Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (4 μέλη και 58 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δόξα τον θεό σε 2 μήνες περίπου θα μου έχει αφαιρεθεί και η ελληνική ιθαγένεια και θα είμαι πολύ καλύτερα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αντρε σάλτα και...   λακαμά, σου απαντάω και σοβαρά τιποτένιε...

σε παρακαλώ να μην επεμβαίνεις στον τρόπο που μιλάω μετην ταράτσα....
Είναι ο μοναδικός ελληνας που θέλει να του απευθύνεις το λόγο ΩΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ, Η ΕΓΓΛΕΖΟΣ.
Οι λοιποί να αγνοείτε τα συζυγικά μας καβγαδάκια..
 

Επισκέπτης
σε παρακαλώ να μην επεμβαίνεις στον τρόπο που μιλάω μετην ταράτσα....
Είναι ο μοναδικός ελληνας που θέλει να του απευθύνεις το λόγο ΩΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΣ, Η ΕΓΓΛΕΖΟΣ.
Οι λοιποί να αγνοείτε τα συζυγικά μας καβγαδάκια..
Τελικά θα μας πεις τι έγινε με την διαστημική μπάλα του Τεν Κατε μετά τον Δεκέμβρη? :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ωραία περιμένουμε με αγωνία γιατί όλο το καλοκαίρι έλεγες στους γαυρους τώρα με τους πολυμετοχικούς θα τρέχετε και ακόμα δεν είδαμε τίποτα!

έκανα ένα λάθος....
τους τρέχει ο παοκ........ αλλά σιγά....
ιδιος ιδιοκτήτης και ένα γράμμα επιπλέον...
το παο τι παοκ..........

ΜΑΡΦΙΝ ρε και φτου και βγένο.....
 

Επισκέπτης
έκανα ένα λάθος....
τους τρέχει ο παοκ........ αλλά σιγά....
ιδιος ιδιοκτήτης και ένα γράμμα επιπλέον...
το παο τι παοκ..........

ΜΑΡΦΙΝ ρε και φτου και βγένο.....
Πάλι το γυρίζεις αλλού σαν γνήσια κότα και παναθηναικακι! :birdman:
Συνηθισμένος είσαι! :2funny:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
φιλαράκι.....
καλημέρα....
είναι η πρώτη χρονιά που οι παίκτες του γαύρου (οι επιθετικοί) μου είναι περισσότερο αγαπητοί από όλους τους υπόλοιπους...
Παίζουν τη μπάλλα που ξέρουν και επειδή την κρύβουν από τους υπόλοιπους οι άλλοι μαλάκες προσπαθούν να σταματήσουν αυτούς γιατί έχουν αποδεχθεί ότι μπάλλα ΔΕ ΘΑ ΚΟΨΟΥΝ.
+1.000.000 Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!
και οπως εχω Ξαναπει θα ελεγα τα ιδια και για παιχτες ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΦΕΡΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΕΣ....
οπαδιλικη και καραγκοζιες.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πάλι το γυρίζεις αλλού σαν γνήσια κότα και παναθηναικακι! :birdman:
Συνηθισμένος είσαι! :2funny:
κλάψε......
η πολυμετοχικότητα φέτος έχει επεκταθεί και σε άλλες ΠΑΕ...
Αλυσίδα φτιάχνουμε....
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
+1.000.000 Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!
και οπως εχω Ξαναπει θα ελεγα τα ιδια και για παιχτες ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΦΕΡΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΕΣ....
οπαδιλικη και καραγκοζιες.....
νομίζω ότι η γραμμή του γαυρου από τη μέση και μπροστά είναι ό,τι πιο πλήρες έχεις να δείξει ομάδα ελληνική στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο......

Λέτο αριστερά, Γκαλέτι δεξιά, Ντιόγκο κορυφή, Μπελούτσι κρυφό δεκάρι και φορ, και Ντούντου ανασταλτικός......
Οποιοσδήποτε μαλάκας που βρίζει ή λέει αυτά που λέει, με αυτούς τους 5 βασικούς θα έχυνε κάθε Κυριακή στο γήπεδο, ή την τηλεόραση....
Η αλήθεια γεννά μίσος.
και η ποιότητα φθόνο.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
νομίζω ότι η γραμμή του γαυρου από τη μέση και μπροστά είναι ό,τι πιο πλήρες έχεις να δείξει ομάδα ελληνική στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο......

Λέτο αριστερά, Γκαλέτι δεξιά, Ντιόγκο κορυφή, Μπελούτσι κρυφό δεκάρι και φορ, και Ντούντου ανασταλτικός......
Οποιοσδήποτε μαλάκας που βρίζει ή λέει αυτά που λέει, με αυτούς τους 5 βασικούς θα έχυνε κάθε Κυριακή στο γήπεδο, ή την τηλεόραση....
Η αλήθεια γεννά μίσος.
και η ποιότητα φθόνο.
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Θα συμπληρωσω και αλλους δυο παικτες Νικοπολιδης και Αντζας πιο πισω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom