Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
Δυο λογια για εχτες ηθελα να πω επιγραμματικα..:

ΘΕΤΙΚΑ: O Μιραλας(το παιδι ειναι μεγαλη μεταγραφη..), η αμυνα που σιγα σιγα δενει περισσοτερο φετος,ο Φετφα(ρε βαλβερδε ελεος..βαλε τον απο το ημιχρονο...) ο Ντουντου που δειχνει να εχει ξυπνησει, ο Φουστερ που τελικα ειναι πολυ χρησιμος στο παιχνιδι και το παθος του Τοροσιδη.

ΑΡΝΗΤΙΚΑ: Ο Ριερα.(περπαταει συνεχως και το παιζει και ''ντιβα''), ο Ρομενταλ(μη μου άπτου και ψιλοαδιαφορος επισης), ο Γ.Παπαδοπουλος που μπηκε αλλαγη(απογοητευτικος..) ο Νικοπολιδης(ειμαι φαν του και ηθελα να μενει φετος αλλα δυστυχως σα να παραγερασε..)το ''αδειο'' κεφαλι του Τοροσιδη και οι αλλαγες του Βαλβερδε οι οποιες ΑΡΓΗΣΑΝ παρα πολυ ιδιως του Φετφα...
Αυτα...

Υ.Γ. Πετα λιγο εξω ρε Βαλβερδε και τον Ριερα που μας το παιζει τοσα παιχνιδια τωρα..Βαλε Φετφα ή Ζαιρι εκει...Να καταλαβει ο Ισπανος οτι δεν εχει συμβολαιο με την εντεκαδα..
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
πάλι υπερχείλισε ο βόθρος και ο οχετός από το λιμάνι της σαπίλας και της πουστιάς και έπνιξε στην μπόχα όλη την Ελλάδα

και οι οπαδοί αυτού του εμετικού σωματείου να πανηγυρίζουν για άλλη μια κάλπικη νίκη-δώρο στο συνονθύλευμα του Ελληνικού Δημοσίου.....

τρύπιοι και πουτάνας γιοι εκ γενετής
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
Αν είχε άντερα κάνας Χελάκης και σία, που κόπτονται για το "καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου", θα έβγαινε στην αρχή της σεζόν και θα έλεγε "κύριοι, τα ΜΜΕ του ομίλου μας δεν πρόκειται να δημοσιεύσουν ξανά ανακοίνωση ομάδας για τη διαιτησία".
Τολμάνε όμως κάτι τέτοιο; Δεν θέλουν να χάσουν τους κάφρους από πελάτες.  
Μπραβο φιλε πες τα.Μ ετους αλητες τους δημοσιογραφους..Αυτοι πρωτοι πρωτοι προαγουν τη βια..Γεμιζοντας τις τσεπες τους με τη ''φαγωμαρα'' ομαδων-προεδρων-οπαδων...
 

be_red

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
πάλι υπερχείλισε ο βόθρος και ο οχετός από το λιμάνι της σαπίλας και της πουστιάς και έπνιξε στην μπόχα όλη την Ελλάδα

και οι οπαδοί αυτού του εμετικού σωματείου να πανηγυρίζουν για άλλη μια κάλπικη νίκη-δώρο στο συνονθύλευμα του Ελληνικού Δημοσίου.....

τρύπιοι και πουτάνας γιοι εκ γενετής

Για τους βάζελους μιλάς ε?

Πέστα μεγάλε!
:-*
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ο Μιραλάς είναι από ποιά χώρα?
ωραίος παίκτης.

Έχει Βέλγικη υπηκοότητα και είναι Ελληνο-ισπανικής καταγωγής.
Πολυπολιτισμική παρτούζα. :2on1:  :2on1:



πολύ καλές ενέργειες,
τσαγανό κλπ
έχει παίξει σε κάποια μεγάλη ομάδα του Βελγίου?
Ομάδα νέων της Στάνταρ Λιέγης, επαγγελματικά στη Λιλ και μετά στη Σεντ Εττιέν.
Είναι διεθνής με το Βέλγιο, 20 συμμετοχές 4 γκολ.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
πάλι υπερχείλισε ο βόθρος και ο οχετός από το λιμάνι της σαπίλας και της πουστιάς


URL]]
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
πωπω...αξιε εργοτελη...χαχαχαχα :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
το πεναλντυ ηταν οσο ηταν και του Βυντρα στο Χαριλοαυ , ιδια φαση υπηρχε επαφη και στα δυο....
οσον αφορα τη φαση-τσαμπουκα με τον Τοροσιδη μαλλον δεν καταλαβες καλα τι εγινε (επειδη λες πως εδωσε απο μια κιτρινη )
ενω ειναι ορισμος κοκκινης καθως βουταει αντιπαλο απο τον λαιμο , δεν δινει ουτε κιτρινη που θα ηταν η δευτερη στον Τοροσιδη , δηλαδη αποβολη , το ματς στο 2-1 με 10 ο ΟΣΦΠ στο 75' , κι αντι αυτου δεν δινει τιποτα και μετα απο λιγο το (ανυπαρκτο) πεναλντυ..... αυτα δειχνουν διαιτιτικη προθεση να σπρωξει μια ομαδα ο referee ...
ετσι εχουν τα πραγματα κι οποιος βλεπει μπαλα να τα βλεπει οπως ειναι κι οχι οπως τον βολευει.....
και δεν μου λες ρε νουμερο...πριν τον αρπαξει απο τον λαιμο ο τορο στην φαση που παιρνουν και οι 2 κιτρινη μηπως επρεπε να αποβληθει ο παιχτης του βολου επειδη κλωτσησε εκτοε φασης;;;λεω μηπως;;;εχεις υποψη σου νουμερο τους κανονιοσμους;;;
οταν κλωτσας τον αντιπαλο με προθεση εκτος φασης νουμερο ειναι ναι η οχι αποβολη;;;
αρα νουμερο επειδη βλεπω οτι θελεις να ερμηνευσεις την φαση δεν μουλες σε παρακαλαω αδικηθηκε ο βολος οταν πρεπει να αποβληθει παιχτης του και ΔΕΝ αποβαλλεται;;;ε νουμερο;;;;
και βλεπεις και προθεση ρε νουμερο στον διαιτητη να ευνοησει τον ολυμπιακο αλλα ΔΕΝ αποβαλλει τον αλλο ε ψυχολογε νουμερο;;;
τελικα μηπως εισαι νουμερο;;; :think: :think: :think:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πάλι υπερχείλισε ο βόθρος και ο οχετός από το λιμάνι της σαπίλας και της πουστιάς και έπνιξε στην μπόχα όλη την Ελλάδα

και οι οπαδοί αυτού του εμετικού σωματείου να πανηγυρίζουν για άλλη μια κάλπικη νίκη-δώρο στο συνονθύλευμα του Ελληνικού Δημοσίου.....

τρύπιοι και πουτάνας γιοι εκ γενετής
εγω την γαμαω παντως...την εχω γαμησει πολλες φορες δηλαδη...αλλα ειναι ξεχειλη και
το εχω μετανιωσει...ειμαι σαβουρογαμης τι να κανω;;;
ο μακλειν δεν την γαμαει...επιλογες ειναι αυτες...
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Μιλώντας στο NOVASPORTS ο τεχνικός του Παναθηναϊκού αναφέρθηκε στις ήττες στο Τσάμπιονς Λιγκ: «Το αν έφαγα πέντε από την Μπαρτσελόνα, δε λέει κάτι. Ο Παναθηναϊκός είναι η καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη στο μπάσκετ. Αν, όμως, παίξει με τους Λος Άντζελες Λέικερς και παίζουν ο Κόμπε και ο Γκασόλ τότε θα φάμε 30 πόντους στο μπάσκετ. Ε, αυτό είναι η Μπαρτσελόνα. Σίγουρα μας πλήγωσε πάρα πολύ αυτό όπως και αυτό με την Κοπεγχάγη. Όταν χάσαμε από την Κοπεγχάγη, είπα στα παιδιά ότι αυτά συμβαίνουν αλλά δεν πέθανε και κανένας. Τη μεγαλύτερη στεναχώρια την έχει ο Γκοβού που πέθανε ο πατέρας του», τόνισε.

Εκεί ο Νίκος Νιόπλιας… πέρασε στην αντεπίθεση: «Με ενόχλησαν αυτά που είπαν από τον Ολυμπιακό για την ομάδα της πεντάρας γιατί την εκπροσωπώ εγώ. Δεν πρέπει να τα λέμε αυτά. Κι εγώ θυμάμαι μία ομάδα με ριγέ ασπρόμαυρα που έβαλε επτά σε μία άλλη με ερυθρόλευκες. Και μία άλλη, η Ρόζενμποργκ της έβαλε τέσσερα. Δυστυχώς, πήραμε το ευρωπαϊκό το 2004 και πάμε με την όπισθεν. Δεν μου αρέσει η κουβέντα για τη διαιτησία. Με όλα αυτά που λέγονται όποιος σφυρίζει στο ΟΑΚΑ πρέπει να βάλει τη στολή του αμερικάνικου ποδοσφαίρου», δήλωσε.


Ρε πανεξυπνε Νιοπλια, εχεις αφησει τιποτα ασχολιαστο ρε κακομοιρογλου; Μπες και εδω στο φορουμ να δεις τι λενε για την ΠΑΝΑΘΑ σου και την αφεντια σου, τι θα κανεις, θα παραιτηθεις κ για αυτο; Χαλαρωσε μαλακακο και μη σχολιαζεις με την καθε καφρο-παπαρια ειτε ερχεται απο Παναθες ειτε απο γαυρους! 

ΥΓ: Κατα τα αλλα στην αρχη της θητειας του δεν ασχολιοταν με το τι γραφεται στις εφημεριδες  :jerking: :jerking:

ΥΓ2: Παιδες καλες οι εμφανισεις αλλα ας μη παιρνουμε πολυ αερα, το προγραμμα μας ηταν σχετικα ευκολο και ο ΠΑΟ εβγαλε ηδη 2 εδρες δυσκολες (Καβαλα+Αρη) και ειναι 1 βαθμο μονο πισω μας. Στα ντερμπυ ολα μπορουν να γινουν, προσοχη λοιπον
 

Επισκέπτης
Aπουσίες στο Ρέντη...
4 | 10 | 2010 13:39 - Ποδόσφαιρο


Ούτε ένας, ούτε δύο αλλά οκτώ παίκτες θα απουσιάσουν το επόμενο 10ήμερο από τις προπονήσεις του Θρύλου, αφού έχουν υποχρεώσεις με τις εθνικές τους ομάδες.

Ο Ερνέστο Βαλβέρδε δεν θα έχει στη διάθεσή του τους Έλληνες Βασίλη Τοροσίδη, Αβραάμ Παπαδόπουλο και Κώστα Μήτρογλου, που έχουν κληθεί στην Εθνική Ανδρών, τους Γιάννη Φετφατζίδη και Γιάννη Παπαδόπουλο στην Εθνική Ελπίδων, τον Γιάννη Ποτουρίδη στην Εθνική Νέων, τον Ντένις Ρόμενταλ που έχει κληθεί στην εθνική Δανίας, και ο Μπάλαζ Μεγιέρι στην Ελπίδων της Ουγγαρίας.

Ευχάριστο γεγονός για τον Βάσκο είναι ότι ο Μέλμπεργκ θα παραμείνει στην Αθήνα, αφού λόγω της κόκκινης που δέχτηκε θα απουσιάσει από τα δύο ματς της Εθνικής Σουηδίας ενώ και ο Μιραλάς θα μείνει στο Ρέντη, αφού δεν κλήθηκε στην Εθνική Βελγίου.

Ο Βαλβέρδε σχεδιάζει να δώσει ρεπό στους παίκτες του το επόμενο Σαββατοκύριακο, αλλά μέχρι τότε ετοιμάζει σκληρές προπονήσεις, για να βελτιώσουν οι ποδοσφαιριστές την φυσική τους κατάσταση και όχι μόνο.
η ελπιδα του εθνους..
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ο Φετφα παει Εθνικη Ανδρων τελικα!!!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66

Αλλά πέρσυ εγώ ήμουν γραφικός που έλεγα βασικοί Σοϊλέδης-Νικλητσιώτης-Φετφατζίδης
και εξέδρα σε Όσκαρ-Ντάτολο (άντε ο Ντάτολο στον πάγκο).

Δικαιώθηκα στο ότι η περσινή χρονιά μπορούσε να σωθεί.
Σίγουρα δε θα βγαίναμε 5οι στα play-ωχ να παίζουμε από 15 Ιουλίου προκριματικά.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αλλά πέρσυ εγώ ήμουν γραφικός που έλεγα βασικοί Σοϊλέδης-Νικλητσιώτης-Φετφατζίδης
και εξέδρα σε Όσκαρ-Ντάτολο (άντε ο Ντάτολο στον πάγκο).

Δικαιώθηκα στο ότι η περσινή χρονιά μπορούσε να σωθεί.
Σίγουρα δε θα βγαίναμε 5οι στα play-ωχ να παίζουμε από 15 Ιουλίου προκριματικά.
και να βγαίναμε θα είχαμε κάτι από αυτή τη χρονιά παρακαταθήκη
αλλά να σου πω και την αλήθεια ρε μεγαλέφα...
και ο Μήτρογλου που έπαιξε...τώρα σκουπίζει εξέδρα

Εγώ για φέτος βλέπω πρόβλημα δυστυχώς στο ρόστερ πάλι...
πίσω από το Ριέρα δεν έχουμε τίποτα....
θα αρχίσουμε αλχημείες
Ο Σοϊλέδης μπορεί να μην έδειξε φέτος στα φιλικά κάτι ιδιαίτερο αλλά είχε δέιξει πέρσι και δεν έπαιξε...
δεν είναι δυνατόν να καίμε έτσι παίκτες....
οκ, ο Φετφατζίδης αναβαθμίστηκε (και πρέπει να το πιστώσουμε στο Ζίκο αυτό) αλλά για μένα Νιγκλη και Σοϊλέ είχανε θέση στο ρόστερ.
Ελπίζω μόνο εκεί που πήγανε να παίξουνε μπάλα και να μην κωλοβαρέσουνε...ή να μην καούνε

Για τον Παναγόπουλο ούτε θέλω να θυμάμαι πως πέρασε από το ρόστερ.....αυτά που έχουμε κάνει με τους τερματοφύλακες είναι εγκλήματα...
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Φοβερη δηλωση του προπονητη με την εξωφθαλμια νικου νιομπλια.
Αφου ειπε με ποιους παραγοντες εχει συνεργαστει λεει σε μια στιγμη : ''20 χρονια εχω συνεργαστει με την οικογενεια ....βαρδινογιαννη'' !!!!
Καλα αυτος 3 χρονια επαιξε στον παναθηναικο σε ποια ομαδα συνεργαστηκε 20 χρονια με τους βαρδινογιαννηδες ;;;;
Λες να ηταν στον Οφη ;;  Μπα δεν το πιστευω ... Βεβαια η παραδοση στη κρητη συνεχιζεται με το καινουργιο μαγαζι.....
Α ρε βαζελοι για κλωτσιες ειστε  :2funny: :2funny:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Φοβερη δηλωση του προπονητη με την εξωφθαλμια νικου νιομπλια.
Αφου ειπε με ποιους παραγοντες εχει συνεργαστει λεει σε μια στιγμη : ''20 χρονια εχω συνεργαστει με την οικογενεια ....βαρδινογιαννη'' !!!!
Καλα αυτος 3 χρονια επαιξε στον παναθηναικο σε ποια ομαδα συνεργαστηκε 20 χρονια με τους βαρδινογιαννηδες ;;;;
Λες να ηταν στον Οφη ;;  Μπα δεν το πιστευω ... Βεβαια η παραδοση στη κρητη συνεχιζεται με το καινουργιο μαγαζι.....
Α ρε βαζελοι για κλωτσιες ειστε  :2funny: :2funny:

μαγαζί είναι ο Τέλης ρε, που μας έκλεινε 2 χρόνια το σπίτι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom