Νέα

Τετέλεσθαι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ο λογος που εφυγα ειναι οτι σιχαθηκα τα μπουρδελα και το κυριοτερο ολες τις πουτανες!!!χωρις καμια εξαιρεση!!επομενως δεν υπηρχε και δεν υπαρχει λογος να ειμαι εδω!αντε τσαγιαααααα!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τώρα να το ρίξεις στις καλές κοπέλες :)
 

pako

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
101
Like
1
Πόντοι
1
Ετσι ειναι οι αριστεροι ειναι ευαισθητοι ανθρωποι και ερωτοτροπουν με τα παντα στη ζωη τους γιατι δεν το κανουν απο συμφερον αλλα για την καυλα τους για να το πουμε λαικα μονο που οταν καποιος η ΚΑποια τους παιξει πουστια τραβανε καζανακι τα παιρνει ολα ο Νιαγαρας και δεν κοιτανε πισω τους.Εγω παντα κατατασα το κυριο WAR στην κατηγορια ωραιος τυπος σαν ηρωας του Μαρκες ενα πραγμα,οποτε για να φυγει ετσι ωμα υποθετω οτι καποια καριολα τον εθιξε λεγοντας οτι πουλαει νταβατζιλικι ποιος ξερει hasta siempre War.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ο λογος που εφυγα ειναι οτι σιχαθηκα τα μπουρδελα και το κυριοτερο ολες τις πουτανες!!!χωρις καμια εξαιρεση!!επομενως δεν υπηρχε και δεν υπαρχει λογος να ειμαι εδω!αντε τσαγιαααααα!!!
Ο κοσμος το’χει τουμπανο….κι εσυ κρυφο καμαρι…..!!!!!
Είναι σαν να λες…..Ρε παιδια…..εγω γνωρισα μια πουτανα…
κι εκανα νταραβερι μαζι της…….
Καλα εφαγα ….καλα περασα τοσο καιρο…(εδώ που τα λεμε τσάμπα μουνί
                                                                        την σήμερον ήμεραν δεν το βρίσκεις)
……την επωνομαζομενην KATERINA69(λεμε τωρα)
Κι εκεί που πηγαιναν όλα καλα και ειχα κρεας να τρωω για μια εβδομαδα,που λεει ο λογος……μου τσινισε η τυπισσα και ηθελε να με βαλει στη θέση μου και να μου πει….¨¨¨¨¨Κοιτα μαγκα……άλλο η δουλεια σου και άλλο η δικη μου……γιατί στη δικη μου την δουλεια……1+1 κανουν 2…..όχι 11….
Κι εγω σαν ΚΑΤΕΡΙΝΑ ρε γαμω το κερατο μου το τιμαω αυτό….και δεν ντρεπομαι
για τιποτα…και το λεω….Και ξέρεις παρα πολύ καλα τι θελω να πω…..γουορ….!!!!
Γι ‘αυτό….ασε τα σαπια και τις μαλακισμενες εξηγησεις περι προσωπικου…….
Ο κάθε ενας από δω που είναι μελος η επισκεπτης….χεστηκε ποια γαμας η ποια όχι….
Μπαινεις με μια ταυτοτητα …με μια προσωπικοτητα αυτή που δειχνεις….ασχετα ποιοι σε αποδεχονται…η….ποιοι σε ξερουν προσωπικά κι επαναπαυεσαι στην απλη βιτρινα σου όπως κανουν και οι περισσοτεροι….!!!!!!
Γι’αυτό….ασε τον χαβα με το σαιτ….και πιασε κατι πιο ουσιωδες….που να  βασανισουν το είναι σου……..!!!!!!!
you-fool-038.gif



 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Όποιος έχει την μύγα να την φέρει πίσω...
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Είμαι βουδιστής και στον βουδισμό απαγορεύεται ο φόνος ακόμα και εντόμου...Μπορεί στην προηγούμενη ζωή σου να ήσουν πεταλουδίτσα που ξέρεις...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Είμαι βουδιστής και στον βουδισμό απαγορεύεται ο φόνος ακόμα και εντόμου...Μπορεί στην προηγούμενη ζωή σου να ήσουν πεταλουδίτσα που ξέρεις...
oops-0030.gif
Εγω ειμαι χριστιανη ορθοδοξη…..
Τωρα τι ημουν στην προηγουμενη ζωη μου δεν ξερω….
Ούτε θελω να φανταστω γιατί μπορει να τρομαξω….!!
Και σκασιλα μου δηλαδη να μαθω….
Γιατί οποιος εφυγε για τον άλλο κοσμο…το μονο
βεβαιο είναι……ότι δεν γυρισε κανεις να μας πει…
το που ηταν…η που πηγε….!!!!!
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Μάλλον το πεταλουδίτσα δεν το έπιασες...
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
ΟΚ, καλημέρα,με περιμένουν οι πελάτες μου...
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Παράλληλα γράφω και σημείωμα για ασφαλιστικά μέτρα πως σου φαίνομαι?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
ΟΚ, καλημέρα,με περιμένουν οι πελάτες μου...
Παω κι εγω να ξεραθω τουμπανασκελα…
γιατί με περιμενει κουπι η καινουρια μερα
που ξημερωνει…..!!!!
Καλημερααααααααααααααααααααα……….!!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.536
Πόντοι
41.447
ο λογος που εφυγα ειναι οτι σιχαθηκα τα μπουρδελα και το κυριοτερο ολες τις πουτανες!!!χωρις καμια εξαιρεση!!επομενως δεν υπηρχε και δεν υπαρχει λογος να ειμαι εδω!αντε τσαγιαααααα!!!

ρε φίλε μπάστα λίγο...
είναι η δέυτερη φορά που αποχωρέις απο το σάιτ με φαμφαρες και η δευτερη φορά που ξαναμπαίνεις.
και ξαναπάινεις για να μας πείς πως σιχάθηκες πουτανες και μπουρδελα και "γεια σας ξαναφευγω"...
εμένα προσωπικά όλα αυτά μου φαινοναται άκρως παιδικά και ανώριμα...
η κάτσε και κάνε τον χαβαλέ σου, πέρνα καλά ή φύγε και μην το κουράζεις περισσότερο το θέμα γιατι εκτίθεσαι...
"κανονικά φιλαράκι" που έλεγε και ο φίλος μας σαβάλας...
ελπίζω να με καταλαβαινεις.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ο λογος που εφυγα ειναι οτι σιχαθηκα τα μπουρδελα και το κυριοτερο ολες τις πουτανες!!!χωρις καμια εξαιρεση!!επομενως δεν υπηρχε και δεν υπαρχει λογος να ειμαι εδω!αντε τσαγιαααααα!!!

μακαρι να συνεχισεις ετσι αφου την βρισκεις.
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ο κοσμος το’χει τουμπανο….κι εσυ κρυφο καμαρι…..!!!!!
Είναι σαν να λες…..Ρε παιδια…..εγω γνωρισα μια πουτανα…
κι εκανα νταραβερι μαζι της…….
Καλα εφαγα ….καλα περασα τοσο καιρο…(εδώ που τα λεμε τσάμπα μουνί
                                                                        την σήμερον ήμεραν δεν το βρίσκεις)
……την επωνομαζομενην KATERINA69(λεμε τωρα)
Κι εκεί που πηγαιναν όλα καλα και ειχα κρεας να τρωω για μια εβδομαδα,που λεει ο λογος……μου τσινισε η τυπισσα και ηθελε να με βαλει στη θέση μου και να μου πει….¨¨¨¨¨Κοιτα μαγκα……άλλο η δουλεια σου και άλλο η δικη μου……γιατί στη δικη μου την δουλεια……1+1 κανουν 2…..όχι 11….
Κι εγω σαν ΚΑΤΕΡΙΝΑ ρε γαμω το κερατο μου το τιμαω αυτό….και δεν ντρεπομαι
για τιποτα…και το λεω….Και ξέρεις παρα πολύ καλα τι θελω να πω…..γουορ….!!!!
Γι ‘αυτό….ασε τα σαπια και τις μαλακισμενες εξηγησεις περι προσωπικου…….
Ο κάθε ενας από δω που είναι μελος η επισκεπτης….χεστηκε ποια γαμας η ποια όχι….
Μπαινεις με μια ταυτοτητα …με μια προσωπικοτητα αυτή που δειχνεις….ασχετα ποιοι σε αποδεχονται…η….ποιοι σε ξερουν προσωπικά κι επαναπαυεσαι στην απλη βιτρινα σου όπως κανουν και οι περισσοτεροι….!!!!!!
Γι’αυτό….ασε τον χαβα με το σαιτ….και πιασε κατι πιο ουσιωδες….που να  βασανισουν το είναι σου……..!!!!!!!
you-fool-038.gif

Ν' αγιάσει το στόμα σου κοπέλλα μου!! Τίποτα άλλο!
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
ρε φίλε μπάστα λίγο...
είναι η δέυτερη φορά που αποχωρέις απο το σάιτ με φαμφαρες και η δευτερη φορά που ξαναμπαίνεις.
και ξαναπάινεις για να μας πείς πως σιχάθηκες πουτανες και μπουρδελα και "γεια σας ξαναφευγω"...
εμένα προσωπικά όλα αυτά μου φαινοναται άκρως παιδικά και ανώριμα...
η κάτσε και κάνε τον χαβαλέ σου, πέρνα καλά ή φύγε και μην το κουράζεις περισσότερο το θέμα γιατι εκτίθεσαι...
"κανονικά φιλαράκι" που έλεγε και ο φίλος μας σαβάλας...
ελπίζω να με καταλαβαινεις.

Κι εσένα ν' αγιάσει το στόμα σου!!!!

(Εκτός κι αν είσαι ο διαγραφέας μου, οπότε ν'αγιάσει λιγουλάκι!!!  ;) ;) )
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ρε warhol? ξαναγυρισες και ειπα οτι θα εκανες ενημερωσεις για τα στουντιο και μπουρδελα.και βλεπω οτι μπηκες για να κλαφτεις.οτι εκτισες σε αυτο το σαιτ το γκρεμισες εσυ ο ιδιος.ημαρτον ρε συ τι κλαψα ειναι αυτη? δηλαδη εγω που πηγαινω με πουτανες η τα αλλα παιδια εχουμε τιποτα? αν σε πηραξε τοσο πολυ η πουτανα που ειχες σχεση καντηνα στο ομορφο και ωραιο.τι μας λες τωρα οτι δεν ξαναπαω με πουτανες?  μαγκια σου απο την μια και στ'αρχιδια μας και μας.οι φιλοι σου panosmpos και savalas ειλικρινα ειναι κυριοι και το απεδειξαν τα παιδια.φυγανε ηρεμα και ωραια χωρις να κλαιγονται και να ενεργοποιουνε τους λογαριασμους τους.εξαφανιστηκανε χωρις πολλα λογια και μαλακιες.Γιαυτο και θα εχουν τον σεβασμο ολων μας.εσυ ομως ιντερνετικε φιλε τα εκανες σκατα.κριμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom