Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φιλε νομιζω οτι ειναι λαθος αυτα που λες για τον Ριμπο και νομιζω οτι πρεπει απο μονος σου να τα αποσυρεις. Εμεις οι Ολυμπιακοι δεν ημασταν ποτε μικροψυχοι.Το συνθημα ειχε βγει για τον Σιγαλα που προκαλεσε και οφειλω να πω οτι αν και το φωναξα μετα το μετανιωσα γιατι το παιδι την ειχε ματωσει τη φανελα. Το αλλο που ελεγε περι ντροπης και εδω μεσα εφαγες ψωμι ηταν σκαλες ανωτερο. Οσο για τον Ριμπο απο τη στιγμη που (σωστα για μενα) τον στειλαμε επρεπε καπου να παει και προφανως η στον Βαζελο η στο 44. Καλλα εκανε και πηγε εκει που στο κατω κατω δεν τους θεωρουμε αξιους συζητησης. Τωρα αν στα μεταξι μας προκαλεσει και δεν σεβαστει τον Θρυλο που για μας ειναι πανω κι απ' αυτον και πανω κι απο τον Μαραντονα, τοτε δικαιως θα του συρουμε αυτα κι αλλα τοσα.
Φιλικα και Ολυμπιακα...
+1.000.000.000.000.000.000.000

[move]Λευτερια στον mclein[/move]
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
για να είσαι τέτοια ώρα ξύπνιος απο μαιμουδιά γύρισες
 

Επισκέπτης
αμα δεν παμε τον θρυλο τελικο τσαμπιονς λιγκ στο μανατζερ (το 08 εεεε)...δεν πεφτουμε για υπνο...:P :P :P :P :P...

ελα μωρη θρυλααααααααααααααρααααααααααααααααααααααααα!!!!
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
για να είσαι τέτοια ώρα ξύπνιος απο μαιμουδιά γύρισες

και μιλας εσυ ρε μαιμου :P
εγω την μαιμουδια μου την εκανα σημερα
εσεις ποσα πορτοκαλια φαγατε σημερα?

ΥΓ.ακομα περιμενω για Rasputin
θα επανελθω αυριο στα σχολια του pleasuregiver
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
αμα δεν παμε τον θρυλο τελικο τσαμπιονς λιγκ στο μανατζερ (το 08 εεεε)...δεν πεφτουμε για υπνο...:P :P :P :P :P...

ελα μωρη θρυλααααααααααααααρααααααααααααααααααααααααα!!!!

λευτερια στον mclein
εγω λεω να ανοιξουμε κανενα petition!!!
PS.το καινουργιο football manager βλεπω να μας καιει
 

Επισκέπτης
βουλης + τορο εβγαλαν ματια εχτες..αν συνεχισουν ετσι δεν αποκλειεται να επιβεβαιωθουν τα σεναρια περι πωλησης τους..ειδικα ο βουλης κενταει απο την αρχη των αγωνιστικων υποχρεωσεων ενω ο τορο επιβεβαιωνει καθημερινα οτι ειναι πολυτιμο πολυεργαλειο..να θυμισω οτι & τους δυο τους εφερε ο τακαρος στον ΘΡΥΛΟ,οπως εξαλλου δικες του προτασεις ηταν & οι γκαλετι-λεντεσμα..

[move]Λευτερια στον mclein[/move]
 

Επισκέπτης
λευτερια στον mclein
εγω λεω να ανοιξουμε κανενα petition!!!
PS.το καινουργιο football manager βλεπω να μας καιει
το βρηκα σημερα στο ιντερνετ ανεβασμενο...περιμενα να ειναι μουφα...το κατεβασα κ ναι...εγινε το θαυμα...κ το παιχνιδι κυκλοφορει στο νετ..πριν την επισημη κυκλοφορια του...:) :) :)

Υ/Γ-->μην πας απο Ρασπουτιν...ειναι ψιλομαλακια τελευταια...;)
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
λετε να κανονισουμε πριν την εξορμιση στη μαδριτη οι fans του θρυλου καμια εξορμηση σε κανενα πολομπαρο???

PS. αστε με να κοιμηθω ρε παλιοψαρα!!! :))
 

Επισκέπτης
μαγκες μου φερατε τρελο γουρι...η βραζιλια εβαλε κ 3ο γκολακι....πηγα τρελο ταμειο νορβηγια κ βραζιλια...αντε καλο ξημερωμα!!!!!!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
νομίζω ένας απο τους 2 γκαλέτι ή λεντέσμα ήταν επιλογή ίβιτς. τουλάχιστον αυτό διάβασα.
εκτός αν απλά ήθελε να τα χώσει στον ίβιτς γιατί λίγο πολύ έλεγε "τι σαπάκια που φέρνει"
 

Επισκέπτης
λετε να κανονισουμε πριν την εξορμιση στη μαδριτη οι fans του θρυλου καμια εξορμηση σε κανενα πολομπαρο???

PS. αστε με να κοιμηθω ρε παλιοψαρα!!! :))
μεσα σε οτι κανονιστει..αντε να με περπατησετε & εμενα που εχω χασει την επαφη με τα ευαγη ιδρυματα εδω και χρονια..απο τοτε που η φιρμα του star ηταν η Ελληνιδα που ειχε την κωλαρα της μαγκυς χαραλαμπιδου δηλαδη..

[move]Λευτερια στον mclein[/move]
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
ερε ο θρυλος ποτε δεν κοιμαται!!!

ρε σεις εγω τους εφερα ολους
τους εκανα scout απο το manager!!! :))

αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα για καμια ΘΡΥΛΙΚΗ βραδινη εξορμηση!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
8-2-81 αδελφια μας οι παιχτες σας χρωστανε 2 στην Μαδριτη
 

Επισκέπτης
Τράβηξε "40άρι" ο Γουντς..

Ο Κίντελ Γουντς φανέρωσε τις διαθέσεις του στο τελευταίο φιλικό παιχνίδι του Ολυμπιακού,πριν την έναρξη του πρωταθλήματος.Ο Αμερικανός,ο οποίος έδειξε άκεφος κόντρα στο Ρέθυμνο,"φόρτωσε" το καλάθι του Αιγάλεω με 40 πόντους,έχοντας παράλληλα εξαιρετικά ποσοστά,οδηγώντας την ομάδα του σε νίκη με 101-80.
Από τους γηπεδούχους ξεχώρισαν ακόμα οι Βασιλειάδης,Ματσιγιάουσκας,Μπουρούσης,ενώ δεν αγωνίστηκε ο Γκριρ,λόγω ενός μικρού τραυματισμού στο χέρι.

Μετά το τέλος του αγώνα,οι τρεις διαιτητές(Γκόντας,Αναστόπουλος,Σιώμος) έδειξαν στους παίκτες του Πίνι Γκέρσον τις οδηγίες που πήραν από την αρμόδια αρχή της Ευρωλίγκα για το πως θα πρέπει να εφαρμόζονται τη νέα χρονιά οι κανονισμοί.Aπό πλευράς Αιγάλεω ο Μαγγουνής είχε 17 πόντους,ενώ από την τριάδα των Τζάαμπερ-Μπρέισι-Πάτερσον το "Σίτι" πήρε +10 πόντους από τον καθένα.

ΤΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 27-24,50-39,75-59,101-80

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:Μπλάκνεϊ 7 (2/2β. - 1/2 2π. - 1/1 3π. - 3ρ. - 1ασ. - 2κλ. - 1τ.),Παπαμακάριος 0 (0/1 3π. - 1ρ.), Γουντς 40 (8/9β. - 10/16 2π. - 4/6 3π. - 9ρ. - 1λ. - 2ασ. - 1κλ. - 1τ.),Ματσιγιάουσκας 11 (1/2β. - 2/4 2π. - 2/4 3π. - 5ρ. - 1λ. - 6ασ.),Μπουρούσης 6 (2/2β. - 2/4 2π. - 0/3 3π. - 4ρ. - 2λ. - 2ασ. - 6τ.),Τσακαλίδης 2 (0/2β. - 1/4 2π. - 3ρ.),Μαυροκεφαλίδης 4 (2/3 2π. - 0/1 3π. - 1ασ. - 2κλ.),Βασιλειάδης 16 (7/7β. - 3/5 3π. - 3ρ. - 3ασ.),Πρίντεζης 10 (2/4β. - 4/4 2π. - 3ρ. - 1λ. - 2ασ.),Τεόντοσιτς 5 (1/2 2π. - 1/2 3π. - 3ρ. - 1λ. - 3ασ. - 1κλ.)

ΑΙΓΑΛΕΩ:Καλλινικίδης 8 (1),Μαγγουνής 17 (2),Νικολαΐδης 8 (2),Τζάαμπερ 10,Μπρέισι 12 (3),Πάτερσον 13 (2),Μάρας 4,Λόλας 4 (1),Σακελλαρίου 4,Χόχλερ

[move]Λευτερια στον mclein[/move]

Οι Βορεάδης,Τανατζής και Ψαριανός ορίστηκαν από την ΚΕΔ να διευθύνουν το σπουδαιότερο παιχνίδι της πρώτης αγωνιστικής της Α1,ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον ΠΑΟΚ,που θα γινει την Κυριακή στο ΣΕΦ..Κομισάριοι:Μάνος/Σγουρός..

[move]Λευτερια στον mclein[/move]
 

Επισκέπτης
Δεν άντεξε ο Ολυμπιακός στη Γερμανία..

Πολύ σκληρή για τα…δόντια του Ολυμπιακού αποδείχτηκε και στην πράξη ότι ήταν η Φριντρισχάφεν.

Στην πρεμιέρα τους στον Γ΄ όμιλο του Champions League,οι «ερυθρόλευκοι» έχασαν στη Γερμανία από την πρωταθλήτρια Ευρώπης με 3-0 σετ,αποτέλεσμα που θα μπορούσε να ήταν διαφορετικό αν στις τελευταίες φάσεις του πρώτου και του τρίτου σετ είχαν πιο «καθαρό» μυαλό και σωστότερες επιλογές.

Τα σετ:25-23,25-20,25-23.

--------------------------------------------------------------------------------

Στο άλλο ματς του ομίλου: Ντιναμό Καζάν (Ρωσία)-Αλμέρια (Ισπανία) 3-1 (24-26, 25-20, 25-16, 25-21)

Η Βαθμολογία (σε 1 αγώνα)
1. Φριντρισχάφεν (3-0 σετ, 75-66 πόντοι) 2
2. Ντιναμό (3-1, 99-83) 2
3. Αλμέρια (1-3, 83-99) 1
4. Ολυμπιακός (0-3, 66-75) 1

Η επόμενη αγωνιστική (24-25/10)
Ολυμπιακός-Ντιναμό Καζάν
Αλμέρια-Φριντρισχάφεν

[move]Λευτερια στον mclein[/move]
 

Επισκέπτης
Ολυμπιακός-Χίος 11-8

Τα οκτάλεπτα:3-2,4-0,4-2,0-4.

Ολυμπιακός:Σάντα 3,Γ. Αφρουδάκης 4,Χρ. Αφρουδάκης 2,Σχίζας 1,Θεοδωρόπουλος 1.

Χίος:Ι. Φουντούλης 4,Γ. Φουντούλης 2,Πόποβιτς 1,Ντούλος 1.

[move]Λευτερια στον mclein[/move]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
αν δεν ερθει ο μεγιστος ολυμπιακαρας vasos μαζι μας που ειναι και αιμοδοτης των ευαγων ιδρυματων & ξερει τα που και τα πως,εγω δεν ερχομαι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ότι κανονίσετε βάλτε και εμένα μέσα.
Στέιλτε μου ενα πμ 2 ημέρες πριν να κάνω το κουμάντο μου.
Θα έρθω με τον Βάσο να σας φύγει και η περιέργεια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom