Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αυτός βλέπει φαντάσματα, νομίζει με τις ίδιες μαλακίες ασχολούνται έξω!
Και να το έλεγε κάποιος καθαρός να το δεχόμουν αλλά γάυρος μιλάει για καθαρότητα? :2funny:
Ρε συ του λεω τι έζησα στη Γερμανία για χρόνια ολόκληρα,τι έχω εισπράξει από τόσους και τόσους ξένους που έχω πει έστω κια μια κουβέντα γύρω απ'το ποδόσφαιρο...κι αυτός προσπαθεί να μου αποδείξει ότι όλα αυτά είναι προπαγάνδα των βάζελων... :grin:

Αυτούς τους αθλητικούς καβγάδες γιατί τους κάνετε άραγε ? Θα καταλήξετε πουθενά ?
Φίλε κουβέντα κάνουμε δεν καβγαδίζουμε...αλλά και πάλι έχεις δει εσύ ποτέ κουβέντα στην Ελλάδα να βγάλει πουθενά??? :sunglasses:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Εισαι βλάκας τέλος....
Ρε παπάρα δεν σου είπα ότι θεωρουν τον Παναθηναϊκο μεγαθήριο!!!!
Αν δίαβαζες προσεκτικά αυτό που έγραψα θα καταλάβαινες ότι έγραψα πως "ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΕΞΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ"
Εσύ απλά δεν υπάρχεις... :birdman:
Γνώμη μου είναι ότι έξω σέβονται (ΑΝ σέβονται) την ομάδα που κάθε χρονιά θα κάνει κάτι καλό. Φέτος τον ΠΑΟ. Αν του χρόνου πατώσει  ο ΠΑΟ και κάνει κάτι καλό ο ΟΣΦΠ θα αλλάξει το πράγμα (όπως έγινε το 1999)
 

Επισκέπτης
Αυτούς τους αθλητικούς καβγάδες γιατί τους κάνετε άραγε ? Θα καταλήξετε πουθενά ?
Σωστό και αυτό, απέλπιδες προσπάθειες μήπως και ξυπνήσουν κάποιοι και βγάλουν τα οπαδικα γυαλιά αλλά στου κουφου την πόρτα είναι η όλη ιστοριά!
 

Επισκέπτης
Και να ήμασταν και βάζελοι με τον bull να πω εντάξει έχουν δίκιο που κράζουν! :rockon:
Αλλά δεν είμαστε το φελέκι μου μέσα! :boobies:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εισαι βλάκας τέλος....
Ρε παπάρα δεν σου είπα ότι θεωρουν τον Παναθηναϊκο μεγαθήριο!!!!
Αν δίαβαζες προσεκτικά αυτό που έγραψα θα καταλάβαινες ότι έγραψα πως "ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΕΞΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ"
Εσύ απλά δεν υπάρχεις... :birdman:
δεν ασχολουμαι αλλο με παπαγαλακια
ξερω οτι ειμαι αυτοκρατορας στην ελλαδα και εχω ενα λαο που γαμαει και δερνει σε ολη την ευρωπη
αν παρει κουπα ο βαζελος στην ευρωπη τοτε θα τον παραδεχτω γιατι θα με περναει καπου αντικειμενικα
υγ.απαντησε μου ομως θυμασαι τους φιναλιστ για τις χρονιες που σου ειπα?μην κανεις την παια
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Και να ήμασταν και βάζελοι με τον bull να πω εντάξει έχουν δίκιο που κράζουν! :rockon:
Αλλά δεν είμαστε το φελέκι μου μέσα! :boobies:
εσυ εισαι απο ολες τις ομαδες
εισαι οπαδος-χαμαιλεων
ο μπουλακος ειναι γαυρος και το ξερουμε ολα τα αδερφια εδω μεσα
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
3
Πόντοι
1
ρε παιδια να ρωτησω κατι ασχετο,σορρυ...
για να παρω εισητηρια απο την ιστοσελιδα του ολυμπιακου πρεπει να ειμαι μελος?ευχαριστω.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Αποτελεσμα ημιχρονου Ολυμπιακος-Προκομ 43-42. Γιαννακη κανονισε να χασεις.
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Καλησπερα αδερφια,
Ο Χατζηθεοδωρου δηλωσε πριν το χτεσινο ματς οτι θεωρει βεβαιο πως με αφετηρια τον αγωνα του πολο βλεπει μια εβδομαδα με συνεχεις κοκκινες επικρατησεις. Χτες μετα τον αγωνα ειπε οτι ο η ωθηση που δινει ο κοσμος , οδηγησε την ομαδα (αν και εδω που τα λεμε δεν αγχωθηκε και ποτε για το αν θα νικησει) στο να πνιξει τον αντιπαλο απο το 1ο 8λεπτο.
Αυτα τα λεει ο αρχηγος ενος ερασιτεχνικου τμηματος του Ολυμπιακου που ουδεποτε ειδε τον Παναθηναικο σαν πραγματικο αντιπαλο αλλα που ποτε δεν επαψε να καταλαβαινει τι σημαινουν για τον κοσμο αυτα τα ματς. Καλλο θα ηταν την Κυριακη να τα εχουν αυτα στο μυαλο τους οι αθλητες των αλλων τμηματων και να συμπεριφερθουν οπως και οι πολιστες μας στη βρωμια του ελληνικου αθλητισμου...

Διαβαζω σημερα τους υμνους για τον πρεσβη, για το Ευρωπαικο DNA, για τους πρασσινους παιχταραδες και για το ποσο αδικηθηκαν απο τον Αυστριακο διαιτητη.
Αληθεια μπορει κανεις να θυμηθει [size=10pt]αν πανηγυριστηκε ποτε ισσοπαλια του Ολυμπιακου στην Ευρωπη[/size]? Ειναι πραγματικα θεμα βαριας φανελας (στην Ευρωπη γιατι εδω δεν ειναι βαρια αλλα... πολλακις <<λερωμενη>>) ή κωλοφαρδιας οτι ενω εχεις χασει το τοπι κανεις ενα σουτ και παει μεσα? Ικανοτητα ειναι να βαλει το τετ α τετ ο Ματζιος, [size=10pt]ή να βαλει αλλα 5 τετοια ο Κωλοτουμπας[/size]. Επισης ικανοτητα ειναι να αποκρουσεις τετ α τετ, οχι να πεσεις στην αντιθετη γωνια και η μπαλα να παει στα ποδια σου. Κανω λαθος?
Οσο για την αδικια ας περιμενε ο Τεν-γυφτος τον Αυστριακο στη φυσουνα, γιατι δεν το εκανε?
Και ρωταω ποση ικανοτητα πια χρειαζεται για να παιξεις με 5 αμυντικους και 3 αμυντικους χαφ για να παρεις το χ [size=10pt]εχοντας προηγηθει με τυχεροτατο γκολ[/size], θα μας το πει αυτο καποιος αναλυτης? Θα μου πει κανεις ποτε εγινε πρωτο θεμα οταν ο ιδιος διαιτητης μας αφηνε με 9 απο το πρωτο ημιχρονο κοντρα στη νιουκαστλ? Οχι , εκει ειχαμε μια απο τα ιδια.. , ανικανοτητα.. κτλ.
Αλλα οτι εχουμε να πουμε με τον πρεσβη θα τα πουμε την Κυριακη, γιατι στο Ναο και με 10 σεντερ μπακ να ερθουν η τυχη τους δε τους γλιτωνει, [size=10pt]οπως δεν τους γλιτωσε ποτε[/size]
[size=10pt][size=10pt]Κυριακη κοντη γιορτη..[/size][/size]


GATE 7 RED ULTRAS
FIGHT FOR RED AND WHITE
1ον)Δεν πανηγυρίσατε καμιά ισοπαλία;Αν θυμάμαι καλά,πανηγύρια είχατε στο 2-2 με την Πόρτο,στο 3-3 με τη Ρεάλ,ενώ στο τσακ δεν πανηγυρίσατε το 2-2 με την Βαλένθια(αν θυμάμαι καλά)τότε με τον τεράστιο Βερμούδες και τον κέρβερο Ελέ).Αν ξεχνάω καμιά άλλη ας με βοηθήσουν οι στατιστικολόγοι!
2ον μαζί με 3ον)Ο Τυπάρας έχει 2 μέχρι στιγμής,μιας και το'χει ξανακάνει με την Βέρντερ(ξέρεις,αυτή την ομάδα που είχε βάλει και ο Πατσατζόγλου εκείνο το...κωλόφαρδο και τυχερό γκολ).Του μένουν λοιπόν άλλα 3-κατά τα λεγόμενά σου!
4ον)Τελικά θα μου πει κανείς φίλος γαύρος,πόσο καιρό έχει να κερδίσει στο Καραϊσκάκη για το πρωτάθλημα ο οσφπ τους...πελάτες του;
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
1ον)Δεν πανηγυρίσατε καμιά ισοπαλία;Αν θυμάμαι καλά,πανηγύρια είχατε στο 2-2 με την Πόρτο,στο 3-3 με τη Ρεάλ,ενώ στο τσακ δεν πανηγυρίσατε το 2-2 με την Βαλένθια(αν θυμάμαι καλά)τότε με τον τεράστιο Βερμούδες και τον κέρβερο Ελέ).Αν ξεχνάω καμιά άλλη ας με βοηθήσουν οι στατιστικολόγοι!
2ον μαζί με 3ον)Ο Τυπάρας έχει 2 μέχρι στιγμής,μιας και το'χει ξανακάνει με την Βέρντερ(ξέρεις,αυτή την ομάδα που είχε βάλει και ο Πατσατζόγλου εκείνο το...κωλόφαρδο και τυχερό γκολ).Του μένουν λοιπόν άλλα 3-κατά τα λεγόμενά σου!
4ον)Τελικά θα μου πει κανείς φίλος γαύρος,πόσο καιρό έχει να κερδίσει στο Καραϊσκάκη για το πρωτάθλημα ο οσφπ τους...πελάτες του;

Τί σχέση έχει η Πόρτο και ακόμα περισσότερο η Ρεάλ με την...Βιγιαρεάλ??? :think: :think: :think:
Όταν λές το 2-2 με Βαλένθια και Μπερμούδες...μάλλον θα αναφέρεσαι στη Λα Κορούνια....που απο τα νεύρα τους οι παίχτες έσπασαν τα αποδυτήρια και εμείς τις...τηλεοράσεις!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Και θα σου απαντήσω στο τελευταίο που ρωτάς:ΓΙΑΤΙ το πάς μόνο στο πρωτάθλημα???Η πούτσα στο κύπελλο η περσινή...δεν σου φτάνει??? :think: :think: :think:

Είσαστε απίστευτοι ρε.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Γι'αυτό:

[move][size=30pt]ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ[/size][/move]
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Τί σχέση έχει η Πόρτο και ακόμα περισσότερο η Ρεάλ με την...Βιγιαρεάλ??? :think: :think: :think:
Όταν λές το 2-2 με Βαλένθια και Μπερμούδες...μάλλον θα αναφέρεσαι στη Λα Κορούνια....που απο τα νεύρα τους οι παίχτες έσπασαν τα αποδυτήρια και εμείς τις...τηλεοράσεις!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Και θα σου απαντήσω στο τελευταίο που ρωτάς:ΓΙΑΤΙ το πάς μόνο στο πρωτάθλημα???Η πούτσα στο κύπελλο η περσινή...δεν σου φτάνει??? :think: :think: :think:

Είσαστε απίστευτοι ρε.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Γι'αυτό:

[move][size=30pt]ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ[/size][/move]
οι βαζελοι δεν στεναχωρουντε οταν τρωνε 4αρες γιατι τις τρωνε στο κυπελλο  :uglystupid: :headbang:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
να προσέχεις τους.....δονητές που κρα΄τανε οι πουτάνες....... ;) ;) ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
να προσέχεις τους.....δονητές που κρα΄τανε οι πουτάνες....... ;) ;) ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να κανεις παραθεσεις  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
δεν θα σπιλωνεις ολους τους ολυμπιακους επειδη ο i am back γυαλιζει το πομολο  :tickedoff: :tickedoff:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
αυτα δεν μετρανε επειδη ειναι κυπελλο?
 

Συνημμένα

  • 668811.jpg
    668811.jpg
    90,8 KB · Εμφανίσεις: 18

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
να προσέχεις τους.....δονητές που κρα΄τανε οι πουτάνες....... ;) ;) ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και με τους οποίους κάνουν...sex show στο...μουνάκι τους και ενίοτε στο...κωλαράκι τους!!! ;) ;) ;) ;)

να κανεις παραθεσεις  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
δεν θα σπιλωνεις ολους τους ολυμπιακους επειδη ο i am back γυαλιζει το πομολο  :tickedoff: :tickedoff:

Για το δικό σου πόμολο λέει ρε... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
να κανεις παραθεσεις  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
δεν θα σπιλωνεις ολους τους ολυμπιακους επειδη ο i am back γυαλιζει το πομολο  :tickedoff: :tickedoff:
σωστά....ζητω συγγνώμη απο όλους σας....για τον μπάκ..[όνομα και πράγμα]  έλεγα...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom