Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Άμα στάξει πολύ χρήμα ο πρόεδρος, έρχεται ο αντίστοιχος άντρας ποδοσφαιριστής.

 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Mπαίνω σήμερα πρωϊ στο ιντερνέτι και διαβάζω οργίλη ανακοίνωση του Παναθηναϊκού για τη διαιτησία.
Ειλικρινά και χωρίς πλάκα, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει προς τι αυτή η αντίδραση; Ποιά ακριβώς ήταν τα εγκλήματα που εξόργισαν τον Πατέρα και τους συν αυτώ;

Το πέναλτι ήταν αυστηρό αλλά όχι και ανύπαρκτο. Στους τσαμπουκάδες του Τοροσίδη με τον άλλο παίκτη του Βόλου σωστά δόθηκε από μία κίτρινη, και οι δύο ήταν εριστικοί και έπαιζαν θέατρο.
Μήπως μου ξέφυγε τίποτα προς το τέλος;
Ψάχνεις να βγάλεις άκρη τώρα με την καφρίλα...
 

wizard73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
το πεναλντυ ηταν οσο ηταν και του Βυντρα στο Χαριλοαυ , ιδια φαση υπηρχε επαφη και στα δυο....
οσον αφορα τη φαση-τσαμπουκα με τον Τοροσιδη μαλλον δεν καταλαβες καλα τι εγινε (επειδη λες πως εδωσε απο μια κιτρινη )
ενω ειναι ορισμος κοκκινης καθως βουταει αντιπαλο απο τον λαιμο , δεν δινει ουτε κιτρινη που θα ηταν η δευτερη στον Τοροσιδη , δηλαδη αποβολη , το ματς στο 2-1 με 10 ο ΟΣΦΠ στο 75' , κι αντι αυτου δεν δινει τιποτα και μετα απο λιγο το (ανυπαρκτο) πεναλντυ..... αυτα δειχνουν διαιτιτικη προθεση να σπρωξει μια ομαδα ο referee ...
ετσι εχουν τα πραγματα κι οποιος βλεπει μπαλα να τα βλεπει οπως ειναι κι οχι οπως τον βολευει.....
 

Επισκέπτης
το πεναλντυ ηταν οσο ηταν και του Βυντρα στο Χαριλοαυ , ιδια φαση υπηρχε επαφη και στα δυο....
οσον αφορα τη φαση-τσαμπουκα με τον Τοροσιδη μαλλον δεν καταλαβες καλα τι εγινε (επειδη λες πως εδωσε απο μια κιτρινη )
ενω ειναι ορισμος κοκκινης καθως βουταει αντιπαλο απο τον λαιμο , δεν δινει ουτε κιτρινη που θα ηταν η δευτερη στον Τοροσιδη , δηλαδη αποβολη , το ματς στο 2-1 με 10 ο ΟΣΦΠ στο 75' , κι αντι αυτου δεν δινει τιποτα και μετα απο λιγο το (ανυπαρκτο) πεναλντυ..... αυτα δειχνουν διαιτιτικη προθεση να σπρωξει μια ομαδα ο referee ...
ετσι εχουν τα πραγματα κι οποιος βλεπει μπαλα να τα βλεπει οπως ειναι κι οχι οπως τον βολευει.....
τι λες ρε παιχτη???
πρωτο μυνημα σε site για πουτανες & ηρθες να μας πεις το εργο???
για συνεχισε..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
ΑΣΕ ρε μαγκα τωρα τον ασχετο αλλα θες να πεις οτι εχτες δεν στη βαρεσε ο διαιτητης ....ΤΟ αφεντικο γιατι δεν βγηκε να κανει σα σφαγμενο γουρουνι.ΕΓΩ βλεπω με λυπη μου τους χοντρους να μαλωνουν σα σκυλια και εχε στο νου σου οτι οπου μαλωνουν οι ελεφαντες την πληρωνουν τα μυρμηγκια....αυτοι οι δυο χοντρο-μαλακες που προκυψανε δεν κρατανε πλεον ουτε τα προσχηματα και θα καταστρεψουν τελειως οτι εχει μεινει στο ελληνικο ποδοσφαιρο.....λυπαμαι
 

Επισκέπτης
ΑΣΕ ρε μαγκα τωρα τον ασχετο αλλα θες να πεις οτι εχτες δεν στη βαρεσε ο διαιτητης ....ΤΟ αφεντικο γιατι δεν βγηκε να κανει σα σφαγμενο γουρουνι.ΕΓΩ βλεπω με λυπη μου τους χοντρους να μαλωνουν σα σκυλια και εχε στο νου σου οτι οπου μαλωνουν οι ελεφαντες την πληρωνουν τα μυρμηγκια....αυτοι οι δυο χοντρο-μαλακες που προκυψανε δεν κρατανε πλεον ουτε τα προσχηματα και θα καταστρεψουν τελειως οτι εχει μεινει στο ελληνικο ποδοσφαιρο.....λυπαμαι
εχεις διαβασει το θρεντ???
προφανως οχι..
αν το ειχες κανει δεν θα ρωταγες καν..
μπαινετε & λετε την παπαρια σας χωρις να εχετε διαβασει το παραμικρο απο τις προηγουμενες σελιδες..
τι συζητηση να κανει καποιος μαζι σας???
συνεχιστε να μας διασκεδαζετε..
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Ο Μιραλάς είναι από ποιά χώρα?
ωραίος παίκτης.
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
να γινει εξεταστικη επιτροπη... αχαχαχα :2funny:
ειναι της μοδας τελευταια...  :headbang:
 

wizard73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
τι λες ρε παιχτη???
πρωτο μυνημα σε site για πουτανες & ηρθες να μας πεις το εργο???
για συνεχισε..
thanks for the tip....  δε ηξερα πως το πρωτο μυνημα δε πρεπει να αναφερεται σε αγωνα  :dancing:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
στρακια και αστρακια και παπαριες ...μπηκα ειπα βγηκα ....στα παπαρια μου η 7 σφαιρη ομαδα σου και ο 5αμπαλος φιλος της ...ειπα απλα κριμα γιατι εγω οπως και συ γουσταρουμε μπαλα και φοραμε παντελονια υποθετω....τωρα αν σε διασκεδαζω κακως που ασχοληθηκα ...αλλα πλεον δεν ξανανοιγω τβ μοιραστητε και το πρωταθλημα και καλη χωνεψη...τι αλλο να πω
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Αυτή ήταν λοιπόν η φάση που σφάχτηκε ο Βόλος; Σε λίγο δηλαδή θα βγαίνουν ανακοινώσεις και για τα ανάποδα πλάγια;
Η μαλακία είναι ότι όπως βλέπεις κάποιοι τσιμπάνε.
Κι απ' τις δύο μεριές.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
γιατι κλαιγονται τα βαζελια για το χθεσινο ματς δεν το καταλαβαινω.
Ευτυχως που εριξε στα περιστερια τη μπαλα ο Ριερα κ δεν εχουν δικαιολογιες,εκτος αυτου ηταν κ πεναλτι.
Μεχρι το 89` 2-1 ηταν.
Τι θελει ο μουσατος με τα βυζια κ το κοτερο δηλαδη?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
Αν είχε άντερα κάνας Χελάκης και σία, που κόπτονται για το "καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου", θα έβγαινε στην αρχή της σεζόν και θα έλεγε "κύριοι, τα ΜΜΕ του ομίλου μας δεν πρόκειται να δημοσιεύσουν ξανά ανακοίνωση ομάδας για τη διαιτησία".
Τολμάνε όμως κάτι τέτοιο; Δεν θέλουν να χάσουν τους κάφρους από πελάτες.  
ΠΕΣΤΑ λεμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom