Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Εδώ είμαστε απλά δεν έχουμε να πούμε κάτι. Όσο για τα παόκια  μου αρέσει που κράζουν μια ζωή τους αρειανούς ότι ασχολούνται μόνο με αυτούς αλλά οι ίδιοι είναι χειρότεροι γιατί μια ζωή ασχολούνται με τον γαύρο και όχι με τον ΠΑΟΚ! Περαστικά μας κατ'άλλα....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τσάμπα τα γράφετε!Δεν είναι εδώ οι γαύροι...έχουν ξεκινήσει για Μιλάνο! :tooth:
εγώ που είμαι εδώ λοιπόν (διευκρινίζω πως δεν έχω κοιτάξει τι γράφεται στις προηγούμενες σελίδες) λέω πως εχθές χάσαμε ένα ημίχρονο τσάμπα. Νομίζω πως την (ξάνα) πάτησαν όπως με την Ανόρθωση. Κοιμισμένοι στην Αρχή, αργοί πολύ, ασθενικές μεταβιβάσεις, καμία πίεση.
Στο δεύτερο ημίχρονο ήταν καλύτερα τα πράγματα..και παρότι χάναμε με 1-2 έλεγα πως στη ρεβάνς μπορούμε να το αλλάξουμε.
Το 1-3 δεν γυρνάει δυστυχώς όμως.
Και ο παπάρας ο Γάλλος βρήκε μέρα να το παίξει εθνικιστής ... Αυτό βέβαια που ΔΕΝ κατάλαβα σε όλο τον αγώνα ήταν γιατί έμεινε μέχρι το τέλος...

Μου έκανε εντύπωση πάντως ρε παιδιά την ώρα που πιέζαμε γύρω στα μέσα του δεύτερου ημιχρόνου, που οι κιαρατάδες αλλάζανε την μπάλα τόσο γρήγορα και τόσο αποτελεσματικά. Τέτοιες αλλαγές θυμάμαι συγκεκριμένο παιχνίδι που τις έκανε ο Ολυμπιακός με την Τσέλσι εδώ μέσα. Μόνο που ο Ολυμπιακός τις έκανε μια φορά μόνο και ίσως και κατά τύχη τότε. Αυτοί οι κιαρατάδες το έχουνε για προπόνηση.....
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ρε παιδιά , μην ασχολείστε τώρα με τον κάθε έναν που βγάζει τη χολή του. Μην απαντάτε
Αστους, τον αποκλεισμό του πρωταθλητή περιμένουν κάθε χρόνο να χαρούν, μην τους το χαλάτε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγω παιζω champions league φιλαρακιιιιιι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και δε σε χαλαει και καθολου λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

[move][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]

ΞΑΝΑΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
[/size][/size][/size][/size][/move]
σε λένε hypnos80;; Ακόμα και σε αυτό έχετε μύγα;
Και επειδή παίζεις τσού-λου τι να λέει; Κι εγώ έπαιζα τόσα χρόνια συνεχόμενα...δεν μου λέει κάτι. Και αν θες και κάτι τελευταίο.
Τέτοια μαλακία σας δέρνει που θέλετε να χάνει ο ΟΣΦΠ στην Ευρώπη....αμα δείτε να ξαναπαίζετε εσείς τσού-λου....αφού μονίμως δευτεροτρίτοι είστε. Μην κοιτάς που σού'κατσε το καλοκαίρι το αποτέλεσμα (και μην μου πεις πως έπαιξες μπάλα...απλά ήσουνε τυχερός).
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!
Σκληρο Χαστουκι εχθες στα μαγουλα αυτων που αφηνουν την Ομαδα να παιζει με 9(ουσιαστικα)
Ποδοσφαιριστες ΟΛΟ τον Χρονο....
Καποιοι παιχτες ειναι φως φαναρι οτι δεν κανουν Για τον ΘΡΥΛΟ....
Πεταξε το ουεφα λοιπον απο το Πρωτο παιχνιδι και επεσε μια απο τις ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΕΣ εδρες στην Ευρωπη αφου ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ειχε να χασει 28 Μηνες στην Εδρα του....ΚΡΙΜΑ
Κριμα για τον Κοσμο που Για αλλη μια φορα ηταν ΑΠΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ.....



Ρε ανυπαρκτοι με -14 και Μιλατε ακομα???? ΡΟΜΠΕΣ??????????
ερχεται η Πρωτη ΜΑρτη ......


ΡΕ ΤΡΙΣΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ -19 ,ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ(απο Ξανθη)σε παιχνιδι που σας ΕΣΠΡΩΧΝΕ η διαιτησια και μιλατε ακομα?????

Οι αλλοι απλα ΔΕΝ υπαρχετε......
 

sexybalance

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
σε λένε hypnos80;; Ακόμα και σε αυτό έχετε μύγα;
Και επειδή παίζεις τσού-λου τι να λέει; Κι εγώ έπαιζα τόσα χρόνια συνεχόμενα...δεν μου λέει κάτι. Και αν θες και κάτι τελευταίο.
Τέτοια μαλακία σας δέρνει που θέλετε να χάνει ο ΟΣΦΠ στην Ευρώπη....αμα δείτε να ξαναπαίζετε εσείς τσού-λου....αφού μονίμως δευτεροτρίτοι είστε. Μην κοιτάς που σού'κατσε το καλοκαίρι το αποτέλεσμα (και μην μου πεις πως έπαιξες μπάλα...απλά ήσουνε τυχερός).

επειδη παιζω τσου λου θα παω και στους 8 αμα λαχει :rockon: :rockon:
κατι που εσυ δε θα μπορεσεις να κανεις με το σκορποχωρι που εχεις για ομαδα στην ευρωπη.. :dancing:
το καταλαβαινω πως η διαιτησια ειναι ακριβη στην ευρωπη και ο μπαρμπα σωκρατης δε δινει λεφτα για λαδωμα... :2funny: :2funny:
δε φτουρατε στην ευρωπη γαυροι...... :sunglasses: :sunglasses:
γιαυτο λοιπον απο το καναπε που θα βλεπετε τη ΠΑΝΑΘΑ μας
[move][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕ[/size][/size][/size][/size][/size][/move]
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Καλημερα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!
Σκληρο Χαστουκι εχθες στα μαγουλα αυτων που αφηνουν την Ομαδα να παιζει με 9(ουσιαστικα)
Ποδοσφαιριστες ΟΛΟ τον Χρονο....
Καποιοι παιχτες ειναι φως φαναρι οτι δεν κανουν Για τον ΘΡΥΛΟ....
Πεταξε το ουεφα λοιπον απο το Πρωτο παιχνιδι και επεσε μια απο τις ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΕΣ εδρες στην Ευρωπη αφου ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ειχε να χασει 28 Μηνες στην Εδρα του....ΚΡΙΜΑ
Κριμα για τον Κοσμο που Για αλλη μια φορα ηταν ΑΠΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ.....



Ρε ανυπαρκτοι με -14 και Μιλατε ακομα???? ΡΟΜΠΕΣ??????????
ερχεται η Πρωτη ΜΑρτη ......


ΡΕ ΤΡΙΣΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ -19 ,ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ(απο Ξανθη)σε παιχνιδι που σας ΕΣΠΡΩΧΝΕ η διαιτησια και μιλατε ακομα?????

Οι αλλοι απλα ΔΕΝ υπαρχετε......
Χριστόφορε καλημέρα.
Το είπαν κάποιο συναγωνιστές πιο πίσω και θα το επαναλάβω. Με παίκτες τύπου Πατσατζόγλου και Σια δεν βλέπεις προκοπή στην Ευρώπη. έχετε εφησυχαστεί με το Ελληνικό πρωτάθλημα και με το πως θα περάσετε τον παο, παίρνεται μούφα νίκες όπως με τον ΑΡΗ και δεν βλέπετε τις μεγάλες αδυναμίες που έχει η ομάδα σας. Καλά όλα αυτά, καλά τα πρωταθλήματα αλλά μην περιμένεις κάτι καλύτερο στη Ευρώπη
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Χριστόφορε καλημέρα.
Το είπαν κάποιο συναγωνιστές πιο πίσω και θα το επαναλάβω. Με παίκτες τύπου Πατσατζόγλου και Σια δεν βλέπεις προκοπή στην Ευρώπη. έχετε εφησυχαστεί με το Ελληνικό πρωτάθλημα και με το πως θα περάσετε τον παο, παίρνεται μούφα νίκες όπως με τον ΑΡΗ και δεν βλέπετε τις μεγάλες αδυναμίες που έχει η ομάδα σας. Καλά όλα αυτά, καλά τα πρωταθλήματα αλλά μην περιμένεις κάτι καλύτερο στη Ευρώπη
Καλημερα Φιλε!!!!
Εχεις απολυτο Δικιο!!!! οι αδυναμιες ειναι φανερες.....
 

megadeath1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Δεν λαδωσατε τους διαιτητες εχθες να σας δωσει κανενα πεναλτυ στο πεσιμο του φλωροDIOGO?

Λαδωστε ρε
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
επειδη παιζω τσου λου θα παω και στους 8 αμα λαχει :rockon: :rockon:
κατι που εσυ δε θα μπορεσεις να κανεις με το σκορποχωρι που εχεις για ομαδα στην ευρωπη.. :dancing:
το καταλαβαινω πως η διαιτησια ειναι ακριβη στην ευρωπη και ο μπαρμπα σωκρατης δε δινει λεφτα για λαδωμα... :2funny: :2funny:
δε φτουρατε στην ευρωπη γαυροι...... :sunglasses: :sunglasses:
γιαυτο λοιπον απο το καναπε που θα βλεπετε τη ΠΑΝΑΘΑ μας
[move][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕ[/size][/size][/size][/size][/size][/move]
Φιλαράκο και εγώ ΠΑΟ είμαι , αλλά καλά θα κάνουμε εμείς οι Παναθηναϊκοί να μη μιλάμε για ποδόσφαιρο. Ο Ολυμπιακός μας έχει ξεπατώσει όλα αυτά τα χρόνια και η μόνη μας χαρά είναι οι ευρωπαϊκές ήττες του. Παντού είναι καλύτερος και καλά θα κάνουμε να φτιάξουμε ομάδα και μετά να μιλάμε για τον Ολυμπιακό, γιατί θυμάμαι την περσινή 4αρα στο Καραϊσκάκη και τρέμω.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Καλημερα ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!!
Σκληρο Χαστουκι εχθες στα μαγουλα αυτων που αφηνουν την Ομαδα να παιζει με 9(ουσιαστικα)
Ποδοσφαιριστες ΟΛΟ τον Χρονο....
Καποιοι παιχτες ειναι φως φαναρι οτι δεν κανουν Για τον ΘΡΥΛΟ....
Πεταξε το ουεφα λοιπον απο το Πρωτο παιχνιδι και επεσε μια απο τις ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΕΣ εδρες στην Ευρωπη αφου ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ειχε να χασει 28 Μηνες στην Εδρα του....ΚΡΙΜΑ
Κριμα για τον Κοσμο που Για αλλη μια φορα ηταν ΑΠΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ.....



Ρε ανυπαρκτοι με -14 και Μιλατε ακομα???? ΡΟΜΠΕΣ??????????
ερχεται η Πρωτη ΜΑρτη ......


ΡΕ ΤΡΙΣΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ -19 ,ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ(απο Ξανθη)σε παιχνιδι που σας ΕΣΠΡΩΧΝΕ η διαιτησια και μιλατε ακομα?????

Οι αλλοι απλα ΔΕΝ υπαρχετε......

Καλημέρα. Ωραία μας τα είπες. :2funny:
Επι της ουσίας τώρα... ποιός σφυράει το ματς στην Κρήτη?   :P
 

sexybalance

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
παντως ο ολυμπιακος εχει πιθανότητες να προκριθει στον επομενο γυρο . .









































:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Χριστόφορε καλημέρα.
Το είπαν κάποιο συναγωνιστές πιο πίσω και θα το επαναλάβω. Με παίκτες τύπου Πατσατζόγλου και Σια δεν βλέπεις προκοπή στην Ευρώπη. έχετε εφησυχαστεί με το Ελληνικό πρωτάθλημα και με το πως θα περάσετε τον παο, παίρνεται μούφα νίκες όπως με τον ΑΡΗ και δεν βλέπετε τις μεγάλες αδυναμίες που έχει η ομάδα σας. Καλά όλα αυτά, καλά τα πρωταθλήματα αλλά μην περιμένεις κάτι καλύτερο στη Ευρώπη
το βασικότερο είναι πως δεν υπάρχει ανταγωνισμός στην Ελλάδα.
Τώρα, οι παναθηναϊκοί πώς νομίζουνε πως έχουνε ομάδα...είναι απορίας εύλογο...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
το βασικότερο είναι πως δεν υπάρχει ανταγωνισμός στην Ελλάδα.
Τώρα, οι παναθηναϊκοί πώς νομίζουνε πως έχουνε ομάδα...είναι απορίας εύλογο...
Η ξεφτίλα της Ελλάδας είναι ο ΠΑΟ , μια ευκαιρία κάθε τρια ματς!!!
 

megadeath1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
ΤΑ ΤΡΩΕΙ Ο ΘΡΗΝΟΣ μεσα στο καστρο,ΔΕΣ:
 

Συνημμένα

  • n814696869_1363371_4394.jpg
    n814696869_1363371_4394.jpg
    61,6 KB · Εμφανίσεις: 42

Επισκέπτης
ο ολυμπιακος χτες ηταν για κλαμματα ...παλι καλα που εληξε μονο 1-3...σταματησαν τα γαλλακια στο β ημιχρονο ...χρειαζεται 2 χαφ και 1 επιθετικο τουλαχιστον...για να κανει κατι στην ευρωπη...ο ντιογο ηταν ολομοναχος...ο ντομι ειναι ασταθης,,,εφταιξε και αυτο...ευχομαι στον οσφπ να παρει κανα χ η να νικησει στη γαλλια να παρει κανα βαθμο η χωρα
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Η παρελαση τον κλωνον δεν ειχαν ποιον να κραξουν στο τσαντιρι και ηρθαν εδω. :grin:
 

Επισκέπτης
Η παρελαση τον κλωνον δεν ειχαν ποιον να κραξουν στο τσαντιρι και ηρθαν εδω. :grin:
Γέλασε και το παρδαλό κατσίκι χθές με την ομάδα του Πειραιά. Ο Ολυμπιακός που ήθελε να πάρει το ΟΥΕΦΑ φέτος σύμφωνα με τις δηλώσεις των λαλίστατων παικτών του, άρπαξε τα 3 από την ομάδα του αντίστοιχου Αγίου Φανουρίου της Γαλλίας και πλέον ψάχνουν να βρουν πως θα συνδέσουν τα ψιψιψίνια με τα χοκοψόψα για να μην διασυρθούν και μέσα στην Γαλλία :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom