Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
5 αγωνιστικές και βγήκε ήδη παλτό ο Ριέρα...μάλιστα το ακούσαμε και αυτό.
εδώ στο Ελλάδα κρίνουμε πριν τις μεταγραφές βάσει γιουτιουμπ και μετά τις μεταγραφές ανάλογα με το τι πει η αγαπημένη μας εφημερίδα

έλεγα στο κιτρινόμαυρο θρεντ πως ο Μιραλάς έχει δηλώσει πως παίζει φούντα
και μου έλεγε ο χιτμαν πως δεν ξέρω ποδόσφαιρο και πως στο σαμπιονά έπαιζε σε άλλη θέση.
άλλα λόγια να αγαπιόμαστε δηλαδή
και μετά μου έλεγε πως κι εκείνος δηλώνει πως είναι ο Μέγας Αλέξανδρος.

τελικά στον επόμενο αγώνα ο Μιραλάς έπαιξε φούντα....και έκανε άνω κάτω μιά ολόκληρη άμυνα

μεταξύ μας...τον προτιμώ από τον Πάντελιτς προς το παρόν
Ο Πάντελιτς δεν μου φαίνεται ακόμα έτοιμος.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σ'αυτο συμφωνω ,πρεπει να τον βαλει με την ηλιουπολη
ο νεμεθ ειναι ζορικο παιχτακι , θυμαμαι πως χορεψε την αμυνα της ιταλιας και γουσταρω πολυ να κανει τα ιδια και στο γαυρο
παίζουμε με την Ιταλία σύντομα;;;;;
(πλακίτσα)
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Εγω παντως για τον Βελγο τα ελεγα, γιατι ηξερα τι παιχτουρα ειναι, οταν και πρωτο πηγε στην Γαλλια και στην Λιλ...
Και απο κατω οι παντογνωστες που τον βγαζανε σαπακι πριν να τον δουν βεβαια...!!! :jerking:


Αλεφα πες αλευρι... :2funny:
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
Εγω παντως για τον Βελγο τα ελεγα, γιατι ηξερα τι παιχτουρα ειναι, οταν και πρωτο πηγε στην Γαλλια και στην Λιλ...
Και απο κατω οι παντογνωστες που τον βγαζανε σαπακι πριν να τον δουν βεβαια...!!! :jerking:


Αλεφα πες αλευρι... :2funny:
ετσι ειναι ρε φιλε.Χωρις να εχουν δει καποιον τον κρινουν.Διαβασα αυτα που εγραφες εσυ και καποια που εγραψε καποιος περι ''μαπας''..Κι οταν τον ρωτησες αν τον εχει δει σου ειπε ''οχι''!!!Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
..Κι οταν τον ρωτησες αν τον εχει δει σου ειπε ''οχι''!!!Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτο το θυμαμαι χαρακτηριστικα...!!! :2funny:

Να φανταστεις με κολλησε με την σιγουρια του οτι ειναι μαπα το καρπουζι...  Λεω εγω τον εχω δει αρκετες φορες αλλα απο την τηλεοραση, μπορει λεω ο φιλος να ζει στην γαλλια και να τον ξερει καλυτερα.  Και με το που μου λεει οτι δεν τον εχει δει ποτε, τρελαθηκα :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εγω παντως για τον Βελγο τα ελεγα, γιατι ηξερα τι παιχτουρα ειναι, οταν και πρωτο πηγε στην Γαλλια και στην Λιλ...
Και απο κατω οι παντογνωστες που τον βγαζανε σαπακι πριν να τον δουν βεβαια...!!! :jerking:


Αλεφα πες αλευρι... :2funny:
είναι τυχαίο που δεν γράφει άλλο αυτός εδώ;;; δε νομίζω...
έχουμε πει πολλάκις....
ειναι κακό να μην περιμένεις και να κρίνεις χωρίς να έχεις καν στοιχεία

δυστυχώς στην Ελλάδα όλα είναι έτσι....λόγια του αέρα, μαγκιά κλανιά και ρόδα
και δυστυχώς το ποδόσφαιρο είναι η πιο ακίνδυνη έκφανση της κοινωνίας αυτής....

καλό είναι να περιμένουμε κι άλλο
εμένα η πρώτη μου εντύπωση ήταν πως είναι φλύαρος παίκτης ο Μιραλάς. Και με ένα ματς δεν θα τον κρίνω ακόμα ....
έχουμε χρόνο μπροστά μας
ας μην ξεχνάμε πως είναι δανεικός παίκτης, ποιος είναι ο λόγος που δεν τον κρατήσανε στο σαμπιονά;
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
o μιραλλάς είναι παιχτούρα
για μένα ότι καλύτερο έχει ο γάβρος αυτή τη στιγμή
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
είναι τυχαίο που δεν γράφει άλλο αυτός εδώ;;; δε νομίζω...
έχουμε πει πολλάκις....
ειναι κακό να μην περιμένεις και να κρίνεις χωρίς να έχεις καν στοιχεία

δυστυχώς στην Ελλάδα όλα είναι έτσι....λόγια του αέρα, μαγκιά κλανιά και ρόδα
και δυστυχώς το ποδόσφαιρο είναι η πιο ακίνδυνη έκφανση της κοινωνίας αυτής....

καλό είναι να περιμένουμε κι άλλο
εμένα η πρώτη μου εντύπωση ήταν πως είναι φλύαρος παίκτης ο Μιραλάς. Και με ένα ματς δεν θα τον κρίνω ακόμα ....
έχουμε χρόνο μπροστά μας
ας μην ξεχνάμε πως είναι δανεικός παίκτης, ποιος είναι ο λόγος που δεν τον κρατήσανε στο σαμπιονά;
εγω φιλε περιμενω να τον δω και σε αλλα παιχνιδια...Απλα δεν πρεπει να βιαζομαστε ουτε να τον κρινουμε ως παικταρα ουτε σαν σαπακι...Ειδικα ο φιλος που τον χαρακτηρισε ''σαπακι'' ουτε καν τον ειχε δει...Εμεις που τον εχουμε δει σε 2-3 παιχνιδια κι ακομα δεν μπορουμε να τον κρινουμε...Απλα οτι δειχνει θετικα στοιχεια...
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Γιατι στα δεύτερα της Γαλλιας (Σανκαρε, κτλ) μπορει να κανει πλακα ο Μιραλας, στα πρωτα ομως; Και δεν εννοω τον Μπουμ Ζονκ :grin:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Το έχω παραδεχτεί ότι βιάστηκα να κρίνω τον Μιραλλάς, όπως και τον Νταρμπισάιρ παλιότερα.

Εσείς πότε θα παραδεχτείτε την ανοησία σας να με λέτε γραφικό πέρσι που έλεγα
βάλτε μέσα τους νέους και αφήστε Όσκαρ-Μαρέσκα-Ντάτολο μεταξύ εξέδρας και πάγκου;;

Ο Φετφατζίδης που είναι ο μόνος που του δόθηκαν ευκαιρίες βγάζει μάτια, το ίδιο μπορούσε να είχε γίνει
και πέρσι και να μη χανόταν ολοκληρωτικά η χρονιά. Και επιπλέον ο κανονισμός της ΟΥΕΦΑ τα επόμενα χρόνια
είναι σαφής, ποσοστό σε ντόπιους παίκτες.

Και όσοι βιαστήκατε να βγάλετε το Ντουντού παλτό ή παλαίμαχο.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εγω παντως για τον Βελγο τα ελεγα, γιατι ηξερα τι παιχτουρα ειναι, οταν και πρωτο πηγε στην Γαλλια και στην Λιλ...
Και απο κατω οι παντογνωστες που τον βγαζανε σαπακι πριν να τον δουν βεβαια...!!! :jerking:


Αλεφα πες αλευρι... :2funny:
ρε στρατηγε....και μονο που του τα εχω χωσει εγω φτανει....θελεις αλλη αποδειξη;;;
εχεις δει να τα χωνω σε καποιον χωρις λογο;;;χωρις να κανει μαλακια;;;; ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
με τον νεμεθ τι γινεται ρε παιχτες ,ξερει κανενας?
ο λακαμας φαινεται να προτιμαει τον φουστη ,μαλλον εχει ποσοστα με τα λεπτα συμμετοχης του παιχτη
ρε σεις...τελικα μπορειτε να ηρεμησετε;;;;ενδεκαδα κατεβαινει στο γηπεδο οχι 20αδα...
ελεος πια...ποιος νεμεθ ρε πουστη μου ...εδω καθεται παγκο ο σερβος δολοφονος....αμαν πια...δεν ειναι δυνατον να παιζουν ολοι...η ομαδα γαμαει και δερνει και ψαχνουμε να βρουμε τωρα αν παιζει ο νεμεθ...ποιος;;;ο νεμεθ...που προσωπικα τον παω...αλλα αν ειναι δυνατον τωρα να μεινουν μιραλας και παντελιτς στον παγκο και να παιξει ο νεμεθ...ειναι προφανες οτι θα ειναι πειραμα την ωρα που η ομαδα παιζει μπαλλιτσα...
υπομονη θα ερθει και η ωρα του...αν ηθελε ντε και καλα να παιζει ας πηγαινε στους αλλους...που θα ηταν πρωτοκλασσατος...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
o μιραλλάς είναι παιχτούρα
για μένα ότι καλύτερο έχει ο γάβρος αυτή τη στιγμή
θα φανεί...
είναι μακρύς ο χρόνος
η ουσία είναι πως φέτος θα είναι μια ακόμα καλή ευκαιρία να βρεθούν κάποιοι παίκτες που θα αποτελέσουνε τον κορμό της ομάδας μια που δεν παίζουμε ευρώπη
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
με δεδομενο οτι ο ρομενταλ,οπως ειχα προβλεψει,εχει προβλημα σε κλειστες αμυνες λογω ελλειψης τεχνικης
θα ταν προτιμοτερο να δοκιμαστει ο βελγος στα δεξια με τον μαρκο ή το νεμεθ μπροστα..
επιπλεον θελω να δω που θα παει η δουλεια με το φουστερ...
αχρωμος και αγευστος ως τωρα,δε φαινεται ικανος να κανει τη διαφορα και να κρινει ματσ....
μαλλον για οσκαρ με καλυτερα αθλητικα προσοντα μου κανει..
σε ματσ πιο σοβαρα(βικελιδης,τουμπα,οακα και ντερμπυ εντος),ο ιμπαγασα στη δυαδα του κεντρου θα χει πολλα προβληματα..
ετσι θα ταν προτιμοτερο να ανεβασει τον ιμπαγασα μπροστα απο τη δυαδα και να βαλει το γιαννακη διπλα στο βραζιλιανο καρναβαλιστη..
στα μικρα ματσ,ας βαζει την καψουρα του..
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
με δεδομενο οτι ο ρομενταλ,οπως ειχα προβλεψει,εχει προβλημα σε κλειστες αμυνες λογω ελλειψης τεχνικης
θα ταν προτιμοτερο να δοκιμαστει ο βελγος στα δεξια με τον μαρκο ή το νεμεθ μπροστα..
επιπλεον θελω να δω που θα παει η δουλεια με το φουστερ...
αχρωμος και αγευστος ως τωρα,δε φαινεται ικανος να κανει τη διαφορα και να κρινει ματσ....
μαλλον για οσκαρ με καλυτερα αθλητικα προσοντα μου κανει..
σε ματσ πιο σοβαρα(βικελιδης,τουμπα,οακα και ντερμπυ εντος),ο ιμπαγασα στη δυαδα του κεντρου θα χει πολλα προβληματα..
ετσι θα ταν προτιμοτερο να ανεβασει τον ιμπαγασα μπροστα απο τη δυαδα και να βαλει το γιαννακη διπλα στο βραζιλιανο καρναβαλιστη..
στα μικρα ματσ,ας βαζει την καψουρα του..

Ανύπαρκτος ήταν πάλι το Σάββατο...οπότε Ουρτάδο "δαγκωτό". :grin:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Το έχω παραδεχτεί ότι βιάστηκα να κρίνω τον Μιραλλάς, όπως και τον Νταρμπισάιρ παλιότερα.

Εσείς πότε θα παραδεχτείτε την ανοησία σας να με λέτε γραφικό πέρσι που έλεγα
βάλτε μέσα τους νέους και αφήστε Όσκαρ-Μαρέσκα-Ντάτολο μεταξύ εξέδρας και πάγκου;;

Ο Φετφατζίδης που είναι ο μόνος που του δόθηκαν ευκαιρίες βγάζει μάτια, το ίδιο μπορούσε να είχε γίνει
και πέρσι και να μη χανόταν ολοκληρωτικά η χρονιά. Και επιπλέον ο κανονισμός της ΟΥΕΦΑ τα επόμενα χρόνια
είναι σαφής, ποσοστό σε ντόπιους παίκτες.

Και όσοι βιαστήκατε να βγάλετε το Ντουντού παλτό ή παλαίμαχο.
Αρκει να μη εχει πορεια αναλογη με αυτη του Ηλια Σαββιδη. Ετσι ειχαν πει και γι αυτον(και ισως και να ηταν πραγματικα) "Το μεγαλυτερο ταλεντο-10αρι της τελευταιας 10ετιας". Τελικα ....εμεινε ταλεντο
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
παιδια διαβασα σημερα οτι δωσανε δωρεαν μερσεντες στους παικτες της παε επειδη ειναι χορηγος. Νομιζω ότι είναι προκλητικο αν σκεφτουμε σε τι κατασταση βρίσκονται τα τμηματα του ερασιτεχνη.
Αυτος ο συγγελιδης δεν μπορει δλδ να βρει ενα χορηγο??

έστω να βάλει τη σιτροεν στη μπλουζα του βολευ.
 

Επισκέπτης
παιδια διαβασα σημερα οτι δωσανε δωρεαν μερσεντες στους παικτες της παε επειδη ειναι χορηγος. Νομιζω ότι είναι προκλητικο αν σκεφτουμε σε τι κατασταση βρίσκονται τα τμηματα του ερασιτεχνη.
Αυτος ο συγγελιδης δεν μπορει δλδ να βρει ενα χορηγο??

έστω να βάλει τη σιτροεν στη μπλουζα του βολευ.
ο τριπουστας στις 18 που παιζουμε με τις ψωλες του σιχαμενου,θα φαει τις διαφημισεις της σιτροεν στην σουφρα..
αρκετα εχει παιξει με τον ΘΡΥΛΟ..
ο κρυ λεωνιδας παρεδωσε καθαρο τον ερασιτεχνη & το λαμογιο χρωσταει απιστευτα ποσα..
αν βαλουμε στην μεση & την φυγη τεραστιων παιχτων,απλα ο τρυπας δεν υπαρχει..
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
παιδια διαβασα σημερα οτι δωσανε δωρεαν μερσεντες στους παικτες της παε επειδη ειναι χορηγος. Νομιζω ότι είναι προκλητικο αν σκεφτουμε σε τι κατασταση βρίσκονται τα τμηματα του ερασιτεχνη.
Αυτος ο συγγελιδης δεν μπορει δλδ να βρει ενα χορηγο??

έστω να βάλει τη σιτροεν στη μπλουζα του βολευ.
τι μοντελα mercendes;
c η Ε;
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ο τριπουστας στις 18 που παιζουμε με τις ψωλες του σιχαμενου,θα φαει τις διαφημισεις της σιτροεν στην σουφρα..
αρκετα εχει παιξει με τον ΘΡΥΛΟ..
ο κρυ λεωνιδας παρεδωσε καθαρο τον ερασιτεχνη & το λαμογιο χρωσταει απιστευτα ποσα..
αν βαλουμε στην μεση & την φυγη τεραστιων παιχτων,απλα ο τρυπας δεν υπαρχει..
καλα οτι παρεδωσε καθαρο τον ερασιτεχνη δεν διασταυρωθηκε απο καπου...απλα το πε ο παππους....καλο λαμογιο ηταν και αυτος....ο θειος καθε χρονο τα σκαγε...τωρα που ο βαγγελας εκλεισε την κανουλα....εχουν ζορια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom