Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
εσύ μου κάνεις πλάκα...
1ον δεν είμαι γαύρος και 2ον............
όσο κοστίζει ο Ντιόγκος κοστίζεις ολόκληρος.......
εχθές είχες απέναντί σου τον Παντο (32) τον Πατσατζόγλου (κουτσό),
την μεταγραφή που έκανε προχθές ο κρόκους και τον Γερο του Μοριά (Τζόλε).........
Εβαλες ένα γκολ από λάθος και πανηγυρίζεις λες και πέρασες στην επόμενη φάση του τσου λου....
μάθε μπαλλίτσα.....
ό,τι αξίζει ποδοσφαιρικά από αυτόν τον ΠΑΟΚ είναι ο Σερτζιο..........
όλα τα άλλα είναι για να περνάτε τη μιζέρια σας εκεί πάνω....
αμα ρωτήσεις και κανένα 60άρη για το τι ήταν ο ΠΑΟΚ του Κούδα ίσως καταλάβεις που ησουν και που είσαι.....

Ακου καθυστέρηση με μισό μηδέν με Πατσοπάντους.........

αύτό σου λέω ρε φίλε,
πόσο σοβαρή είναι μία ομάδα που έχει για αναπληρωματικό του ντιόγκο τον μήτρογλου;
όταν έχει για αναπληρωματικό του ντομί τον πάντο;
όταν έχει για αναπληρωματικό του γκαλέτι τον κανένα και αναγκάζεται να βάλει τον τοροσίδη;

για το πουτσο είναι ο γαύρος, κλατάρησαν οι βασικοί με τόσα ματς και τώρα που πρέπει να ξεκουραστούν φάνηκε η γυμνια της ομάδας
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αύτό σου λέω ρε φίλε,
πόσο σοβαρή είναι μία ομάδα που έχει για αναπληρωματικό του ντιόγκο τον μήτρογλου;
όταν έχει για αναπληρωματικό του ντομί τον πάντο;
όταν έχει για αναπληρωματικό του γκαλέτι τον κανένα και αναγκάζεται να βάλει τον τοροσίδη;

για το πουτσο είναι ο γαύρος, κλατάρησαν οι βασικοί με τόσα ματς και τώρα που πρέπει να ξεκουραστούν φάνηκε η γυμνια της ομάδας

ας ακολουθήσω το συλλογισμό μου......
1.
αφού λοιπόν αυτοί που αγωνίζονταν είναι ΓΤΠ και συμφωνούμε εσύ γιατί πανηγυρίζεις σαν παλαβός;
2.
βρές μου το ΠΑΟΚΙΚΟ ΙΣΟΔΥΝΑΜΟ του Ντιόγκο, Λέτο, Γκαλέτι, Ντούντου και Μπελλούτσι και το ξανασυζητάμε......
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
αύτό σου λέω ρε φίλε,
πόσο σοβαρή είναι μία ομάδα που έχει για αναπληρωματικό του ντιόγκο τον μήτρογλου;
όταν έχει για αναπληρωματικό του ντομί τον πάντο;
όταν έχει για αναπληρωματικό του γκαλέτι τον κανένα και αναγκάζεται να βάλει τον τοροσίδη;

για το πουτσο είναι ο γαύρος, κλατάρησαν οι βασικοί με τόσα ματς και τώρα που πρέπει να ξεκουραστούν φάνηκε η γυμνια της ομάδας
Αν και είμαι Ολυμπιακός θα συμφωνήσω μαζί σου για το θέμα του πάγκου της ομάδας μου
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
αύτό σου λέω ρε φίλε,
πόσο σοβαρή είναι μία ομάδα που έχει για αναπληρωματικό του ντιόγκο τον μήτρογλου;
όταν έχει για αναπληρωματικό του ντομί τον πάντο;
όταν έχει για αναπληρωματικό του γκαλέτι τον κανένα και αναγκάζεται να βάλει τον τοροσίδη;

για το πουτσο είναι ο γαύρος, κλατάρησαν οι βασικοί με τόσα ματς και τώρα που πρέπει να ξεκουραστούν φάνηκε η γυμνια της ομάδας
Ενώ εσύ έχεις πίσω από Ζλάταν τον Αναστασάκο...πίσω από Κονσεϊσάο τον Λάκη...να μη συνεχίσω καλύτερα... :jerking: :2funny:

Και φαντάσου αντιμετώπισες τα δεύτερα του γαύρου και του έκλασες μια μάντρα αρχίδια μέσα στο κολαστήριο της Τούμπας...
Ξύπνα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ενώ εσύ έχεις πίσω από Ζλάταν τον Αναστασάκο...πίσω από Κονσεϊσάο τον Λάκη...να μη συνεχίσω καλύτερα... :jerking: :2funny:

Και φαντάσου αντιμετώπισες τα δεύτερα του γαύρου και του έκλασες μια μάντρα αρχίδια μέσα στο κολαστήριο της Τούμπας...
Ξύπνα...

είσαι αγενής....
αλλά αυτή ειναι η πικρή αλήθεια..... Ειναι επιεικώς αγενής...........
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ενώ εσύ έχεις πίσω από Ζλάταν τον Αναστασάκο...πίσω από Κονσεϊσάο τον Λάκη...να μη συνεχίσω καλύτερα... :jerking: :2funny:

Και φαντάσου αντιμετώπισες τα δεύτερα του γαύρου και του έκλασες μια μάντρα αρχίδια μέσα στο κολαστήριο της Τούμπας...
Ξύπνα...

έτσι όπως το έγραψες το Ζλάταν νόμιζα ότι εννοάς τον Ιμπραήμοβιτς.......
 

Επισκέπτης
ας ακολουθήσω το συλλογισμό μου......
1.
αφού λοιπόν αυτοί που αγωνίζονταν είναι ΓΤΠ και συμφωνούμε εσύ γιατί πανηγυρίζεις σαν παλαβός;
2.
βρές μου το ΠΑΟΚΙΚΟ ΙΣΟΔΥΝΑΜΟ του Ντιόγκο, Λέτο, Γκαλέτι, Ντούντου και Μπελλούτσι και το ξανασυζητάμε......
Μια βασική 11αδα δεν φτάνει στο σύγχρονο ποδόσφαιρο, στην Ελλάδα δεν φαίνεται τόσο πολύ λόγω έλλειψης συναγωνισμού αλλά αν δεν έχεις 5-6 καλές αλλαγές δεν πας πουθενά!
Δες τα δικά σου χάλια στο καφενείο!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
ας ακολουθήσω το συλλογισμό μου......
1.
αφού λοιπόν αυτοί που αγωνίζονταν είναι ΓΤΠ και συμφωνούμε εσύ γιατί πανηγυρίζεις σαν παλαβός;
2.
βρές μου το ΠΑΟΚΙΚΟ ΙΣΟΔΥΝΑΜΟ του Ντιόγκο, Λέτο, Γκαλέτι, Ντούντου και Μπελλούτσι και το ξανασυζητάμε......
1. Δεν πανηγυρίζω σαν παλαβός, χαβαλέ κάνουμε
2. Δεν υπάρχει ισοδύναμο αλλά η ομάδα του ΠΑΟΚ έχει 2 πλεονεκτήματα σε σχέση με τον ολυμπιακο α. έχει αξιόλογο πάγκο β. μέσα στο παιχνίδι έχει σύστημα και προσανατολισμούς τέτοιους που όποιος παίχτης και να απουσιάσει καλύπτεται χωρίς να χρειαστεί να αλλάξει η συμπεριφορά της μέσα στο γήπεδο
 

Επισκέπτης
Ενώ εσύ έχεις πίσω από Ζλάταν τον Αναστασάκο...πίσω από Κονσεϊσάο τον Λάκη...να μη συνεχίσω καλύτερα... :jerking: :2funny:

Και φαντάσου αντιμετώπισες τα δεύτερα του γαύρου και του έκλασες μια μάντρα αρχίδια μέσα στο κολαστήριο της Τούμπας...
Ξύπνα...
Εδώ μιλάμε για Α εθνική, εσύ γιατί μπλέκεσαι με τον Σαιτιώτη? :think:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
1. Δεν πανηγυρίζω σαν παλαβός, χαβαλέ κάνουμε
2. Δεν υπάρχει ισοδύναμο αλλά η ομάδα του ΠΑΟΚ έχει 2 πλεονεκτήματα σε σχέση με τον ολυμπιακο α. έχει αξιόλογο πάγκο β. μέσα στο παιχνίδι έχει σύστημα και προσανατολισμούς τέτοιους που όποιος παίχτης και να απουσιάσει καλύπτεται χωρίς να χρειαστεί να αλλάξει η συμπεριφορά της μέσα στο γήπεδο
1.
δεκτόν.
2.
δες την άμυνα του γαύρου στο πρωτάθλημα.
δες την επίθεση του γαύρου στο πρωτάθλημα.
δες τη διαφορά στον πίνακα από τους δευτερότριτους.
Στατιστικά και μόνο χωρίς κανείς να έχει δει παιχνίδια του γαύρου φέτος....καταλαβαίνει ότι ο ΠΑΟΚ έχει καλύτερο πλάνο και προσανατολισμό;
είτε σ αρέσει είτε όχι ο Βαλβέρδε δεν έφτιαξε καφενείο...........
είναι 11 πόντους μπροστά, δεν έχει χάσει ντέρμπυ. σε όλα τα εντός ντέρμπυ έχει κάνει πλάκα και εκτός έχει πάρει χου πάλι για πλάκα......
Συνολικά στα ντέρμπυ μέχρι στιγμής έχει πάρει από ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και βάζελο 8 πόντους.....
ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και βάζελος έχουν πάρει και οι 3 μαζί 2............ κοινώς τα 2 παπάρια του...
πάμε παρακάτω τώρα.........
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα Αλανια !!!
Χωρις να διαβασω τα ποσταρισματα παρα μονο της Τελευταιας Σελιδας, ειμαι βεβαιως οτι
τα ζαγαρια πανυγιριζουν ....
Ξεχνουν Τον Επαναληπτικο....εκει θα εχει "Αλλα" Κολπα......

Ολα τα Λεφτα η Φαση με το Γελιο του Μπελουτσι στην Καμερα οταν Σκουπιζε τα αιματα απο Χτυπημα του
"Αρχιδια Αντρα" γκαρσια σε φαση που ο "κακος" δεν εδωσε ΟΥΤΕ ΦΑΟΥΛ......


ΜΕ το παιχνιδι δεν ασχολουμαι αλλο....
Αν λενε τα ιδια και μετα το παιχνιδι του Πειραια τοτε Μπραβο τους.....

Αντε γιατι εχουμε και Σοβαρο παιχνιδι το Σαββατο....

 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
έχει ρόβερ ο ταράτσας;
αυτό το βρεττανικό χαμαιτυπείο δε χρεωκόπησε;
Αστον ρε τον καμένο από τη μία μιλάει για επίπεδο στην Αγγλία,Θέατρο των ονείρων και πούτσες μπλέ και από την άλλη εκθειάζει τα πουστρηλίκια του Γκαρσία...
Τον ανέδειξε και σε εθνικό ήρωα(των γύφτων) :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλημερα Αλανια !!!
Χωρις να διαβασω τα ποσταρισματα παρα μονο της Τελευταιας Σελιδας, ειμαι βεβαιως οτι
τα ζαγαρια πανυγιριζουν ....
Ξεχνουν Τον Επαναληπτικο....εκει θα εχει "Αλλα" Κολπα......

Ολα τα Λεφτα η Φαση με το Γελιο του Μπελουτσι στην Καμερα οταν Σκουπιζε τα αιματα απο Χτυπημα του
"Αρχιδια Αντρα" γκαρσια σε φαση που ο "κακος" δεν εδωσε ΟΥΤΕ ΦΑΟΥΛ......


ΜΕ το παιχνιδι δεν ασχολουμαι αλλο....
Αν λενε τα ιδια και μετα το παιχνιδι του Πειραια τοτε Μπραβο τους.....

Αντε γιατι εχουμε και Σοβαρο παιχνιδι το Σαββατο....

φιλαράκι.....
καλημέρα....
είναι η πρώτη χρονιά που οι παίκτες του γαύρου (οι επιθετικοί) μου είναι περισσότερο αγαπητοί από όλους τους υπόλοιπους...
Παίζουν τη μπάλλα που ξέρουν και επειδή την κρύβουν από τους υπόλοιπους οι άλλοι μαλάκες προσπαθούν να σταματήσουν αυτούς γιατί έχουν αποδεχθεί ότι μπάλλα ΔΕ ΘΑ ΚΟΨΟΥΝ.
 

Επισκέπτης
Αστον ρε τον καμένο από τη μία μιλάει για επίπεδο στην Αγγλία,Θέατρο των ονείρων και πούτσες μπλέ και από την άλλη εκθειάζει τα πουστρηλίκια του Γκαρσία...
Τον ανέδειξε και σε εθνικό ήρωα(των γύφτων) :jerking:
Με ελληνάκια μιλάω εδώ μέσα, καλύτερο ύφος δεν σας αξίζει και πολύ σας είναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom