Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ολα καλα?
παλι μαλακιες εγραψε το ΦΩΣ για Μπραβο....
η ΠΑΕ εβγαλε ανακοινωση.....

Με αφορμή σημερινό δημοσίευμα αθλητικής εφημερίδας που δημοσιοποιεί με πρωτοφανή υπερβολή και πρωτοσέλιδο τίτλο, πρόβλημα υγείας μέλους της οικογένειας ποδοσφαιριστή του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ, η Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ εκφράζει τον αποτροπιασμό και την αγανάκτηση της, καθώς θεωρεί ότι τα προσωπικά δεδομένα και τα οικογενειακά θέματα της ζωής οποιουδήποτε ανθρώπου, ακόμα και αθλητή, θα πρέπει να προστατεύονται και να μένουν μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας.

Πιστεύουμε ότι το συγκεκριμένο δημοσίευμα ξεπερνά τα όρια της ενημέρωσης των φιλάθλων και σίγουρα δεν βοηθά ούτε στην έλευση μεγάλων ξένων ποδοσφαιριστών στη χώρα μας, κάτι που όλοι επιθυμούμε, αλλά ούτε και στην γενικότερη ανάπτυξη και πρόοδο του ελληνικού ποδοσφαίρου για την οποία όλοι θα πρέπει να δουλεύουμε.

Καλούμε τα αρμόδια δημοσιογραφικά όργανα, όπως διαφυλάξουν το κύρος της ενημέρωσης.
 

Επισκέπτης
Αυτο το Φως ολο πιπες γραφει..Απο οτι φαινεται δεν πουλαει φυλλα και ψαχνει τροπο να πουλησει..Και για να πουλησει κατι στις μερες μας πρεπει να ασχολειται με τρια πραγματα1)κουτσομπολια 2)γκομενες 3)Ολυμπιακο..Τα δυο πρωτα δεν γινεται αρα ασχολειται με το τριτο...Απλα μερικες φορες πρεπει να προσεχει γιατι υπαρχουν πολλα ατομα που το διαβαζουν και ειναι κριμα να παραπληροφορουνται.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Αυτο το Φως ολο πιπες γραφει..Απο οτι φαινεται δεν πουλαει φυλλα και ψαχνει τροπο να πουλησει..Και για να πουλησει κατι στις μερες μας πρεπει να ασχολειται με τρια πραγματα1)κουτσομπολια 2)γκομενες 3)Ολυμπιακο..Τα δυο πρωτα δεν γινεται αρα ασχολειται με το τριτο...Απλα μερικες φορες πρεπει να προσεχει γιατι υπαρχουν πολλα ατομα που το διαβαζουν και ειναι κριμα να παραπληροφορουνται.
συμφωνω απολυτα!!!!!
 

Επισκέπτης
επειδη δεν αγοραζω αθλητικες παρα μονο οταν εχουν κανενα καλο εξωφυλλο,ας κανει καποιος τον κοπο να μου πει & εμενα τι σκατα γραφει..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
επειδη δεν αγοραζω αθλητικες παρα μονο οταν εχουν κανενα καλο εξωφυλλο,ας κανει καποιος τον κοπο να μου πει & εμενα τι σκατα γραφει..
Οτι η γυναικα του Ραουλ Μπραβο θελει να φυγουν!!!
 

Συνημμένα

  • FOS_b.jpg
    FOS_b.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 9

Επισκέπτης
κατα τα αλλα η 7 εχει αδικο με αυτα που λεει ολα αυτα τα χρονια για την συγκεριμμενη πατσαβουροφυλλαδα..ρε θυρα7 οπως παλια που τους χρειαζεται..
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
είναι η μόνη εφημερίδα που είχε ενα ωραίο δακρύβρεχτο άρθρο για την υπόθεση καστίγιο, το πως ο πατέρας του τον έσπρωχνε να μπει στο αεροπλάνο ενω δεν ήθελε κλπ.
με την διαφορά οτι ο καστίγιο έφυγε την μεθεπόμενη μέρα και όχι την επόμενη!
που να το φανταστούν τα ζώα. μόνοι τους γίνονται ρόμπες.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Γεια σας αδερφια,
Διαβασα κι εγω το ΦΩΣ σημερα και αρχικα ταραχτηκα.Λεω οχι ρε πουστη μ'ολες τις πουτανες φετος. Χαλασαν μεταγραφες (π.χ. Μορφεο) και τωρα να γινει κι αυτο?
Αν ομως ισχυουν αυτα ειναι κριμα γιατι προκειται για αλλο ενα κρουσμα παραπληροφορησης της συγκεκριμενης φυλλαδας.Και λεω κριμα γιατι με το ΦΩΣ εχουν μεγαλωσει γενιες Ολυμπιακων (ευτυχως οχι η δικια μου) και τελευταια εχει ξεπεσει. Φαινεται οτι καποιοι εκει μεσα θελουν ειδικη περιποιηση, οπως πριν μερικα χρονια ο Νικολακοπουλος που μαλλον εβαλε μυαλο.

ΘΥΡΑ 7 ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ



Υ.Γ. ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ pleasuregiver
 

Επισκέπτης
Γεια σας αδερφια,
Διαβασα κι εγω το ΦΩΣ σημερα και αρχικα ταραχτηκα.Λεω οχι ρε πουστη μ'ολες τις πουτανες φετος. Χαλασαν μεταγραφες (π.χ. Μορφεο) και τωρα να γινει κι αυτο?
Αν ομως ισχυουν αυτα ειναι κριμα γιατι προκειται για αλλο ενα κρουσμα παραπληροφορησης της συγκεκριμενης φυλλαδας.Και λεω κριμα γιατι με το ΦΩΣ εχουν μεγαλωσει γενιες Ολυμπιακων (ευτυχως οχι η δικια μου) και τελευταια εχει ξεπεσει. Φαινεται οτι καποιοι εκει μεσα θελουν ειδικη περιποιηση, οπως πριν μερικα χρονια ο Νικολακοπουλος που μαλλον εβαλε μυαλο.

ΘΥΡΑ 7 ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ



Υ.Γ. ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ pleasuregiver
αστους λεμε να αυτοξευτιλιζονται..το μονο που με ενοχλει ειναι αυτο το σκατοχρωμα..κατα τα αλλα ζαμαν φου,κοινως στην καραπουτσακλαρα μου..
 

Επισκέπτης
ΩΣ Πειραιώτης που σας φιλοξενώ στα μέρη μου,μετράει κ η δική μου γνώμη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μονο οταν περνας απ'το λιμανι κοντα...να προσεχεις γιατι γερνει...μην πεσεις στη θαλασσα κ ξυπνησεις...ασε ακομα δεν θα σε γαζωσουμε (νικησουμε)...απο πισω κ απο μπρος (εντος κ εκτος εδρας).....

Υ/Γ-->τα πουπουλα βαραινουν μεσα στο νερο ?
 

Επισκέπτης
Θα μου πει κανείς για τον Σχορτσιανίτη;
να προσεχεις με το Σοφοκλη...ειναι 2 μετρα παληκαρι....μ'ενα δοκαρι ναααααααααααααα με το συμπαθειο παντα....μην τον ψαχνεις...γιατι αν σε βρει...δυσκολα τα πραγματα...
(δεν θ'αφησει ουτε πουπουλο απ'την κοτα...)!!!!

*για το φαγητο μιλαμε παντα...

Όποιος όμως δεν του αρέσει αυτό κ συνεχίζει τον χαβά του θα ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ...και μπορώ να το κάνω και πολύ άσχημα αν θέλω.Όποιος θέλει κουβεντούλα όμορφη για μπαλλά κ για άλλα πραγματα,ασχετου οπαδικής υποστήριξης,ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΩ.
ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΑ.
μπροστα του ? σου αρεσει το γαζωμα απο πισω δλδ ? (νικη εκτος εδρας....)...αργει φετος...αλλα θα γινει...
Μηπως μας απειλεις ή ειναι η ιδεα μου ? Παντως ο γιατρος ειπε να κατουρας συχνα....κανει καλο στην πιεση κ τα νευρα...αν παλι δεν πασχεις...να κατουρας...κ μετα το πηδημα καλο ειναι..ειτε εισαι παθητικος ειτε ενεργητικος εραστης...να κατουρας...(μεσα στη λεκανη εεεεε)...

Υ/Γ-->Που συχναζεις να περασουμε μια βολτα ?
 

Επισκέπτης
που εισαι ρε mc???ωραιο χρωματακι ρε..μεγεια..αντε και εις ανωτερα παλληκαρι μου..τι εκανες ρε αληταμπουρα???ειπες καμμια αληθεια???τι τσογλανος εισαι εσυ ρε mc τελικα???σου ερχεται το ban σε λιγο..την βγαζεις δεν την βγαζεις σημερα..αντε να ξεβρωμισει το φορουμ λιγακι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
στα @@ μου φιλε...ειλικρινα....ειχα γραψει μηνυμα περι μιζεριας...υποκρισιας κλπ...αλλα εκανα μαλακια κ το εσβησα...δεν πειραζει...θιχτηκε κ καλα το αεκακι44 κ μου εκανε warn...δηθεν τον ειπα μπατσο του site κ προσβληθηκε...κ ολως τυχαιως επενεβη το αεκακι44....μιλαμε για τρελο γλεντι...
γλεντι με τρεντι που λενε...καμια σχεση...αλλοι γαμανε το θρεντ...αλλοι προκαλουν...αλλοι εχουν το προβλημα εμεις την πληρωνουμε....
δε γαμιεται...(οχι δε γαμιεται,φαινεται)....θα περασει...
 

Επισκέπτης
επισης,σκεφτηκα οτι μπορουμε να μετονομασουμε το θρεντ...

"Το Μάη θα είναι ωραία με το γαζωτήρα απ'τον Περαία"
                        ή
"Το Μάη θα είναι ωραία με τους γαζωτήρες απ'τον Περαία"

*χωρις ερωτηματικο στο τελος...αφου ειναι σιγουρο!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
μονο οταν περνας απ'το λιμανι κοντα...να προσεχεις γιατι γερνει...μην πεσεις στη θαλασσα κ ξυπνησεις...ασε ακομα δεν θα σε γαζωσουμε (νικησουμε)...απο πισω κ απο μπρος (εντος κ εκτος εδρας).....

Υ/Γ-->τα πουπουλα βαραινουν μεσα στο νερο ?

αμα δεν κανεις το μαλλι περμαναντ, δεν σηκωθεις ορθιος, και αρχισεις να κουνας τη λεκανη σου μπρος-πισω, η παραπανω φραση ειναι εντελως αναλατη ρε μακλειν.
 

Επισκέπτης
και αλατι εχουμε.....το κοτοπουλο αλλωστε θελει το αλατακι του...το πιπερακι του...γενικα μπαχαρικα χρειαζονται....κ λεμονακι....γινεται θεσπεσιο....
 

Επισκέπτης
και αλατι εχουμε.....το κοτοπουλο αλλωστε θελει το αλατακι του...το πιπερακι του...γενικα μπαχαρικα χρειαζονται....κ λεμονακι....γινεται θεσπεσιο....
βρε αφου θα εχει πεσει στην θαλασσα & αλλο αλατι θα του βαλουμε???μην το κανουμε & λυσσα..να τρωγεται ειπαμε,οχι να το κανουμε παστο..επισης προτεινω να το γεμισουμε απο πισω με διαφορα(ρυζακι-καστανα-κουκουναρι)να αποκτησει καποια γευση γιατι τα τελευταια χρονια μου ερχονται πολυ ανοστα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Γυρισατε το καναλι στον Μαμαλακη τωρα;  :2funny:

Καμια ατακα απο την εκπομπη της πανιας δεν εχω ακουσει ακομα.  :headbang:
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Ερχεται ο Βας Βας ο Παρασκευας (Ο Αντζας) και θα σας γλεντησουμε καλλα στο Ναο κοτοπουλα μεταλλαγμενα (γιατι με δυο κεφαλια μεταλλαγμενα ειστε).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom