Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουνιάδα σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Την αδερφη της γυναικας μου θα δεν θα την πηδουσα απλα, θα της εδινα τη μητρα στο χερι. Μιλαμε για πιπινακι 17 ετων, 1,75 και γυρω στα 55-60 κιλα με μικρο στιτο βιζακι σαν λεμονακι και ρογα που κρεμας πουκαμισο. Περσι ειχε ερθει μαζι μας διακοπες και παιζαμε στη θαλασσα. Εκει συνειδητοποιησα ποσο ειχε μεγαλωσει. Πιτσιλιωμασταν με τα νερα και σηκωνονταν αυτες η ρογες της απο το κρυο και εμενα να μου γινεται καταρτι απο το θεαμα, αντε μετα να βγω απο το νερο. Καυλα η κουνιαδα, και αμα διαβαζω ηθικοπλαστικες μαλακιες απο ορισμενους με πιανουν τα γελια. Δεν θα το επιδιωκα βεβαια γιατι θα κατεστρεφα το γαμο μου αλλα το μικρο ειναι σκετη καυλα.

α να χαθείς ξετσίπωτε !!  :boobies: :booty: :boobies: Μας κάβλωσες πρωινιάτικα !!  :bigdick: :bigdick:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Εγώ μπορώ να καρφώσω την γεωργιανή βοηθό 21 Μαίων της αδελφής μου???? :2funny:
Τίποτα συμβουλές??
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Την κουνιαδα μου;


χεχεχεχε!!!!!!!!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Εγώ μπορώ να καρφώσω την γεωργιανή βοηθό 21 Μαίων της αδελφής μου???? :2funny:
Τίποτα συμβουλές??
ντροπή!
είμαστε σε θρησκευικο-γυναικοκρατούμενο φορουμ της αριστεράς φεμινιστοκουλτούρας!
θα σε παρουν με τις πέτρες και σένα!
έκφυλε!
αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
2
Like
1.386
Πόντοι
216
αν ειναι καλη η κουνιαδα αμε...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
θελω να γαμησω την αδερφη απο καθε γκομενα που εχω. Το κακο ειναι οτι το σκεφτομαι μονο οταν δεν ειναι μπροστα. Θα το δοκιμασω καποια στιγμη να μου φυγει η ιδεα.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Τι δουλεια εχουν γυναικες σε αυτο το φορουμ? Δεν μας νοιαζει η γνωμη τους.

καλα ρε μαλάκες. Μας τα χετε πρήξει με τις ελλεηνίδες που και καλά ούτε να τους τον δείξετε και ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ολοι σας θελετε να πηδήξετε τις ελλεηνίδες αδερφές της ελλεηνίδας γυναίκας σας?

τοσα ποστ στα αντίστοιχα θρεντ δηλαδής παραδέχεστε τουλάχιστον ότι ήταν για τον πούτσο?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλα ρε μαλάκες. Μας τα χετε πρήξει με τις ελλεηνίδες που και καλά ούτε να τους τον δείξετε και ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ολοι σας θελετε να πηδήξετε τις ελλεηνίδες αδερφές της ελλεηνίδας γυναίκας σας?

τοσα ποστ στα αντίστοιχα θρεντ δηλαδής παραδέχεστε τουλάχιστον ότι ήταν για τον πούτσο?

ειναι το κινκυ της υποθεσης που εξιταρει. Και συ μπορει να ονειρευεσαι παρτουζα με δεκα αντρες αλλα δε το σκεφτεσαι (ενδεχομενως δε παιρνω ορκο) οταν εισαι σε ενα δωματιο με δεκα αντρες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα ρε μαλάκες. Μας τα χετε πρήξει με τις ελλεηνίδες που και καλά ούτε να τους τον δείξετε και ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ολοι σας θελετε να πηδήξετε τις ελλεηνίδες αδερφές της ελλεηνίδας γυναίκας σας?

τοσα ποστ στα αντίστοιχα θρεντ δηλαδής παραδέχεστε τουλάχιστον ότι ήταν για τον πούτσο?
το role play στα ανατολικα ειχε μεινει λιγο πισω..
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
καλα ρε μαλάκες. Μας τα χετε πρήξει με τις ελλεηνίδες που και καλά ούτε να τους τον δείξετε και ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ολοι σας θελετε να πηδήξετε τις ελλεηνίδες αδερφές της ελλεηνίδας γυναίκας σας?

τοσα ποστ στα αντίστοιχα θρεντ δηλαδής παραδέχεστε τουλάχιστον ότι ήταν για τον πούτσο?

Ειδες πουθενα να γραφω πως θελω να γαμησω την αδερφη της ελληνιδας γκομενας μου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom