Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
καλά,τι απαράδεκτοι είμαστε ρε παιδί μου!...τρελλούς διαιτητές έχουμε τελικά και σφυρίζουν τόσα χρόνια?ε,έτσι εξηγείται....
καλά,μην μου πεις πως....ξέχασες και αυτά που έλεγε ο Σπάθας?με κασέτες μάλιστα,μαγνητοφωνημένα.αλλά οκ,έγιναν όλα "αβαβα",αφού μιλούσαν για Ολυμπιακό!ε τι τώρα?Ιταλία είμαστε?να πέσουν τιμωρίες και κατηγορίες?στα αρχεία η υπόθεση :think:
στην ιταλια φτιαξανε τα πραγματα.
με το χερι γκολ τη μια ο αντριανο,πασα την επομενη με το χερι.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
επέτρεψέ μου να διατηρώ ισχυρές αμφιβολίεςσχετικά με αυτό φίλε.δεν μπορώ να πω πως "είμαι σίγουρος",μόνο επειδή δεν γνωρίζω τι ακριβώς έλεγες από τότε που ξεκινήσαμε να παίρνουμε τα Ευρωπαικά στο μπάσκετ.αλλά έχω την εντύπωση-από όλα όσα γράφεις,κατά τ'άλλα-πως ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ θα τα είχες παραδεχτεί.
μαλλον δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις
στο μπασκετ ασχετα απο διαιτησιες που εχεις υπερ σου και το αναφερω γιατι συμβαινει,αναγνωριζω την ανωτεροτητα σου και διαχρονικα και τα τελευταια χρονια
το οτι εχεις παρει και 4 ευρωπαικα δειχνει οτι δεν ειναι τυχαιο,ασχετα αν και εκει υπαρχουν θολουρες στο πρωτο που πηρες
με λιγα λογια στο μπασκετ ειμαι πολυ πισω απο σενα και το παραδεχομαι αν και δεν μ'αρεσει να χανω απο τον αιωνιο αντιπαλο μου
εν αντιθεσει εσεις δεν παραδεχεστε οτι ειμαστε καλυτεροι στην μπαλα και εχετε την καραμελιτσα της ευρωπης
βεβαια στην ευρωπη λογαριαζετε οτι θελετε και σας συμφερει
ολες οι ελληνικες ομαδες στην ευρωπη βραζουν στο ιδιο καζανι αλλα στον ολυμπιακο εξαιτιας του πονου που σας κερναει καθε χρονο συνωμοτειτε με τις τουρκαλες και τους αλλους αντιολυμπιακους για να ισοπεδωσετε τα παντα και να δικαιολογησετε την ανυπαρξια σας
χαρακτηριστικο παραδειγμα η φετινη χρονια(δεν χρειαζεται να παω πιο πισω αλλα αν θες θα το κανω)
εφαγα 3 απο την ανορθωση και ενω η ομαδα ηταν σαφως ανετοιμη(αυγουστο) και χαλασε ο κοσμος
εφαγες 3 απο την ανορθωση και ενω η χρονια ειχε προχωρησει,ησουν σαφως πιο ετοιμος και πιο προσεκτικος λογω του παθηματος μου,αλλα δεν εγινε τιποτα
εριξα 5 σε μπενφικα και 4 σε χερτα,αλλα μολις εφαγα 3 απο την σεντ ετιεν ξαφνικα εγινα ανυπαρκτος ευρωπαικα
δεν πιστευω οτι θα καταλαβεις τι σου λεω αλλα προσπαθησα να σου βγαλω τις πρασινες τσιμπλες
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Τί σχέση έχει η Πόρτο και ακόμα περισσότερο η Ρεάλ με την...Βιγιαρεάλ??? :think: :think: :think:
Όταν λές το 2-2 με Βαλένθια και Μπερμούδες...μάλλον θα αναφέρεσαι στη Λα Κορούνια....που απο τα νεύρα τους οι παίχτες έσπασαν τα αποδυτήρια και εμείς τις...τηλεοράσεις!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Και θα σου απαντήσω στο τελευταίο που ρωτάς:ΓΙΑΤΙ το πάς μόνο στο πρωτάθλημα???Η πούτσα στο κύπελλο η περσινή...δεν σου φτάνει??? :think: :think: :think:

Είσαστε απίστευτοι ρε.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Γι'αυτό:

[move][size=30pt]ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ[/size][/move]
Το πάω στο πρωτάθλημα φίλε μου,γιατί νομίζω ότι για το πρωτάθλημα παίζουμε την Κυριακή,σωστά;Αν παίζαμε για το κύπελλο-που το εύχομαι ολόψυχα να περάσεις τον ΠΑΟΚ και να βρεθούμε στον τελικό(αν περάσω Σέρρες και ΑΕΚ! :2funny: :2funny:)δεν θα μιλούσα...
Να συγκρίνουμε ίδια πράγματα,όχι μήλα με πορτοκάλια!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καλά,τι απαράδεκτοι είμαστε ρε παιδί μου!...τρελλούς διαιτητές έχουμε τελικά και σφυρίζουν τόσα χρόνια?ε,έτσι εξηγείται....
καλά,μην μου πεις πως....ξέχασες και αυτά που έλεγε ο Σπάθας?με κασέτες μάλιστα,μαγνητοφωνημένα.αλλά οκ,έγιναν όλα "αβαβα",αφού μιλούσαν για Ολυμπιακό!ε τι τώρα?Ιταλία είμαστε?να πέσουν τιμωρίες και κατηγορίες?στα αρχεία η υπόθεση :think:
οταν μιλαω με καποιον μην παραθετεις αυτα που του λεω για να με βγαλεις τρελο
η απαντηση μου ηταν σε ποστ που ελεγε οτι η δεσποινα ειναι τρελογρια
λες και μια τρελογρια μετα απο 40 χρονια θα μας ελεγε την ιστορια που ολη η ευρωπη ηξερε,εκτος απο τους βαζελους
κλασσικη περιπτωση τρελας,ολοι οι τρελοι μετα απο 40 χρονια σκαρωνουν συνωμοσιες σχετικες με το ποδοσφαιρο
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Το πάω στο πρωτάθλημα φίλε μου,γιατί νομίζω ότι για το πρωτάθλημα παίζουμε την Κυριακή,σωστά;Αν παίζαμε για το κύπελλο-που το εύχομαι ολόψυχα να περάσεις τον ΠΑΟΚ και να βρεθούμε στον τελικό(αν περάσω Σέρρες και ΑΕΚ! :2funny: :2funny:)δεν θα μιλούσα...
Να συγκρίνουμε ίδια πράγματα,όχι μήλα με πορτοκάλια!

Άρα στο μπάσκετ είσαι καραπελάτης μου...στην Ευρώπη...μιάς και δεν με έχεις κερδίσει ΠΟΤΕ εκεί...δεν στέκουν αυτά φίλε.... :think: :think: :think: :think:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Για ποσο ακομα θα σας ποναει το [size=20pt]WEMBLEY[/size]? :2funny:

Οσα δεν φτανει η αλεπου λεμε :rockon: :rockon:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Δωρητη η Ευρωπη δεν ειναι καραμελιτσα.Η Ευρωπη ειναι πραγματικοτητα που σας στοιχειωνει εδω και καιρο.Καμια διαφορα τα 2 μεταξυ τους.
Καραμελιτσα ειναι η διαιτησια.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Για ποσο ακομα θα σας ποναει το [size=20pt]WEMBLEY[/size]? :2funny:

Οσα δεν φτανει η αλεπου λεμε :rockon: :rockon:
οντως μεγαλος πονος,αλλα για εσας γιατι ολοι σας ξερετε κατα βαθος πως πηγατε εκει
εδω πηγε το αεκακι και πηρε κουπα στο μπασκετ επι χουντας
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
μαλλον δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις
στο μπασκετ ασχετα απο διαιτησιες που εχεις υπερ σου και το αναφερω γιατι συμβαινει,αναγνωριζω την ανωτεροτητα σου και διαχρονικα και τα τελευταια χρονια
το οτι εχεις παρει και 4 ευρωπαικα δειχνει οτι δεν ειναι τυχαιο,ασχετα αν και εκει υπαρχουν θολουρες στο πρωτο που πηρες
με λιγα λογια στο μπασκετ ειμαι πολυ πισω απο σενα και το παραδεχομαι αν και δεν μ'αρεσει να χανω απο τον αιωνιο αντιπαλο μου
εν αντιθεσει εσεις δεν παραδεχεστε οτι ειμαστε καλυτεροι στην μπαλα και εχετε την καραμελιτσα της ευρωπης
βεβαια στην ευρωπη λογαριαζετε οτι θελετε και σας συμφερει
[size=10pt][size=10pt]ολες οι ελληνικες ομαδες στην ευρωπη βραζουν στο ιδιο καζανι[/size][/size] αλλα στον ολυμπιακο εξαιτιας του πονου που σας κερναει καθε χρονο συνωμοτειτε με τις τουρκαλες και τους αλλους αντιολυμπιακους για να ισοπεδωσετε τα παντα και να δικαιολογησετε την ανυπαρξια σας
χαρακτηριστικο παραδειγμα η φετινη χρονια(δεν χρειαζεται να παω πιο πισω αλλα αν θες θα το κανω)
εφαγα 3 απο την ανορθωση και ενω η ομαδα ηταν σαφως ανετοιμη(αυγουστο) και χαλασε ο κοσμος
εφαγες 3 απο την ανορθωση και ενω η χρονια ειχε προχωρησει,ησουν σαφως πιο ετοιμος και πιο προσεκτικος λογω του παθηματος μου,αλλα δεν εγινε τιποτα
εριξα 5 σε μπενφικα και 4 σε χερτα,αλλα μολις εφαγα 3 απο την σεντ ετιεν ξαφνικα εγινα ανυπαρκτος ευρωπαικα
δεν πιστευω οτι θα καταλαβεις τι σου λεω αλλα προσπαθησα να σου βγαλω τις πρασινες τσιμπλες
Θα συμφωνήσω,μόνο που μέσα σ'αυτό το καζάνι,άλλες πάνε στον αφρό που και που,ενώ άλλες είναι μόνιμα στον πάτο ;)
Όσο για τα...μεγαθήρια που κέρδισες με 4 και 5 γκολ,μην το συνεχίζεις σε παρακαλώ,θα βάλω τα κλάματα από τα γέλια!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Άρα στο μπάσκετ είσαι καραπελάτης μου...στην Ευρώπη...μιάς και δεν με έχεις κερδίσει ΠΟΤΕ εκεί...δεν στέκουν αυτά φίλε.... :think: :think: :think: :think:
Θα σε κερδίσω φέτος και θα την σπάσω την παράδοση... ;)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δωρητη η Ευρωπη δεν ειναι καραμελιτσα.Η Ευρωπη ειναι πραγματικοτητα που σας στοιχειωνει εδω και καιρο.Καμια διαφορα τα 2 μεταξυ τους.
Καραμελιτσα ειναι η διαιτησια.
απαντησε σε αυτα που γραφω παρακατω
εχεις κανει 2 πορειες παραπανω απο μενα,μεχρι εκει ομως
οι πορειες ειναι και θεμα τυχης(κληρωση,δυναμικοτητα αντιπαλου κτλ)
πολλες χρονιες δεν περασα στην επομενη φαση με καλυτερη συγκομιδη βαθμων απο εσενα
σιγουρα εχω κανει οδυνηρες ηττες αλλα εχω κανει και νικες που δεν τις εχετε φανταστει ποτε
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Θα συμφωνήσω,μόνο που μέσα σ'αυτό το καζάνι,άλλες πάνε στον αφρό που και που,ενώ άλλες είναι μόνιμα στον πάτο ;)
Όσο για τα...μεγαθήρια που κέρδισες με 4 και 5 γκολ,μην το συνεχίζεις σε παρακαλώ,θα βάλω τα κλάματα από τα γέλια!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
δεν βγηκαν οι τσιμπλες,κριμα
η βιγιαρεαλ ειναι πιο μεγαθηριο απο την μπενφικα στα ματια σου :uglystupid:
η λεβερκουζεν οταν εφαγε 6 και ενω ηταν φιναλιστ στο τσου λου ηταν ομαδουλα και αυτη?
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
οντως μεγαλος πονος,αλλα για εσας γιατι ολοι σας ξερετε κατα βαθος πως πηγατε εκει
εδω πηγε το αεκακι και πηρε κουπα στο μπασκετ επι χουντας
Άλλη καραμέλα από δω.Λοιπόν,μπορεί κάποιος να μου πει,αφού πήγαμε στο WEMBLEY με την χούντα(όπως λέτε),αφού πληρώσαμε την...φτωχή Έβερτον(που σώθηκε τότε από τα δικά μας λεφτά :jerking: :jerking:)τότε ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;

Ίσως να μην τα "βρήκανε" με τον Κρόυφ,λέτε; :jerking: :jerking: :jerking:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Άλλη καραμέλα από δω.Λοιπόν,μπορεί κάποιος να μου πει,αφού πήγαμε στο WEMBLEY με την χούντα(όπως λέτε),αφού πληρώσαμε την...φτωχή Έβερτον(που σώθηκε τότε από τα δικά μας λεφτά :jerking: :jerking:)τότε ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;

Ίσως να μην τα "βρήκανε" με τον Κρόυφ,λέτε; :jerking: :jerking: :jerking:
φοβερο επιχειρημα
με δικηγορο μιλαω?
καλα ρε τρελα πουλας?δηλαδη η δωροδοκια για εσενα μετραει μονο αν γινει σε ολα τα παιχνιδια?αν γινει σε κανα-δυο παραγραφεται?
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
απαντησε σε αυτα που γραφω παρακατω
εχεις κανει [size=30pt]2[/size] πορειες παραπανω απο μενα,μεχρι εκει ομως
οι πορειες ειναι και θεμα τυχης(κληρωση,δυναμικοτητα αντιπαλου κτλ)
πολλες χρονιες δεν περασα στην επομενη φαση με καλυτερη συγκομιδη βαθμων απο εσενα
σιγουρα εχω κανει οδυνηρες ηττες αλλα εχω κανει και νικες που δεν τις εχετε φανταστει ποτε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εχεις περασει ποτε στην ιστορια σου στους 4 ευρωπαικης διοργανωσης ? :think:

Οσο για την χουντα,μην μου το λες σε μενα επειδη γουσταρω να σας βλεπω να παιδευεστε ανακατευοντας χουντες κτλπ.Η παντοδυναμη πρασινη χουντα καθαρισε την ανυπαρκτη πρωταθλητρια Αγγλιας. :2funny: :2funny:
Το παρατσουκλι του Παπαδοπουλου απορω πως δεν το εχετε αναφερει ακομα.Τον φωναζανε και πλανηταρχη :2funny: :2funny:

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.Και αυτο ισχυει παντου και για ολους. :sunglasses:
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
μαλλον δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις
στο μπασκετ ασχετα απο διαιτησιες που εχεις υπερ σου και το αναφερω γιατι συμβαινει,αναγνωριζω την ανωτεροτητα σου και διαχρονικα και τα τελευταια χρονια
το οτι εχεις παρει και 4 ευρωπαικα δειχνει οτι δεν ειναι τυχαιο,ασχετα αν και εκει υπαρχουν θολουρες στο πρωτο που πηρες
με λιγα λογια στο μπασκετ ειμαι πολυ πισω απο σενα και το παραδεχομαι αν και δεν μ'αρεσει να χανω απο τον αιωνιο αντιπαλο μου
εν αντιθεσει εσεις δεν παραδεχεστε οτι ειμαστε καλυτεροι στην μπαλα και εχετε την καραμελιτσα της ευρωπης
βεβαια στην ευρωπη λογαριαζετε οτι θελετε και σας συμφερει
ολες οι ελληνικες ομαδες στην ευρωπη βραζουν στο ιδιο καζανι αλλα στον ολυμπιακο εξαιτιας του πονου που σας κερναει καθε χρονο συνωμοτειτε με τις τουρκαλες και τους αλλους αντιολυμπιακους για να ισοπεδωσετε τα παντα και να δικαιολογησετε την ανυπαρξια σας
χαρακτηριστικο παραδειγμα η φετινη χρονια(δεν χρειαζεται να παω πιο πισω αλλα αν θες θα το κανω)
εφαγα 3 απο την ανορθωση και ενω η ομαδα ηταν σαφως ανετοιμη(αυγουστο) και χαλασε ο κοσμος
εφαγες 3 απο την ανορθωση και ενω η χρονια ειχε προχωρησει,ησουν σαφως πιο ετοιμος και πιο προσεκτικος λογω του παθηματος μου,αλλα δεν εγινε τιποτα
εριξα 5 σε μπενφικα και 4 σε χερτα,αλλα μολις εφαγα 3 απο την σεντ ετιεν ξαφνικα εγινα ανυπαρκτος ευρωπαικα
δεν πιστευω οτι θα καταλαβεις τι σου λεω αλλα προσπαθησα να σου βγαλω τις πρασινες τσιμπλες
καταρχήν φίλε μου και μόνο ππό το ότι έγραψα πως "δεν είμαι σίγουρος,επειδή δεν ξέρω τι έλεγες,κτλ,κτλ",θα έπρεπε να σε είχε....βοηθήσει να καταλάβεις πως δεν σε κατηγόρησα για κάτι και πως απλά αυτή ήταν η εντύπωση που μου δώθηκε από όσα έγραψες σήμερα(καθώς,αν και είμαι...κάτι χρόνια εδώ,μερικές περιόδους είχα να μπω μήνες και δεν έχω ακολουθήσει όλες τις κατά καιρούς συζητήσεις)
τώρα το που είδες εσύ τις "πράσινες τσίμπλες" δεν μπορώ να το καταλάβω,αλλά έτσι κι αλλιώς από τη στιγμή που για σένα υπάρχει μόνο το "Ολυμπιακοί" και "αντιΟλυμπιακοί" μου φτάνει για να καταλάβω.
οι υπόλοιπες "συγκρίσεις" που κάνεις είναι...να'χαμε να λέγαμε.είχες υποχρέωση να είσαι έτοιμος στον αγώνα με την Ανόρθωση,από τη στιγμή που σε ενδιέφερε η διοργάνωση και η πρόκριση,όπως και εγώ ήμουν υποχρεωμένος να είμαι έτοιμος με την αντίστοιχη αντίπαλό μου.ναι και εγώ έφαγα 3άρα αλλά το "κάλυψα" νικώντας μέσα σε Βέρντερ και Ίντερ.δεν είναι το ίδιο.στον όμιλο,εκτός από περιπτώσεις ισοβαθμιών,και 9-8 να χάσεις και 7-0 "το ίδιο είναι.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εχεις περασει ποτε στην ιστορια σου στους 4 ευρωπαικης διοργανωσης ? :think:

Οσο για την χουντα,μην μου το λες σε μενα επειδη γουσταρω να σας βλεπω να παιδευεστε ανακατευοντας χουντες κτλπ.Η παντοδυναμη πρασινη χουντα καθαρισε την ανυπαρκτη πρωταθλητρια Αγγλιας. :2funny: :2funny:
Το παρατσουκλι του Παπαδοπουλου απορω πως δεν το εχετε αναφερει ακομα.Τον φωναζανε και πλανηταρχη :2funny: :2funny:

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.Και αυτο ισχυει παντου και για ολους. :sunglasses:
απαντησε μου σε παρακαλω τους 8 φιναλιστ του 98
και την τελικη τετραδα το 2000 στο τσου λου(χωρις να γκουγκλαρεις)
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
δεν βγηκαν οι τσιμπλες,κριμα
η βιγιαρεαλ ειναι πιο μεγαθηριο απο την μπενφικα στα ματια σου :uglystupid:
η λεβερκουζεν οταν εφαγε 6 και ενω ηταν φιναλιστ στο τσου λου ηταν ομαδουλα και αυτη?
Η συγκεκριμένη Μπενφίκα(ή,για να γελάσουμε και λίγο,Μπεμφίκα,που τη λέει ένας φίλος μου :2funny:)από την συγκεκριμένη Βιγιαρεάλ έχουν έτη φωτός διαφορά!
Όσο για την Λεβερκούζεν,δεν σου ανέφερα κάτι.Όπως και αν είναι ο αντίπαλος-γιατί η Λεβερκούζεν ήταν φιναλίστ την προηγούμενη χρονιά και είχε πουλήσει αρκετούς παίχτες όταν έπαιξε μαζί σας,ενώ αν θυμάμαι καλά υποβιβάστηκε(;) στη Γερμανία την ίδια ή την επόμενη χρονιά-όταν κερδίζεις με 6 γκολ,δεν παύει να είναι τεράστια νίκη,ειδικά για έναν ελληνικό σύλλογο(που δεν μας τρέχουν και από τα μπατζάκια τέτοιες νίκες)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καταρχήν φίλε μου και μόνο ππό το ότι έγραψα πως "δεν είμαι σίγουρος,επειδή δεν ξέρω τι έλεγες,κτλ,κτλ",θα έπρεπε να σε είχε....βοηθήσει να καταλάβεις πως δεν σε κατηγόρησα για κάτι και πως απλά αυτή ήταν η εντύπωση που μου δώθηκε από όσα έγραψες σήμερα(καθώς,αν και είμαι...κάτι χρόνια εδώ,μερικές περιόδους είχα να μπω μήνες και δεν έχω ακολουθήσει όλες τις κατά καιρούς συζητήσεις)
τώρα το που είδες εσύ τις "πράσινες τσίμπλες" δεν μπορώ να το καταλάβω,αλλά έτσι κι αλλιώς από τη στιγμή που για σένα υπάρχει μόνο το "Ολυμπιακοί" και "αντιΟλυμπιακοί" μου φτάνει για να καταλάβω.
οι υπόλοιπες "συγκρίσεις" που κάνεις είναι...να'χαμε να λέγαμε.είχες υποχρέωση να είσαι έτοιμος στον αγώνα με την Ανόρθωση,από τη στιγμή που σε ενδιέφερε η διοργάνωση και η πρόκριση,όπως και εγώ ήμουν υποχρεωμένος να είμαι έτοιμος με την αντίστοιχη αντίπαλό μου.ναι και εγώ έφαγα 3άρα αλλά το "κάλυψα" νικώντας μέσα σε Βέρντερ και Ίντερ.δεν είναι το ίδιο.στον όμιλο,εκτός από περιπτώσεις ισοβαθμιών,και 9-8 να χάσεις και 7-0 "το ίδιο είναι.
δεν σας βρισκουμε πουθενα τους βαζελους,δεν εχει νοημα η κουβεντα
θα συνεχισω με βιντεακια και φωτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom