυτή...
από πού κιως πού έγιναν αδερφικό μας σωματείο βρε δημόσιε καθησιέ;;;
μήπως η ΑΕΚίτσα δεν πέρναγε αέρα από πάνω τη στιγμή που εμάς μας σπάγανε τα λεωφορεία στο δρόμο;
η Ξάνθη είναι αδερφάκι του ΠΑΟΚ (αν είναι κάποιου) και πάντα όταν ανεβαίνουμε γίνεται της τρελής.

αλλά πετάτε μια μαλακία να γίνει ντόρος.
με ανοιχτά τα σκέλια την περνούσε και ο ΠΑΟ

Γιατι νευριαζεις? κακο ειναι να εχεις αδελφικα σωματεια? Δειγμα ισχυος ειναι.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γιατι νευριαζεις? κακο ειναι να εχεις αδελφικα σωματεια? Δειγμα ισχυος ειναι.
πούτσες μπλε
μόλις ανεβαίνει πρώτος στη βαθμολογία ο Ολυμπιακός αρχίζουνε οι λοιποί τις μαλακίες...
φτιαγμένο το πρωτάθλημα, αδερφικά σωματεία, διαιτησία κλπ
πέρσι ο ΠΑΟ φυσικά το πήρε πανάξια

φέτος βέβαια ξαναγυρίσαμε στα ίδια

όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια ξέρω εγώ.
θύμισέ μου πότε πέρασε η ΑΕΚ δύσκολα από την ξάνθη, θύμισέ μου πότε ο Ολυμπιακός και πότε ο ΠΑΟ

και θύμισέ μου και για ποιο λόγο λες πως είναι αδερφικό σωματείο...πού το στηρίζεις συγκεκριμένα.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εγω απορω, αφου η Ξανθη ειναι αδελφικο σας σωματειο, ποιος φοβος επεισοδιων υπηρχε? Θα πατε μια χαρα, θα νικησετε 0-2 με 0-1 απο ημιχρονο και στο τελος θα ανταλλαξετε και φανελες. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω.
την πεταξες τη παντοφλα  :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
την πεταξες τη παντοφλα  :2funny: :2funny:
άστονε...
έχει ξεκινήσει καλά από το θρεντ της χρεοκοπίας της Ελλάδας....
δεν μου προκαλεί εντύπωση. μάλλον μου απαντάει το ερώτημα του για ποιο λόγο κάποιοι άνθρωποι βλέπουνε σαν μέλλον τους το να γίνουνε δημόσιοι υπάλληλοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom