Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν είπα ότι είναι απίθανο να περάσει ο γαύρος!Απλά δίνω ένα ελαφρύ προβάδισμα στον ζμπάοκ!Δεν είναι εύκολο το 2-0...εδώ να δεις ταμπούρι που θα παίξουν!!!
το 2-0 που το τσίμπησες;
ένα μπαλλάκι και παράταση σε γεμάτο τηγανάκι θεωρείς ότι ο ζμπαουκ έχει ελπίδα;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
σ αυτά τα ματς το σημαντικό είναι να προκριθείς........
το 2-0 που το τσίμπησες;
ένα μπαλλάκι και παράταση σε γεμάτο τηγανάκι θεωρείς ότι ο ζμπαουκ έχει ελπίδα;
Πάλι βγάζεις την θύρα 7 που κρύβεις μέσα σου!  :2funny:
Θα δούμε...όποιος και από τους δύο και να προκριθεί...κούπα δεν παίρνει! :rockon:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Kλάψτε ρε πούστη μου κλάψτε.....................

έτσι σας γουστάρω δαφνοστεφανωμένα αγόρια μου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σιγά το μεγαθήριο που πρέπει να φοβάται ο παοκ! :jerking:

ειδικά τα τελευταία 10 λεπτά της χθεσινής συνάντησης μου έδειξαν το μεγαλείο του πάοκ και την έλλειψη φόβου......
3 λεπτά για να εκτελέσουν πλάγιο και αλλαγή στα χασομέρια.......
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Kλάψτε ρε πούστη μου κλάψτε.....................

έτσι σας γουστάρω δαφνοστεφανωμένα αγόρια μου

σου είπα και χθες στο θρεντ σου....
φαντάσου να είχες κούπα πριν από 15 χρόνια και να ήσουνα τώρα στο -6......

Μα τέτοιο κάψιμο;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλα εσυ μονος σου τα λες μονος σου τα ακους!! :2funny: :2funny: :2funny:
δεν ειναι ένας...χιλιάδες είναι.......που εκεί πάνω μιλάνε με τον εαυτό τους...
εψές έλεγαν στον σπορ εφ εμ το βράδυ ότι στο ραδιόφωνο της θεσσαλονίκης όταν έπαιζε γαύρος με γαλατά οι παοκτζήδες εύχονταν να πέσει το αεροπλάνο του γαύρου...
Για τόσους τόννους διακριτής μαλακίας μιλάμε εκεί πάνω........
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
σου είπα και χθες στο θρεντ σου....
φαντάσου να είχες κούπα πριν από 15 χρόνια και να ήσουνα τώρα στο -6......

Μα τέτοιο κάψιμο;

αγόρι μου,
όταν πριν από τον αγώνα μας πρήζετε με τις παπαριές σας περι άνετης νίκης κτλ είναι μεγάλη κωλοτούμπα μετά να ψάχνετε να βρείτε κάθε λογής δικαιολογίες.  Όταν δεν παραδέχεστε τα αυτονόητα τότε χάνετε το δίκιο σας.  Αυτά που λέτε για δικαιολογίες ηταν γνωστά πριν τον αγώνα...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Πάλι βγάζεις την θύρα 7 που κρύβεις μέσα σου!  :2funny:
Θα δούμε...όποιος και από τους δύο και να προκριθεί...κούπα δεν παίρνει! :rockon:
Kαι ποιος θα την πάρει???ο Αστέρας Τρίπολης??? :2funny:
κάνε όνειρα ψιψινέλ...εσείς όπως πάντα θα πάρετε για άλλη μια φορά ΠΕΛΕ :thefinge:
Ρε πούστη γάτε...έδιωξες Ντέμη,έδιωξες Κανελλόπουλους-Κιντήδες,έδιωξες και τον Μπασινά...αν διώξεις και τον μπάκακα προσκυνήσω στο μεγαλείο σου...είσαι χειρότερος από μένα που έδιωξα Αλέξη,Κιάσσο και διασκεδαστή :2funny:

Υ.Γ. αυτό το μπαστόπιασμα τον Γκαρσία δεν θα βρεθεί ένας πούστης να του σκίσει την κλανύθρα???μακράν ο πιο αντιπαθητικός παίκτης που έχω δει στη ζωή μου,τύφλα να έχει ο Vinnie Jones :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Kαι ποιος θα την πάρει???ο Αστέρας Τρίπολης??? :2funny:
κάνε όνειρα ψιψινέλ...εσείς όπως πάντα θα πάρετε για άλλη μια φορά ΠΕΛΕ :thefinge:
Ρε πούστη γάτε...έδιωξες Ντέμη,έδιωξες Κανελλόπουλους-Κιντήδες,έδιωξες και τον Μπασινά...αν διώξεις και τον μπάκακα προσκυνήσω στο μεγαλείο σου...είσαι χειρότερος από μένα που έδιωξα Αλέξη,Κιάσσο και διασκεδαστή :2funny:

Υ.Γ. αυτό το μπαστόπιασμα τον Γκαρσία δεν θα βρεθεί ένας πούστης να του σκίσει την κλανύθρα???μακράν ο πιο αντιπαθητικός παίκτης που έχω δει στη ζωή μου,τύφλα να έχει ο Vinnie Jones :rockon:
Άλλος ένας που κρύβει την θύρα 7 μέσα του!Δεν ήταν τυχαία η παράθεση που έκανες! :birdman:
Εγώ φταίω που έμπλεξα με πολυμετοχικούς?Είναι και πολλοί πανάθεμα τους... :rockon:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Kαι ποιος θα την πάρει???ο Αστέρας Τρίπολης??? :2funny:
κάνε όνειρα ψιψινέλ...εσείς όπως πάντα θα πάρετε για άλλη μια φορά ΠΕΛΕ :thefinge:
Ρε πούστη γάτε...έδιωξες Ντέμη,έδιωξες Κανελλόπουλους-Κιντήδες,έδιωξες και τον Μπασινά...αν διώξεις και τον μπάκακα προσκυνήσω στο μεγαλείο σου...είσαι χειρότερος από μένα που έδιωξα Αλέξη,Κιάσσο και διασκεδαστή :2funny:

Υ.Γ. αυτό το μπαστόπιασμα τον Γκαρσία δεν θα βρεθεί ένας πούστης να του σκίσει την κλανύθρα???μακράν ο πιο αντιπαθητικός παίκτης που έχω δει στη ζωή μου,τύφλα να έχει ο Vinnie Jones :rockon:
Πες τα χρυσοστομε
:rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αγόρι μου,
όταν πριν από τον αγώνα μας πρήζετε με τις παπαριές σας περι άνετης νίκης κτλ είναι μεγάλη κωλοτούμπα μετά να ψάχνετε να βρείτε κάθε λογής δικαιολογίες.  Όταν δεν παραδέχεστε τα αυτονόητα τότε χάνετε το δίκιο σας.  Αυτά που λέτε για δικαιολογίες ηταν γνωστά πριν τον αγώνα...

εγώ προσωπικά (δεν ξέρω τι σου έλεγαν οι λοιποί) εχθές περίμενα 3 μπαλλάκια από τον ζμπάοκ...
πλήρης απογοήτευση... να παίζεις στην πιο καυτή έδρα της χώρας μαζί με το τηγάνι, να έχεις ρεβάνς και αντί να πνίξεις τα.... δεύτερα και τους παππούδες κάνεις καθυστέρηση....
Εχει μικρύνει πολύ ο ΠΑΟΚ αγαπητέ..... Αλλά είσαστε τόσο συνηθισμένοι στην πούτσα που και μισό μηδέν να κερδίσετε το γαύρο τραβάτε 5 μαλακίες........
Ο γαύρος σας ρίχνει στο τηγάνι 2 μπαλλάκια χαλαρά, γελάει την επομένη από συνήθειο και σεις αποθεώνετε στο αεροδρόμιο τις πουστιές ενός άμπαλλου που κοπανάει στα κρυφά τον πιο ακριβό παίκτη που αγωνίζεται αυτή τη στιγμή στο ελληνικό πρωτάθλημα.
Μιλάμε ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΣΑΣ.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
εγώ προσωπικά (δεν ξέρω τι σου έλεγαν οι λοιποί) εχθές περίμενα 3 μπαλλάκια από τον ζμπάοκ...
πλήρης απογοήτευση... να παίζεις στην πιο καυτή έδρα της χώρας μαζί με το τηγάνι, να έχεις ρεβάνς και αντί να πνίξεις τα.... δεύτερα και τους παππούδες κάνεις καθυστέρηση....
Εχει μικρύνει πολύ ο ΠΑΟΚ αγαπητέ..... Αλλά είσαστε τόσο συνηθισμένοι στην πούτσα που και μισό μηδέν να κερδίσετε το γαύρο τραβάτε 5 μαλακίες........
Ο γαύρος σας ρίχνει στο τηγάνι 2 μπαλλάκια χαλαρά, γελάει την επομένη από συνήθειο και σεις αποθεώνετε στο αεροδρόμιο τις πουστιές ενός άμπαλλου που κοπανάει στα κρυφά τον πιο ακριβό παίκτη που αγωνίζεται αυτή τη στιγμή στο ελληνικό πρωτάθλημα.
Μιλάμε ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΣΑΣ.

Δηλαδή αυτό που μου λες είναι πως η τόσο μεγάλη ομαδάρα σας γίνεται απευθείας πολύ μικρή αγωνιστικά με 2 απουσίες ενδεκαδάτων;  πλάκα κάνεις ρε;  κοίτα λίγο γύρω σου.  το ποδόσφαιρο δεν είναι τσίρκο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δηλαδή αυτό που μου λες είναι πως η τόσο μεγάλη ομαδάρα σας γίνεται απευθείας πολύ μικρή αγωνιστικά με 2 απουσίες ενδεκαδάτων;  πλάκα κάνεις ρε;  κοίτα λίγο γύρω σου.  το ποδόσφαιρο δεν είναι τσίρκο

εσύ μου κάνεις πλάκα...
1ον δεν είμαι γαύρος και 2ον............
όσο κοστίζει ο Ντιόγκος κοστίζεις ολόκληρος.......
εχθές είχες απέναντί σου τον Παντο (32) τον Πατσατζόγλου (κουτσό),
την μεταγραφή που έκανε προχθές ο κρόκους και τον Γερο του Μοριά (Τζόλε).........
Εβαλες ένα γκολ από λάθος και πανηγυρίζεις λες και πέρασες στην επόμενη φάση του τσου λου....
μάθε μπαλλίτσα.....
ό,τι αξίζει ποδοσφαιρικά από αυτόν τον ΠΑΟΚ είναι ο Σερτζιο..........
όλα τα άλλα είναι για να περνάτε τη μιζέρια σας εκεί πάνω....
αμα ρωτήσεις και κανένα 60άρη για το τι ήταν ο ΠΑΟΚ του Κούδα ίσως καταλάβεις που ησουν και που είσαι.....

Ακου καθυστέρηση με μισό μηδέν με Πατσοπάντους.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom