Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πούτσες μπλε
μόλις ανεβαίνει πρώτος στη βαθμολογία ο Ολυμπιακός αρχίζουνε οι λοιποί τις μαλακίες...
φτιαγμένο το πρωτάθλημα, αδερφικά σωματεία, διαιτησία κλπ
πέρσι ο ΠΑΟ φυσικά το πήρε πανάξια

φέτος βέβαια ξαναγυρίσαμε στα ίδια

όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια ξέρω εγώ.
θύμισέ μου πότε πέρασε η ΑΕΚ δύσκολα από την ξάνθη, θύμισέ μου πότε ο Ολυμπιακός και πότε ο ΠΑΟ

και θύμισέ μου και για ποιο λόγο λες πως είναι αδερφικό σωματείο...πού το στηρίζεις συγκεκριμένα.
εισαι τοσο μαλακας η απλα τον παριστανεις;κουτοχορτο τρως;βαζελος και αεκ περνανε παντα δυσκολα απο ξανθη,ο ολυμπιακος παει εκδρομη.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εισαι τοσο μαλακας η απλα τον παριστανεις;κουτοχορτο τρως;βαζελος και αεκ περνανε παντα δυσκολα απο ξανθη,ο ολυμπιακος παει εκδρομη.
ποτε ηταν η τελευταια ανετη νικη μας θυμασαι δλδ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ποτε ηταν η τελευταια ανετη νικη μας θυμασαι δλδ?
να σου θυμησω το 0-5 το 2008 που ελεγε ο τζολε οτι ειναι σκασμενοι και δεν αντεχουν αλλο και ξαφνικα σε εκεινο το ματς εβαλε αυτος 3 γκολ με τους ξανθιωτες να κοιτανε;παντως πλεον δεν νομιζω οτι ισχυει κατι τετοιο.αυτα γινονταν επι κοκκαλη,πριν καταρευσει η ζιμενς που ξεπλενε μαυρο χρημα στον οσφπ.ο μαρινακης εχει ξεκινησει παρα πολυ καλα,φαινεται να νοιαζεται και για το αθλημα,αν και μετις μαλακιες που ελεγε στην αρχη με το πεναλτυ που δοθηκε στον βαζελο,εχει πετυχει να τον παιζει η διαιτησια 80-20΄.δεν νομιζω να το αμφισβητει κανεις αυτο.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
να σου θυμησω το 0-5 το 2008 που ελεγε ο τζολε οτι ειναι σκασμενοι και δεν αντεχουν αλλο και ξαφνικα σε εκεινο το ματς εβαλε αυτος 3 γκολ με τους ξανθιωτες να κοιτανε;
μπας και τοτε ειχαν κριθει ολα και δεν εχει καμια σημασια?λεω εγω τωρα...δν παμε ποτε ανετα πανω....κατα καιρους η ξανθη ειναι πεθαμενη με αλλαγες προπονητων και ολοι νικανε...κλπ...και ειδικα κατι καραγεωργιου και κατι βαζελοι αλλοι και ο παρασχος τωρα μας δυσκολευουν παντα πολυ...
 

metaxi

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
λες οτι περναμε καθε χρονο αερα και οταν σου λεει ο αλλος πες τα αποτελεσματα των τελυταιων χρονων του παρουσιαζεις μονο ενα και τα αλλα τα αποφευγεις

2004-05 2-1
2005-06 1-0
2006-07 0-0
2007-08 1-4
2008-09 0-1
2009-10 0-1

συνεχισε μας διασκεδαζεις.
 

metaxi

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
το 2004-2005 ηταν πρωτος γυρος! τοτε που ειπε ο γεωργατος οτι ηθελε να σκοτωσει τον εποπτη
και το χι εγινε γεναρη.

συνεχισε ειπαμε μας διασκεδαζεις.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
το 2004-2005 ηταν πρωτος γυρος! τοτε που ειπε ο γεωργατος οτι ηθελε να σκοτωσει τον εποπτη
και το χι εγινε γεναρη.

συνεχισε ειπαμε μας διασκεδαζεις.
ναι ανακαλυψες εναν αγωνα που σας αδικησαν και ολας.τους αλητες ρε.με τον κατατρεγμενο πηγαν να τα βαλουν?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ναι ανακαλυψες εναν αγωνα που σας αδικησαν και ολας.τους αλητες ρε.με τον κατατρεγμενο πηγαν να τα βαλουν?
σε αγωνα με ξανθη εχει φαει κοκκινη ο καρεμπε (τη μονααδικη του αν θυμαμαι καλα) και ο νικοπολιδης(τη μοναδικη του)...συνεχισε....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δεν ειμαι παναθηναικος φιλε μου.
καλα...δεν τρεχει και τιποτα...αν δεν εισαι δικος μας αν δεν εισαι γαυρος σε γλενταμε ετσι κιαλλοιως....οποτε παει και για σενα το γλεντημα...
αληθεια τι εισαι να δω ποσο σε εχω γλενυησει εσενα;;;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
σε αγωνα με ξανθη εχει φαει κοκκινη ο καρεμπε (τη μονααδικη του αν θυμαμαι καλα) και ο νικοπολιδης(τη μοναδικη του)...συνεχισε....
εχει αποβληθει παιχτης του ολυμπιακου σε ματς ελληνικου πρωταθληματος????????θαυμα!!!!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εχει αποβληθει παιχτης του ολυμπιακου σε ματς ελληνικου πρωταθληματος????????θαυμα!!!!

Είχε αποβληθεί και ο Ιέρο με εσάς. Και μετά σας ρίξαμε και 3ο τεμάχιο με 10 παίκτες.
3 ΣΤΟ ΟΑΚΑ, 3 ΣΤΟ ΝΑΟ, 3 ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΥΑΛΟ! :rockon:

 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
εχει αποβληθει παιχτης του ολυμπιακου σε ματς ελληνικου πρωταθληματος????????θαυμα!!!!
δεν υπαρχει νομος που το απαγορευει αυτο?
δεν θα κανουν διαβημα στο ΟΗΕ?Ο εισαγγελεας γιατι δεν επεμβαινει?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δεν υπαρχει νομος που το απαγορευει αυτο?
δεν θα κανουν διαβημα στο ΟΗΕ?Ο εισαγγελεας γιατι δεν επεμβει?
θα πανε στο κας παλι και στο δντ.για αυτο πηραν τον γκαγκατση εμεινε απο δουλεια ο καημενος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
θα πανε στο κας παλι και στο δντ.για αυτο πηραν τον γκαγκατση εμεινε απο δουλεια ο καημενος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εσείς πήγατε στο CAS, μαζί με τα συνεταιράκια σας. :uglystupid: :uglystupid:
Και εκεί πάλι μας τα κλάσατε. :bigdick: :badair:

Και απ'τη στιγμή που μπήκατε στο άρθρο 44, το επόμενο βήμα για εσάς είναι το ΔΝΤ.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
δεν υπαρχει νομος που το απαγορευει αυτο?

Είναι στον ίδιο νόμο που απαγορεύει να πέσει ο μπαογκ για χρέη.
Αντίθετα επιτρέπεται να πέφτουν ομάδες που στερούν πρωτάθλημα από το βάζελο.
(ΠΑΣ Γιάννενα μετά την ισοπαλία με το βάζελο)
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
833
Πόντοι
96
Είναι στον ίδιο νόμο που απαγορεύει να πέσει ο μπαογκ για χρέη.
Αντίθετα επιτρέπεται να πέφτουν ομάδες που στερούν πρωτάθλημα από το βάζελο.
(ΠΑΣ Γιάννενα μετά την ισοπαλία με το βάζελο)
μιλατε εσεις για νομους???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και για ομαδες δορυφορους?  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
μιλατε εσεις για νομους???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και για ομαδες δορυφορους?  :2funny: :2funny: :2funny:

Έκανες ρίμα, ποιητή.  :thumbsup:

Κλάψε τώρα.
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom