Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Καλησπερα αδερφια,
Ο Χατζηθεοδωρου δηλωσε πριν το χτεσινο ματς οτι θεωρει βεβαιο πως με αφετηρια τον αγωνα του πολο βλεπει μια εβδομαδα με συνεχεις κοκκινες επικρατησεις. Χτες μετα τον αγωνα ειπε οτι ο η ωθηση που δινει ο κοσμος , οδηγησε την ομαδα (αν και εδω που τα λεμε δεν αγχωθηκε και ποτε για το αν θα νικησει) στο να πνιξει τον αντιπαλο απο το 1ο 8λεπτο.
Αυτα τα λεει ο αρχηγος ενος ερασιτεχνικου τμηματος του Ολυμπιακου που ουδεποτε ειδε τον Παναθηναικο σαν πραγματικο αντιπαλο αλλα που ποτε δεν επαψε να καταλαβαινει τι σημαινουν για τον κοσμο αυτα τα ματς. Καλλο θα ηταν την Κυριακη να τα εχουν αυτα στο μυαλο τους οι αθλητες των αλλων τμηματων και να συμπεριφερθουν οπως και οι πολιστες μας στη βρωμια του ελληνικου αθλητισμου...

Διαβαζω σημερα τους υμνους για τον πρεσβη, για το Ευρωπαικο DNA, για τους πρασσινους παιχταραδες και για το ποσο αδικηθηκαν απο τον Αυστριακο διαιτητη.
Αληθεια μπορει κανεις να θυμηθει αν πανηγυριστηκε ποτε ισσοπαλια του Ολυμπιακου στην Ευρωπη? Ειναι πραγματικα θεμα βαριας φανελας (στην Ευρωπη γιατι εδω δεν ειναι βαρια αλλα... πολλακις <<λερωμενη>>) ή κωλοφαρδιας οτι ενω εχεις χασει το τοπι κανεις ενα σουτ και παει μεσα? Ικανοτητα ειναι να βαλει το τετ α τετ ο Ματζιος, ή να βαλει αλλα 5 τετοια ο Κωλοτουμπας. Επισης ικανοτητα ειναι να αποκρουσεις τετ α τετ, οχι να πεσεις στην αντιθετη γωνια και η μπαλα να παει στα ποδια σου. Κανω λαθος?
Οσο για την αδικια ας περιμενε ο Τεν-γυφτος τον Αυστριακο στη φυσουνα, γιατι δεν το εκανε?
[size=10pt][size=10pt]Και ρωταω [size=10pt]ποση ικανοτητα πια χρειαζεται[/size] για να παιξεις με 5 αμυντικους και 3 αμυντικους χαφ για να παρεις το χ εχοντας προηγηθει με τυχεροτατο γκολ, θα μας το πει αυτο καποιος αναλυτης?[/size][/size] Θα μου πει κανεις ποτε εγινε πρωτο θεμα οταν ο ιδιος διαιτητης μας αφηνε με 9 απο το πρωτο ημιχρονο κοντρα στη νιουκαστλ? Οχι , εκει ειχαμε μια απο τα ιδια.. , ανικανοτητα.. κτλ.
Αλλα οτι εχουμε να πουμε με τον πρεσβη θα τα πουμε την Κυριακη, γιατι στο Ναο και με 10 σεντερ μπακ να ερθουν η τυχη τους δε τους γλιτωνει, οπως δεν τους γλιτωσε ποτε
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Κυριακη κοντη γιορτη..[/size][/size][/size][/size]


GATE 7 RED ULTRAS
FIGHT FOR RED AND WHITE

Χρειάζεται τόση ικανότητα όση δεν έχεις εσύ τόσα χρόνια :uglystupid:
Όσο για την γιορτή,καλομελέτα κι έρχεται... ;)
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αααααα για αυτό έχει αυτό το νικ, τώρα το κατάλαβα! :rockon:

Ναι ρε μαλάκα...και σε είχα για έξυπνο...τώρα το κατάλαβες???

σωστά....ζητω συγγνώμη απο όλους σας....για τον μπάκ..[όνομα και πράγμα]  έλεγα...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σου ήρθε κανένα πμ απο κανένα άσχετο και να σου ζητάει τηλέφωνα??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Μου αρέσει αυτό το βίντεο γιατί είναι γελοίο ότι στηρίζετε την προπαγάνδα σε μια τρελόγρια αλλά δεν δέχεστε τις συνομιλίες Σπάθα! :2funny: :2funny: :2funny:

Τρελλόγρια η γυναίκα του Προέδρου???Τί λες ρε ιερόσυλε???? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Γεια σας παιδια.Παρακολουθω την σελιδα αρκετά χρόνια, κυριως τις κριτικες.θελω να παω σε καποιο μπουρδελο (οχι στουντιο, δεν βγαινω τωρα) αλλα εχω μπερδευτει, εκει που λεω οτι αυτη απ οτι λενε ειναι καλη για να παω, βλεπω απο αλλους παραπονα ή ειναι πολυ εξαλλη για πρωταρη η δεν γραφει κανεις τι ωρα δουλευει κι ανησυχω μην πεσω σε αλλη.Παιδια, μια βοηθεια, μια αποψη για οικο και κοπελα. :helpplea:

Υ.Σ.:εχω κλεισει τα 45

Τελικά βρήκες ρε??? :think: :think: :think:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Όποιος και να τα είπε!
Όσο δεν δέχεστε την βρωμιά σας μην σχολιάζετε την βρωμιά των άλλων!
η βρωμια μας ειναι σκουπιδακι μπροστα στη χωματερη των βαζελων και στα σκατα της αεκ(δεν γραφω για χωματερη σε σας για να μην σας θιξω το γηπεδικο :birdman:)
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
αν παρει κουπα ο βαζελος στην ευρωπη τοτε θα τον παραδεχτω γιατι θα με περναει καπου αντικειμενικα
επέτρεψέ μου να διατηρώ ισχυρές αμφιβολίεςσχετικά με αυτό φίλε.δεν μπορώ να πω πως "είμαι σίγουρος",μόνο επειδή δεν γνωρίζω τι ακριβώς έλεγες από τότε που ξεκινήσαμε να παίρνουμε τα Ευρωπαικά στο μπάσκετ.αλλά έχω την εντύπωση-από όλα όσα γράφεις,κατά τ'άλλα-πως ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ θα τα είχες παραδεχτεί.
 

Επισκέπτης
Θεέ μου σε παρακαλώ κάνε να κερδίσει ο Ολυμπιακός σήμερα 0-2 και να πανηγυρίζει ο Γκαλέτι μόνος του! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
δεν τα ειπε ο σπαθας,ο ποντικης τα ειπε αλλα και αυτος τρελος ειναι
καλά,τι απαράδεκτοι είμαστε ρε παιδί μου!...τρελλούς διαιτητές έχουμε τελικά και σφυρίζουν τόσα χρόνια?ε,έτσι εξηγείται....
καλά,μην μου πεις πως....ξέχασες και αυτά που έλεγε ο Σπάθας?με κασέτες μάλιστα,μαγνητοφωνημένα.αλλά οκ,έγιναν όλα "αβαβα",αφού μιλούσαν για Ολυμπιακό!ε τι τώρα?Ιταλία είμαστε?να πέσουν τιμωρίες και κατηγορίες?στα αρχεία η υπόθεση :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom