Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τόσες βουτιές πάντως είχα καιρό να δω... μ αρέσει που βάζαμε και βιντεάκια πριν το ματς και τελικά τα βιντεάκια δεν ήταν τίποτα μπροστά σε αυτα που απολαύσαμε live!! :2funny: :2funny:
ΚΑΙ ΟΙ 11 ΒΟΥΤΟΥΣΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ!!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Για να λεμε ομως την αληθεια στην ελλαδα ο θρυλος σκιζει....αναλογα ρεκορ πρωταθληματων και διαφορας βαθμων θα δουμε ΜΟΝΟ στα μεγαλα ευρωπαικα πρωταθληματα.....ΜΑΛΤΑ-ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕΣ-ΑΝΔΟΡΑ-ΛΙΧΝΕΣΤΑΙΝ-ΑΓ.ΜΑΡΙΝΟΣ κλπκλπ
 

NightStalker

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τη πουτσα φαγαμε σημερα ωρε ?
Δεν πειραζει , να βαλουμε και λιγο μυαλο...
 

victor777

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Επεισόδια στο Καραϊσκάκη!

Περίπου τρεις ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα Ολυμπιακός - Σεντ Ετιέν για τους «32» του Κυπέλλου UEFA, υπήρξαν εκτεταμένα επεισόδια μεταξύ των οπαδών των δύο ομάδων εντός αγωνιστικού χώρου στο Καραϊσκάκη.

Συγκεκριμένα, υπήρξαν συμπλοκές κατά την άφιξη των Γάλλων οπαδών, που ήταν πολλοί περισσότερο από τους 400 που υπολογιζόταν να βρεθούν στο φαληρικό στάδιο, ""ενώ αρκετοί εξ αυτών μιλούσαν και ελληνικά(!)"" ( τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει  :2funny: θυρα 13  :rockon: :rockon:). Οι φίλοι της Σεντ Ετιέν έφτασαν με τον ηλεκτρικό, οι περισσότεροι μεθυσμένοι, και την ώρα που περνούσαν από την αερογέφυρα προς το γήπεδο, πέταξαν μπουκάλια στους οπαδούς του Ολυμπιακού που ήταν στις καφετέρειες.

Η Αστυνομία για να γλιτώσει τα χειρότερα τούς έβαλε στο γήπεδο από άλλη θύρα, με αποτέλεσμα να γίνει το... κακό! Οι οπαδοί της Σεντ Ετιέν μπήκαν από το πέταλο απέναντι από τους οργανωμένους, κάποιοι πήδηξαν στον αγωνιστικό χώρο και πήραν δύο-τρία «ερυθρόλευκα» πανό. Αμέσως, υπήρξε αντίδραση των οπαδών του Ολυμπιακού από το πέταλο των οργανωμένων, οι οποίοι επίσης μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο.

Ακολούθησε ένα μισάωρο με ξύλο εντός αγωνιστικού χώρου, με τους Γάλλους να σπάνε πολλά καθίσματα και την Αστυνομία να προσπαθεί να επιβάλει την τάξη. Επιστρατεύτηκαν και οι μάνικες της πυροσβεστικής για να διαλυθούν οι οπαδοί(!)

το αρθρο γιατι δεν το εβαλες ολο?


 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Aπο περιεργεια και μονο τι σκορ θελει ο ολυμπιακος για προκριση?
Είτε 0-3 ή 2-4,3-5 και γενικότερα ότι έρθει με 2 γκολ διαφορά από κει και πέρα,αφού θα έχει το ίδιο σκορ,αλλά με εκτός έδρας γκολ παραπάνω
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Ω Σύγγαυροι, μην ανησυχείτε!!!

Ta cliches είναι υπέρ μας...

1. Δεν λένε άλλωστε πως το κύπελλο (uefa) είναι παραδοσιακά ο θεσμός των εκπλήξεων???  :headbang: :headbang: :headbang:

2. ¨Εχουμε πολλές ελπίδες επειδή σύμφωνα με πληροφορίες μου, η Σαιντ Ετιέν (¨Αγιος Στέφανος) αποφάσισε να δώσει τον επαναληπτικό στο αγαπημένο προάστιο της Αττικής, στην 2η έξοδο μετά την γαμηστρόνα ΧΧΧ, δεξιά από την Εθνική Οδό και λίγο μετά την North Εμπάττη (όπου τραγουδά ο Ιμβριος, ο Σπυράκος και η Σαμπρίνα). Oρίστε και η κεντρική στάση ΚΤΕΛ (που διατηρεί το παραδοσιακό της χρώμα) για όσους ενδιαφέρεστε...
1025ym3.jpg


3. Eίναι ευκαιρία να συσπειρωθεί το ελληνογαλλικό λόμπι γύρω από τον Κώστα Γαβρά (χωρίς ς),Νίκο Αλιάγα (ενίοτε με ς), τον γιο του Ντέμη Ρούσσο, τον Ζόρζ Μουστακή, τον Ζαν Μορεάς και τον Υβ Τριαντάφυλλο και την Ελληνογαλλίδα μοντέλα της Σανέλ, ¨Αννα Μουγκλαλής
celebrityamougladis1so8.jpg


C'est la vie που λένε και οι Γάλλοι!

Υ.Γ.    Τα σκουλήκια ή τα σαλιγκάρια βγαίνουν μετά την βροχή???
Υ.Γ. ΙΙ  Θα πετάξει ο φαβοριτάκιας ο Βαλβέρδε χαρταετό???
Υ.Γ. ΙΙΙ Θα φάει ο αρχιμαλάκας μυταρόλας Συρανό προπονητής μαγειρίτσα???
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Ω Σύγγαυροι, μην ανησυχείτε!!!

Ta cliches είναι υπέρ μας...

1. Δεν λένε άλλωστε πως το κύπελλο (uefa) είναι παραδοσιακά ο θεσμός των εκπλήξεων???  :headbang: :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γάμησέ τα. Τελευταία σε προκριματικά CL και σε ομίλους UEFA, πολλή έκπληξη έχει πέσει και δε μου αρέσει καθόλου...

PS. θα σου απαντήσω & για ένα άλλο post σου σε ένα άλλο thread. :rockon:
 

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
410
Like
3
Πόντοι
1
Οι Γαλλοι θα κλειστουν ολοι πισω στον επαναληπτικο και τελος δεν ειναι μαλακες,εχουνε τακτικη
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Έχασε ο ΘΡΥΛΟΣ ο ΓΑΜΙΑΣ των ελληνικών ομάδων κ βγήκαν τα γατάκια να μας την πουν κιόλας. Άντε ρε κρυφτείτε στη φωλιά σας..

Πολλούς βλαχοgay της τούμπας βλέπω. Τι έγινε περσι 2 βαθμούς πάνω από τον Λεβαδειακό τερματίσατε και φέτος πουλάτε κ μούρη ??? Ουστ ρε
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Ρε παιδιά κάποιο λάθος πρέπει να έγινε χθες δεν μπορεί. Δεν είχε ορισθεί διαιτητής ο Χαραλαμπίδης;
 

Επισκέπτης
τελικα χωρις τους παικταραδες σας τους διαιτητες δε κερδιζετε ουτε τη σεντ ετιεν,προτελευταια στη γαλλια  :2funny: :2funny: :2funny:,αν μας σφυριξει ξενος διαιτητης στο καραισκακης τοτε βλεπω 0-4 η 0-5 απο τη ΠΑΟΚΑΡΑ..θα σας ξεβρακωσουμε ρεεεεεεεεεε...ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ,Ο ΠΑΟΚΑ ΔΕ χανει ποτε στη τουμπα,παντως σημερα κριμα που δεν ειδα το ματς,βλεπω μονο ΠΑΟΚ ,τους αλλους οχι,ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ....G-4 RULES...παντως ο ντιογο σιμερα 50 φορες επεσε 5 κερδισε φαουλ...οχι οπως εδω με τουσ διαιτητητες σας ,κλανει ο ντιογο ,φαουλ,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...προτεινω το σαιτ να το αλλαξουμε ονομα απο μπουρδελα ,να το κανουμε γαβρος.tv,να μας βρισκουν ευκολα και απο εξωτερικο ;)
 

Επισκέπτης
του χρονου που θα παει τσαμπιονς λιγκ ,ειναι τυχερος που θα παει απευεθιας ,γιατι στα προκριματικα και με τη πιο κουρελα να επαιζε θα εχανε για πλακα 3-0 ,στο τσαμπιονς λιγκ ,πολλα ρεκορ θα εχουμε του χρονου :rockon:
 

Επισκέπτης
οοοοοο ΠΑΟΚΑΡΑ σε αγαπω...αλλαξτε ομαδα ρε σεις φιλαρακια γαυροι και ελατε τουμπα μαζι μου να γουσταρετε θα παρουμε το σουβλακι με κετσαπ και τη ρετσινουλα και αραλικι εκει απεξω απο τη ΘΡΥΛΙΚΗ θΥΡΑ 4...γιατι ο ΠΑΟΚ τελικα ειναι η καλυτερη ομαδα της ΕΛΛΑΔΑς...του χρονου τσαμπιονς λιγκ θα με θυμιθειτε,,,οταν θα φτασουμε στους 8 του τσαμπιονς λιγκ ...εγω λεω θα παμε στους 4...αλλα οι φιλοι μου απο τη 4 μου λενε τσαμπιονς λιγκ μονο να μπουμε στους ομιλους ειναι πολυ κ΄λα,καλημερα παω για δουλεια ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...εχετε αλλες 2 ηττες και απο ΠΑΟΚΑΡΑ ,,,απο τωρα ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τσάμπα τα γράφετε!Δεν είναι εδώ οι γαύροι...έχουν ξεκινήσει για Μιλάνο! :tooth:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τελικα χωρις τους παικταραδες σας τους διαιτητες δε κερδιζετε ουτε τη σεντ ετιεν,προτελευταια στη γαλλια  :2funny: :2funny: :2funny:,αν μας σφυριξει ξενος διαιτητης στο καραισκακης τοτε βλεπω 0-4 η 0-5 απο τη ΠΑΟΚΑΡΑ..θα σας ξεβρακωσουμε ρεεεεεεεεεε...ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ,Ο ΠΑΟΚΑ ΔΕ χανει ποτε στη τουμπα,παντως σημερα κριμα που δεν ειδα το ματς,βλεπω μονο ΠΑΟΚ ,τους αλλους οχι,ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ....G-4 RULES...παντως ο ντιογο σιμερα 50 φορες επεσε 5 κερδισε φαουλ...οχι οπως εδω με τουσ διαιτητητες σας ,κλανει ο ντιογο ,φαουλ,,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:...προτεινω το σαιτ να το αλλαξουμε ονομα απο μπουρδελα ,να το κανουμε γαβρος.tv,να μας βρισκουν ευκολα και απο εξωτερικο ;)
έλα, πες μας εσύ σε ποιο γήπεδο έπαιζες εχθές....
με ξένους πούτσους άντρα μου...
κοκοκο κοκοκο, το δικέφαλο πουλί το τζούφιο...
 

sexybalance

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
έλα, πες μας εσύ σε ποιο γήπεδο έπαιζες εχθές....
με ξένους πούτσους άντρα μου...
κοκοκο κοκοκο, το δικέφαλο πουλί το τζούφιο...

εγω παιζω champions league φιλαρακιιιιιι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και δε σε χαλαει και καθολου λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

[move][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]

ΞΑΝΑΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
[/size][/size][/size][/size][/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom