Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Γέλασε και το παρδαλό κατσίκι χθές με την ομάδα του Πειραιά. Ο Ολυμπιακός που ήθελε να πάρει το ΟΥΕΦΑ φέτος σύμφωνα με τις δηλώσεις των λαλίστατων παικτών του, άρπαξε τα 3 από την ομάδα του αντίστοιχου Αγίου Φανουρίου της Γαλλίας και πλέον ψάχνουν να βρουν πως θα συνδέσουν τα ψιψιψίνια με τα χοκοψόψα για να μην διασυρθούν και μέσα στην Γαλλία :grin:
@#$%^&*
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Δεν χάρηκα που κέρδισε η Σαιντ Ετιέν τον γαύρο και οι πουσταράδες οι Γάλλοι.
Άμα κάποιος έλληνας έχει ζήσει στο εξωτερικό θα καταλαβαίνει τι εννοώ.
Όμως αυτό το θέατρο με το στημένο πρωτάθλημα κάνει κακό και στον Ολυμπιακό γιατί ακόμα και οι πέτρες γελάνε και ξέρουν ότι το πρωτάθλημα ΕΠΟ το απονέμει η ΕΠΟ και είναι κωμωδία.
Εύχομαι να ρίξει και 10 γκολ στους Γάλλους αλλά χλωμό.
 

Επισκέπτης
Μου άρεσε η δήλωση του Γκαλέτι χθες ότι με μια νίκη με 2 γκολ διαφορά περνάνε! :booty:
Θέλω να λήξει 0-2 για να πανηγυρίζει μόνος του! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μου άρεσε η δήλωση του Γκαλέτι χθες ότι με μια νίκη με 2 γκολ διαφορά περνάνε! :booty:
Θέλω να λήξει 0-2 για να πανηγυρίζει μόνος του! :2funny: :2funny: :2funny:
Κομπίνα για Ελληνοποίηση είναι.
Έχω άκρη στο ληξιαρχείο. Του χρόνου θα παίζει σαν Γκαλετίδης. :dancing:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Σήμερα πραγματικά για άλλη 1 φορά...φάνηκε γιατί ο Ολυμπιακός είναι ένα κοινωνικό φαινόμενο...άνθρωποι...βάζελοι-παόκια-αεκτζήδες (λιγότερο αυτοί καθώς την είχα φάει απο Ξάνθη)...άνθρωποι...που δεν ξέρουν αν η μπάλα είναι στρογγυλή ή τετράγωνη...είχαν διάθεση για πείραγμα...όταν όλη τη χρονιά είναι στη πίεση,στη πίπα και στο γαμήσι...αλλά αυτό είναι και το ΜΕΓΑΛΕΙΟ αυτής της ομάδας!!!
Να χαίρονται με την αποτυχία σου...για την οποία όμως αποτυχία σου να μην ευθύνεται η....ομάδα τους!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Φιλάκια...και του χρόνου!!!! :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Σήμερα πραγματικά για άλλη 1 φορά...φάνηκε γιατί ο Ολυμπιακός είναι ένα κοινωνικό φαινόμενο...άνθρωποι...βάζελοι-παόκια-αεκτζήδες (λιγότερο αυτοί καθώς την είχα φάει απο Ξάνθη)...άνθρωποι...που δεν ξέρουν αν η μπάλα είναι στρογγυλή ή τετράγωνη...είχαν διάθεση για πείραγμα...όταν όλη τη χρονιά είναι στη πίεση,στη πίπα και στο γαμήσι...αλλά αυτό είναι και το ΜΕΓΑΛΕΙΟ αυτής της ομάδας!!!
Να χαίρονται με την αποτυχία σου...για την οποία όμως αποτυχία σου να μην ευθύνεται η....ομάδα τους!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Φιλάκια...και του χρόνου!!!! :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Να σου πω εγώ κάτι καλύτερο!
Αφού μου απαντήσεις σε μια ερώτηση πρώτα, είσαι ολυμπιακός ή εεεεεεεεε?
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Να σου πω εγώ κάτι καλύτερο!
Αφού μου απαντήσεις σε μια ερώτηση πρώτα, είσαι ολυμπιακός ή εεεεεεεεε?

Ότι και να πείς φίλτατε....καταλαβαίνεις...άρα...πείς δεν πείς...το ίδιο μου κάνει... :uglystupid: :idiot:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Φιλαράκο και εγώ ΠΑΟ είμαι , αλλά καλά θα κάνουμε εμείς οι Παναθηναϊκοί να μη μιλάμε για ποδόσφαιρο. Ο Ολυμπιακός μας έχει ξεπατώσει όλα αυτά τα χρόνια και η μόνη μας χαρά είναι οι ευρωπαϊκές ήττες του. Παντού είναι καλύτερος και καλά θα κάνουμε να φτιάξουμε ομάδα και μετά να μιλάμε για τον Ολυμπιακό, γιατί θυμάμαι την περσινή 4αρα στο Καραϊσκάκη και τρέμω.
Και εγω ειμαι ο Χριστος.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Η ξεφτίλα της Ελλάδας είναι ο ΠΑΟ , μια ευκαιρία κάθε τρια ματς!!!
Και το ρεσιταλ μαλακιας και ψεμματος συνεχιζεται.
Μυρωδια ο Παναθηναικος εχει την καλυτερη επιθεση στο πρωταθλημα.ΞΥΠΝΑ!
 

Επισκέπτης
Και εγω ειμαι ο Χριστος.
O Χριστός σώζει!

jesussavessoccer.jpg

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom