Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
βρε αφου θα εχει πεσει στην θαλασσα & αλλο αλατι θα του βαλουμε???μην το κανουμε & λυσσα..να τρωγεται ειπαμε,οχι να το κανουμε παστο..επισης προτεινω να το γεμισουμε απο πισω με διαφορα(ρυζακι-καστανα-κουκουναρι)να αποκτησει καποια γευση γιατι τα τελευταια χρονια μου ερχονται πολυ ανοστα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω ειπα οτι εχουμε ΚΑΙ αλατι...δεν ειπα να βαλουμε κ αλλο...

κουκουναρι ειναι καλο....γουσταρω...γιατι μπαινει αλλα δεν βγαινει...αναποδα...να στουμπωσει η κοτα...εμενα μ'αρεσει το κοτοπουλο...μεταλαγμενο ή μη το τρωω...αρκει να ειναι πλυμμενο καλα...
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημέρα κόκκινα αδέρφια και σε όλους ;) :grin:
καλή επιτυχία στην εθνική μας σήμερα

 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
επισης,σκεφτηκα οτι μπορουμε να μετονομασουμε το θρεντ...

"Το Μάη θα είναι ωραία με το γαζωτήρα απ'τον Περαία"
                        ή
"Το Μάη θα είναι ωραία με τους γαζωτήρες απ'τον Περαία"

*χωρις ερωτηματικο στο τελος...αφου ειναι σιγουρο!!!
καλή σκέψη
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Kαλημερα Μαγκες τι κανετε????
ολα καλα σημερα?
παλι οι Φυλλαδες γραφουν οτι θελουν μου φαινεται....
οτι πουλαμε Τορο και Αντζα!!!!

[move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ PLEASUREGIVER[/move]
 

Επισκέπτης
Kαλημερα Μαγκες τι κανετε????
ολα καλα σημερα?
παλι οι Φυλλαδες γραφουν οτι θελουν μου φαινεται....
οτι πουλαμε Τορο και Αντζα!!!!

[move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ PLEASUREGIVER[/move]
καλημερα αδελφια..
το κινημα διαμαρτυριας απεδωσε..ευχαριστω..ολοι μαζι τωρα να απελευθερωσουμε & τον αδελφο mclein,να φυγει επιτελους απο πανω του αυτο το αηδιαστικο χρωμα..

οσο για τις πατσαβουρες αφηστε να γραφουν οτι μαλακια θελουν..δεν μασαμε..

[move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ mclein[/move]
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ολοι Σαββατο στο ΝΑΟ για νεα 6αρα οπως με οφη.....

[move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ mclein[/move]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα φίλοι.


[move]Λευτεριά στον Οτσαλάν[/move]
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Ολοι Σαββατο στο ΝΑΟ για νεα 6αρα οπως με οφη.....

[move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ mclein[/move]

καλημέρα και απο εμένα συνγαυροι
οσα περισσότερα βάλουμε γκολ το σαββάτο  τόσο καλλύτερα


λευτερία στον mclein
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Εκτος απο τον pleasuregiver που του μιλησα και ξερω οτι θα ερθει το
Σαββατο στον Ναο , ποιος αλλος απο εδω θα ερθει???
να κανονισουμε συναντηση .....

[move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ mclein[/move]

[move]Στιγμές της δόξας σου Χαρές δικιές μας
Θρύλε μου σε 'χουμε μες τις καρδιές μας
οπου και αν βρίσκεσαι θα ακολουθήσω
η γη πολύ μικρή για να σ΄αφήσω.....
[/move]

αυτο το σαββάτο δεν μπορώ λογο κάποιας υποχρέωσεις να παώ γήπεδο δυστυχώς,σε επόμενο παιχνιδι είμαι μέσα αν κανονιστή
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ιστορικες Στιγμες Μερος 1ο !!!!(για να μην ξεχνουν οι "φιλοι"!!!!!

Η ΑΕΚ σε Ευρωπαϊκό παιχνίδι (!) με την Λα Κορούνια (10.12.2003) έκανε ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΡΕΚΟΡ εισητηρίων: Έκοψε 1.205 εισητήρια!!!
Πού σας χώρεσε όλους, ρε παιδιά;;;;!!!

[move]Απορια γιατι δεν το εκαναν σε "ταβερνα" να σας χωρεσει ολους μια που Είσαστε πολλοι???? [/move]

[move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ στον Mclein!!!!!![/move]
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ο Γκαλέτι παρέλαβε την Τρίτη (Σς: χθες) το πολυτελές του αυτοκίνητο, έδωσε συμβουλές νυχτερινής ζωής σε όσους φίλους του Ολυμπιακού επισκεφθούν τη Μαδρίτη και... έβγαλε είδηση για το τι θα κάνει σε περίπτωση θετικού αποτελέσματος.
Ο νέος σούπερ-σταρ του Ολυμπιακού, για τον Λουτσιάνο Γκαλέτι ο λόγος, ντυμένος σπορ με ασπρόμαυρη μπλούζα, ένα μπλου-τζιν, κόκκινα παπούτσια και μια trendy σταυρωτή τσάντα είχε πάει την Τρίτη (Σς: χθες) στα γραφεία του Ολυμπιακού, μαζί με τη μεταφράστριά του, ώστε να ρωτήσει από που θα παραλάβει το καινούργιο του πολυτελές αυτοκίνητο.

Όπως ήταν αναμενόμενο, γύρω του μαζεύτηκαν φίλοι του Ολυμπιακού με μια λεπτή, καλλίγραμμη μαυρομάλλα να κλέβει την παράσταση. Οι φίλαθλοι του έπιασαν κουβέντα και άρχισαν να τον ρωτούν για τη Μαδρίτη και το επερχόμενο παιχνίδι στο "Σαντιάγκο Μπερναμπέου" με τη Ρεάλ Μαδρίτης, το οποίο θα γίνει παρουσία 4000 φίλων του Ολυμπιακού. " Είναι πολύ ωραία. Θα τα πούμε εκεί... " τους είπε ο Γκαλέτι και σκόρπισε χαμόγελα καθώς μόλις του είχαν πει πως κι εκείνοι πρόκειται ν' ακολουθήσουν την ομάδα τους μέχρι την Ισπανία.

Εκείνη τη στιγμή, τη συζήτηση διέκοψε η υπάλληλος των γραφείων της πλατείας Αλεξάνδρας. "Από πού θέλετε να παραλάβεις το αυτοκίνητο; Από τη Γλυφάδα ή του Ρέντη;" ρώτησε τον Αργεντίνο καί αυτός, καλόβολος ων, απάντησε " Απ' όπου σας βολεύει εσάς".

Η κουβεντούλα, όμως, με τον συγκεντρωμένο κόσμο δεν είχε ολοκληρωθεί και μάλιστα προχώρησε σε lifestyle λεπτομέρειες.

"Λουτσιάνο, πες μας ένα καλό club στη Μαδρίτη για να βγούμε" ήταν η ατάκα που έκλεψε την παράσταση και έκανε τον Γκαλέτι να γελάσει δυνατά. Σήκωσε όμως το γάντι της πρόκλησης και αμέσως πρότεινε το γνωστό: "Buddha del Mar". Γνώστης της Μαδρίτης ο παίκτης του Ολυμπιακού καθώς έχει μεγάλη θητείa στην Ατλέτικο Μαδρίτης, τη συμπολίτισσα της επερχόμενης αντιπάλου του Ολυμπιακού.

Eμείς, όμως, το ψάξαμε περισσότερο το θέμα. Αυτή τη φορά απευθυνθήκαμε στο κοσμογυρισμένο MEN 24 () και ρωτήσαμε την άποψή τους για το Buddha del Mar αλλά και τα τουριστικά αξιοθέατα της Μαδρίτης γενικότερα.

Πίσω, στη συνάντηση του Γκαλέτι με τους φιλάθλους όπου υα χαμόγελα έδιναν και έπαιρναν και ο Αργεντίνος του Ολυμπιακού, όντας σε μεγάλα κέφια, το πήγε ένα βήμα παραπάνω βγάζοντας είδηση: " Άμα κερδίσουμε... θα έρθω κι εγώ μαζί σας στο Buddha" υποσχέθηκε στους φίλους των ερυθρόλευκων που τον χαιρέτησαν και αποχώρησαν σε καλή διάθεση ενώ είχαν να λένε για την ευχάριστη προσωπικότητα του Αργεντίνου και την απλότητά του ως χαρακτήρα, κάτι άλλωστε που τον ακολουθεί και εντός των γηπεδικών ορίων. Γι' αυτό άλλωστε και έχει ήδη γίνει τραγούδι στα χείλη της εξέδρας. Και που να αποκομίσει θετικό αποτέλεσμα ο Ολυμπιακός στη Μαδρίτη...

Σπίτι στη Γλυφάδα

O Λουτσιάνο Γκαλέτι φέρεται επίσης να ψάχνει σπίτι στην παραλιακή και συγκεκριμένα στη Γλυφάδα, επενδύοντας χρήματα σε μια ακόμα πόλη που τον φιλοξενεί στην ποδοσφαιρική του διαδρομή. Το ίδιο είχε κάνει όταν έπαιζε στη Σαραγόσα, ενώ έχει σπίτι φυσικά και στη Μαδρίτη, με την αγορά του real estate να φαίνεται πως είναι από τις επενδύσεις της προτίμησής του.

Στο ίδιο μήκος κύματος κινείται και ο Ραούλ Μπράβο που βρίσκεται κοντά στην αγορά σπιτιού στη Βούλα έναντι ποσού κοντά στα 2 εκατομμύρια ευρώ, με τον Ισπανό αμυντικό να έχει ήδη στην κατοχή του σπίτια σε Μαδρίτη και Βαλένθια.
[move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ στον Mclein!!!!!![/move]
 

Επισκέπτης
Πιθανή η αλλαγή του ιδιοκτησιακού καθεστώτος της ΚΑΕ Ολυμπιακός

Πιθανή είναι η αλλαγή τοπίου στα διοικητικά της ΚΑΕ Ολυμπιακός, όπως αναφέρουν δημοσιεύματα του αθλητικού τύπου την Τετάρτη.

Σύμφωνα λοιπόν με πληροφορίες, τις προηγούμενες ημέρες έγινε συνάντηση μεταξύ των αδελφών Αγγελόπουλου και του Σωκράτη Κόκκαλη στην οποία συζητήθηκαν όλα τα θέματα. Από το μίτινγκ διαφάνηκε πως πια είναι πολύ πιθανό το πλειοψηφικό πακέτο των μετοχών της ΚΑΕ να περάσει στα χέρια του Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου.

Μέχρι στιγμής οι αδελφοί Αγγελόπουλοι κατέχουν το 45% των μετοχών, ο Σωκράτης Κόκκαλης επίσης 45% και ο Ερασιτέχνης Ολυμπιακός το 10%. Σύμφωνα με τη συμφωνία ανάμεσα σε Κόκκαλη και Αγγελόπουλους ο πρώτος θα πρέπει να συνεισφέρει και το 50% των εξόδων. Πλέον, τα θέματα της ΚΑΕ «τρέχουν» με ευθύνη των δεύτερων οι οποίοι τα δύο τελευταία χρόνια έχουν ξοδέψει μεγάλα ποσά για μεταγραφές. Ετσι, δεν αποκλείεται να γίνει η μεταβίβαση των μετοχών και ο Σωκράτης Κόκκαλης να απεμπλακεί από τα της ΚΑΕ μετά από πολύχρονη παρουσία.

Περισσότερες εξελίξεις σε αυτό το θέμα αναμένονται τις επόμενες ημέρες.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Καλημερα μαγκες,

Φαινεται οτι οι Αγγελοπουλοι θα παρουν ολο το πακετο μετοχων της ΚΑΕ.
Σωστη κινηση απ'τον Κοκκαλη η παραχωρηση των μετοχων του καθως τα δυο αδερφια εριξαν πολυ χρημα στο τμημα και εχουν καθε δικαιωμα να κανουν μονοι τους κουμαντο.Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Σωκρατη που μπορει τα τελευταια χρονια να αφησε στη μοιρα του το τμημα , με τους κοντους να αλλωνιζουν σε ολα τα επιπεδα, ωστοσο αχαριστοι δεν ειμαστε και δεν ξεχναμε ποιος εκανε μεγαλη αυτη την ομαδα. Τωρα προσδοκουμε απο αυτους τους καβλωμενους γαυρους να ξεπερασουν τα κατορθωματα του Σωκρατες.


Οι ΦΩΣτηρες παλι ειχαν γαμω την πληροφορηση. Ετοιμος για Μαδριτη ειναι ο Μπραβο.
Γι' αυτο αλλωστε δινει  2 εκ. € για να παρει σπιτι στη Γλυφαδα.Να χαρω εγω <<κοκκινους>> δημοσιογραφους και <<ολυμπιακες>> εφημεριδες.

Αυτα τα ολιγα.
Ολοι το Σαββατο στο Ναο.


Και κατι ακομα, θα ηθελα την αποψη σας για το νεο τροπο διαθεσης εισητηριων απο την ΠΑΕ.
Εγω αν και δεν με αφορα σαν συνδεσμιτη , την βρισκω λαθος και αδικη για πολυ κοσμο.

[move]...ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΗΝ ΜΑΔΡΙΤΗ
  ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ...
[/move]
GATE 7 RED ULTRAS
ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΘΕΟΥ



Λευτερια στον γαυρο αγωνιστη mclein
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Ενας πινακας του Πραγματικου ΘΕΟΥ
και οχι των ξεπουλημενων!!!!

                   [move]ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ mclein[/move]

[move]ΤΖΙΟΒΑΝΙ ΝΤΕ ΟΛΙΒΕΙΡΑ ΟΕ ΟΕ
ΤΖΙΟΒΑΝΙ ΝΤΕ ΟΛΙΒΕΙΡΑ ΟΕ ΟΕ
[/move]

                                                          [move]Ριμπο δεν εισαι Ολυμπιακος εισαι Μισθοφορος και πουτανας Γιος!!!!![/move]

Φιλε νομιζω οτι ειναι λαθος αυτα που λες για τον Ριμπο και νομιζω οτι πρεπει απο μονος σου να τα αποσυρεις. Εμεις οι Ολυμπιακοι δεν ημασταν ποτε μικροψυχοι.Το συνθημα ειχε βγει για τον Σιγαλα που προκαλεσε και οφειλω να πω οτι αν και το φωναξα μετα το μετανιωσα γιατι το παιδι την ειχε ματωσει τη φανελα. Το αλλο που ελεγε περι ντροπης και εδω μεσα εφαγες ψωμι ηταν σκαλες ανωτερο. Οσο για τον Ριμπο απο τη στιγμη που (σωστα για μενα) τον στειλαμε επρεπε καπου να παει και προφανως η στον Βαζελο η στο 44. Καλλα εκανε και πηγε εκει που στο κατω κατω δεν τους θεωρουμε αξιους συζητησης. Τωρα αν στα μεταξι μας προκαλεσει και δεν σεβαστει τον Θρυλο που για μας ειναι πανω κι απ' αυτον και πανω κι απο τον Μαραντονα, τοτε δικαιως θα του συρουμε αυτα κι αλλα τοσα.
Φιλικα και Ολυμπιακα...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε νομιζω οτι ειναι λαθος αυτα που λες για τον Ριμπο και νομιζω οτι πρεπει απο μονος σου να τα αποσυρεις. Εμεις οι Ολυμπιακοι δεν ημασταν ποτε μικροψυχοι.Το συνθημα ειχε βγει για τον Σιγαλα που προκαλεσε και οφειλω να πω οτι αν και το φωναξα μετα το μετανιωσα γιατι το παιδι την ειχε ματωσει τη φανελα. Το αλλο που ελεγε περι ντροπης και εδω μεσα εφαγες ψωμι ηταν σκαλες ανωτερο. Οσο για τον Ριμπο απο τη στιγμη που (σωστα για μενα) τον στειλαμε επρεπε καπου να παει και προφανως η στον Βαζελο η στο 44. Καλλα εκανε και πηγε εκει που στο κατω κατω δεν τους θεωρουμε αξιους συζητησης. Τωρα αν στα μεταξι μας προκαλεσει και δεν σεβαστει τον Θρυλο που για μας ειναι πανω κι απ' αυτον και πανω κι απο τον Μαραντονα, τοτε δικαιως θα του συρουμε αυτα κι αλλα τοσα.
Φιλικα και Ολυμπιακα...
Kατα μια διαβολικη συμπτωση συναντησα τον Ριμπο με την γυναίκα του πριν λιγο
ενω εκανα βολτα με την κορη μου στο careffour στο εμπορικο κεντρο avenue στο Μαρουσι
και θυμήθηκα ποσο τον Αγαπησαμε!!!
και οτι θα ειναι παντα ΦΙΛΟΣ!!!
ειναι λαθος το post μου το παραδεχομαι...
εξαλου εμεις οι Ολυμπιακοι φοράμε παντελονια και οταν κανουμε λαθος το λεμε

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥς MODS ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΤΟ ΗΒΡΙΣΤΙΚΟ POST ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ RIVALDO!!!
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
θα ηθελα να σε συγχαρω για το τελευταιο σου ποστ!.......
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
δεν ξερω τι θα πειτε αλλα δειτε την αμυνα της εθνικης Ελλαδος
νικοπολιδης,τορο,πατσα,αντζας
και κυριακος
δεν λεω για σημερα αλλα γενικοτερα
και θα το ξαναπω αν και γαυρος
εγω τον θελω
με την ομοιογενεια που εχουν ολοι τους στην εθνικη θα κανουν παπαδες στον θρυλο

και το αστειο
δεν μπορω να θυμηθω ποτε η ομαδα μας ειχε το πολυ 2 παικτες στην αμυνα της εθνικης
αναμενω το σχολιο του pleasurgiver παντε σε κοσμια επιπεδα
 

Επισκέπτης
δεν ξερω τι θα πειτε αλλα δειτε την αμυνα της εθνικης Ελλαδος
νικοπολιδης,τορο,πατσα,αντζας
και κυριακος
δεν λεω για σημερα αλλα γενικοτερα
και θα το ξαναπω αν και γαυρος
εγω τον θελω
με την ομοιογενεια που εχουν ολοι τους στην εθνικη θα κανουν παπαδες στον θρυλο

και το αστειο
δεν μπορω να θυμηθω ποτε η ομαδα μας ειχε το πολυ 2 παικτες στην αμυνα της εθνικης
αναμενω το σχολιο του pleasurgiver παντε σε κοσμια επιπεδα
φιλε εγω δεν τον θελω στην ομαδα οσο καλος & αν ειναι..εχω μαθει στην ζωη μου να μην τρωω εκει που χεζω..ουτε εχω μαθει να κανω κωλοτουμπες..επισης πιστευω οτι θα δημιουργηθουν περισσοτερα προβληματα με την ελευση του απο αυτα που ενδεχομενως προσμενουμε να λυθουν..σε προσωπικο επιπεδο θα ξανακοψω το γηπεδο οπως εκανα οταν εφερε τους Νικοπολιδη-Κωνσταντινου(2 χρονια πληρωνα τα 1.000 ευρω του διαρκειας & δεν πατησα ουτε σε ενα παιχνιδι) προκειμενου να μην δημιουργω προβληματα στην ομαδα με τις αντιδρασεις μου..οι υπολοιποι που δεν γουσταρουν να τον βλεπουν θα το κοψουν???θα ερχονται χωρις να δημιουργουν προβληματα???μεγαλο το ρισκο..γιατι να το παρουμε απο την στιγμη που (κατα πως φαινεται) η ομαδα βαδιζει σωστα???δεν υπαρχουν αλλοι παικτες ισαξιοι-ανωτεροι του ακατανομαστου???

[move]Λευτερια στον mclein[/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom