Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
οταν μιλαω με καποιον μην παραθετεις αυτα που του λεω για να με βγαλεις τρελο
η απαντηση μου ηταν σε ποστ που ελεγε οτι η δεσποινα ειναι τρελογρια
λες και μια τρελογρια μετα απο 40 χρονια θα μας ελεγε την ιστορια που ολη η ευρωπη ηξερε,εκτος απο τους βαζελους
κλασσικη περιπτωση τρελας,ολοι οι τρελοι μετα απο 40 χρονια σκαρωνουν συνωμοσιες σχετικες με το ποδοσφαιρο
καταρχήν sorry αν δεν θέλεις να "πετάγεται" τρίτος όταν μιλάς με άλλον(και δεν το γράφω ειρωνικά)αλλά νομίζω πως το έβαλα αυτούσιο όπως το έγραψες και απάντησα επάνω σε αυτό!δεν "παραποίησα" ότι έγραψες.δεύτερον ο Ποντίκης ΔΕΝ  τα λέει....40 χρόνια μετά και τρίτον είμαι πολύ περίεργος αν έχεις μιλήσει με κάποιον Ευρωπαίο και σου έχει πει πως....."ήξερε"(ούτε καν υποπτευόταν δηλαδή αλλά "ήξερε",έ?)εκείνη την "ιστορία"(αλήθεια,η Έβερτον το ήξερε αυτό?λες να την πλουτίσαμε και αυτή?ε,τους...κακομοίρηδες,να φάνε δεν είχαν και ευτυχώς που βρεθήκαμε εμείς να τους "αγοράσουμε" τα παιχνίδια.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Η συγκεκριμένη Μπενφίκα(ή,για να γελάσουμε και λίγο,Μπεμφίκα,που τη λέει ένας φίλος μου :2funny:)από την συγκεκριμένη Βιγιαρεάλ έχουν έτη φωτός διαφορά!
Όσο για την Λεβερκούζεν,δεν σου ανέφερα κάτι.Όπως και αν είναι ο αντίπαλος-γιατί η Λεβερκούζεν ήταν φιναλίστ την προηγούμενη χρονιά και είχε πουλήσει αρκετούς παίχτες όταν έπαιξε μαζί σας,ενώ αν θυμάμαι καλά υποβιβάστηκε(;) στη Γερμανία την ίδια ή την επόμενη χρονιά-όταν κερδίζεις με 6 γκολ,δεν παύει να είναι τεράστια νίκη,ειδικά για έναν ελληνικό σύλλογο(που δεν μας τρέχουν και από τα μπατζάκια τέτοιες νίκες)
οταν η λιβερπουλ πηρε τσου λου προφανως ηταν καλυτερη απο την μαντσεστερ και η παραγκα της αγγλιας δεν την αφησε να το κανει
το ιδιο και οταν ειχε παει η αρσεναλ τελικο
με την λογικη που εχετε για την ευρωπη θα επρεπε η βαλενθια να εχει παρει 3-4 πρωταθληματα ισπανιας,η εσπανιλο αλλα 2  κτλ κτλ
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καταρχήν sorry αν δεν θέλεις να "πετάγεται" τρίτος όταν μιλάς με άλλον(και δεν το γράφω ειρωνικά)αλλά νομίζω πως το έβαλα αυτούσιο όπως το έγραψες και απάντησα επάνω σε αυτό!δεν "παραποίησα" ότι έγραψες.δεύτερον ο Ποντίκης ΔΕΝ  τα λέει....40 χρόνια μετά και τρίτον είμαι πολύ περίεργος αν έχεις μιλήσει με κάποιον Ευρωπαίο και σου έχει πει πως....."ήξερε"(ούτε καν υποπτευόταν δηλαδή αλλά "ήξερε",έ?)εκείνη την "ιστορία"(αλήθεια,η Έβερτον το ήξερε αυτό?λες να την πλουτίσαμε και αυτή?ε,τους...κακομοίρηδες,να φάνε δεν είχαν και ευτυχώς που βρεθήκαμε εμείς να τους "αγοράσουμε" τα παιχνίδια.
γιατι αναφερεις συνεχεια την εβερτον?γιατι δεν μας λες για τον ερυθρο αστερα?
η μπιλντ ειχε γραψει ενα ωραιο αρθρο τοτε θα πρεπει να το βρω να σας το ποσταρω να δω τι θα λετε τοτε
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
γιατι αναφερεις συνεχεια την εβερτον?γιατι δεν μας λες για τον ερυθρο αστερα?
η μπιλντ ειχε γραψει ενα ωραιο αρθρο τοτε θα πρεπει να το βρω να σας το ποσταρω να δω τι θα λετε τοτε
καταρχήν δεν αναφέρω "συνέχεια" την Έβερτον.απλά γράψαμε 2 άτομα το ίδιο πράγμα(αριστερά μπορείς να δεις το "ποιος έχει στείλει/γράψει" κάτι)και δεν είχα "φτάσει" μέχρι εκεί,αλλά διάβαζα και απαντούσα σε ένα-ένα ποστ,γι'αυτο το ανέφερα ΚΑΙ εγώ.
α ωραία,αφού το είχε γράψει η Μπιλντ τότε είναι στάνταρ.μήπως ο απεσταλμένος/ανταποκριτής της λέγεται...Νικολακόπουλος ή....Τσουκαλάς? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πέρα απ'την πλάκα,όμως,φυσικά θα ήταν ενδιαφέρον να το διαβάσουμε.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
απαντησε μου σε παρακαλω τους 8 φιναλιστ του 98
και την τελικη τετραδα το 2000 στο τσου λου(χωρις να γκουγκλαρεις)
Δεν τις θυμαμαι.

Δωρητη παρτο χαμπαρι,δεν μιλας στην εκπομπη της Λ7 να χαιδευεις αυτακια και να μου λες αυτα τα επιχειρηματα.
Σαρεσει ή οχι το μεγεθος της χωρας που προερχομαι δεν ειναι τετοιο που να μου επιτρεπει να κανω συγκριση με τιτλους και με τελικους(τελικος υπαρχει).

Επομενως μονο με πορειες μπορει να γινει κατι τετοιο.Χωνεψτε το μαγκες.
Παντως περσι απ'οτι θυμαμαι δεν ειχε πανηγυριστει καθολου η πορεια σας μεχρι τους 16 του τσουλου.Ναι,κανενας γαυρος δεν πανηγυρισε,απο την στιγμη που δεν ηρθε η κουπα στο λιμανι.

Για τις 2 περισσοτερες πορειες δεν απαντησες.Για τους 4 που σε ρωτησα ουτε.Μηπως να το παω στην φαση των 8 για να βρεις?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
καταρχήν δεν αναφέρω "συνέχεια" την Έβερτον.απλά γράψαμε 2 άτομα το ίδιο πράγμα(αριστερά μπορείς να δεις το "ποιος έχει στείλει/γράψει" κάτι)και δεν είχα "φτάσει" μέχρι εκεί,αλλά διάβαζα και απαντούσα σε ένα-ένα ποστ,γι'αυτο το ανέφερα ΚΑΙ εγώ.
α ωραία,αφού το είχε γράψει η Μπιλντ τότε είναι στάνταρ.μήπως ο απεσταλμένος/ανταποκριτής της λέγεται...Νικολακόπουλος ή....Τσουκαλάς? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πέρα απ'την πλάκα,όμως,φυσικά θα ήταν ενδιαφέρον να το διαβάσουμε.
μαγκες λειπει ο χρηστιδης και παιζω με 2-3 βαζελους καθε φορα
λογικο ειναι να μπερδευτω


[size=30pt]λευτερια στον χρηστιδη[/size]
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
γιατι αναφερεις συνεχεια την εβερτον?γιατι δεν μας λες για τον ερυθρο αστερα?
η μπιλντ ειχε γραψει ενα ωραιο αρθρο τοτε θα πρεπει να το βρω να σας το ποσταρω να δω τι θα λετε τοτε
Αν μπορεις βρες μου και την συγγνωμη της fiba στην Μπαρτσελονα.Την ψαχνω καιρο.
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
οταν η λιβερπουλ πηρε τσου λου προφανως ηταν καλυτερη απο την μαντσεστερ και η παραγκα της αγγλιας δεν την αφησε να το κανει
το ιδιο και οταν ειχε παει η αρσεναλ τελικο
με την λογικη που εχετε για την ευρωπη θα επρεπε η βαλενθια να εχει παρει 3-4 πρωταθληματα ισπανιας,η εσπανιλο αλλα 2  κτλ κτλ
Ντοιοιοιοιοιοιον,τι είπες τώρα ρε φίλε;Μ'έστειλες εντελώς όμως...
Κατάλαβες τι είπα;Μήπως-λέω μήπως-λέω ότι η νίκη σου εναντίον της Λεβερκούζεν ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ;Και μήπως λέω ότι σε σύγκριση την συγκεκριμένη περίοδο(φέτος παίξαμε και οι 2 μαζί τους)η Βιγιαρεάλ είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΛΙΤΕΡΗ της Μπεμφίκας;;;
Τι σχέση έχει η MUFC,Liverpool,Arsenal και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις;
Δεν κατάλαβα τι εννοείς ρε φίλε,συμπάθα με!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αν μπορεις βρες μου και την συγγνωμη της fiba στην Μπαρτσελονα.Την ψαχνω καιρο.

''Συγνώμη απο ΦΙΜΠΑ σε Μπαρτσελόνα''

Ανακοίνωση έβγαλε η ΦΙΜΠΑ με την οποία ζητά συγνώμη απο την Μπαρτσελόνα για το τραγικό λάθος του ρέφερυ,που  στοίχησε 1 χαμένο κύπελλο Πρωταθλητριών στην Μπάρτσα.
Αυτό δεν είναι καθόλου τιμητικό για την ελληνική ομάδα που όπως ανακοίνωσε η Δκσή της...δεν ασχολείται!

πηγή:
Όριστε ρε.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
η ενδεκαδα του ολυμπιακου απο την ουεφα!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 11adalathos.jpg
    11adalathos.jpg
    42,1 KB · Εμφανίσεις: 53

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αυτός ο Όσκαρ...ούτε κοντρόλ ρε γμτ.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
μα τι εβαλε ο πουτανας γιος ?
αν ειναι δυνατον ρε πουστη!
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Χαχαχαχαχα,τι είπε ο πανμέγιστος Καρμοίρης ρεεεεεεεεεεεεεεεε;
"...τουλάχιστον να πάει στην παράταση..."
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Χαχαχαχαχα,τι είπε ο πανμέγιστος Καρμοίρης ρεεεεεεεεεεεεεεεε;
"...τουλάχιστον να πάει στην παράταση..."
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μα-πέρα από την πλάκα- ο Ολυμπιακός κυνηγούσε σήμερα 3 γκολ,ανεξάρτητα από το αν έτρωγε και 1!κατά κάποιο τρόπο "μικρό το κακό",αφού το ζήτημα ήταν-και είναι να έβαζε 3 γκολ.τι 1 γκολ που έφαγε δεν αλλάζει κάτι "ουσιαστικό",από τη στιγμή που δεν έχει βάλει γκολ.
οκ,άλλο το αν μπορέσει να το κάνει,αλλά επί της ουσίας(έστω και....καταλάθος)δεν έχει άδικο σ'αυτή τη φράση.
(μήπως είδε κανείς το γκολ του Πάτο? :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom