Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουνιάδα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Εαν δεν εισαι παντρεμενος και γαμας την αδελφη της κοπελας σου μετραει?

Παρολο που η κοπελα μου ειναι απιστευτα συντηρητικη η αδελφη της ειναι ενα απιστευτο πουτανακι και εχουμε κανει πολλα κολπακια μαζι!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εαν δεν εισαι παντρεμενος και γαμας την αδελφη της κοπελας σου μετραει?

Παρολο που η κοπελα μου ειναι απιστευτα συντηρητικη η αδελφη της ειναι ενα απιστευτο πουτανακι και εχουμε κανει πολλα κολπακια μαζι!

Πολύ καλός!!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Αναφέρεσαι στην μελλοντική σου κουνιάδα, ή δεν παίζει τέτοιο σενάριο?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εχεις κουνιάδα ????? :tickedoff:

Ρε φίλε.....έχω! Και είναι και κελεπούρι......χορεύτρια!!!!!!!!!!! Καταλαβαίνεις περί τίνος πρόκειται.

Αλλά εχουν χωρίσει τα τσανάκια τους αι δύο αδελφαί, και δεν υπάρχει επικοινωνία. (Είναι και κομματάκι τσογλάνι η κουνιάδα).
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
Ρε φίλε.....έχω! Και είναι και κελεπούρι......χορεύτρια!!!!!!!!!!! Καταλαβαίνεις περί τίνος πρόκειται.

Αλλά εχουν χωρίσει τα τσανάκια τους αι δύο αδελφαί, και δεν υπάρχει επικοινωνία. (Είναι και κομματάκι τσογλάνι η κουνιάδα).

έρχομαι άπο έκει ... φτιάξε καφέ σε 20 είμαι άπίκο !!!!!!!!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
καταλαβαίνω οτι λέτε μαλακίες να περνάει η ώρα.
Αλλά ειναι σιχαμερο να βλέπεις οτι υπάρχουν άτομα τόσο αδιάφορα στον πονο που θα προκαλέσουν στην οικογένειά τους. Στη γυναικα τους κυρίως αλλα ειναι κάτι που θα επηρεάσει και τα παιδιά.

Για μενα αυτο ειναι εντελώς ανήθικο.
 

Nostalgia

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
164
Like
47
Πόντοι
1
Πολυ ασχημο, σκεψου η γυναικα σου να πηγαινε με τον αδερφο σου....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
καταλαβαίνω οτι λέτε μαλακίες να περνάει η ώρα.
Αλλά ειναι σιχαμερο να βλέπεις οτι υπάρχουν άτομα τόσο αδιάφορα στον πονο που θα προκαλέσουν στην οικογένειά τους. Στη γυναικα τους κυρίως αλλα ειναι κάτι που θα επηρεάσει και τα παιδιά.

Για μενα αυτο ειναι εντελώς ανήθικο.

Δέν έρχεσαι και έσύ από το ίδρυμα ... κοντα είσαι !!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καταλαβαίνω οτι λέτε μαλακίες να περνάει η ώρα.
Αλλά ειναι σιχαμερο να βλέπεις οτι υπάρχουν άτομα τόσο αδιάφορα στον πονο που θα προκαλέσουν στην οικογένειά τους. Στη γυναικα τους κυρίως αλλα ειναι κάτι που θα επηρεάσει και τα παιδιά.

Για μενα αυτο ειναι εντελώς ανήθικο.

Όπως εξίσου ανήθικο είναι, να κλέβεις στα κυβικά του μπετόν ή στο σιδέρωμα, κατά τη διάρκεια της κατασκευής. Σε μελλοντικό σεισμό πως περιμένεις να ανταπεξέλθει το αποδυναμωθέν εκ κατασκευής οίκημα? (Η μομφή, δεν είναι για τους παρόντες βέβαια. Εξαιρούνται!)

Στην τελική, η ζωή δεν είναι δίκαιη με όλους!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Όπως εξίσου ανήθικο είναι, να κλέβεις στα κυβικά του μπετόν ή στο σιδέρωμα, κατά τη διάρκεια της κατασκευής. Σε μελλοντικό σεισμό πως περιμένεις να ανταπεξέλθει το αποδυναμωθέν εκ κατασκευής οίκημα? (Η μομφή, δεν είναι για τους παρόντες βέβαια. Εξαιρούνται!)

Στην τελική, η ζωή δεν είναι δίκαιη με όλους!

Βασικά ειναι σαν να βλεπεις την οικογένειά σου να φευγει ταξίδι με τ αμαξι κι εσυ να ξερεις πως υπάρχει προβλημα στα φρενα και να μη λες τιποτα.

Η ζωη όντως δεν ειναι δικαιη. Ορισμένες γυναικες βρεθηκαν με αηδιαστικούς-σιχαμερούς συζυγους.

Δεν εχω τιποτα χειρότερο απο γονέα που αδιαφορεί τοσο προκλητικά για την οικογενεια του.

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Βασικά ειναι σαν να βλεπεις την οικογένειά σου να φευγει ταξίδι με τ αμαξι κι εσυ να ξερεις πως υπάρχει προβλημα στα φρενα και να μη λες τιποτα.

Η ζωη όντως δεν ειναι δικαιη. Ορισμένες γυναικες βρεθηκαν με αηδιαστικούς-σιχαμερούς συζυγους.

Δεν εχω τιποτα χειρότερο απο γονέα που αδιαφορεί τοσο προκλητικά για την οικογενεια του.

Φρόντισε λοιπόν εσύ, να μην συναντηθεί ποτέ ο σύζυγός σου με την αδελφή σου, για να έχεις το όμορφο κεφαλάκι σου ήσυχο...... (τουλάχιστον από αυτή την κακοτοπιά!)
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Φρόντισε λοιπόν εσύ, να μην συναντηθεί ποτέ ο σύζυγός σου με την αδελφή σου, για να έχεις το όμορφο κεφαλάκι σου ήσυχο...... (τουλάχιστον από αυτή την κακοτοπιά!)

Το να νοιάζεται για τα παιδια του δεν παιζει?

Στην τελική ας γαμησει όλο το συμπαν. Ας μ εχει χεσμένη. Αλλα το να ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ειναι βασικο. πρεπει κάποιος να ειναι της κατωτάτης υποστάθμης για να αδιαφορει τοσο προκλητικα.

Ελάχιστα άτομα ειναι τοσο καθίκια.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Οι μισοί και παραπάνω θέλουν να γαμήσουν την κουνιάδα τους
Ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ,πάει να πιάσει αυτό που είναι κοντά στο χέρι του και το φτάνει, μέχρι εκεί φτάνει η προσωπικότητά του και η μαγκιά του
ΜΕΤΑ βέβαια βγαίνει και κράζει πως όλες οι ελληνίδες έχουν γίνει πουτάνες
Έλεος ρε μαλάκες, χάθηκαν οι γυναίκες? Καλά σας κάνουν μετά τάρανδους :jerking: :jerking: :jerking:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Το να νοιάζεται για τα παιδια του δεν παιζει?

Στην τελική ας γαμησει όλο το συμπαν. Ας μ εχει χεσμένη. Αλλα το να ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ειναι βασικο. πρεπει κάποιος να ειναι της κατωτάτης υποστάθμης για να αδιαφορει τοσο προκλητικα.

....πότε γέννησες........??? :think: :think: :think:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Οι μισοί και παραπάνω θέλουν να γαμήσουν την κουνιάδα τους
Ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ,πάει να πιάσει αυτό που είναι κοντά στο χέρι του και το φτάνει, μέχρι εκεί φτάνει η προσωπικότητά του και η μαγκιά του
ΜΕΤΑ βέβαια βγαίνει και κράζει πως όλες οι ελληνίδες έχουν γίνει πουτάνες
Έλεος ρε μαλάκες, χάθηκαν οι γυναίκες? Καλά σας κάνουν μετά τάρανδους :jerking: :jerking: :jerking:


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εχω δει θρεντ και θρεντ εδω μεσα. Αυτο κρατάει τα ηνία του πιο αηδιαστικού.
ναι, ξεπερνάει την κοπρολαγνεία του Δημητράκη, και τον Λιλα.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
σε τί κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Ευαγγελάτο;

πέρα απ'την πλάκα,για να απαντήσω στο θρεντ,έλεος,δλδ γιατί παντρεύεται ο κόσμος αφού δεν γουστάρει;
ο άντρας όταν κάνει μια επιλογή(για να μην πω όταν ισχυρίζεται ότι αγαπάει αυτή που παντρεύεται)οφείλει να την στηρίξει.
αν παντρευτώ θα είναι επειδή πραγματικά το θέλω,αν κάνω και παιδιά δε,το λιγότερο που μπορώ να κάνω είναι να τα σέβομαι.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εχω δει θρεντ και θρεντ εδω μεσα. Αυτο κρατάει τα ηνία του πιο αηδιαστικού.
ναι, ξεπερνάει την κοπρολαγνεία του Δημητράκη, και τον Λιλα.
O Λιλας μια χαρά είναι δεν ενοχλεί κανέναν,πέρα από τον κώλο του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom