Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6

Επισκέπτης
Δυστυχώς μερικοί από εσάς έχετε τόση έπαρση όταν κερδίζετε που κάνετε όλους τους άλλουν να XAIPONTAI όταν χάνετε. Δυστυχώς...


 

Συνημμένα

  • 31.jpg
    31.jpg
    160,8 KB · Εμφανίσεις: 27

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
για μαλακες μας περνας ρε?
επι τουτου το καναμε! σας παραχωρουμε τη θεση μας να πατε να φατε την μεγαλη τσαπου τι τσαπου δλδ? ξεπετα θα ειναι απο την κουνεο!!!
αντε κοροιδα... :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
και τώρα ποιός θα πάρει το ΟΥΕΦΑ που αποκλείεται ο γαύρος?......καταστροφή....... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
το χθεσινοι ματσακι ηταν η αποδειξη οτι οποιος εχει ομαδα και παιζει μπαλα κερδιζει και την διαιτησια
ακομα και με ανυπαρκτο πεναλτι τιμωρηθηκαμε που δεν φανηκαμε στο γηπεδο ποτε



πολλες μαλακιες διαβασα αλλα δεν καθομαι να τις σχολιασω
δηλαδη ο ποα που νικησε την ιντερ σημαινει οτι εχουμε καλυτερο πρωταθλημα απο το καμπιονατο?
εμεις που ξεκωλιασαμε χερτα,μπενφικα και βερντερ σημαινει οτι εχουμε καλυτερο πρωταθλημα απο το γερμανικο και το πορτογαλικο?
τοση μπαλα ξερετε τοσα γραφετε
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
755
Πόντοι
96
το χθεσινοι ματσακι ηταν η αποδειξη οτι οποιος εχει ομαδα και παιζει μπαλα κερδιζει και την διαιτησια
ακομα και με ανυπαρκτο πεναλτι τιμωρηθηκαμε που δεν φανηκαμε στο γηπεδο ποτε



πολλες μαλακιες διαβασα αλλα δεν καθομαι να τις σχολιασω
δηλαδη ο ποα που νικησε την ιντερ σημαινει οτι εχουμε καλυτερο πρωταθλημα απο το καμπιονατο?
εμεις που ξεκωλιασαμε χερτα,μπενφικα και βερντερ σημαινει οτι εχουμε καλυτερο πρωταθλημα απο το γερμανικο και το πορτογαλικο?
τοση μπαλα ξερετε τοσα γραφετε

ειλικρινα τα ονοματα που αναφερεις προκαλουν σοκ στο ευρωπαικο ποσοσφαιρο με το μεγεθος της δυναμικοτητας  :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ειλικρινα τα ονοματα που αναφερεις προκαλουν σοκ στο ευρωπαικο ποσοσφαιρο με το μεγεθος της δυναμικοτητας  :2funny: :2funny:
τοσο ξερεις τοσο λες λαγε
μεινε στο παραμυθι σου οτι εισαι ευρωπαιος
η βερντερ σου εχει ριξει 5αρα επι μαλεζανι,την ξεχασες?
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
εγώ που είμαι εδώ λοιπόν (διευκρινίζω πως δεν έχω κοιτάξει τι γράφεται στις προηγούμενες σελίδες) λέω πως εχθές χάσαμε ένα ημίχρονο τσάμπα. Νομίζω πως την (ξάνα) πάτησαν όπως με την Ανόρθωση. Κοιμισμένοι στην Αρχή, αργοί πολύ, ασθενικές μεταβιβάσεις, καμία πίεση.
Στο δεύτερο ημίχρονο ήταν καλύτερα τα πράγματα..και παρότι χάναμε με 1-2 έλεγα πως στη ρεβάνς μπορούμε να το αλλάξουμε.
Το 1-3 δεν γυρνάει δυστυχώς όμως.
Και ο παπάρας ο Γάλλος βρήκε μέρα να το παίξει εθνικιστής ... Αυτό βέβαια που ΔΕΝ κατάλαβα σε όλο τον αγώνα ήταν γιατί έμεινε μέχρι το τέλος...

Μου έκανε εντύπωση πάντως ρε παιδιά την ώρα που πιέζαμε γύρω στα μέσα του δεύτερου ημιχρόνου, που οι κιαρατάδες αλλάζανε την μπάλα τόσο γρήγορα και τόσο αποτελεσματικά. Τέτοιες αλλαγές θυμάμαι συγκεκριμένο παιχνίδι που τις έκανε ο Ολυμπιακός με την Τσέλσι εδώ μέσα. Μόνο που ο Ολυμπιακός τις έκανε μια φορά μόνο και ίσως και κατά τύχη τότε. Αυτοί οι κιαρατάδες το έχουνε για προπόνηση.....
Ξέρεις τι φταίει φίλε μου;Η γαμημένη η νοοτροπία του "έλα μωρέ,ποια Σαιντ Εττιεν τώρα".
Όλοι ξεγραμμένη την είχατε και μιλάγατε για Μιλάνο και τέτοια.
Και επειδή δεν ξεχνάω,και ο Παναθηναϊκός την έχει πατήσει από ομάδες τέτοιου στυλ,από ομάδες που λες,έλα μωρέ,την έχω.
Όταν παίζεις με μια ομάδα που είναι υποδεέστερη(λέμε τώρα)αυτά παθαίνεις.Γιατί δεν θεωρώ καμιά Ευρωπαϊκή ομάδα(από σοβαρή ποδοσφαιρικά χώρα,μην παρεξηγηθώ)είτε είναι πρώτη,είτε τελευταία στη βαθμολογία,χειρότερη από καμία ελληνική.Θες από οργάνωση,από παιδεία,από προπονήσεις,από χρήμα,από συναγωνισμό,απ'ότι τέλως πάντων θες,είναι ΑΝΩΤΕΡΕΣ.
Αυτό είναι το ελληνικό ποδόσφαιρο κύριοι,κακά τα ψέματα.
Κάποιες στιγμές θα κάνουμε-κυρίως ο Παναθηναϊκός,μην ξεχνιόμαστε-κάποια "πυροτεχνήματα" και μετά πάλι στην μετριότητα(στην καλλίτερη περίπτωση)
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
:priest: :priest: :priest:Παρ'ολη την απογοήτευση μου, κατέφυγα τελικά στην θρησκεία για να απαλύνω τον πόνο μου. Ιδού!!!! :priest: :priest: :priest:

stetienne.jpg
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Ξέρεις τι φταίει φίλε μου;Η γαμημένη η νοοτροπία του "έλα μωρέ,ποια Σαιντ Εττιεν τώρα".
Όλοι ξεγραμμένη την είχατε και μιλάγατε για Μιλάνο και τέτοια.
Και επειδή δεν ξεχνάω,και ο Παναθηναϊκός την έχει πατήσει από ομάδες τέτοιου στυλ,από ομάδες που λες,έλα μωρέ,την έχω.
Όταν παίζεις με μια ομάδα που είναι υποδεέστερη(λέμε τώρα)αυτά παθαίνεις.Γιατί δεν θεωρώ καμιά Ευρωπαϊκή ομάδα(από σοβαρή ποδοσφαιρικά χώρα,μην παρεξηγηθώ)είτε είναι πρώτη,είτε τελευταία στη βαθμολογία,χειρότερη από καμία ελληνική.Θες από οργάνωση,από παιδεία,από προπονήσεις,από χρήμα,από συναγωνισμό,απ'ότι τέλως πάντων θες,είναι ΑΝΩΤΕΡΕΣ.
Αυτό είναι το ελληνικό ποδόσφαιρο κύριοι,κακά τα ψέματα.
Κάποιες στιγμές θα κάνουμε-κυρίως ο Παναθηναϊκός,μην ξεχνιόμαστε-κάποια "πυροτεχνήματα" και μετά πάλι στην μετριότητα(στην καλλίτερη περίπτωση)
40 παιχνιδια ειχε να χασει μεσα εκει καποια στιγμη θα ξαναεχανε δεν γινοταν
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Χτες τον σφάξανε κανονικά τον Πανιώνιο ...πεντακάθαρο γκολάκι ακυρώθηκε για να πάρει τους βαθμούς ο βάζελος .... Αλλά δεν είδα τους αντικειμενικούς να κόπτονται όπως το κάνουν με το Γαύρο .
Στα μουλωχτά εντελώς έτσι ?  :grin: :grin:
Αλλοι δυο ψευτοβαθμοί στο σακούλι  :grin:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Χτες τον σφάξανε κανονικά τον Πανιώνιο ...πεντακάθαρο γκολάκι ακυρώθηκε για να πάρει τους βαθμούς ο βάζελος .... Αλλά δεν είδα τους αντικειμενικούς να κόπτονται όπως το κάνουν με το Γαύρο .
Στα μουλωχτά εντελώς έτσι ?  :grin: :grin:
Αλλοι δυο ψευτοβαθμοί στο σακούλι  :grin:
ειπα να μην αναφερθω αλλα μιας και το εκανες
κανε υπομονη φιλε ο βοδος ο πανιωναρας δεν εχει δει ακομη τον βαρουχα,απο αυριο θα μας πει ποσο αδικηθηκε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom